Főoldal » Meccsek » 2016. szeptember 17. » Real Jaén - Atlético Mancha Real

Real Jaén - Atlético Mancha Real 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2017. február 5-én is volt Atlético Mancha Real - Real Jaén mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2016. szeptember 17. 19:00

Elady Zorrilla ('7, 0-1), Trujillo ('36, 1-1), Ramón Ruiz ('78, 1-2), Álvaro Aguado ('85, 2-2)

Real Jaén utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlen

Inkább Atlético Mancha Real győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Jaén egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Mancha Real egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Real Jaén sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 4. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Jaén 1 győzelmet, 2 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Mancha Real pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Real Jaén jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Jaén olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a San Roque, a Villanovense. Az Atlético Mancha Real gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Extremadura vagy a FC Cartagena. Az Atlético Mancha Real csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Real Jaén 1519., Atlético Mancha Real 3035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Jaén jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Jaén csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.