Főoldal » Meccsek » 2021. december 5. » Rayo Majadahonda - UD Logronés

Rayo Majadahonda - UD Logronés 1:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 26-án is volt UD Logronés - Rayo Majadahonda mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2021. december 5. 17:00
Helyszín: Miniestadio Cerro del Espino (Majadahonda)

Raúl ('71, 1-0)

• A csapatok 4 éve és 318 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2017. január 22-én.

Rayo Majadahonda utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

UD Logronés utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelem

Inkább UD Logronés győzelem

Az elmúlt fél évben a Rayo Majadahonda kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az UD Logronés háromszor nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az UD Logronés az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rayo Majadahonda 3 győzelmet, 1 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az UD Logronés pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az UD Logronés szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Real Unión, a Calahorra vagy a SD Logronés. Az UD Logronés pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Celta Vigo II, a Tudelano vagy a Badajoz. Az UD Logronés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Rayo Majadahonda olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol vagy a Deportivo La Coruna. Az UD Logronés gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Llanera, az Athletic Bilbao II. A Rayo Majadahonda csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Rayo Majadahonda 1177., UD Logronés 841. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az UD Logronés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az UD Logronés nyeri ezt a találkozót.