Főoldal » Meccsek » 2021. december 5. » Unionistas de Salamanca - S.S. Reyes

Unionistas de Salamanca - S.S. Reyes 0:0

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. március 5-én is volt Unionistas de Salamanca - S.S. Reyes mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2021. december 5. 16:00
Helyszín: Campo de Futbol Reina Sofía (Salamanca)

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlen

S.S. Reyes utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereség

Inkább S.S. Reyes győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen. A mérkőzést a hazai pályán játszotta.
Az elmúlt fél évben az Unionistas de Salamanca háromszor nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint a S.S. Reyes egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján az Unionistas de Salamanca sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Unionistas de Salamanca 3 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, a S.S. Reyes pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Tehát az Unionistas de Salamanca jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Unionistas de Salamanca olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna, a Tudelano. A S.S. Reyes pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Toledo vagy a San Juan. Az Unionistas de Salamanca erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Unionistas de Salamanca 2166., S.S. Reyes 1576. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a S.S. Reyes jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Unionistas de Salamanca csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.