Főoldal » Meccsek » 2021. december 5.

Meccsek - 2021. december 5.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. december 5.)


4 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Rayo Vallecano - Espanyol
1:0 (0:0)
dec. 5. 16:15
Elche - Cádiz
3:1 (1:0)
dec. 5. 18:30
Levante - Osasuna
0:0
dec. 5. 21:00
Celta Vigo - Valencia
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 5. 13:15
Rochdale - Plymouth
1:2 (0:1)
dec. 5. 13:30
Colchester - Wigan
1:2 (1:1)
dec. 5. 17:00
Kidderminster - Halifax
2:0 (2:0)
dec. 5. 18:15
Salford - Chesterfield
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Tottenham - Norwich
3:0 (1:0)
dec. 5. 15:00
Leeds United - Brentford
2:2 (1:0)
dec. 5. 17:30
Aston Villa - Leicester
2:1 (1:1)

2 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Kisvárda - Fehérvár
2:1 (2:1)
dec. 5. 16:00
MTK - Újpest
2:1 (0:0)
5 mérkőzés
dec. 5. 12:30
Bologna - Fiorentina
2:3 (1:1)
dec. 5. 15:00
Spezia - Sassuolo
2:2 (1:0)
dec. 5. 15:00
Venezia - Hellas Verona
3:4 (3:0)
dec. 5. 18:00
Sampdoria - Lazio
1:3 (0:3)
dec. 5. 20:45
Juventus - Genoa
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 5. 15:30
VfB Stuttgart - Hertha BSC
2:2 (2:1)
dec. 5. 17:30
Mönchengladbach - Freiburg
0:6 (0:6)
10 mérkőzés
dec. 5. 13:00
Szentlőrinc - Kecskeméti TE
1:4 (1:1)
dec. 5. 13:00
Dorog - Győri ETO
0:1 (0:1)
dec. 5. 13:00
Budaörs - Siófok
3:0 (2:0)
dec. 5. 17:00
Soroksár - Vasas
1:2 (0:0)
dec. 5. 17:00
Ajka - Csákvár
1:1 (1:0)
dec. 5. 17:00
Szeged 2011 - Nyíregyháza
3:2 (1:0)
dec. 5. 18:30
Budafok - Diósgyőr
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
dec. 5. 13:00
St. Etienne - Stade Rennes
0:5 (0:3)
dec. 5. 15:00
AS Monaco - Metz
4:0 (2:0)
dec. 5. 15:00
Montpellier HSC - Clermont
1:0 (1:0)
dec. 5. 15:00
Lorient - Nantes
0:1 (0:0)
dec. 5. 15:00
Reims - Angers
1:2 (0:0)
dec. 5. 17:00
Nice - Strasbourg
0:3 (0:1)
dec. 5. 20:45
Bordeaux - Lyon
2:2 (1:2)

2 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Hannover 96 - Hamburger SV
1:0 (1:0)
dec. 5. 13:30
Dynamo Dresden - Karlsruhe
3:1 (0:0)
dec. 5. 13:30
Heidenheim - Regensburg
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 12:15
Waalwijk - Nijmegen
2:1 (1:1)
dec. 5. 14:30
Alkmaar - Sparta Rotterdam
3:1 (2:1)
dec. 5. 14:30
Go Ahead Eagles - Twente
1:2 (1:0)
dec. 5. 16:45
Feyenoord - Fortuna Sittard
5:0 (2:0)
dec. 5. 14:00
Ponferradina - Mirandés
2:1 (1:0)
dec. 5. 16:00
Málaga - Amorebieta
1:2 (0:2)
dec. 5. 18:15
Real Oviedo - Alcorcón
3:1 (0:0)
dec. 5. 18:15
Lugo - UD Ibiza
0:0
dec. 5. 18:15
Real Sociedad II - Burgos
0:1 (0:1)
dec. 5. 20:30
Las Palmas - Sporting Gijón
1:0 (0:0)
dec. 5. 11:00
Paks II - Gerjen
8:0 (5:0)
dec. 5. 13:00
Monor - Makó
1:0 (0:0)
dec. 5. 13:00
Iváncsa - Ferencváros II
4:0 (1:0)
dec. 5. 13:00
Szekszárd - Dunaújváros
2:5 (1:4)
dec. 5. 13:00
Rákosmenti KSK - FC Dabas
1:4 (0:1)
dec. 5. 13:00
Hódmezővásárhely - Cegléd
3:3 (1:0)
dec. 5. 15:00
Kozármisleny - Mohács
2:1 (2:0)

dec. 5. 11:00
Puskás Akadémia II. - Vidi II
2:1 (1:1)
dec. 5. 11:00
Gyirmót II - Andráshida
3:0 (2:0)
dec. 5. 13:00
ZTE II - Nagykanizsai TE
2:4 (2:4)
dec. 5. 13:00
Mosonmagyaróvár - Kaposvár
1:1 (1:0)
dec. 5. 13:00
Kelen - Balatonfüred
0:0
dec. 5. 13:00
Komárom - Veszprém
0:3 (0:0)
dec. 5. 13:00
Gárdony - BVSC-Zugló
0:3 (0:2)
dec. 5. 14:00
SC Sopron - Pápai Perutz
0:1 (0:1)
dec. 5. 16:00
Bicske - Érd
1:0 (0:0)
dec. 5. 11:00
DVTK II - Debreceni EAC
3:5 (3:1)
dec. 5. 11:00
Újpest II - Tiszaújváros
1:1 (1:1)
dec. 5. 13:00
Tállya - Eger
1:2 (1:0)
dec. 5. 13:00
Salgótarján - BKV Előre
1:3 (0:1)
dec. 5. 13:00
Tiszafüred - Kazincbarcika
1:5 (1:3)
dec. 5. 13:00
DVSC-DEAC - Hajdúszoboszló
2:3 (1:1)
dec. 5. 13:00
Sényő - Kisvárda II
2:1 (1:0)
dec. 5. 13:00
Hidasnémeti - Putnok
0:0
1 mérkőzés
dec. 5. 15:30
Queens Park - Stoke
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Ascoli - Parma
0:0
dec. 5. 14:00
Como - Pisa
0:1 (0:1)
dec. 5. 16:15
Brescia - Monza
0:2 (0:1)
dec. 5. 20:30
Alessandria - Cittadella
0:1 (0:1)

dec. 5. 16:30
Santa Clara - Arouca
2:1 (2:1)
dec. 5. 19:00
Gil Vicente - Famalicao
4:0 (3:0)
dec. 5. 21:30
Braga - Estoril
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 12:00
Khimki - Arsenal-Tula
1:2 (1:0)
dec. 5. 14:30
Dinamo Moszkva - Ufa
2:0 (1:0)
dec. 5. 14:30
FK Nizhny Novgorod - Rubin Kazan
2:1 (2:1)
dec. 5. 17:00
PFC Sochi - FK Krasnodar
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 5. 12:30
Mioveni - Sepsi
0:2 (0:1)
dec. 5. 15:00
U Craiova 1948 - Voluntari
0:2 (0:0)
dec. 5. 20:30
Steaua Bukarest - UTA Arad
2:1 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 11:30
Kayserispor - Antalyaspor
2:0 (2:0)
dec. 5. 14:00
Hatayspor - Istanbul Basaksehir
0:3 (0:3)
dec. 5. 14:00
Giresunspor - Fatih Karagümrük
3:1 (0:1)
dec. 5. 17:00
Fenerbahce - Rizespor
4:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 20:00
Corinthians - Gremio Porto Alegre
1:1 (0:1)
dec. 5. 20:00
Atlético Mineiro - Bragantino
4:3 (1:1)
dec. 5. 20:00
Bahia - Fluminense
2:0 (2:0)
dec. 5. 23:00
Ceará - América MG
0:0
4 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Beerschot-Wilrijk - Royal Antwerp
0:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Anderlecht - Zulte-Waregem
3:2 (1:1)
dec. 5. 21:00
Mechelen - Genk
1:1 (0:1)

2 mérkőzés
dec. 5. 13:00
Dundee United - Celtic
0:3 (0:2)
dec. 5. 16:00
Livingston - Heart of Midlothian
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 5. 14:30
LASK Linz - Ried
1:0 (1:0)
dec. 5. 17:00
Wolfsberger - Altach
3:0 (1:0)
dec. 5. 17:00
Rapid Wien - Austria Wien
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 5. 13:00
Zorya Lugansk - Inhulets
1:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
Oleksandria - Minai
3:0 (2:0)
dec. 5. 18:30
Desna - Illichivets
3:3 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 5. 13:00
Freiburg II - Duisburg
1:0 (0:0)
dec. 5. 14:00
Osnabrück - Havelse
0:0
3 mérkőzés
dec. 5. 14:15
Basel - Lausanne
1:1 (0:0)
dec. 5. 16:30
Lugano - Sion
2:0 (2:0)
dec. 5. 16:30
St. Gallen - Grasshoppers
0:4 (0:2)
dec. 5. 12:00
Real Madrid II - Castellón
1:2 (0:1)
dec. 5. 12:00
Algeciras - Atletico Sanluqueno
1:3 (1:1)
dec. 5. 17:00
Villarreal II - Barcelona II
3:0 (1:0)
dec. 5. 17:00
FC Andorra - Linense
7:1 (3:0)
dec. 5. 19:00
Cornella - Gimnastic
0:0
3 mérkőzés
dec. 5. 16:15
Ionikos Nikea - PAOK Saloniki
3:2 (2:1)
dec. 5. 18:30
AEK Athen - Panathinaikosz
1:0 (1:0)
dec. 5. 18:30
Aris Saloniki - Asteras Tripolis
1:0 (1:0)

4 mérkőzés
dec. 5. 01:30
Lanus - Rosario Central
2:2 (1:0)
dec. 5. 01:30
Huracán - Racing Club
1:0 (1:0)
dec. 5. 21:00
Gimnasia La Plata - Estudiantes
4:4 (3:2)
dec. 5. 23:15
CA Independiente - San Lorenzo
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 5. 00:30
Portland Timbers - Real Salt Lake
2:0 (1:0)
dec. 5. 21:00
Philadelphia - New York City
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 5. 17:30
Zaglebie Lubin - Lech Poznan
2:3 (0:2)
dec. 5. 20:00
Cracovia Krakow - Legia Warszawa
1:0 (1:0)
dec. 5. 13:30
Vis Pesaro - Olbia
1:0 (0:0)
dec. 5. 14:30
Reggiana - Fermana
2:1 (2:1)
dec. 5. 14:30
Cesena - Montevarchi
3:1 (2:0)
dec. 5. 14:30
Imolese - Modena
1:2 (1:0)
dec. 5. 14:30
Grosseto - Pescara
1:2 (0:2)
dec. 5. 14:30
Ancona 1905 - Siena
3:2 (0:1)
dec. 5. 14:30
Viterbese Castrense - Entella
2:5 (1:1)
dec. 5. 14:30
Pistoiese - Gubbio
2:3 (1:2)
dec. 5. 12:00
Catanzaro - Foggia
2:0 (1:0)
dec. 5. 12:00
Vibonese - Campobasso
2:0 (0:0)
dec. 5. 14:30
Latina - Catania
1:0 (1:0)
dec. 5. 17:30
Fidelis Andria - Picerno
2:3 (2:1)
dec. 5. 17:30
Taranto - Messina
0:0
dec. 5. 17:30
Paganese - Juve Stabia
3:1 (2:1)
dec. 5. 17:30
Potenza - Turris
0:0
dec. 5. 20:30
Palermo - Monopoli
2:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
1 mérkőzés
dec. 5. 17:00
Zilina - Trnava
0:1 (0:0)
dec. 5. 12:00
Tudelano - Real Unión
0:2 (0:0)
dec. 5. 17:00
Leonesa - Celta Vigo II
0:1 (0:1)
dec. 5. 17:00
Rayo Majadahonda - UD Logronés
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 5. 12:30
SonderjyskE - Hvidovre
1:0 (0:0)
dec. 5. 14:30
Bröndby - Midtjylland
0:2 (0:1)
dec. 5. 18:00
Randers - Odense BK
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Lokomotiv Zágráb - Sibenik
1:1 (1:0)
dec. 5. 17:30
Dinamo Zágráb - Hajduk Split
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Mlada Boleslav - FK Pardubice
2:3 (0:3)
dec. 5. 15:00
Bohemians 1905 - Jablonec
1:2 (0:2)
dec. 5. 15:00
Banik Ostrava - Budejovice
4:1 (3:0)
dec. 5. 18:00
Slovácko - Viktoria Plzen
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Napredak - Crvena Zvezda
0:2 (0:2)
dec. 5. 15:45
Partizan - Novi Pazar
2:0 (0:0)
8 mérkőzés
dec. 5. 17:00
Molde - Lilleström
3:3 (0:1)
dec. 5. 17:00
Stabaek - Rosenborg
1:3 (0:0)
dec. 5. 17:00
Valerenga - Mjondalen
2:0 (0:0)
dec. 5. 17:00
Bodo/Glimt - Brann
2:2 (1:0)
dec. 5. 17:00
Sandefjord - Kristiansund
3:2 (3:0)
dec. 5. 17:00
Viking - Odd Grenland
3:1 (1:1)
dec. 5. 17:00
Sarpsborg 08 - Tromso
0:1 (0:1)
dec. 5. 17:00
Stromsgodset - Haugesund
0:0

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
dec. 5. 14:30
Renate - Juventus II
2:0 (1:0)
dec. 5. 14:30
Pro Vercelli - Triestina
1:2 (0:1)
dec. 5. 14:30
Giana Erminio - Padova
1:1 (1:0)
dec. 5. 14:30
Südtirol - Fiorenzuola
4:1 (3:0)
dec. 5. 14:30
Piacenza - Lecco
0:1 (0:0)
dec. 5. 15:15
Concarneau - Stade Briochin
3:0 (2:0)
dec. 5. 12:00
Penafiel - Académica
0:0
dec. 5. 15:00
Covilha - Chaves
0:2 (0:1)
dec. 5. 16:30
Trofense - Academico Viseu
1:0 (1:0)
dec. 5. 21:30
Mafra - Farense
0:2 (0:2)
2 mérkőzés
dec. 5. 16:00
APOEL Nikosia - Paphos FC
1:1 (0:0)
dec. 5. 18:00
AEL Limassol - Omonia Nikosia
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 5. 13:30
Lokomotiv Szófia - Ludogorets
2:4 (0:3)
dec. 5. 15:45
Pirin Blagoevgrad - CSKA Szófia
1:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Westerlo - Mouscron-Péruwelz
4:3 (0:2)
dec. 5. 20:00
Lierse Kempenzonen - Lommel
2:2 (1:1)
dec. 5. 12:40
Arka Gdynia - Stomil Olsztyn
6:0 (1:0)
dec. 5. 18:00
Jastrzebie - Korona Kielce
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 5. 04:00
Club León - Tigres
2:1 (1:1)

Alakformáló masszázskrém
1 mérkőzés
dec. 5. 17:00
Domzale - Olimpija Ljubljana
elhalasztva
2 mérkőzés
dec. 5. 15:00
Tuzla City - Radnik Bijeljina
2:2 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 5. 22:00
Unión Espanola - Cobresal
0:1 (0:0)
dec. 5. 22:00
Huachipato - Melipilla
3:1 (2:1)
dec. 5. 22:00
Audax Italiano - Curicó Unido
1:1 (0:1)
dec. 5. 11:30
Ümraniyespor - Boluspor
1:2 (0:1)
dec. 5. 11:30
Manisa BBSK - Kocaelispor
2:1 (0:0)
dec. 5. 14:00
Altinordu - Samsunspor
0:2 (0:1)
dec. 5. 17:00
Denizlispor - Bursaspor
1:3 (0:2)
2 mérkőzés
dec. 5. 15:15
Zira - Qabala
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
dec. 5. 14:00
Al-Rayyan - Al-Wakra
2:1 (0:1)
dec. 5. 16:10
Al Shamal - Umm-Salal
3:2 (2:0)
3 mérkőzés
1 mérkőzés
dec. 5. 12:00
Flora Tallinn - FCI Levadia
2:2 (1:1)
dec. 5. 14:00
Red Arrows - Simba
2:1 (1:0)
dec. 5. 14:00
Gor Mahia - Otoho d'Oyo
1:1 (1:1)
dec. 5. 15:00
Interclube - ASEC Mimosas
2:3 (1:3)
dec. 5. 15:00
Cotonsport - Nouadhibou
2:0 (2:0)
dec. 5. 15:00
Motema Pembe - USGN
1:0 (0:0)
dec. 5. 15:30
Enyimba - Al-Ittihad
2:0 (0:0)
dec. 5. 17:00
Al Masry - Rivers United
1:0 (1:0)
dec. 5. 17:00
Pyramids - Maniema Union
1:0 (1:0)
dec. 5. 17:30
Binga - Zanaco
2:0 (0:0)
dec. 5. 17:45
Saoura - Hearts of Oak
4:0 (0:0)
dec. 5. 18:00
CS Sfaxien - Tusker
1:0 (0:0)
dec. 5. 19:00
Renaissance Berkane - APR
2:1 (0:1)

Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora
dec. 5. 14:30
Koninklijke - Sparta Rotterdam II
elhalasztva
dec. 5. 13:45
Niki Volos - Xanthi
0:1 (0:0)
dec. 5. 13:45
OF Ierapetra - Rodos
1:1 (0:0)
dec. 5. 13:45
Zakynthos - Episkopi
0:3 (0:1)
dec. 5. 13:45
PAOK II - Anagennisi Karditsa
2:1 (1:1)
dec. 5. 13:45
Larisa - Veria
1:1 (0:0)
dec. 5. 13:45
PAE Chania - Kifisia
3:0 (3:0)
dec. 5. 13:45
Almopos - Thesprotos
1:0 (1:0)
dec. 5. 13:45
Trikala - Apollon Pontou
2:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
Kallithea - Levadiakos
0:1 (0:0)
dec. 5. 08:45
Melbourne Victory - Perth Glory
0:3 (0:0)
dec. 5. 20:00
The Strongest - San José
2:0 (1:0)
dec. 5. 20:00
Always Ready - Club Bolívar
1:1 (1:1)
dec. 5. 20:00
Royal Pari - Blooming
4:3 (1:2)
dec. 5. 20:00
Real Potosí - Guabirá
1:3 (0:3)
dec. 5. 13:00
ND Gorica - NS Drava
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 5. 12:00
Noah - Van
3:0 (2:0)

dec. 5. 00:00
Monarcas Morelia - Tampico Madero
0:2 (0:1)
dec. 5. 02:05
Dorados Sinaloa - Tepatitlán
1:0 (0:0)
dec. 5. 19:00
Atlante - Venados
0:0
11 mérkőzés
dec. 5. 05:00
Jubilo Iwata - Blaublitz Akita
2:1 (1:1)
dec. 5. 05:00
Tokyo Verdy - Sagamihara
3:0 (1:0)
dec. 5. 05:00
Albirex Niigata - Machida Zelvia
0:2 (0:1)
dec. 5. 05:00
Ehime - Renofa Yamaguchi
1:1 (0:1)
dec. 5. 05:00
Tochigi - Ryukyu
1:2 (0:0)
dec. 5. 05:00
Fagiano Okayama - JEF United
1:3 (0:1)
dec. 5. 05:00
Omiya Ardija - Thespa Kusatsu
3:1 (2:1)
dec. 5. 05:00
Ventforet Kofu - Mito Hollyhock
3:3 (0:0)
dec. 5. 16:00
Hostert - UNA Strassen
1:1 (0:0)
dec. 5. 16:00
Jeunesse Esch - Swift Hesperange
1:0 (0:0)
dec. 5. 16:00
Mondorf-les-Bains - Differdange
3:3 (0:0)
dec. 5. 16:00
UT Pétange - Victoria Rosport
0:3 (0:0)
dec. 5. 00:30
Guaraní - Cerro Porteno
2:2 (1:0)
dec. 5. 23:30
Nacional Asunción - Club Olimpia
1:3 (1:1)

dec. 5. 13:30
Bijelo Brdo - Osijek II
0:2 (0:1)
5 mérkőzés
dec. 5. 13:00
FK Skopje - Shkupi
1:3 (1:1)
dec. 5. 13:00
Borec - Makedonija Gjorce Petrov
1:1 (1:0)
dec. 5. 13:00
Shkendija - Pelister
2:1 (0:1)
dec. 5. 13:00
Sutjeska Niksic - Mornar Bar
1:1 (1:1)
dec. 5. 13:00
Rudar Pljevlja - Jezero
2:2 (1:1)
dec. 5. 15:00
Decic - FK Podgorica
2:2 (0:2)
dec. 5. 07:00
Jeonbuk - Jeju
2:0 (0:0)
dec. 5. 07:00
Ulsan Hyundai - Daegu
2:0 (2:0)
dec. 5. 07:00
Suwon City - Suwon Blue Wings
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 5. 16:00
Hibernians - Floriana
0:0
dec. 5. 18:00
Santa Lucia - Balzan
3:3 (1:2)
dec. 5. 23:00
Alajuelense - Santos Guápiles
1:0 (1:0)
dec. 5. 13:00
Dukagjini - Llapi
0:0
dec. 5. 13:00
Ulpiana - Feronikeli
0:0
dec. 5. 13:30
Prishtina - Drita Gijlan
0:1 (0:0)

4 mérkőzés
dec. 5. 12:30
Fajr Sepasi - Foolad Khuzestan
1:1 (0:0)
dec. 5. 12:30
Zob Ahan - Mes Rafsanjan
0:3 (0:1)
dec. 5. 12:30
Tractor Sazi - Aluminium Arak
0:2 (0:1)
dec. 5. 08:00
Rangers FC - Kitchee
1:6 (1:2)
dec. 5. 10:30
Warriors - HK U23
4:0 (2:0)
dec. 5. 15:00
Murata - Folgore / Falciano
0:3 (0:0)
dec. 5. 15:00
Tre Fiori - Faetano
3:0 (0:0)
dec. 5. 10:30
Kelet-Timor - Thaiföld
0:2 (0:0)
dec. 5. 13:55
Szingapúr - Burma
3:0 (3:0)
dec. 5. 02:00
Motagua - Real Espana
1:1 (0:1)
dec. 5. 23:00
CD Olimpia - Vida
2:0 (0:0)
dec. 5. 03:00
Salvador - Ecuador
1:1 (1:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
324
36 (11%)
121 (37%)
422
2. Xxy
321
33 (10%)
124 (39%)
413
319
37 (12%)
112 (35%)
409
324
37 (11%)
111 (34%)
407
323
32 (10%)
122 (38%)
404
321
33 (10%)
119 (37%)
403
7. AltT
324
33 (10%)
118 (36%)
401
324
30 (9%)
121 (37%)
392
322
28 (9%)
123 (38%)
386
10. Tatrai
324
28 (9%)
120 (37%)
380

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont