Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 3. » Rápido de Bouzas - Gimnástica Segoviana

Rápido de Bouzas - Gimnástica Segoviana 2:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2018. január 21-én is volt Gimnástica Segoviana - Rápido de Bouzas mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2017. szeptember 3. 19:00
Helyszín: Estadio Baltasar Pujales (Vigo)

Pablo Carnero ('3, 1-0), Dani Calleja ('30, 1-1), Pablo Carnero ('81, 2-1)

Gimnástica Segoviana utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereség

Inkább Gimnástica Segoviana győzelem
Az elmúlt fél évben a Rápido de Bouzas egyszer nyert hazai pályán, ezzel minden meccsét megnyerve. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Gimnástica Segoviana egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Rápido de Bouzas sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Rápido de Bouzas 1 győzelmet könyvelhetett el. A vendég csapat, a Gimnástica Segoviana pedig idegenben egyszer kapott ki. Tehát a Rápido de Bouzas jobban szerepelt.

Rápido de Bouzas 2288., Gimnástica Segoviana 2706. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Rápido de Bouzas jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Rápido de Bouzas csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.