Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 2. » Real Valladolid II - Atlético Madrid II

Real Valladolid II - Atlético Madrid II 1:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 16-án is volt Real Valladolid II - Atlético Madrid II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2017. szeptember 2. 18:00
Helyszín: Campo 1 Anexos del José Zorrilla (Valladolid)

Alberto Ródenas ('26, 0-1), Alberto Ródenas ('70, 0-2), Jorge Segura ('82, 1-2)

Real Valladolid II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Atlético Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Inkább Atlético Madrid II győzelem

Az elmúlt fél évben a Real Valladolid II egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético Madrid II egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético Madrid II az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Valladolid II 1 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético Madrid II pedig idegenben egyszer játszott döntetlent. Tehát a Real Valladolid II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Racing Ferrol. Az Atlético Madrid II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a RSD Alcalá. A Real Valladolid II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Real Valladolid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leonesa. Az Atlético Madrid II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Gimnástica Segoviana. A Real Valladolid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Valladolid II 1528., Atlético Madrid II 2035. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Real Valladolid II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Real Valladolid II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.