Főoldal » Meccsek » 2017. szeptember 3. » Real Madrid II - Ponferradina

Real Madrid II - Ponferradina 1:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. március 24-én is volt Real Madrid II - Ponferradina mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 3. forduló - 2017. szeptember 3. 20:00
Helyszín: Estadio Alfredo Di Stéfano (Madrid)

Jon García ('8, 0-1), Dani Gómez ('15, 1-1)

Real Madrid II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Ponferradina utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Ponferradina győzelem
Az elmúlt fél évben a Real Madrid II egyszer sem nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Ponferradina egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Real Madrid II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Real Madrid II 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Ponferradina pedig idegenben egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. Ez alapján a Ponferradina szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Real Madrid II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mensajero, az Arenas de Getxo vagy a Rayo Majadahonda. A Ponferradina gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Osasuna II, a S.S. Reyes vagy a Racing Ferrol. A Real Madrid II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Real Madrid II 812., Ponferradina 527. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Ponferradina jobb csapatnak tűnik.