Főoldal » Meccsek » 2021. május 9. » Prat - Atzeneta

Prat - Atzeneta 2:2 (2:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 2. fázis, 6. forduló - 2021. május 9. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal Sagnier (El Prat de Llobregat)

José Manuel ('30, öngól, 1-0), Víctor Bertomeu ('36, 2-0), Iosu Villar ('47, 2-1), Jesús Rubio ('88, 11-esből, 2-2)

• Volt, hogy a Prat két góllal is vezetett, de végül az Atzeneta kiegyenlített.

Prat győzelem:
28 tipp (71%)
7 tipp (17%)
Atzeneta győzelem:
4 tipp (10%)

Prat utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlen

Atzeneta utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Inkább Atzeneta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Prat csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Prat egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atzeneta az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Prat 2 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben négyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Ez alapján az Atzeneta szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Prat olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Valencia II vagy a FC Andorra. Az Atzeneta pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Valencia II, a L'Hospitalet. Az Atzeneta erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Prat olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Pena Deportiva, a L'Hospitalet vagy a Badalona. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a La Nucía, a Levante II vagy az Olot. A Prat csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Prat 2396., Atzeneta 3979. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Prat jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Prat csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.