Főoldal » Meccsek » 2018. január 14. » Pena Sport - Arenas de Getxo

Pena Sport - Arenas de Getxo 3:3 (2:2)

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 21. forduló - 2018. január 14. 16:00

Pena Sport utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenVereség

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlen

Inkább Arenas de Getxo győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya az Arenas de Getxo csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben a Pena Sport kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Pena Sport sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Sport 2 győzelmet, 2 döntetlent és 5 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben a Pena Sport olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Caudal. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Caudal. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Az elmúlt egy évben a Pena Sport olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Vitoria, a Sporting Gijón II vagy az Izarra. Az Arenas de Getxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amorebieta, a Mirandés vagy a Racing Santander. Az Arenas de Getxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Sport 2429., Arenas de Getxo 1436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus szerint az Arenas de Getxo nyeri ezt a találkozót.