Főoldal » Meccsek » 2017. december 10. » Mirandés - Arenas de Getxo

Mirandés - Arenas de Getxo 2:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. május 19-én is volt Arenas de Getxo - Mirandés mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 18. forduló - 2017. december 10. 17:00
Helyszín: Estadio Municipal de Anduva (Miranda de Ebro)

• Az Arenas de Getxo már nyolc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. október 21-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Lealtad csapatát).

Mirandés győzelem:
30 tipp (90%)
2 tipp (6%)
Arenas de Getxo győzelem:
1 tipp (3%)

Mirandés utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemDöntetlen

Inkább Arenas de Getxo győzelem
Az elmúlt fél évben a Mirandés háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Arenas de Getxo egyszer nyert idegenben, négyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Mirandés sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mirandés 5 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Arenas de Getxo pedig idegenben egyszer nyert, ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Mirandés jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mirandés olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Zaragoza. Az Arenas de Getxo pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Caudal. A Mirandés erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mirandés olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Leioa vagy a Real Sociedad II. Az Arenas de Getxo gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Amorebieta vagy a Racing Santander. Az Arenas de Getxo csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Mirandés 571., Arenas de Getxo 1436. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mirandés jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mirandés csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.