Főoldal » Meccsek » 2017. december 16. » Arenas de Getxo - Sporting Gijón II

Arenas de Getxo - Sporting Gijón II 0:1 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 23-án is volt Arenas de Getxo - Sporting Gijón II mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 19. forduló - 2017. december 16. 19:00
Helyszín: Estadio Municipal de Gobela (Getxo)

• Az Arenas de Getxo már kilenc mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2017. október 21-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Lealtad csapatát).

Arenas de Getxo győzelem:
12 tipp (40%)
3 tipp (10%)
Sporting Gijón II győzelem:
15 tipp (50%)

Arenas de Getxo utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelem

Sporting Gijón II utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Sporting Gijón II győzelem
Az elmúlt fél évben az Arenas de Getxo egyszer nyert hazai pályán, ötször játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Sporting Gijón II kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Arenas de Getxo 2 győzelmet, 6 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Sporting Gijón II pedig idegenben háromszor nyert, kétszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Arenas de Getxo jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Lealtad vagy a Pena Sport. A Sporting Gijón II pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Leioa, a Lealtad. A Sporting Gijón II erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben az Arenas de Getxo olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tudelano. A Sporting Gijón II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Tudelano. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Arenas de Getxo 1436., Sporting Gijón II 1601. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Arenas de Getxo jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Arenas de Getxo csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.