Főoldal » Meccsek » 2021. január 24. » Pena Deportiva - Valencia II

Pena Deportiva - Valencia II 1:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 11. forduló - 2021. január 24. 12:00
Helyszín: Campo Municipal del Santa Eulalia del Río (Santa Eulalia del Río)

Jose David ('71, 11-esből, 0-1), Pau Pomar ('87, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tíz alkalommal osztott ki sárgalapot és egyszer piroslapot.

Pena Deportiva utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereség

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Valencia II győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Pena Deportiva egyszer nyert hazai pályán, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Valencia II egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján a Pena Deportiva sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Pena Deportiva 1 győzelmet, 3 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Valencia II pedig idegenben háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Pena Deportiva jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Pena Deportiva olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Alcoyano. A Valencia II gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Orihuela. A Pena Deportiva csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Pena Deportiva 2479., Valencia II 1464. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Pena Deportiva csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.