Főoldal » Meccsek » 2021. január 17. » Valencia II - Atzeneta

Valencia II - Atzeneta 2:3 (0:1)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. január 17. 12:00
Helyszín: Ciudad Deportiva Valencia Campo 1 (Valencia)

Cristian Gutiérrez ('42, 0-1), Cristian Gutiérrez ('50, 0-2), Fran Navarro ('62, 1-2), Stephane Emaná ('64, öngól, 1-3), Facundo García ('65, 2-3)

Valencia II győzelem:
33 tipp (76%)
5 tipp (11%)
Atzeneta győzelem:

Valencia II utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlen

Inkább Atzeneta győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Valencia II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atzeneta egyszer sem nyert idegenben és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Valencia II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Valencia II 1 győzelmet, 2 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atzeneta pedig idegenben négyszer kapott ki. Tehát a Valencia II jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Valencia II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az UD Ibiza vagy az Alcoyano. Az Atzeneta gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az UD Ibiza, a Levante II. A Valencia II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Valencia II 1463., Atzeneta 7961. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Valencia II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Valencia II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.