Főoldal » Meccsek » 2021. január 17. » Osasuna II - Tarazona

Osasuna II - Tarazona 3:1 (2:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 21-én is volt Osasuna II - Tarazona mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2021. január 17. 16:30
Helyszín: Campo A2 de Tajonar (Navarra)

Aimar Oroz ('10, 1-0), Jorge Herrando ('23, 2-0), Inaki Santiago ('33, 2-1), Daniel Santafé ('86, 3-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenegy alkalommal osztott ki sárgalapot.

Osasuna II utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemVereségVereségDöntetlen

Tarazona utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Inkább Tarazona győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben egyszer találkozott. A lejátszott mérkőzés gólaránya a Tarazona csapatának kedvez (1:0).
Az elmúlt fél évben az Osasuna II egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Tarazona egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Osasuna II sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Osasuna II 1 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Tarazona pedig idegenben egyszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Izarra. A Tarazona pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Izarra. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.
Az elmúlt egy évben az Osasuna II olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tudelano. A Tarazona gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a SD Logronés. Az Osasuna II csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Osasuna II 2181., Tarazona 4494. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Osasuna II jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Osasuna II csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.