Főoldal » Focisták » Oroszország focistái

Orosz focisták listája

Orosz játékosok ABC sorrendben

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
Georgiy Dzhigkaev
(West Armenia)
Georgiy Dzhikiya
(Szpartak Moszkva)
Georgiy Dzukaev
(Spartak Vladikavkaz)
Georgiy Karginov
(Zenit Szentpétervár U19)
Georgiy Kodzaev
(Alania Vladikavkaz)
Georgiy Kyurdzhiev
(Mashuk-KMV)
Georgiy Mikadze
(Mordovia Saransk)
Georgiy Sakhvadze
(Zvezda Ryazan)
Georgiy Shchennikov
(CSKA Moszkva)
Georgiy Smurov
(Dinamo Szentpétervár)
Georgiy Ternovskiy
(Torpedo Armavir)
Georgiy Tigiev
(Szpartak Moszkva II)
Georgiy Tkachev
(Luch-Energia)
Georgiy Zabedashvili
(Dinamo Brest)
Georgiy Zaikin
(Volga Ulyanovsk)
Georgy Aliseevich
(Rodina Moszkva)
Georgy Arkania
(Kolkheti-1913)
Georgy Buliskeriya
(Naftan Novopolotsk)
Georgy Chelidze
(Ararat Yerevan)
Georgy Gongadze
(Rostov-na-Donu)
Georgy Kabulov
(Mashuk-KMV)
Georgy Kuchiev
(Inter Cherkessk)
Georgy Kyrnats
(SKA-Energia Khabarovsk)
Georgy Sosno
(Elektron VN)
Georgy Volchanin
(Irtysh Omsk)
Georgy Yudintsev
(Rodina Moszkva)
Georgy Zhuravlev
(Zvezda Ryazan)
Georgy Zotov
(Rubin Kazan)
German Felk
(Cherepovets)
German Onugkha
(FK Tambov)
German Osnov
(Energetik-BGU Minsk)
German Paskin
(Volga Ulyanovsk)
German Povetkin
(Mordovia Saransk)
Gia Grigalava
(Arsenal-Tula)
Giorgi Bataev
(Ararat Moszkva)
Giorgi Sanaya
(Lada Tolyatti)
Gleb Burkov
(Essentuki)
Gleb Efimov
(Gorodeya)
Gleb Fedotov
(Khimik Dzerzhinsk)
Gleb Kryuchkov
(Sokol Saratov)
Gleb Podkovyrov
(Luki-Energiya)
Gleb Rodionov
(Strogino Moszkva)
Gleb Shilov
(Olimpiyets)
Gleb Zakharov
(Rodina Moszkva)
Gogi Shoniya
(Dinamo Bryansk)
Grigori Chirkin
(Dinamo Bryansk)
Grigori Doroshenko
(Dinamo Barnaul)
Grigorii Lobanov
(CSKA Moszkva U19)
Grigoriy Guz
(Angusht)
Grigoriy Kenkishvili
(Torpedo Armavir)
Grigoriy Kolesnik
(Cherepovets)
Grigory Brazhnik
(Zenit Moszkva)
Grigory Danielyan
(Dinamo Stavropol)
Grigory Gerasimov
(Dnepr Smolensk)
Grigory Grishin
(Jomo Cosmos)
Grigory Postanogov
(Baltika Kaliningrad)
Grigory Trufanov
(SKA-Energia Khabarovsk)
Gudisa Smyr
(Chernomorets Novorossisk)
Gudzha Rukhaia
(Samtredia)
Guram Adzhoev
(Arsenal-Tula)
Idar Shumakhov
(Mashuk-KMV)
Idris Imaev
(Akhmat Grozny)
Idris Musluev
(Vaynah Shali)
Ignat Epifanov
(Trans Narva)
Ignat Sabirzyanov
(Nosta Novotroitsk)
Igor Abramov
(Dinamo Barnaul)
Igor Akinfeev
(CSKA Moszkva)
Igor Aksenov
(Astana)
Igor Alekseev
(Avangard Kursk)
Igor Balashov
(Tekstilshchik)
Igor Belyakov
(Chelyabinsk)
Igor Bondarenko
(Yakutiya Yakutsk)
Igor Bondarev
(Raspadskaya)
Igor Boyarov
(Vityaz Podolsk)
Igor Bugaenko
(Sokol Saratov)

Igor Byrlov
(Kuban Kholding)
Igor Chembarov
(West Armenia)
Igor Cheminava
(Junior Sevan)
Igor Chernyshov
(Dinamo Stavropol)
Igor Denisov
(Lokomotiv Moszkva)
Igor Diveev
(CSKA Moszkva)
Igor Druzhinin
(Zenit Irkutsk)
Igor Dvoryashin
(FK Tambov)
Igor Egoshkin
(Irtysh Omsk)
Igor Fateev
(Lokomotiv Liski)
Igor Gilmanov
(Ventspils)
Igor Golban
(Navbahor)
Igor Gorbatenko
(Arsenal-Tula)
Igor Gorbunov
(FK Nizhny Novgorod)
Igor Gubanov
(Kyzyl-Zhar)
Igor Kaleshin
(Arsenal-Tula)
Igor Khaimanov
(Dinamo Bryansk)
Igor Kireev
(Irtysh Omsk)
Igor Konovalov
(Rubin Kazan)
Igor Korobeynikov
(Sibiryak Bratsk)
Igor Koronov
(Tyumen)
Igor Kostin
(Zvezda Perm)
Igor Kot
(Mordovia Saransk)
Igor Krikun
(Sibir Novosibirsk II)
Igor Krutov
(Dinamo Stavropol)
Igor Kurbanov
(Chernomorets Novorossisk)
Igor Kutergin
(Neftekhimik)
Igor Kuts
(Blagoveshchensk)
Igor Larionov
(Restavratsiya Krasnoyarsk)
Igor Lebedenko
(Torpedo Moszkva)
Igor Lebedev
(Trevis i VVK)
Igor Leshchuk
(Dinamo Moszkva)
Igor Maslov
(Sakhalin)
Igor Mendelev
(Shakhter-Volga Olimpiets)
Igor Nedorezov
(Metallurg Novokuznetsk)
Igor Nikolov
(Novosibirsk)
Igor Obukhov
(SKA-Energia Khabarovsk)
Igor Paderin
(Banants)
Igor Paradin
(Chayka)
Igor Pijuk
(Avangard Kursk)
Igor Ponomarev
(Rostov-na-Donu)
Igor Portnyagin
(Baltika Kaliningrad)
Igor Rakovskiy
(Vybor-Kurbatovo)
Igor Ryzhkov
(Kuban Kholding)
Igor Sapronov
(Krasnyy-SGAFKST)
Igor Semshov
(Sovjetov)
Igor Shevchenko
(Syzran-2003)
Igor Shkolik
(Dinamo Moszkva)
Igor Sirtsov
(Shakhter Peshelan)
Igor Smirnov
(Trevis i VVK)
Igor Smolnikov
(FK Krasnodar)
Igor Surin
(Avtofavorit)
Igor Surov
(Volga Ulyanovsk)
Igor Telkov
(Tyumen)
Igor Tunik
(Tuapse)
Igor Udaliy
(Rotor Volgograd)
Igor Usminskiy
(FK Krasnodar)
Igor Volkov
(Chernomorets Novorossisk)
Igor Vorobyov
(Zenit Szentpétervár U19)
Igor Yurganov
(Baltika Kaliningrad)
Igor Zheludkov
(Salyut Belgorod)
Ildar Alekperov
(Strogino Moszkva)
Ildar Bikchantaev
(Volga Ulyanovsk)
Ildar Vagapov
(Volga Ulyanovsk)
Ilez Gazdiev
(Angusht)
Ilia Ferapontov
(Nosta Novotroitsk)
Ilia Nasonkin
(FK Krasnodar U19)
Ilia Skrobotov
(Zenit Szentpétervár II)
Ilia Vorotnikov
(FK Krasnodar)
Iliya Berkovskiy
(Torpedo Moszkva)
Iliya Buryukin
(Irtysh Omsk)
Iliya Demin
(Tekstilshchik)
Iliya Eremenko
(Irtysh Omsk)
Iliya Ermolaev
(Tekstilshchik)
Iliya Karpuk
(Volga Ulyanovsk)
Iliya Kirnosov
(Zenit Izhevsk)
Iliya Korobeynikov
(Radian-Baykal)
Iliya Kungurov
(Zenit Irkutsk)
Iliya Maksimenkov
(Volga Ulyanovsk)
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯