Főoldal » Meccsek » 2017. október 22. » Sabadell - Ontinyent

Sabadell - Ontinyent 2:2 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2019. február 10-én is volt Ontinyent - Sabadell mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 10. forduló - 2017. október 22. 17:00
Helyszín: Estadi de la Nova Creu Alta (Sabadell)

Sabadell győzelem:
27 tipp (84%)
5 tipp (15%)
Ontinyent győzelem:

Sabadell utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Ontinyent győzelem

Az elmúlt fél évben a Sabadell egyszer nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent kétszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Ontinyent az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sabadell 2 győzelmet és 4 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát a Sabadell jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sabadell olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares vagy az Espanyol II. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Ebro vagy a Formentera. A Sabadell erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Sabadell 614., Ontinyent 2086. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sabadell jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sabadell csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.