Főoldal » Meccsek » 2019. február 17. » Peralada - Ontinyent

Peralada - Ontinyent 0:1 (0:0)

Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzés, 25. forduló - 2019. február 17. 12:00
Helyszín: Estadio Municipal de Peralada (Peralada)

Peralada utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelem

Ontinyent utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Ontinyent győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Ontinyent csapatának kedvez (1:0).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Peralada stadionjában, a gólarány 0:0, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Peralada négyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Ontinyent egyszer sem nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. A statisztika alapján a Peralada sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 3. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Peralada 4 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Ontinyent pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és hatszor kapott ki. Tehát a Peralada jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Peralada olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Sabadell vagy a Castellón. Az Ontinyent pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Sabadell, az Espanyol II vagy a Poblense. A Peralada erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Peralada olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Olot, az Ebro vagy a Lleida Esportiu. Az Ontinyent gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Ejea, a Castellón vagy a Levante II. A Peralada csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Peralada 2227., Ontinyent 2074. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Ontinyent jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Peralada csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.