Főoldal » Meccsek » 2023. október 22. » Melilla - Antequera

Melilla - Antequera 0:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 26-án is lesz Antequera - Melilla mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 9. forduló - 2023. október 22. 12:00
Helyszín: Estadio Álvarez Claro (Melilla)

Melilla utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelemDöntetlen

Antequera utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Antequera győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Melilla csapatának kedvez (3:1).

Az elmúlt fél évben a Melilla kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Antequera kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Antequera az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melilla 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Antequera pedig idegenben kétszer nyert, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez alapján az Antequera szerepelt jobban.

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Baleares vagy az AD Ceuta. Az Antequera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Mérida AD vagy az Atletico Sanluqueno. Az Antequera erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Melilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Intercity, az Algeciras. Az Antequera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Atlético Madrid II vagy a Málaga. Az Antequera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Melilla 1419., Antequera 4586. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Melilla jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Antequera nyeri ezt a találkozót.