Főoldal » Meccsek » 2024. április 21.

Meccsek - 2024. április 21.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. április 21.)


4 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Getafe - Real Sociedad
1:1 (1:1)
ápr. 21. 16:15
Almería - Villarreal
1:2 (1:1)
ápr. 21. 18:30
Alavés - Atlético Madrid
2:0 (1:0)
ápr. 21. 21:00
Real Madrid - FC Barcelona
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 21. 14:30
Everton - Nottingham Forest
2:0 (1:0)
ápr. 21. 16:00
Aston Villa - Bournemouth
3:1 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Crystal Palace - West Ham United
5:2 (4:1)
ápr. 21. 17:30
Fulham - Liverpool
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 21. 16:30
Coventry - Manchester United
3:3 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 14:05
Kecskeméti TE - Mezőkövesd
2:1 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Fehérvár - ZTE
1:1 (0:0)
ápr. 21. 18:30
Újpest - MTK
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 12:30
Sassuolo - Lecce
0:3 (0:2)
ápr. 21. 15:00
Torino - Frosinone
0:0
ápr. 21. 18:00
Salernitana - Fiorentina
0:2 (0:0)
ápr. 21. 20:45
Monza - Atalanta
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 15:30
Werder Bremen - VfB Stuttgart
2:1 (1:0)
ápr. 21. 17:30
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen
1:1 (0:0)
ápr. 21. 19:30
Freiburg - Mainz
1:1 (1:1)
7 mérkőzés
ápr. 21. 17:00
Budapest Honvéd - Pécsi MFC
4:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Soroksár - Budafok
3:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Siófok - BVSC-Zugló
1:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Csákvár - Gyirmót
0:2 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Kozármisleny - Ajka
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Lille - Strasbourg
1:0 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Le Havre - Metz
0:1 (0:0)
ápr. 21. 15:00
Reims - Montpellier HSC
1:2 (0:1)
ápr. 21. 17:05
Brest - AS Monaco
0:2 (0:1)
ápr. 21. 19:15
Toulouse - Olympique Marseille
2:2 (1:1)
ápr. 21. 21:00
Paris St. Germain - Lyon
4:1 (4:1)
ápr. 21. 13:30
Karlsruhe - Hertha BSC
3:2 (2:1)
ápr. 21. 13:30
Hannover 96 - St. Pauli
1:2 (1:1)
ápr. 21. 13:30
Hansa Rostock - Magdeburg
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 21. 18:00
Feyenoord - Nijmegen
1:0 (0:0)
ápr. 21. 14:00
Espanyol - FC Andorra
1:1 (0:1)
ápr. 21. 16:15
Eldense - Albacete
0:1 (0:0)
ápr. 21. 16:15
Eibar - Alcorcón
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:30
Mirandés - Burgos
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 16:30
Famalicao - Portimonense
2:2 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Chaves - Estoril
2:2 (1:0)
ápr. 21. 19:00
Casa Pia - FC Porto
1:2 (1:1)
ápr. 21. 21:30
Sporting CP - Guimaraes
3:0 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 13:00
FK Nizhny Novgorod - Dinamo Moszkva
1:4 (0:2)
ápr. 21. 17:15
PFC Sochi - FK Ural
2:2 (0:0)
ápr. 21. 19:30
FK Rostov - Szpartak Moszkva
1:5 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Otelul Galati - Universitatea Cluj
1:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Sepsi - CS U Craiova
1:3 (1:2)
4 mérkőzés
ápr. 21. 12:30
Istanbul Basaksehir - Rizespor
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Galatasaray - Pendikspor
4:1 (2:0)
ápr. 21. 18:00
Antalyaspor - Hatayspor
2:1 (0:1)
ápr. 21. 18:00
Gazisehir Gaziantep - Kasimpasa
2:0 (2:0)
6 mérkőzés
ápr. 21. 02:00
Atlético Mineiro - Cruzeiro
3:0 (3:0)
ápr. 21. 21:00
EC Vitória - Bahia
2:2 (1:0)
ápr. 21. 21:00
Palmeiras - Flamengo RJ
0:0
ápr. 21. 21:00
Atlético PR - Internacional RS
1:0 (0:0)
ápr. 21. 23:30
Botafogo - Juventude
5:1 (2:0)
ápr. 21. 23:30
Atlético GO - Sao Paulo
0:3 (0:1)
ápr. 21. 12:00
Málaga - Real Murcia
0:0
ápr. 21. 12:00
Granada II - San Fernando
5:0 (3:0)
ápr. 21. 12:00
UD Ibiza - Atlético Madrid II
0:1 (0:0)
ápr. 21. 12:00
AD Ceuta - Atlético Baleares
2:1 (0:0)
ápr. 21. 12:00
Melilla - Mérida AD
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Intercity - Córdoba
0:2 (0:1)
ápr. 21. 18:00
Linares Deportivo - Castellón
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 13:30
Cercle Brugge - Royal Antwerp
0:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Kortrijk - RWDM
2:4 (1:3)
ápr. 21. 18:30
Union St. Gilloise - Club Brugge
1:2 (0:0)
ápr. 21. 19:15
Sporting Charleroi - AS Eupen
1:0 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Rangers FC - Heart of Midlothian
2:0 (1:0)
ápr. 21. 12:00
Gimnastic - Celta Vigo II
1:0 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Barcelona II - Lugo
1:0 (0:0)
ápr. 21. 18:00
SD Logronés - Osasuna II
1:1 (0:0)
ápr. 21. 18:00
Arenteiro - Ponferradina
0:0
2 mérkőzés
ápr. 21. 14:30
LASK Linz - Hartberg
1:3 (0:2)
ápr. 21. 17:00
Salzburg - Austria Klagenfurt
4:2 (4:1)
ápr. 21. 11:00
Gyirmót II - SC Sopron
2:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Balatonfüredi FC - Haladás VSE
1:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Tatabánya - Csorna
3:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Bicske - Kelen
4:0 (2:0)
ápr. 21. 17:00
III. Kerületi TUE UPE - ZTE II
4:2 (3:1)
ápr. 21. 17:00
Budaörs - Győri ETO II
3:2 (2:0)
ápr. 21. 17:00
Dorog - Veszprém
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
ápr. 21. 11:00
Vidi II - Dunaújváros
4:0 (2:0)
ápr. 21. 17:00
Gárdony - Paks II
3:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Dunaföldvár - Nagykanizsai TE
1:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Mohács - Iváncsa
1:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Kaposvár - MTK II
1:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Érd - Majos
2:1 (0:1)
ápr. 21. 17:00
Szentlőrinc - Ferencváros II
6:2 (0:1)
ápr. 21. 17:00
PTE-PEAC - Szekszárd
2:0 (1:0)
8 mérkőzés
ápr. 21. 11:00
Szeged-Csanád II - FC Dabas
3:0 (2:0)
ápr. 21. 11:00
Vasas II - Martfű
2:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Pénzügyőr - Monor
2:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Békéscsabai Előre - BKV Előre
4:1 (1:1)
ápr. 21. 17:00
Hódmezővásárhely - Füzesgyarmat
4:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Cegléd - Kecskeméti TE II
0:6 (0:3)
ápr. 21. 17:00
Szolnoki MÁV - ESMTK
3:0 (2:0)
ápr. 21. 17:00
Körösladány - Budapest Honvéd II
2:2 (1:0)
ápr. 21. 11:00
Debreceni VSC II - Újpest II
0:2 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Gyöngyös - Tiszafüred
1:3 (0:2)
ápr. 21. 17:00
Tiszaújváros - Hatvan
1:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Sényő - DVTK II
2:0 (2:0)
ápr. 21. 17:00
Putnok - Debreceni EAC
3:0 (2:0)
ápr. 21. 17:00
Cigánd - Kisvárda II
2:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Eger - REAC
2:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Karcag - Salgótarján
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 12:00
Veres Rivne - Dnipro-1
1:1 (1:1)
ápr. 21. 14:30
Oleksandria - LNZ Cherkasy
1:2 (1:1)
ápr. 21. 17:00
Dinamo Kiev - Polessya
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 13:30
Waldhof Mannheim - Rot-Weiss Essen
0:2 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Preußen Münster - Freiburg II
2:0 (1:0)
ápr. 21. 19:30
Ulm - Regensburg
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 16:30
Luzern - Basel
1:1 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Winterthur - BSC Young Boys
1:2 (0:0)
ápr. 21. 16:30
FC Zürich - St. Gallen
0:1 (0:0)
ápr. 21. 23:00
Ponte Preta - Coritiba
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Panserraikos - PAS Giannina
2:1 (2:0)
ápr. 21. 16:00
Lamia - Panathinaikosz
0:5 (0:2)
ápr. 21. 18:30
Aris Saloniki - AEK Athen
1:2 (1:0)
ápr. 21. 19:30
Olympiakos Pireus - PAOK Saloniki
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 02:30
Godoy Cruz - Vélez Sársfield
1:2 (1:1)
ápr. 21. 20:30
River Plate - Boca Juniors
2:3 (1:1)
12 mérkőzés
ápr. 21. 01:30
Inter Miami - Nashville
3:1 (2:1)
ápr. 21. 01:30
Montréal - Orlando City
2:2 (1:1)
ápr. 21. 01:30
Columbus Crew - Portland Timbers
2:2 (0:1)
ápr. 21. 01:30
New York City - D.C. United
2:0 (1:0)
ápr. 21. 01:30
Toronto FC - New England
1:0 (0:0)
ápr. 21. 01:30
Atlanta United - FC Cincinnati
1:2 (0:0)
ápr. 21. 02:30
Chicago Fire - Real Salt Lake
0:4 (0:3)
ápr. 21. 02:30
Houston Dynamo - Austin FC
0:1 (0:0)
ápr. 21. 02:30
Sporting Kansas City - St. Louis City
3:3 (1:2)
ápr. 21. 03:30
Colorado Rapids - FC Dallas
2:1 (1:0)
ápr. 21. 04:30
Los Angeles FC - New York Red Bulls
2:2 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Lódzki - Lech Poznan
2:3 (0:1)
ápr. 21. 20:00
Crotone - Monopoli
3:1 (0:1)
ápr. 21. 20:00
Messina - Potenza
2:2 (0:1)
ápr. 21. 20:00
Benevento - Latina
4:0 (1:0)
ápr. 21. 20:00
Foggia - Audace Cerignola
1:2 (1:1)
ápr. 21. 20:00
Sorrento - Catania
3:2 (0:0)
ápr. 21. 20:00
Taranto - Avellino
1:0 (0:0)
ápr. 21. 20:00
Turris - Nuova Monterosi
0:0
ápr. 21. 20:00
Virtus Francavilla - Juve Stabia
1:1 (0:0)
ápr. 21. 20:00
Giugliano - Casertana
1:1 (0:1)
ápr. 21. 20:00
Picerno - Brindisi
0:0
ápr. 21. 16:30
Perugia - Arezzo
1:1 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Rimini - Entella
1:0 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Lucchese - Carrarese
0:1 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Recanatese - Gubbio
2:2 (1:1)
ápr. 21. 16:30
SPAL - Pineto
2:0 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Pescara - Ancona 1905
0:2 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Juventus II - Fermana
2:1 (1:1)
ápr. 21. 16:30
Sassari Torres - Cesena
1:1 (1:0)
ápr. 21. 16:30
Pontedera - Olbia
2:2 (2:1)
ápr. 21. 16:30
Sestri Levante - Vis Pesaro
3:2 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 21. 17:30
Trnava - Slovan Bratislava
1:2 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 17:00
Lokomotiv Zágráb - Dinamo Zágráb
0:1 (0:0)
ápr. 21. 19:30
Rijeka - NK Gorica
3:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Viborg - Lyngby
2:1 (1:1)
ápr. 21. 14:00
Hvidovre - Vejle Boldklub
2:1 (1:0)
ápr. 21. 16:00
FC Kobenhavn - Silkeborg
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Bröndby - Midtjylland
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
AIK - Djurgarden
2:0 (0:0)
ápr. 21. 14:00
GAIS Göteborg - Mjällby
2:1 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Häcken - Hammarby
2:1 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Halmstad - Brommapojkarna
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
2:2 (0:0)
ápr. 21. 15:00
FK Pardubice - Mlada Boleslav
1:2 (0:2)
ápr. 21. 18:00
Slovácko - Viktoria Plzen
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Spartak Subotica - Javor
1:0 (0:0)
ápr. 21. 20:00
Novi Pazar - Vozdovac
0:1 (0:0)
ápr. 21. 20:00
Radnicki Nis - Radnik Surdulica
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
ápr. 21. 14:30
Ham-Kam - Stromsgodset
0:1 (0:1)
ápr. 21. 17:00
Brann - Odd Grenland
2:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Sarpsborg 08 - KFUM Oslo
0:2 (0:2)
ápr. 21. 17:00
Haugesund - Rosenborg
1:3 (0:2)
ápr. 21. 17:00
Kristiansund - Tromso
1:0 (1:0)
ápr. 21. 17:00
Sandefjord - Lilleström
0:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Viking - Fredrikstad
1:1 (1:1)
ápr. 21. 19:15
Bodo/Glimt - Molde
1:1 (1:0)
ápr. 21. 10:30
Grazer - St. Pölten
3:1 (1:1)
ápr. 21. 12:00
UD Oliveirense - CF Os Belenenses
1:2 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Academico Viseu - Mafra
0:1 (0:1)
ápr. 21. 16:30
Vilaverdense - Marítimo
0:2 (0:1)
ápr. 21. 12:40
Arka Gdynia - Wisla Plock
2:0 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Miedz Legnica - Motor Lublin
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Nieciecza - Katowice
2:2 (0:2)
3 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Paphos FC - Anorthosis
5:1 (4:1)
ápr. 21. 18:00
AEK Larnaka - Omonia Nikosia
2:0 (0:0)
ápr. 21. 18:30
APOEL Nikosia - Aris Limassol
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 17:30
EIF Ekenas - Oulu
1:1 (1:0)
ápr. 21. 00:05
Colón - Temperley
0:0
ápr. 21. 01:00
Talleres Remedios - Tristán Suárez
1:0 (0:0)
ápr. 21. 18:00
San Miguel - Racing Córdoba
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Arsenal FC - San Martín
0:0
ápr. 21. 18:00
Deportivo Madryn - Chaco For Ever
1:0 (0:0)
ápr. 21. 20:30
Chacarita Juniors - Agropecuario
2:1 (0:1)
ápr. 21. 21:00
Aldosivi - Nueva Chicago
0:0
ápr. 21. 21:00
Gimnasia y Tiro - GyE Jujuy
0:0
ápr. 21. 23:30
Atlético Rafaela - San Telmo
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 14:15
Lokomotiv Plovdiv - CSKA 1948 Sofia
1:1 (0:0)
ápr. 21. 16:45
Lokomotiv Szófia - Botev Plovdiv
0:4 (0:2)
ápr. 21. 19:15
Arda Kardzhali - CSKA Szófia
2:3 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 08:00
FC Tokyo - Machida Zelvia
1:2 (1:2)
ápr. 21. 08:00
Nagoya Grampus - Cerezo Osaka
2:1 (0:0)
ápr. 21. 13:00
Slutsk - Isloch
1:3 (0:2)
ápr. 21. 17:00
Neman Grodno - Vitebsk
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 21. 01:00
Club León - Monterrey
2:0 (1:0)
ápr. 21. 03:05
Tigres - Club Necaxa
5:2 (0:1)
ápr. 21. 03:05
Club Guadalajara - Querétaro
2:0 (0:0)
ápr. 21. 03:05
Santos Laguna - Pachuca
0:2 (0:0)
ápr. 21. 05:10
UNAM Pumas - CF América
2:1 (1:1)
ápr. 21. 13:00
Oddevold - Gefle
2:1 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Brage - Landskrona
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Maribor - Rogaska
3:0 (0:0)
ápr. 21. 17:30
Celje - Domzale
2:3 (1:0)
ápr. 21. 20:15
Koper - Bravo
0:0
ápr. 21. 12:30
Bodrumspor - Sanliurfaspor
2:1 (0:0)
ápr. 21. 15:00
Genclerbirligi - Erzurum BB
2:0 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Corum - Adanaspor
2:0 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Sakaryaspor - Keciörengücü
2:1 (2:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 02:30
Coquimbo - O'Higgins
2:0 (2:0)
ápr. 21. 18:30
Huachipato - Deportes Iquique
2:1 (1:1)
ápr. 21. 21:00
Palestino - Universidad de Chile
2:2 (1:1)
ápr. 21. 23:30
Unión Espanola - Copiapó
5:3 (3:1)
ápr. 21. 10:00
Viitorul Selimbar - Unirea Slobozia
1:2 (1:0)
ápr. 21. 12:30
Buzau - Miercurea Ciuc
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 14:30
Kapaz - Sabah FK
1:2 (0:2)
ápr. 21. 17:00
Araz - Sabail
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 18:00
Hapoel Hadera - Ashdod
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
ápr. 21. 13:30
Kuressaare - Trans Narva
5:0 (5:0)
ápr. 21. 16:00
Flora Tallinn - Nőmme Kalju
2:2 (1:1)
ápr. 21. 18:00
Zamalek - Dreams
0:0
ápr. 21. 21:00
USM Alger - Renaissance Berkane
0:3 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Aalborg - Kolding
3:3 (1:2)
ápr. 21. 09:00
Perth Glory - Western United
3:4 (1:1)
5 mérkőzés
ápr. 21. 10:15
Viktoria Zizkov - Chrudim
3:1 (1:1)
ápr. 21. 17:00
Jihlava - Sparta Praha II
3:1 (2:1)
ápr. 21. 17:00
Varnsdorf - Prostejov
5:1 (1:0)
ápr. 21. 18:00
Opava - Vlasim
2:2 (2:1)
ápr. 21. 14:00
ADO '20 - Almere City II
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 21. 18:00
Gagra - Dila Gori
0:1 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Anagennisi Karditsa - Kozani
1:1 (1:0)
ápr. 21. 15:00
PAOK II - Kampaniakos Chalastra
1:0 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Giouchtas - Panachaiki
1:2 (1:1)
ápr. 21. 16:00
PAE Chania - Ionikos Nikea
0:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Kallithea - Ilioupoli
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
KA Akureyri - Vestri
0:1 (0:0)
ápr. 21. 19:00
Akranes - Fylkir Reykjavik
5:1 (1:0)
ápr. 21. 21:15
Víkingur Reykjavík - Breidablik
4:1 (2:1)
ápr. 21. 16:00
07 Vestur - Skála
1:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Vikingur Gota - B36 Torshavn
4:0 (0:0)
ápr. 21. 18:00
Fuglafjordur - Runavik
2:4 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Al Bataeh - Al-Nasr Dubai
1:3 (0:1)
ápr. 21. 16:00
Khor Fakkan - Baniyas
2:1 (2:1)
ápr. 21. 18:30
Sharjah - Al-Jazira Club
1:1 (0:0)
ápr. 21. 18:30
Al-Ahli Dubai - Ittihad Kalba
4:1 (2:1)
ápr. 21. 01:10
Atlético Junior - Once Caldas
1:0 (1:0)
ápr. 21. 21:00
Santa Fe - América de Cali
1:0 (0:0)
ápr. 21. 23:10
Deportivo Cali - Envigado
2:0 (1:0)
ápr. 21. 05:00
CA La Paz - Alebrijes de Oaxaca
3:2 (0:2)
ápr. 21. 17:00
Primorje - Ilirija Ljubljana
3:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Brinje Grosuplje - Jadran Dekani
2:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Tabor Sezana - Virs Bistrica
2:0 (0:0)
ápr. 21. 07:00
V-Varen Nagasaki - Yokohama FC
1:0 (1:0)
ápr. 21. 07:00
Oita Trinita - Iwaki
0:2 (0:0)
ápr. 21. 07:00
JEF United - Blaublitz Akita
1:2 (0:0)
ápr. 21. 07:00
Kagoshima - Tochigi
2:1 (1:0)
ápr. 21. 07:00
Renofa Yamaguchi - Mito Hollyhock
1:2 (1:2)
1 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Pyunik - Ararat-Armenia
2:2 (1:1)
ápr. 21. 02:00
Libertad - Sportivo Trinidense
2:0 (1:0)
ápr. 21. 23:30
Tacuary - Guaraní
4:4 (3:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 18:00
Sporting Cristal - Cusco
2:0 (1:0)
ápr. 21. 21:30
Atlético Grau - Melgar
1:2 (0:1)
ápr. 21. 18:00
UTS Rabat - JS Soualem
0:1 (0:0)
ápr. 21. 20:00
FAR Rabat - Maghreb Fes
3:1 (0:0)
ápr. 21. 22:00
Khemis Zemamra - Raja Casablanca
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
RFCU Luxemburg - Wiltz
2:4 (0:0)
ápr. 21. 16:00
UNA Strassen - Fola Esch
3:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
F91 Dudelange - Schifflange
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 13:00
Henan Jianye - Qingdao Manatee
1:0 (0:0)
ápr. 21. 13:35
Meizhou Meixian Hakka - Shanghai East Asia
elhalasztva
ápr. 21. 14:00
Beijing Guoan - Qingdao Youth Island
4:1 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 13:30
Navbahor - Andijan
2:1 (1:0)
ápr. 21. 13:30
Dinamo Samarqand - Nasaf Qarshi
3:3 (0:1)
ápr. 21. 13:30
Qiziriq - Bunyodkor
1:1 (0:1)
ápr. 21. 14:30
Shortan - Jayxun
2:1 (1:0)
ápr. 21. 14:50
Cibalia Vinkovci - Orijent 1919
1:1 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 21. 15:15
Caernarfon Town - Bala
2:2 (1:1)
ápr. 21. 15:15
Cardiff MU - Newtown AFC
1:3 (0:2)
ápr. 21. 15:15
The New Saints - Connah's Quay
2:0 (0:0)
ápr. 21. 15:15
Aberystwyth - Pontypridd
3:0 (1:0)
ápr. 21. 15:15
Colwyn Bay - Barry Town
1:0 (0:0)
ápr. 21. 15:15
Penybont - Haverfordwest County
1:0 (1:0)
ápr. 21. 15:00
Richards Bay - Kaizer Chiefs
1:0 (0:0)
ápr. 21. 15:00
Polokwane City - Cape Town City
2:2 (1:1)
ápr. 21. 17:30
TS Galaxy - Stellenbosch
1:2 (1:0)
ápr. 21. 07:00
Gangwon - Incheon
4:1 (3:0)
ápr. 21. 09:30
Daegu - Daejeon Citizen
0:0
2 mérkőzés
ápr. 21. 13:30
FK Astana - Tobol
2:2 (1:1)
ápr. 21. 16:00
Zhetysu - Shakter Karaganda
1:0 (1:0)
9 mérkőzés
ápr. 21. 12:00
Nadruvis - Ekranas
0:13 (0:0)
ápr. 21. 13:00
Katastrofa Vilnius - VGTU Vilkai
0:10 (0:0)
ápr. 21. 14:00
Futboliukas Vilnius - Minija
0:3 (0:0)
ápr. 21. 14:00
Gelezinis Vilkas - Sendvaris
1:5 (0:0)
ápr. 21. 15:30
TOP Kickers - Dembava
3:5 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Kazlu Ruda Kaunas - Lietava Jonava
1:4 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Alternatyvus - Utenis Utena
7:0 (0:0)
ápr. 21. 16:30
Baltai - Sirijus Klaipéda
0:3 (0:0)
ápr. 21. 19:00
Euforija - Tera
5:0 (0:0)
9 mérkőzés
ápr. 21. 00:00
Tulsa Roughnecks - Charleston Battery
1:4 (1:3)
ápr. 21. 01:00
Miami FC 2. - Birmingham Legion
0:1 (0:0)
ápr. 21. 01:00
North Carolina - New Mexico United
2:3 (2:2)
ápr. 21. 02:00
Colorado Springs - Indy Eleven
1:1 (1:1)
ápr. 21. 02:00
Las Vegas Lights - Rhode Island
1:2 (0:2)
ápr. 21. 02:00
Memphis 901 - Monterey Bay
1:2 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 21. 16:00
Gostivar - Akademija Pandev
1:1 (0:0)
ápr. 21. 16:00
Vardar Skopje - Voska Sport
0:1 (0:1)
ápr. 21. 16:00
Makedonija Gjorce Petrov - Struga
0:1 (0:1)
ápr. 21. 16:00
Sileks Kratovo - Shkupi
0:0
ápr. 21. 16:00
Tikves Kavadarci - Shkendija
2:1 (1:1)
ápr. 21. 09:30
Dalian Zhixing - Yanbian Longding
2:0 (1:0)
ápr. 21. 13:30
Nanjing City - Suzhou Dongwu
2:2 (1:2)
ápr. 21. 00:00
Pérez Zeledón - Grecia
1:1 (0:0)
ápr. 21. 04:00
Alajuelense - Saprissa
2:2 (0:0)
ápr. 21. 01:00
Inter de Barinas - Monagas
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 14:00
Sheriff Tiraspol - Dacia-Buiucani
3:0 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Zimbru - Milsami
3:1 (1:1)
ápr. 21. 15:00
Rudar Pljevlja - OFK Petrovac
1:0 (1:0)
ápr. 21. 16:30
Arsenal Tivat - Mornar Bar
1:2 (0:1)
ápr. 21. 18:00
Sutjeska Niksic - Jedinstvo BP
3:1 (2:0)
ápr. 21. 19:00
Jezero - Buducnost Podgorica
3:1 (2:1)
ápr. 21. 19:00
Decic - Mladost DG
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 12:00
Panevezys - TransINVEST Vilnius
1:1 (1:0)
ápr. 21. 14:00
Hegelmann Litauen - Banga
2:2 (1:1)
ápr. 21. 17:25
Zalgiris Vilnius - Dziugas Telsiai
3:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 21. 13:00
FS METTA/LU Riga - Riga
1:2 (0:1)
ápr. 21. 15:00
Auda - Tukums 2000
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 21. 15:00
Zob Ahan - Aluminium Arak
2:0 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Malavan - Sepahan
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 21. 11:00
Sirens - Gudja United
2:0 (1:0)
ápr. 21. 14:00
Mosta - Hibernians
3:1 (1:1)
ápr. 21. 16:15
Valletta - Balzan
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 21. 11:00
Penya Encarnada - FC Santa Coloma
2:4 (1:0)
ápr. 21. 18:30
Ordino - UE Santa Coloma
1:2 (0:0)
ápr. 21. 15:00
Llapi - Fushë Kosova
1:0 (0:0)
ápr. 21. 15:00
Malisheva - Prishtina
0:1 (0:0)
ápr. 21. 09:00
North District - Resources Capital
3:2 (2:1)
ápr. 21. 09:00
HK U23 - Eastern
0:6 (0:4)
ápr. 21. 15:00
Libertas - Pennarossa
0:2 (0:0)
ápr. 21. 15:00
Juvenes/Dogana - San Giovanni
1:2 (0:0)
9 mérkőzés
ápr. 21. 15:30
Chebba - Jerba
0:1 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Slimane - Gabes
0:2 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Alaouite - Korba
0:3 (0:2)
ápr. 21. 15:30
Ben Guerdane - Club Africain Tunis
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Menzel Kamel - Olympique Béja
1:3 (0:1)
ápr. 21. 15:30
Bouchamma - Étoile Sahel
0:1 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Jeunesse Sportive Omrane - Tataouine
1:0 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Moknine - Sporting Ben Arous
2:4 (0:0)
ápr. 21. 15:30
Métlaoui - Monastir
2:2 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 21. 14:45
Al Minaa Basra - Karbala
1:1 (0:0)
ápr. 21. 17:00
Al Talaba - Newroz
elhalasztva
ápr. 21. 17:00
Zakho - Al-Quwa Al-Jawiya
elhalasztva
ápr. 21. 17:15
Naft Maysan - Al Kahrabaa
0:0
ápr. 21. 19:30
Arbil - Al Shorta
2:4 (0:0)
ápr. 21. 01:15
Real Sociedad - Vida
2:1 (1:1)
ápr. 21. 03:30
Génesis - Olancho
0:0
ápr. 21. 07:00
Ansan Greeners - Gimpo Citizen
1:2 (0:2)
ápr. 21. 07:00
Anyang - Suwon Blue Wings
1:3 (0:2)
ápr. 21. 09:30
Gyeongnam - Seoul E-Land
2:1 (2:0)
ápr. 21. 09:30
Chungnam Asan - Jeonnam Dragons
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
379
45 (12%)
141 (37%)
507
379
44 (12%)
140 (37%)
500
377
42 (11%)
141 (37%)
492
379
43 (11%)
137 (36%)
489
379
40 (11%)
143 (38%)
486
379
41 (11%)
140 (37%)
485
7. AltT
379
38 (10%)
146 (39%)
482
8. Xxy
379
37 (10%)
148 (39%)
481
372
38 (10%)
145 (39%)
480
10. Nadin
379
39 (10%)
142 (37%)
479

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont