Főoldal » Meccsek » 2024. április 20.

Meccsek - 2024. április 20.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2024. április 20.)


4 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Celta Vigo - Las Palmas
4:1 (2:1)
ápr. 20. 16:15
Rayo Vallecano - Osasuna
2:1 (0:1)
ápr. 20. 18:30
Valencia - Betis
1:2 (0:1)
ápr. 20. 21:00
Girona - Cádiz
4:1 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Sheffield United - Burnley
1:4 (0:2)
ápr. 20. 16:00
Luton - Brentford
1:5 (0:2)
ápr. 20. 20:30
Wolverhampton - Arsenal
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 20. 18:15
Manchester City - Chelsea
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 14:30
Puskás Akadémia - Paks
5:0 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Ferencváros - Kisvárda
0:0
ápr. 20. 19:30
Diósgyőr - Debreceni VSC
5:3 (2:1)
2 mérkőzés
ápr. 20. 18:00
Empoli - Napoli
1:0 (1:0)
ápr. 20. 20:45
Hellas Verona - Udinese
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 20. 15:30
Heidenheim - RB Leipzig
1:2 (0:1)
ápr. 20. 15:30
Wolfsburg - Bochum
1:0 (1:0)
ápr. 20. 15:30
1. FC Köln - Darmstadt
0:2 (0:0)
ápr. 20. 15:30
Hoffenheim - Mönchengladbach
4:3 (1:1)
ápr. 20. 18:30
Union Berlin - Bayern München
1:5 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 20. 12:30
Nyíregyháza - Vasas
3:1 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Nantes - Stade Rennes
0:3 (0:0)
ápr. 20. 21:00
Lens - Clermont
1:0 (1:0)
ápr. 20. 13:00
Osnabrück - Braunschweig
0:3 (0:2)
ápr. 20. 13:00
Kaiserslautern - Wehen Wiesbaden
1:1 (1:0)
ápr. 20. 20:30
Hamburger SV - Holstein Kiel
0:1 (0:0)
ápr. 20. 14:00
Amorebieta - Valladolid
0:3 (0:0)
ápr. 20. 16:15
Villarreal II - Racing Ferrol
1:0 (0:0)
ápr. 20. 16:15
Racing Santander - Levante
0:0
ápr. 20. 18:30
Elche - Sporting Gijón
2:1 (2:0)
ápr. 20. 21:00
Huesca - Zaragoza
1:2 (1:2)
9 mérkőzés
ápr. 20. 13:30
Leicester - West Bromwich
2:1 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Cardiff - Southampton
2:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Watford - Hull
0:0
ápr. 20. 16:00
Sunderland AFC - Millwall
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Stoke - Plymouth
3:0 (2:0)
ápr. 20. 16:00
Huddersfield - Swansea
0:4 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Norwich - Bristol City
1:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Rotherham - Birmingham
0:0
ápr. 20. 18:15
Queens Park - Preston
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Ascoli - Modena
0:0
ápr. 20. 14:00
Bari - Pisa
1:1 (0:1)
ápr. 20. 14:00
Feralpisalo - Como
2:5 (2:3)
ápr. 20. 14:00
Brescia - Ternana
0:0
ápr. 20. 16:15
Lecco - Venezia
1:2 (1:0)
ápr. 20. 16:15
Südtirol - Cittadella
0:0
ápr. 20. 16:15
Spezia - Sampdoria
0:0
ápr. 20. 16:15
Catanzaro - Cremonese
0:0
ápr. 20. 16:30
Moreirense - Gil Vicente
0:1 (0:1)
ápr. 20. 19:00
Boavista Porto - Estrela
1:1 (0:0)
ápr. 20. 21:30
Braga - Vizela
2:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Rodez - Auxerre
2:0 (0:0)
ápr. 20. 19:00
Ajaccio - Caen
2:1 (2:0)
ápr. 20. 19:00
St. Etienne - Bordeaux
2:1 (0:1)
ápr. 20. 19:00
Paris FC - Valenciennes
2:1 (2:1)
ápr. 20. 19:00
Angers - Troyes
2:1 (0:1)
ápr. 20. 19:00
Guingamp - SC Bastia
0:1 (0:1)
ápr. 20. 19:00
Pau - Laval
3:0 (2:0)
ápr. 20. 19:00
Amiens SC - Dunkerque
0:1 (0:0)
ápr. 20. 19:00
Concarneau - Quevilly
0:0
ápr. 20. 19:00
Annecy FC - Grenoble
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 13:00
Rubin Kazan - Lokomotiv Moszkva
1:1 (1:1)
ápr. 20. 15:30
Baltika Kaliningrad - Sovjetov
2:1 (0:0)
ápr. 20. 18:30
CSKA Moszkva - Akhmat Grozny
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
CSMS Iasi - Voluntari
3:1 (1:0)
ápr. 20. 16:30
U Craiova 1948 - Dinamo Bukarest
1:1 (0:1)
ápr. 20. 19:30
Steaua Bukarest - Rapid Bukarest
2:2 (1:2)
4 mérkőzés
ápr. 20. 12:30
Istanbulspor - Fatih Karagümrük
1:2 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Konyaspor - Alanyaspor
0:2 (0:1)
ápr. 20. 18:00
Kayserispor - Trabzonspor
1:2 (0:1)
ápr. 20. 18:00
Samsunspor - Adana Demirspor
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 20. 00:00
Criciúma - Fortaleza
elhalasztva
ápr. 20. 21:00
Fluminense - Vasco da Gama
2:1 (1:0)
ápr. 20. 23:30
Gremio Porto Alegre - Cuiabá
1:0 (1:0)
ápr. 20. 23:30
Bragantino - Corinthians
1:0 (1:0)
ápr. 20. 18:00
Algeciras - Antequera
2:3 (0:2)
ápr. 20. 20:00
Real Madrid II - Alcoyano
3:1 (1:0)
ápr. 20. 20:00
Atletico Sanluqueno - Huelva
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Oud-Heverlee - Sint-Truidense
1:0 (0:0)
ápr. 20. 18:15
Westerlo - Standard Liege
3:3 (1:1)
ápr. 20. 20:00
Gent - Mechelen
3:1 (1:0)
ápr. 20. 20:45
Genk - Anderlecht
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 13:30
Aberdeen - Celtic
3:3 / tizenegyesekkel 5:6 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Real Sociedad II - Fuenlabrada
2:0 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Sabadell - Cornella
2:1 (1:1)
ápr. 20. 18:00
Teruel - Sestao River
1:0 (1:0)
ápr. 20. 19:00
Deportivo La Coruna - Leonesa
2:0 (1:0)
ápr. 20. 20:00
Rayo Majadahonda - Tarazona
0:0
3 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Austria Wien - Swarovski Tirol
3:0 (2:0)
ápr. 20. 17:00
Wolfsberger - Austria Lustenau
1:1 (1:1)
ápr. 20. 17:00
Altach - Blau-Weiss Linz
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Vorskla Poltava - Kolos Kovalivka
0:2 (0:0)
11 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Northampton - Exeter
1:2 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Portsmouth - Wigan
1:2 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Blackpool - Barnsley
3:2 (2:0)
ápr. 20. 16:00
Bolton Wanderers - Port Vale
2:0 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Burton Albion - Reading
3:2 (3:1)
ápr. 20. 16:00
Cambridge United - Derby
0:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Charlton Athletic - Shrewsbury
1:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Leyton - Fleetwood
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Bristol Rovers - Peterborough
0:2 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Carlisle - Wycombe
1:3 (1:1)
ápr. 20. 16:00
Cheltenham - Lincoln City
1:2 (1:1)
6 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Dynamo Dresden - Viktoria Köln
0:2 (0:0)
ápr. 20. 14:00
Lübeck - Borussia Dortmund II
0:5 (0:3)
ápr. 20. 14:00
Aue - Unterhaching
2:1 (1:0)
ápr. 20. 14:00
1860 München - Saarbrücken
1:1 (0:1)
ápr. 20. 14:00
Hallescher - Verl
1:0 (1:0)
ápr. 20. 16:30
Ingolstadt - Duisburg
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 18:00
Yverdon - Stade Lausanne-Ouchy
3:0 (1:0)
ápr. 20. 18:00
Servette - Grasshoppers
1:0 (1:0)
ápr. 20. 20:30
Lugano - Lausanne
2:0 (2:0)
ápr. 20. 00:00
Novorizontino - CRB
2:1 (0:1)
ápr. 20. 00:00
Botafogo/SP - América MG
1:1 (0:0)
ápr. 20. 02:00
Operário PR - Avaí
1:0 (0:0)
ápr. 20. 20:30
Chapecoense - Ituano
3:1 (1:0)
ápr. 20. 21:30
Santos - Paysandu
2:0 (0:0)
ápr. 20. 22:00
Amazonas - Sport Recife
2:3 (0:1)
ápr. 20. 23:00
Ceará - Goiás
1:1 (1:1)
ápr. 20. 06:00
SKA-Energia Khabarovsk - Yenisey
3:0 (1:0)
ápr. 20. 10:30
Tyumen - Neftekhimik
0:3 (0:2)
ápr. 20. 15:00
Akron - Kuban Krasnodar
6:0 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Leningradets - Sokol Saratov
0:2 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Shinnik - Makhachkala
0:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Kamaz - Chernomorets Novorossisk
1:0 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Torpedo Moszkva - Arsenal-Tula
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 17:30
OFI Heraklion - Volos NFC
2:1 (1:0)
ápr. 20. 18:30
Atromitos - Kifisia
1:2 (1:0)
ápr. 20. 18:30
Asteras Tripolis - Panaitolikos
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 20. 23:30
Estudiantes - Barracas Central
3:0 (1:0)
ápr. 20. 16:30
Den Haag - Eindhoven
1:1 (1:0)
ápr. 20. 18:45
MVV - Willem II
1:1 (1:0)
ápr. 20. 21:00
Groningen - Cambuur
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Pogon Szczecin - Piast Gliwice
0:2 (0:2)
ápr. 20. 17:30
Ruch Chorzów - Widzew Lódz
2:3 (0:1)
ápr. 20. 20:00
Zaglebie Lubin - Jagiellonia
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 20. 15:30
Podbrezová - Zilina
1:2 (0:1)
ápr. 20. 18:00
Dunaszerdahely - Ruzomberok
0:0
ápr. 20. 18:00
Zemplín Michalovce - Skalica
1:3 (1:1)
ápr. 20. 18:00
Zlate Moravce - Besztercebánya
0:1 (0:0)
12 mérkőzés
ápr. 20. 13:30
Crewe - Wrexham
0:3 (0:2)
ápr. 20. 16:00
Walsall - Bradford
2:3 (2:2)
ápr. 20. 16:00
Doncaster - Barrow
4:2 (0:2)
ápr. 20. 16:00
Morecambe - Forest Green Rovers
1:2 (1:2)
ápr. 20. 16:00
Grimsby - Swindon
2:0 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Notts - Colchester
1:0 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Stockport - Accrington Stanley
4:2 (2:1)
ápr. 20. 16:00
Harrogate Town - Milton Keynes Dons
3:5 (2:2)
ápr. 20. 16:00
Mansfield - Gillingham
2:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Newport - Salford
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Sutton - Crawley
2:2 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Tranmere - Wimbledon
3:2 (2:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
Osijek - Istra 1961
1:2 (1:1)
ápr. 20. 19:10
Slaven Belupo - Hajduk Split
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
IFK Göteborg - Norrköping
1:1 (1:1)
ápr. 20. 15:00
Sirius - Värnamo
0:1 (0:1)
ápr. 20. 17:30
Malmö FF - Västeras SK
1:0 (0:0)
ápr. 20. 18:00
FC Vaduz - Wil
3:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Sparta Praha - Banik Ostrava
4:3 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Jablonec - Zlín
0:0
ápr. 20. 15:00
Karvina - Bohemians 1905
1:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Teplice - Budejovice
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Radnicki Kragujevac - Cukaricki
4:3 (2:3)
ápr. 20. 15:00
Backa Topola - Vojvodina
3:2 (2:1)
ápr. 20. 18:00
Crvena Zvezda - Partizan
3:2 (1:1)
ápr. 20. 18:30
Pergolettese - AlbinoLeffe
1:1 (0:1)
ápr. 20. 18:30
Vicenza - Trento
2:0 (2:0)
ápr. 20. 18:30
Fiorenzuola - Padova
1:1 (1:0)
ápr. 20. 18:30
Triestina - Novara
2:2 (1:1)
ápr. 20. 18:30
Atalanta II - Pro Sesto
3:0 (2:0)
ápr. 20. 18:30
Lumezzane - Mantova
4:3 (1:1)
ápr. 20. 18:30
Aurora Pro Patria - Virtus Verona
1:3 (0:2)
ápr. 20. 18:30
Legnano - Alessandria
0:0
ápr. 20. 18:30
Pro Vercelli - Arzignano Valchiampo
2:0 (2:0)
ápr. 20. 18:30
Renate - Giana Erminio
0:2 (0:0)
ápr. 20. 14:30
Stripfing - Dornbirn
2:2 (0:1)
ápr. 20. 12:00
Penafiel - Pacos de Ferreira
1:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Uniao Torreense - Leiria
0:3 (0:2)
ápr. 20. 16:30
Santa Clara - Tondela
1:0 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Tychy - Resovia Rzeszów
1:3 (1:1)
ápr. 20. 17:30
Górnik Leczna - Lechia Gdansk
0:1 (0:0)
ápr. 20. 20:00
Odra Opole - Chrobry Glogów
3:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Laci - Egnatia Rrogozhine
1:2 (1:0)
ápr. 20. 18:00
Partizani Tirana - Dinamo Tiranë
2:0 (1:0)
ápr. 20. 18:00
Teuta Durres - Vllaznia
0:0
2 mérkőzés
ápr. 20. 18:00
Zakakiou - Karmiotissa
2:5 (2:1)
ápr. 20. 18:30
Apollon Limassol - AEL Limassol
4:1 (3:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
HJK Helsinki - Mariehamn
2:1 (1:0)
ápr. 20. 15:15
Lahti - Haka
1:1 (0:1)
ápr. 20. 17:30
Vaasa - Gnistan
3:2 (2:1)
ápr. 20. 18:35
Atlanta - Almagro
3:0 (1:0)
ápr. 20. 20:00
Estudiantes Caseros - All Boys
1:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Anderlecht II - Club Brugge II
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
ápr. 20. 16:45
Hebar 1918 - Ludogorets
0:3 (0:2)
ápr. 20. 19:15
Levszki Szófia - Beroe
1:0 (0:0)
7 mérkőzés
ápr. 20. 07:00
Sagan Tosu - Kashima Antlers
4:2 (2:1)
ápr. 20. 07:00
Kyoto Sanga - Albirex Niigata
0:1 (0:0)
ápr. 20. 08:00
Avispa Fukuoka - Jubilo Iwata
2:2 (0:1)
ápr. 20. 08:00
Shonan Bellmare - Vissel Kobe
0:1 (0:0)
ápr. 20. 09:00
Urawa Red Diamonds - Gamba Osaka
0:1 (0:0)
ápr. 20. 13:10
FK Minsk - Naftan Novopolotsk
1:1 (1:1)
ápr. 20. 15:00
Arsenal FC - Shakhter Soligorsk
2:0 (2:0)
ápr. 20. 17:00
Slavia Mozyr - Dinamo Brest
1:1 (1:1)
ápr. 20. 16:00
Egersunds - Aalesund
3:1 (2:1)
ápr. 20. 16:00
Levanger - Kongsvinger
1:2 (0:2)
ápr. 20. 16:00
Ranheim - Asane
2:2 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Raufoss - Bryne
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Start - Sandnes Ulf
1:1 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Sogndal - Moss
1:0 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Lyn - Valerenga
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 20. 03:00
Mazatlán - Juárez
0:2 (0:0)
ápr. 20. 05:00
Atlético San Luis - Toluca
1:5 (1:2)
ápr. 20. 05:10
Club Tijuana - Puebla
3:1 (0:1)
12 mérkőzés
ápr. 20. 13:15
Altrincham - Oxford City
1:0 (1:0)
ápr. 20. 13:15
Boreham Wood - Ebbsfleet
0:0
ápr. 20. 13:15
Dagenham & Redbridge - Aldershot
3:3 (1:0)
ápr. 20. 13:15
Dorking Wanderers - Hartlepool
3:4 (1:3)
ápr. 20. 13:15
Eastleigh - Halifax
0:3 (0:1)
ápr. 20. 13:15
Barnet - Kidderminster
4:1 (2:0)
ápr. 20. 13:15
Chesterfield - Maidenhead
3:2 (2:0)
ápr. 20. 13:15
Gateshead - Bromley
2:1 (0:1)
ápr. 20. 13:15
Woking - Fylde
3:0 (1:0)
ápr. 20. 13:15
Oldham - Wealdstone
2:3 (1:0)
ápr. 20. 13:15
Solihull Moors - York
1:0 (0:0)
ápr. 20. 13:15
Southend - Rochdale
1:2 (1:1)
ápr. 20. 13:00
Skövde - Trelleborg
1:0 (1:0)
ápr. 20. 13:00
Sandviken - Öster
1:0 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Östersunds - Örgryte
1:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Utsikten - Sundsvall
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 13:30
Siroki Brijeg - Igman Konjic
4:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Sloga Doboj - Zrinjski
0:2 (0:0)
ápr. 20. 20:45
FK Sarajevo - Borac Banja Luka
1:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Radomlje - NS Mura
1:2 (1:1)
ápr. 20. 17:30
Olimpija Ljubljana - Aluminij
5:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 02:30
Unión La Calera - Everton FC
0:1 (0:0)
ápr. 20. 21:00
Cobresal - Nublense
2:2 (1:2)
ápr. 20. 23:30
Universidad Católica - Colo Colo
0:1 (0:1)
ápr. 20. 12:30
Bandirmaspor - Tuzlaspor
1:1 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Giresunspor - Göztepe Izmir
0:3 (0:1)
ápr. 20. 18:00
Eyüpspor - Boluspor
0:0
ápr. 20. 16:00
Arbroath - Greenock Morton
1:2 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Dundee United - Ayr
1:0 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Dunfermline - Queen's Park
0:0
ápr. 20. 16:00
Partick Thistle - Airdrieonians
4:0 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Mazembe - Al Ahly
0:0
ápr. 20. 21:00
ES Tunis - Mamelodi Sundowns
1:0 (1:0)
ápr. 20. 10:00
Argesul Pitesti - Scolar Resita
0:1 (0:0)
ápr. 20. 10:00
Metaloglobus - Unirea Dej
0:1 (0:1)
ápr. 20. 10:00
Tunari - Concordia Chiajna
1:2 (1:1)
ápr. 20. 10:00
Ceahlaul - Alexandria
4:0 (2:0)
ápr. 20. 10:00
Slatina - Sirineasa
2:0 (0:0)
ápr. 20. 11:30
Corvinul Hunedoara - Mioveni
2:0 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 20:30
Longford - Cork City
1:4 (1:2)
2 mérkőzés
ápr. 20. 14:30
Karabakh - Qabala
2:2 (0:1)
ápr. 20. 17:00
Zira - Neftchi
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 20. 11:30
Nőmme United - Kalev Tallinn
0:2 (0:2)
ápr. 20. 13:30
Paide - Tammeka
0:1 (0:0)
ápr. 20. 16:00
FCI Levadia - Parnu
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Maccabi Tel Aviv - Hapoel Haifa
4:0 (2:0)
ápr. 20. 17:00
Maccabi Netanya - Hapoel Jerusalem
1:0 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Bnei Sakhnin - Maccabi Bnei Raina
0:2 (0:0)
ápr. 20. 19:00
Maccabi Haifa - Hapoel Be'er Sheva
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Hobro - Fredericia
1:2 (0:1)
ápr. 20. 17:00
Al Akhdoud - Damak
1:2 (0:2)
ápr. 20. 20:00
Al Hazm - Al-Ittihad
2:3 (0:1)
ápr. 20. 20:00
Al Ittifaq - Al Wehda
0:0
3 mérkőzés
ápr. 20. 10:15
Vyskov - Zbrojovka Brno
1:1 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Pribram - Táborsko
1:1 (1:1)
ápr. 20. 17:00
Lisen - Sigma Olomouc II
1:2 (1:0)
ápr. 20. 14:30
GVVV - Noordwijk
2:1 (2:0)
ápr. 20. 14:30
Koninklijke - Maassluis
1:2 (0:1)
ápr. 20. 14:30
Scheveningen - Hardenberg
2:2 (0:2)
ápr. 20. 15:00
Amsterdamsche - Katwijk
3:2 (2:0)
ápr. 20. 15:00
Quick Boys - Kozakken Boys
1:1 (1:1)
ápr. 20. 15:00
Rijnsburgse - Assen
1:1 (0:1)
ápr. 20. 15:30
Sparta Rotterdam II - Spakenburg
1:2 (1:1)
ápr. 20. 18:00
De Treffers - Lisse
2:1 (1:0)
ápr. 20. 11:45
Macarthur - Sydney FC
1:0 (1:0)
ápr. 20. 14:00
Olympiakos Piraeus II - Diagoras
1:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Larisa - Niki Volos
2:3 (1:1)
ápr. 20. 15:00
Levadiakos - Makedonikos Neapolis
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 13:00
Samtredia - Torpedo Kutaisi
0:0
ápr. 20. 17:00
Samgurali - Dinamo Tbilisi
3:1 (1:1)
ápr. 20. 19:00
Kolkheti-1913 - Dinamo Batumi
2:2 (0:2)
ápr. 20. 19:30
Klaksvík - B68 Toftir
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Kopavogur - Hafnarfjördur
0:2 (0:0)
ápr. 20. 18:15
KR Reykjavik - Fram Reykjavik
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Hatta - Emirates Club
1:1 (1:0)
ápr. 20. 18:30
Al-Wahda - Ajman
1:2 (1:0)
ápr. 20. 23:00
Deportivo Pereira - Millonarios
1:2 (0:1)
ápr. 20. 07:00
Shimizu - Vegalta Sendai
3:2 (1:0)
ápr. 20. 07:00
Fagiano Okayama - Roasso Kumamoto
2:0 (2:0)
ápr. 20. 07:00
Fujieda MYFC - Tokushima Vortis
0:1 (0:1)
ápr. 20. 07:00
Montedio Yamagata - Ehime
2:1 (1:0)
ápr. 20. 07:00
Ventforet Kofu - Thespa Kusatsu
4:1 (3:0)
ápr. 20. 17:00
Fuzinar - ND Gorica
0:2 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Bilje - Nafta
0:2 (0:0)
ápr. 20. 00:00
Sol de América - Sportivo Luqueno
0:3 (0:2)
ápr. 20. 02:30
2 de Mayo - Cerro Porteno
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 20. 15:00
Turku - MP Mikkeli
1:0 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Jippo - KTP Kotka
1:0 (1:0)
ápr. 20. 15:00
SJK Akatemia - Jaro
0:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
JäPS - PK-35 Vantaa
3:1 (2:0)
ápr. 20. 18:00
Differdange - Swift Hesperange
2:0 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Mondercange - Progres Niedercorn
2:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Mondorf-les-Bains - UT Pétange
2:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Jeunesse Esch - Marisca Mersch
3:1 (0:0)
ápr. 20. 18:00
Ittihad Tanger - FUS Rabat
2:1 (0:0)
ápr. 20. 22:00
Wydad Casablanca - Hassania Agadir
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 20. 03:00
Cienciano - Deportivo Garcilaso
0:2 (0:0)
ápr. 20. 20:00
Los Chankas - Huancayo
6:0 (2:0)
ápr. 20. 22:30
Carlos Manucci - Cajamarca
2:0 (1:0)
ápr. 20. 22:30
ADT - Universidad César Vallejo
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
11 mérkőzés
ápr. 20. 08:00
Shanghai Segenda - Shangyu Pterosaur
1:1 (1:0)
ápr. 20. 08:30
Shanxi Xiangyu - BIT
1:4 (0:2)
ápr. 20. 09:00
Dalian Huayi - Quanzhou Yassin
3:2 (1:1)
ápr. 20. 09:00
Haishan - Tai'an Tiankuang
1:3 (1:1)
ápr. 20. 09:00
Changchun Xidu - Shaanxi Union
0:5 (0:2)
ápr. 20. 09:30
Xi'an Ronghai - Guangdong GZ-Power
0:4 (0:2)
ápr. 20. 09:30
Shenzhen Jixiang - Guangxi Lanhang
3:1 (0:1)
ápr. 20. 13:30
Guangxi Bushan - Rizhao Yuqi
0:1 (0:0)
ápr. 20. 14:50
Dubrava - Croatia Zmijavci
1:1 (1:1)
ápr. 20. 17:00
Sibenik - Solin
2:1 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Vukovar - Dugopolje
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 20. 13:00
Zaamin - Qizilqum
2:3 (0:1)
ápr. 20. 13:00
Chigatoy - Surkhon
1:2 (1:1)
ápr. 20. 13:30
Olympic II - Lokomotiv Tashkent
2:2 (0:0)
ápr. 20. 13:30
Olympic - Lokomotiv BFK
4:0 (2:0)
ápr. 20. 07:00
Suwon City - Jeju
2:1 (0:1)
ápr. 20. 09:30
FC Seoul - Jeonbuk
2:3 (2:2)
ápr. 20. 09:30
Pohang - Sangju Sangmu
0:0
ápr. 20. 15:00
Golden Arrows - Royal AM
1:1 (1:0)
ápr. 20. 17:00
Sekhukhune United - Ajax Cape Town
1:0 (0:0)
ápr. 20. 17:30
Orlando Pirates - AmaZulu
1:0 (0:0)
ápr. 20. 20:00
SuperSport United - Chippa United
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 20. 11:00
Kaisar Kyzylorda - Atyrau
1:1 (0:0)
ápr. 20. 11:00
Zhenys - Turan Turkistan
1:0 (1:0)
ápr. 20. 13:30
Ordabasy - Kyzyl-Zhar
1:1 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Kairat Almaty - Aktobe
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 20. 22:00
Detroit City - Oakland Roots
3:1 (2:0)
ápr. 20. 22:00
Loudoun United - Louisville City
0:1 (0:0)
ápr. 20. 23:00
Hartford Athletic - San Antonio
1:3 (1:1)
5 mérkőzés
ápr. 20. 12:00
Siluté - Atmosfera
1:2 (0:0)
ápr. 20. 13:30
Fortūna Kaunas - Viltis Vilnius
1:2 (0:0)
ápr. 20. 14:00
Saned Joniskis - Garliava
0:5 (0:0)
ápr. 20. 16:00
Ave.Ko - Tauras Taurage
0:8 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Širvėna Biržai - Babrungas
0:5 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 16:00
Bregalnica Stip - Rabotnicki
0:1 (0:0)
ápr. 20. 01:00
Zamora FC - Portuguesa FC
0:2 (0:1)
ápr. 20. 01:00
Metropolitanos - Angostura
2:0 (1:0)
ápr. 20. 01:00
Carabobo - Caracas
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Kauno Zalgiris - Suduva
2:1 (1:1)
ápr. 20. 17:00
FA Siauliai - Dainava Alytus
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 20. 17:00
CSF Balti - Petrocub
0:3 (0:1)
ápr. 20. 16:00
Carrick Rangers - Loughgall
2:1 (2:1)
ápr. 20. 16:00
Dungannon Swifts - Glenavon
2:0 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Cliftonville - Glentoran
2:0 (1:0)
ápr. 20. 16:00
Ballymena - Newry City FC
4:0 (2:0)
ápr. 20. 16:00
Coleraine - Crusaders
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 20. 20:30
Carroi - Atlétic América
2:3 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Ballkani - Drita Gijlan
2:2 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Gjilani - Feronikeli
1:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Liria Prizren - Dukagjini
0:0
4 mérkőzés
ápr. 20. 14:00
Hamrun Spartans - Santa Lucia
4:1 (2:0)
ápr. 20. 14:00
Gzira - Birkirkara
0:0
ápr. 20. 16:15
Marsaxlokk - Floriana
1:0 (0:0)
ápr. 20. 09:00
Southern District - Sham Shui Po
0:2 (0:1)
ápr. 20. 09:00
Tai Po - Kitchee
0:0
ápr. 20. 12:00
Lee Man - Hongkong FC
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 20. 15:30
Esperance Zarzis - Stade Tunisien
0:3 (0:1)
ápr. 20. 15:30
Progres Sakiet Eddaier - Tazarka
1:0 (0:0)
ápr. 20. 15:30
Ahly Sfaxien - Union Ksibet Mediouni
3:0 (0:0)
ápr. 20. 17:00
Paradou AC - El Bayadh
1:0 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Cailungo - La Fiorita
0:2 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Domagnano - Tre Fiori
1:1 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Faetano - Cosmos
0:3 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Murata - Fiorentino
3:0 (0:0)
ápr. 20. 15:00
Tre Penne - Virtus
0:1 (0:0)
ápr. 20. 03:00
Victoria - UPNFM
0:1 (0:0)
ápr. 20. 23:00
Marathón - Real Espana
1:0 (0:0)
ápr. 20. 07:00
Bucheon 1995 - Busan I'Park
1:3 (1:1)
ápr. 20. 09:30
Seongnam Ilhwa - Cheongju FC
1:2 (1:0)
ápr. 20. 15:00
Perak - Selangor FA
2:3 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
400
51 (13%)
145 (36%)
545
395
49 (12%)
143 (36%)
531
390
52 (13%)
134 (34%)
528
404
46 (11%)
144 (36%)
518
400
42 (10%)
136 (34%)
482
400
39 (10%)
136 (34%)
467
7. Xxy
405
34 (8%)
143 (35%)
456
405
41 (10%)
124 (31%)
453
405
40 (10%)
125 (31%)
450
10. Robi70
384
29 (8%)
152 (40%)
449

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont