Főoldal » Meccsek » 2024. április 21. » Sporting Kansas City - St. Louis City

Sporting Kansas City - St. Louis City 3:3 (1:2)

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2024. április 21. 02:30
Helyszín: Children's Mercy Park (Kansas City, Kansas)

Alan Pulido ('17, 1-0), Klauss ('31, 1-1), Célio ('45+3, 1-2), Sallói Dániel ('65, 2-2), Erik Thommy ('77, 3-2), Tomas Totland ('90+2, 3-3)

• A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Ezek a játékosok hat Sporting Kansas City - St. Louis City mérkőzésen is játszottak: Jacob Davis, Erik Thommy, Sallói Dániel, Alan Pulido, Remi Walter, Nemanja Radoja, Daniel Rosero Valencia, Andreu Fontás, Benjamin Lundt, Aziel Jackson, Tomás Ostrák, Indiana Vassilev, Kyle Hiebert, Tim Parker, Roman Bürki.
  • A Sporting Kansas City utolsó öt mérkőzésén mindig legalább négy gól esett.

Sporting Kansas City utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

St. Louis City utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább St. Louis City győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a St. Louis City csapatának kedvez (11:9).
Ebből a csapatok kétszer játszottak a Sporting Kansas City stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Sporting Kansas City csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben a Sporting Kansas City egyszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a St. Louis City egyszer sem nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján a Sporting Kansas City sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sporting Kansas City 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a St. Louis City pedig idegenben kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Sporting Kansas City jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sporting Kansas City olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Inter Miami vagy a L. A. Galaxy. A St. Louis City gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Houston Dynamo, a Real Salt Lake. A St. Louis City csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Sporting Kansas City 552., St. Louis City 3285. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sporting Kansas City jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sporting Kansas City csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.