Főoldal » Meccsek » 2023. december 3.

Meccsek - 2023. december 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2023. december 3.)


4 mérkőzés
dec. 3. 14:00
Mallorca - Alavés
0:0
dec. 3. 16:15
Almería - Betis
0:0
dec. 3. 18:30
Sevilla - Villarreal
1:1 (0:0)
dec. 3. 21:00
FC Barcelona - Atlético Madrid
1:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 3. 14:30
Eastleigh - Reading
2:1 (1:0)
dec. 3. 15:00
Chesterfield - Leyton
1:0 (1:0)
dec. 3. 15:00
Aldershot - Stockport
2:2 (1:1)
dec. 3. 16:45
Wrexham - Yeovil
3:0 (2:0)
5 mérkőzés
dec. 3. 15:00
Chelsea - Brighton & Hove Albion
3:2 (2:1)
dec. 3. 15:00
Liverpool - Fulham
4:3 (2:2)
dec. 3. 15:00
West Ham United - Crystal Palace
1:1 (1:0)
dec. 3. 15:00
Bournemouth - Aston Villa
2:2 (1:1)
dec. 3. 17:30
Manchester City - Tottenham
3:3 (2:1)
3 mérkőzés
dec. 3. 12:45
Újpest - Paks
1:2 (1:1)
dec. 3. 15:15
Diósgyőr - ZTE
0:3 (0:0)
5 mérkőzés
dec. 3. 12:30
Lecce - Bologna
1:1 (0:0)
dec. 3. 15:00
Fiorentina - Salernitana
3:0 (2:0)
dec. 3. 15:00
Udinese - Hellas Verona
3:3 (2:1)
dec. 3. 18:00
Sassuolo - AS Roma
1:2 (1:0)
dec. 3. 20:45
Napoli - Inter
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 3. 15:30
Mainz - Freiburg
0:1 (0:0)
dec. 3. 19:30
Augsburg - Eintracht Frankfurt
2:1 (1:0)
8 mérkőzés
dec. 3. 13:00
Siófok - Mosonmagyaróvár
1:3 (0:1)
dec. 3. 13:00
Budafok - Kazincbarcika
2:0 (1:0)
dec. 3. 13:00
Soroksár - Vasas
1:1 (0:1)
dec. 3. 17:00
Győri ETO - Ajka
1:0 (0:0)
dec. 3. 17:00
Szeged 2011 - Pécsi MFC
1:0 (1:0)
dec. 3. 17:00
Szombathelyi Haladás - Gyirmót
1:1 (0:0)
dec. 3. 17:00
Budapest Honvéd - BVSC-Zugló
1:1 (0:1)
6 mérkőzés
dec. 3. 13:00
Le Havre - Paris St. Germain
0:2 (0:1)
dec. 3. 15:00
AS Monaco - Montpellier HSC
2:0 (1:0)
dec. 3. 15:00
Toulouse - Lorient
1:1 (0:0)
dec. 3. 15:00
Brest - Clermont
3:0 (2:0)
dec. 3. 17:05
Lille - Metz
2:0 (2:0)
dec. 3. 20:45
Olympique Marseille - Stade Rennes
2:0 (1:0)
dec. 3. 13:30
Hertha BSC - Elversberg
5:1 (2:1)
dec. 3. 13:30
Karlsruhe - Hansa Rostock
2:2 (1:2)
dec. 3. 13:30
Paderborn - Hannover 96
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 3. 12:15
Feyenoord - PSV Eindhoven
1:2 (0:0)
dec. 3. 14:30
Nijmegen - Ajax
1:2 (0:0)
dec. 3. 14:30
Go Ahead Eagles - Twente
1:3 (0:2)
dec. 3. 16:45
Utrecht - Alkmaar
1:1 (0:1)
dec. 3. 14:00
FC Andorra - Huesca
1:0 (0:0)
dec. 3. 16:15
Alcorcón - Elche
0:2 (0:1)
dec. 3. 18:30
Racing Ferrol - Albacete
5:4 (1:1)
dec. 3. 21:00
Amorebieta - Burgos
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
dec. 3. 14:30
Bristol City - Norwich
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 3. 16:15
Brescia - Sampdoria
3:1 (3:0)
dec. 3. 16:15
Lecco - Bari
1:0 (0:0)
dec. 3. 16:15
Südtirol - Como
0:1 (0:0)
dec. 3. 16:30
Braga - Estoril
3:1 (1:1)
dec. 3. 19:00
Moreirense - Benfica
0:0
dec. 3. 21:30
Boavista Porto - Arouca
0:4 (0:3)
4 mérkőzés
dec. 3. 12:00
CSKA Moszkva - FK Rostov
2:0 (1:0)
dec. 3. 14:30
FK Krasnodar - Gazovik Orenburg
2:1 (1:0)
dec. 3. 17:00
Akhmat Grozny - Szpartak Moszkva
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 3. 20:00
Steaua Bukarest - Otelul Galati
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 3. 11:30
Kasimpasa - Gazisehir Gaziantep
4:2 (3:0)
dec. 3. 14:00
Trabzonspor - Kayserispor
0:1 (0:0)
dec. 3. 17:00
Ankaragücü - Besiktas
1:1 (1:0)
9 mérkőzés
dec. 3. 01:00
Atlético Mineiro - Sao Paulo
2:1 (0:0)
dec. 3. 20:00
Flamengo RJ - Cuiabá
2:1 (2:0)
dec. 3. 20:00
Palmeiras - Fluminense
1:0 (1:0)
dec. 3. 22:30
Botafogo - Cruzeiro
0:0
dec. 3. 22:30
América MG - Bahia
3:2 (2:1)
dec. 3. 22:30
Bragantino - Coritiba
1:0 (0:0)
dec. 3. 22:30
Fortaleza - Goiás
1:0 (1:0)
dec. 3. 22:30
Atlético PR - Santos
3:0 (1:0)
dec. 3. 12:00
Melilla - Córdoba
0:1 (0:0)
dec. 3. 12:00
Atlético Baleares - Alcoyano
2:1 (1:1)
dec. 3. 16:00
Huelva - Real Murcia
0:1 (0:1)
dec. 3. 18:00
AD Ceuta - UD Ibiza
0:1 (0:0)
dec. 3. 18:00
Antequera - Algeciras
0:1 (0:1)
dec. 3. 20:00
Real Madrid II - San Fernando
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 3. 13:30
Genk - Gent
2:2 (1:1)
dec. 3. 16:00
Mechelen - Sint-Truidense
0:2 (0:2)
dec. 3. 18:30
Club Brugge - Standard Liege
2:0 (1:0)
dec. 3. 19:15
Union St. Gilloise - Cercle Brugge
2:1 (2:1)
3 mérkőzés
dec. 3. 13:00
St. Johnstone - Celtic
1:3 (1:0)
dec. 3. 16:00
Rangers FC - St. Mirren
2:0 (1:0)
dec. 3. 16:00
Hibernian - Aberdeen
2:0 (1:0)
dec. 3. 12:00
Osasuna II - Teruel
1:1 (0:0)
dec. 3. 16:00
SD Logronés - Celta Vigo II
2:3 (1:0)
dec. 3. 17:00
Barcelona II - Deportivo La Coruna
1:2 (1:1)
dec. 3. 19:00
Arenteiro - Sabadell
2:0 (1:0)
dec. 3. 20:00
Real Sociedad II - Ponferradina
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
dec. 3. 14:30
Salzburg - Wolfsberger
1:0 (1:0)
dec. 3. 14:30
Blau-Weiss Linz - Sturm Graz
1:1 (1:0)
dec. 3. 17:00
Austria Wien - LASK Linz
0:0
2 mérkőzés
3 mérkőzés
dec. 3. 13:30
Verl - Dynamo Dresden
1:0 (0:0)
dec. 3. 16:30
Regensburg - Freiburg II
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
dec. 3. 16:30
BSC Young Boys - Servette
1:1 (0:1)
dec. 3. 16:30
Lugano - Luzern
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 3. 15:30
Volos NFC - Olympiakos Pireus
2:2 (1:1)
dec. 3. 16:30
Atromitos - PAS Giannina
1:1 (0:0)
dec. 3. 18:30
Panathinaikosz - OFI Heraklion
4:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 3. 01:30
Godoy Cruz - Banfield
0:0
dec. 3. 22:30
River Plate - Belgrano
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 3. 00:00
FC Cincinnati - Columbus Crew
2:3 (0:0)
dec. 3. 03:30
Los Angeles FC - Houston Dynamo
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 3. 12:30
Cracovia Krakow - Ruch Chorzów
4:4 (1:2)
dec. 3. 15:00
Zaglebie Lubin - Legia Warszawa
0:3 (0:2)
dec. 3. 17:30
Slask Wroclaw - Rakow Czestochowa
1:1 (0:1)
dec. 3. 16:00
Juve Stabia - Benevento
1:0 (1:0)
dec. 3. 20:45
Catania - Virtus Francavilla
1:1 (0:1)
dec. 3. 20:45
Brindisi - Crotone
0:2 (0:1)
dec. 3. 20:45
Audace Cerignola - Picerno
0:1 (0:1)
dec. 3. 20:45
Avellino - Turris
0:0
dec. 3. 14:00
Olbia - Perugia
0:1 (0:1)
dec. 3. 14:00
Fermana - Sassari Torres
1:1 (1:0)
dec. 3. 14:00
Pineto - Sestri Levante
1:0 (0:0)
dec. 3. 20:45
Vis Pesaro - Rimini
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 3. 15:00
Trnava - Skalica
2:0 (0:0)
dec. 3. 17:30
Slovan Bratislava - Ruzomberok
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
dec. 3. 14:00
Odense BK - Nordsjaelland
1:1 (0:1)
dec. 3. 14:00
Lyngby - Silkeborg
2:0 (1:0)
dec. 3. 16:00
Bröndby - Hvidovre
4:0 (3:0)
dec. 3. 18:00
FC Kobenhavn - Aarhus
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
dec. 3. 15:00
FK Pardubice - Sparta Praha
1:2 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 3. 13:00
Cukaricki - Radnicki Kragujevac
4:1 (4:0)
dec. 3. 15:00
Napredak - Crvena Zvezda
0:1 (0:1)
dec. 3. 17:00
Backa Topola - Radnicki Nis
1:0 (0:0)
dec. 3. 14:00
Novara - Vicenza
2:2 (1:0)
dec. 3. 16:15
Alessandria - Fiorenzuola
0:1 (0:1)
dec. 3. 18:30
AlbinoLeffe - Pro Vercelli
0:1 (0:0)
dec. 3. 18:30
Mantova - Renate
4:1 (1:1)
dec. 3. 18:30
Padova - Lumezzane
1:1 (1:1)
dec. 3. 18:30
Giana Erminio - Trento
2:1 (1:1)
dec. 3. 20:45
Pro Sesto - Legnano
0:1 (0:1)
8 mérkőzés
dec. 3. 17:00
Bodo/Glimt - Sarpsborg 08
2:0 (1:0)
dec. 3. 17:00
Molde - Ham-Kam
1:1 (0:1)
dec. 3. 17:00
Odd Grenland - Aalesund
4:1 (2:1)
dec. 3. 17:00
Viking - Rosenborg
1:5 (0:1)
dec. 3. 17:00
Stromsgodset - Brann
3:0 (1:0)
dec. 3. 17:00
Haugesund - Stabaek
3:0 (0:0)
dec. 3. 17:00
Sandefjord - Lilleström
1:0 (1:0)
dec. 3. 17:00
Valerenga - Tromso
1:1 (0:0)
dec. 3. 15:00
Penafiel - Tondela
0:2 (0:1)
dec. 3. 16:30
Santa Clara - Marítimo
2:1 (1:1)
dec. 3. 12:40
Lechia Gdansk - Miedz Legnica
2:0 (1:0)
dec. 3. 18:00
Znicz Pruszkow - Odra Opole
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 3. 13:30
Kukësi - Teuta Durres
0:0
dec. 3. 16:00
Dinamo Tiranë - Laci
2:0 (1:0)
dec. 3. 19:00
KF Tiranë - Partizani Tirana
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 3. 15:30
Karmiotissa - Zakakiou
1:1 (1:0)
dec. 3. 18:00
APOEL Nikosia - Doxa Katokopia
5:0 (1:0)
dec. 3. 18:00
Nea Salamina - Paphos FC
0:2 (0:0)
dec. 3. 13:30
KV Oostende - Lierse Kempenzonen
0:1 (0:1)
dec. 3. 16:00
Liege - Seraing United
2:1 (1:0)
9 mérkőzés
dec. 3. 06:00
Albirex Niigata - Cerezo Osaka
1:0 (0:0)
dec. 3. 06:00
Gamba Osaka - Vissel Kobe
0:1 (0:0)
dec. 3. 06:00
Kashima Antlers - Yokohama FC
2:1 (2:0)
dec. 3. 06:00
Kyoto Sanga - Yokohama F. Marinos
3:1 (1:1)
dec. 3. 06:00
Sagan Tosu - Kawasaki Frontale
0:1 (0:0)
dec. 3. 06:00
Shonan Bellmare - FC Tokyo
0:1 (0:0)
dec. 3. 06:45
Nagoya Grampus - Kashiwa Reysol
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 3. 14:15
Ludogorets - Botev Vratsa
5:0 (1:0)
dec. 3. 16:45
Levski Krumovgrad - Beroe
1:0 (1:0)
dec. 3. 14:00
Kongsvinger - Kristiansund
2:4 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 3. 02:00
CF América - Club León
2:0 (0:0)
dec. 3. 04:10
Monterrey - Atlético San Luis
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 3. 13:00
Posusje - Igman Konjic
4:1 (3:0)
2 mérkőzés
dec. 3. 13:00
Bravo - NS Mura
2:0 (1:0)
dec. 3. 15:00
Maribor - Olimpija Ljubljana
3:1 (3:0)
dec. 3. 11:30
Manisa BBSK - Altay Izmir
3:0 (1:0)
dec. 3. 14:00
Erzurum BB - Genclerbirligi
1:1 (1:0)
dec. 3. 17:00
Göztepe Izmir - Giresunspor
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 3. 00:30
Everton FC - O'Higgins
0:2 (0:1)
dec. 3. 22:00
Colo Colo - Unión Espanola
0:2 (0:0)
dec. 3. 22:00
Cobresal - Universidad de Chile
4:3 (1:0)
dec. 3. 22:00
Nublense - Huachipato
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 3. 11:30
Flora Tallinn - Elva
10:0 (4:0)
2 mérkőzés
dec. 3. 12:00
Kapaz - Sabah FK
0:2 (0:2)
dec. 3. 14:00
Neftchi - Zira
1:0 (0:0)
dec. 3. 14:00
SuperSport United - USM Alger
0:2 (0:1)
dec. 3. 14:00
Abu Salim - Sagrada Esperanca
1:0 (0:0)
dec. 3. 17:00
Al-Hilal - Future
1:2 (1:0)
dec. 3. 17:00
Dreams - Rivers United
2:1 (1:0)
dec. 3. 20:00
Soar Coyah - Zamalek
0:4 (0:2)
dec. 3. 20:00
Sekhukhune United - Diables Noirs
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
dec. 3. 15:00
HB Koge - Aalborg
1:2 (0:2)
dec. 3. 14:00
Iraklis 1908 - Kozani
1:1 (1:0)
dec. 3. 14:00
PAOK II - Levadiakos
1:3 (1:2)
dec. 3. 14:00
Larisa - Niki Volos
1:0 (0:0)
dec. 3. 14:00
AEK Athen II - Aiolikos
2:1 (0:0)
dec. 3. 14:00
Kalamata - Panachaiki
1:0 (0:0)
dec. 3. 14:00
Panathinaikos II - Tilikratis
2:1 (0:1)
dec. 3. 14:00
Giouchtas - Ionikos Nikea
2:2 (2:2)
dec. 3. 14:00
Ilioupoli - Egaleo AO Athens
2:0 (0:0)
dec. 3. 23:00
Cancún - Atlante
3:0 (2:0)
dec. 3. 23:00
Nacional Potosí - Royal Pari
6:1 (3:1)
dec. 3. 15:00
Käerjéng - Fola Esch
2:1 (0:0)
dec. 3. 16:00
F91 Dudelange - Victoria Rosport
3:0 (0:0)
dec. 3. 16:00
Differdange - Progres Niedercorn
3:1 (0:0)
dec. 3. 16:00
Mondorf-les-Bains - Wiltz
2:0 (0:0)
dec. 3. 16:00
UNA Strassen - Schifflange
1:0 (0:0)
dec. 3. 12:50
Orijent 1919 - Zrinski Jurjevac
0:1 (0:0)
dec. 3. 13:30
Croatia Zmijavci - Jarun
1:0 (0:0)
dec. 3. 14:00
AmaZulu - TS Galaxy
2:3 (0:2)
dec. 3. 06:00
Ulsan Hyundai - Jeonbuk
1:0 (1:0)
dec. 3. 06:00
Gwangju - Pohang
0:0
dec. 3. 06:00
Daegu - Incheon
2:1 (1:0)
5 mérkőzés
dec. 3. 13:00
Rabotnicki - Akademija Pandev
1:0 (0:0)
dec. 3. 13:00
Shkupi - Shkendija
1:0 (1:0)
dec. 3. 13:00
Tikves Kavadarci - Struga
2:3 (2:2)
dec. 3. 13:00
Bregalnica Stip - Voska Sport
2:2 (2:1)
dec. 3. 13:00
Sileks Kratovo - Gostivar
1:1 (0:1)
dec. 3. 03:00
Herediano - Alajuelense
3:0 (2:0)
dec. 3. 18:00
Cartaginés - Saprissa
0:2 (0:1)
dec. 3. 13:00
Dinamo Minsk U19 - Mainz U19
1:2 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 3. 12:00
CSF Balti - Sheriff Tiraspol
3:1 (1:0)
dec. 3. 12:00
Zimbru - Dacia-Buiucani
1:2 (1:1)
dec. 3. 12:00
Floresti - Milsami
1:0 (0:0)
dec. 3. 12:00
Sparta Selemet - Petrocub
0:7 (0:2)
4 mérkőzés
dec. 3. 11:00
Naxxar Lions - Gudja United
2:1 (1:1)
dec. 3. 14:00
Floriana - Valletta
1:0 (0:0)
dec. 3. 14:00
Gzira - Marsaxlokk
2:4 (1:1)
dec. 3. 16:15
Hibernians - Sliema Wanderers
0:1 (0:0)
dec. 3. 13:00
Ballkani - Fushë Kosova
2:1 (0:0)
dec. 3. 13:00
Dukagjini - Prishtina
0:0
dec. 3. 13:00
Drita Gijlan - Feronikeli
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 3. 13:30
Pas de la Casa - Ordino
1:1 (0:0)
dec. 3. 18:30
FC Santa Coloma - Carroi
2:1 (1:0)
dec. 3. 08:00
North District - Kitchee
2:3 (0:3)
dec. 3. 15:00
Domagnano - San Giovanni
0:2 (0:0)
dec. 3. 15:00
Fiorentino - La Fiorita
1:3 (0:0)
dec. 3. 02:00
Génesis - Real Sociedad
3:2 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
266
40 (15%)
94 (35%)
388
266
40 (15%)
92 (35%)
384
266
38 (14%)
95 (36%)
380
266
34 (13%)
101 (38%)
372
266
32 (12%)
96 (36%)
352
266
27 (10%)
106 (40%)
347
7. Xxy
265
27 (10%)
105 (40%)
345
266
34 (13%)
86 (32%)
342
9. Tila
266
29 (11%)
98 (37%)
341
10. Somi12
266
34 (13%)
84 (32%)
338

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont