Főoldal » Meccsek » 2023. december 3. » Posusje - Igman Konjic

Posusje - Igman Konjic 4:1 (3:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 14-én is volt Igman Konjic - Posusje mérkőzés!

Bosnyák Bajnokság mérkőzés, 16. forduló - 2023. december 3. 13:00
Helyszín: Stadion Mokri Dolac (Posušje)

Enes Sipovic ('8, öngól, 1-0), Gabrijel Boban ('16, 2-0), Luka Lucic ('45+1, 3-0), Mersudin Ahmetovic ('80, 3-1), Vinko Rozic ('90+3, 4-1)

• Arijan Brkovic, Aldin Ceman, Armin Besagic, Darko Bodul és Mirsad Ramic összesen öt Posusje - Igman Konjic mérkőzésen szerepeltek.

Posusje utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemVereség

Igman Konjic utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségGyőzelemGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemVereségVereség

Inkább Igman Konjic győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Igman Konjic csapatának kedvez (10:4).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Posusje stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Posusje egyszer sem nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Igman Konjic egyszer nyert idegenben és háromszor kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Bosnyák Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Posusje 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Igman Konjic pedig idegenben egyszer nyert és hatszor kapott ki. Tehát a Posusje jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Posusje olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Zeljeznicar Sarajevo vagy a Sloga Doboj. Az Igman Konjic pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Zvijezda '09 Brgule vagy a TOSK Tesanj. A Posusje erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Posusje olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Siroki Brijeg vagy a FK Sarajevo. Az Igman Konjic gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Sloga Doboj, a GOSK Gabela. A Posusje csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Posusje 2786., Igman Konjic 3166. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Posusje jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Posusje csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.