Főoldal » Meccsek » 2023. december 3. » Cobresal - Universidad de Chile

Cobresal - Universidad de Chile 4:3 (1:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. március 25-én is volt Universidad de Chile - Cobresal mérkőzés!

Chilei Bajnokság mérkőzés, 29. forduló - 2023. december 3. 22:00
Helyszín: Estadio El Cobre (El Salvador, Diego de Almagro)

Cristopher Mesías ('45+4, 1-0), Marcelo Jorquera ('57, öngól, 1-1), Cecilio Waterman ('60, 2-1), Cristian Palacios ('66, 2-2), Leandro Fernández ('76, 2-3), Julio Castro ('81, 3-3), Gastón Lezcano ('90+5, 4-3)

Mérkőzés összefoglaló:

• Hat különböző játékos is betalált az ellenfél kapujába.
  • Cristopher Mesías az egyetlen a mezőnyből, aki tizenegy Cobresal - Universidad de Chile mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt hét alkalommal osztott ki sárgalapot.

Cobresal utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenVereségVereségGyőzelem

Universidad de Chile utolsó 10 meccse

Forma: VereségGyőzelemVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Universidad de Chile győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Cobresal csapatának kedvez (8:5).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Cobresal stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, a Cobresal csapatának kedvez (2:1).

Az elmúlt fél évben a Cobresal egyszer nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Universidad de Chile egyszer nyert idegenben és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Cobresal 4 győzelmet, 1 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Universidad de Chile pedig idegenben kétszer nyert és négyszer kapott ki. Tehát a Cobresal jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Cobresal olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Palestino, a Huachipato. Az Universidad de Chile pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Universidad Católica vagy a Huachipato. Az Universidad de Chile erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).
Az elmúlt egy évben a Cobresal olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Cobreloa vagy az Audax Italiano. Az Universidad de Chile gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Copiapó, a Magallanes. A Cobresal csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Cobresal 1814., Universidad de Chile 1113. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Universidad de Chile jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Cobresal csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.