Főoldal » Meccsek » 2022. október 2.

Meccsek - 2022. október 2.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. október 2.)


4 mérkőzés
okt. 2. 14:00
Espanyol - Valencia
2:2 (0:0)
okt. 2. 16:15
Celta Vigo - Betis
1:0 (1:0)
okt. 2. 18:30
Girona - Real Sociedad
3:5 (2:2)
okt. 2. 21:00
Real Madrid - Osasuna
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 2. 16:30
Kecskeméti TE - Ferencváros
2:0 (2:0)
okt. 2. 18:45
Puskás Akadémia - Fehérvár
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 2. 12:30
Lazio - Spezia
4:0 (2:0)
okt. 2. 15:00
Sampdoria - Monza
0:3 (0:1)
okt. 2. 15:00
Sassuolo - Salernitana
5:0 (2:0)
okt. 2. 15:00
Lecce - Cremonese
1:1 (1:1)
okt. 2. 18:00
Atalanta - Fiorentina
1:0 (0:0)
okt. 2. 20:45
Juventus - Bologna
3:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 15:30
Hertha BSC - Hoffenheim
1:1 (1:1)
okt. 2. 17:30
Schalke 04 - Augsburg
2:3 (1:2)
10 mérkőzés
okt. 2. 15:00
Szentlőrinc - Diósgyőr
2:0 (2:0)
okt. 2. 15:00
Gyirmót - Nyíregyháza
2:3 (2:1)
okt. 2. 15:00
Dorog - Kozármisleny
1:3 (0:2)
okt. 2. 17:00
MTK - Csákvár
1:4 (0:0)
okt. 2. 17:00
Ajka - Siófok
3:1 (2:1)
okt. 2. 17:00
Szeged 2011 - Budafok
2:1 (0:0)
7 mérkőzés
okt. 2. 13:00
Lorient - Lille
2:1 (1:0)
okt. 2. 15:00
Toulouse - Montpellier HSC
4:2 (3:1)
okt. 2. 15:00
Ajaccio - Clermont
1:3 (0:1)
okt. 2. 15:00
Auxerre - Brest
1:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
Troyes - Reims
2:2 (0:1)
okt. 2. 17:05
AS Monaco - Nantes
4:1 (3:0)
okt. 2. 20:45
Lens - Lyon
1:0 (0:0)
okt. 2. 13:30
Kaiserslautern - Braunschweig
1:1 (0:0)
okt. 2. 13:30
Karlsruhe - FC Nürnberg
3:0 (1:0)
okt. 2. 13:30
Magdeburg - Regensburg
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 2. 12:15
Fortuna Sittard - Volendam
2:0 (2:0)
okt. 2. 14:30
Excelsior Rotterdam - Utrecht
0:1 (0:1)
okt. 2. 14:30
Nijmegen - Feyenoord
1:1 (1:1)
okt. 2. 16:45
Waalwijk - Sparta Rotterdam
2:2 (1:1)
okt. 2. 20:00
FC Emmen - Heerenveen
0:0
okt. 2. 16:15
Alavés - Ponferradina
3:1 (2:1)
okt. 2. 16:15
Leganés - Albacete
1:2 (1:0)
okt. 2. 18:30
Granada - Huesca
0:0
okt. 2. 18:30
Real Oviedo - FC Cartagena
1:3 (0:2)
okt. 2. 21:00
UD Ibiza - Lugo
3:2 (2:1)
okt. 2. 11:00
DVSC-DEAC - Füzesgyarmat
1:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
Karcag - Pénzügyőr
1:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
Putnok - Debreceni EAC
1:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
Sényő - Tiszaújváros
2:3 (0:0)
okt. 2. 15:00
Tiszafüred - Kisvárda II
1:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
Jászberény - Hajdúszoboszló
4:1 (0:1)
okt. 2. 15:00
BKV Előre - Eger
1:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
DVTK II - Hatvan
0:1 (0:0)
okt. 2. 11:00
Újpest II - PTE-PEAC
2:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
ESMTK - Dunaújváros
2:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
FC Dabas - Majos
1:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
Szolnoki MÁV - Cegléd
1:2 (0:0)
okt. 2. 15:00
Iváncsa - Paks II
2:1 (0:0)
okt. 2. 11:00
ZTE II - Tatabánya
1:4 (0:0)
okt. 2. 11:00
Puskás Akadémia II. - Mór
4:1 (0:0)
okt. 2. 11:00
Győri ETO II - Veszprém
1:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
Budaörs - Komárom
1:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
Nagykanizsai TE - Teskánd
4:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
Zsámbék - Érd
1:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
III. Kerületi TUE UPE - Bicske
2:0 (0:0)
okt. 2. 15:00
Csorna - Vidi II
0:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
Kaposvár - Balatonfüred
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 13:00
Stoke - Watford
0:4 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 2. 16:15
Benevento - Ascoli
1:1 (0:1)
okt. 2. 16:30
Rio Ave - Santa Clara
1:0 (1:0)
okt. 2. 19:00
Pacos de Ferreira - Arouca
1:1 (0:0)
okt. 2. 21:30
Famalicao - Boavista Porto
4:0 (2:0)
34 mérkőzés
okt. 2. 12:00
Sao Joao Ver - Lagos
3:0 (0:0)
okt. 2. 13:00
Gondomar - Penafiel
2:3 (0:0)
okt. 2. 15:00
Uniao Santarém - Mafra
0:1 (0:0)
okt. 2. 16:00
Juventude Évora - Vilafranquense
2:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Sertanense - Castro Daire
3:0 (0:0)
okt. 2. 16:00
Loures - Beira-Mar
0:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Setúbal - Vilar de Perdizes
4:0 (0:0)
okt. 2. 16:00
Coruchense - Trofense
0:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
UD da Serra - UD Oliveirense
0:4 (0:0)
okt. 2. 16:00
Fabril Barreiro - Academico Viseu
2:6 (0:0)
okt. 2. 16:00
Braganca - Olímpico do Montijo
1:0 (0:0)
okt. 2. 16:00
Vila Caíz - Amora
1:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Oriental Dragon - Canelas 2010
0:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Olhanense - Monte Trigo
1:0 (0:0)
okt. 2. 16:00
Sintrense - Real SC
2:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Vilaverdense - Atlético CP
2:1 (0:0)
okt. 2. 16:00
Paivense - Tirsense
1:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Pero Pinheiro - Ferreiras
2:1 (0:0)
okt. 2. 16:00
Sao Martinho - Guarda Desportiva
3:3 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Merelinense - Rabo Peixe
3:4 (0:0)
okt. 2. 16:00
Moura - Dumiense
0:5 (0:1)
okt. 2. 16:00
Silves - Courense
3:5 (2:0)
okt. 2. 16:00
Resende - Felgueiras 1932
1:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Oriental - Paredes
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (1:0)
okt. 2. 16:00
Pombal - Vigor Mocidade
2:0 (1:0)
okt. 2. 16:00
Machico - Alverca
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:1)
okt. 2. 16:00
Fafe - Anadia
1:2 (0:0)
okt. 2. 17:00
Fontinhas - Praiense
5:0 (2:0)
okt. 2. 18:00
Angrense - Nacional
0:2 (0:1)
okt. 2. 18:00
Caldas - Covilha
3:0 (0:0)
okt. 2. 21:00
Académica - Tondela
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 2. 13:00
Fakel - Torpedo Moszkva
2:2 (2:1)
okt. 2. 15:30
Zenit Szentpétervár - FK Rostov
3:1 (1:0)
okt. 2. 18:00
Akhmat Grozny - Dinamo Moszkva
2:1 (2:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 12:00
Hermannstadt - Sepsi
1:2 (1:0)
okt. 2. 17:30
Farul Constanta - UTA Arad
2:0 (1:0)
okt. 2. 20:30
Steaua Bukarest - Argesul Pitesti
3:2 (1:1)
4 mérkőzés
okt. 2. 13:30
Alanyaspor - Giresunspor
1:1 (0:0)
okt. 2. 13:30
Sivasspor - Hatayspor
1:2 (1:2)
okt. 2. 16:00
Konyaspor - Ümraniyespor
1:0 (1:0)
okt. 2. 19:00
Besiktas - Fenerbahce
0:0
5 mérkőzés
okt. 2. 00:00
Atlético PR - Juventude
2:0 (1:0)
okt. 2. 00:00
Avaí - Atlético GO
1:2 (0:1)
okt. 2. 00:00
Flamengo RJ - Bragantino
4:1 (1:0)
okt. 2. 00:00
Goiás - Fortaleza
0:1 (0:1)
okt. 2. 02:00
Corinthians - Cuiabá
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
okt. 2. 13:30
Anderlecht - Sporting Charleroi
0:1 (0:0)
okt. 2. 16:00
Gent - Cercle Brugge
3:4 (0:1)
okt. 2. 18:30
Kortrijk - Royal Antwerp
2:1 (2:0)
okt. 2. 21:00
Sint-Truidense - AS Eupen
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 14:30
Ried - Altach
2:3 (2:1)
okt. 2. 14:30
Hartberg - Austria Klagenfurt
2:3 (1:2)
okt. 2. 17:00
Austria Wien - Sturm Graz
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 2. 12:00
Minai - Dinamo Kiev
0:1 (0:0)
okt. 2. 14:00
Chernomorets Odessa - Oleksandria
1:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Zorya Lugansk - Hirnik Kriviy Rih
2:2 (2:1)
2 mérkőzés
okt. 2. 13:00
Viktoria Köln - VfB Oldenburg
1:2 (0:0)
okt. 2. 14:00
Wehen Wiesbaden - Rot-Weiss Essen
3:1 (1:0)
okt. 2. 12:00
Amorebieta - Numancia
1:2 (1:0)
okt. 2. 12:00
Calahorra - Athletic Bilbao II
1:2 (1:1)
okt. 2. 12:00
Eldense - Gimnastic
2:1 (0:0)
okt. 2. 12:00
Alcoyano - Atlético Baleares
2:1 (0:1)
okt. 2. 16:00
La Nucía - Real Unión
1:1 (1:0)
okt. 2. 18:00
Castellón - Osasuna II
2:0 (0:0)
okt. 2. 18:00
Real Sociedad II - Barcelona II
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 14:15
Sion - Winterthur
1:3 (1:1)
okt. 2. 16:30
Luzern - BSC Young Boys
1:2 (1:1)
okt. 2. 16:30
Lugano - Servette
1:0 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 2. 15:00
Nafpaktiakos - Larisa
1:2 (0:0)
okt. 2. 15:00
PAO Kristoni - Panthrakikos
2:3 (0:0)
okt. 2. 15:00
Almyros Gaziou - Elassona
3:1 (0:0)
okt. 2. 15:00
Apollon Smyrnis - Kifisia
0:2 (0:0)
okt. 2. 15:00
Byron Kavala - Panachaiki
0:5 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 2. 14:00
Asteras Tripolis - OFI Heraklion
2:0 (2:0)
okt. 2. 15:00
Olympiakos Pireus - Atromitos
2:0 (1:0)
okt. 2. 18:30
Volos NFC - Aris Saloniki
2:0 (2:0)
okt. 2. 20:30
PAOK Saloniki - Panathinaikosz
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 2. 01:30
Arsenal FC - CA Independiente
0:1 (0:1)
okt. 2. 20:30
Patronato - Atlético Tucumán
2:1 (1:1)
okt. 2. 23:00
Boca Juniors - Vélez Sársfield
1:0 (0:0)
okt. 2. 23:30
Talleres Córdoba - Lanus
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 12:30
Miedz Legnica - Stal Mielec
0:2 (0:2)
okt. 2. 15:00
Jagiellonia - Korona Kielce
4:1 (1:1)
9 mérkőzés
okt. 2. 01:30
Columbus Crew - New York Red Bulls
2:1 (0:0)
okt. 2. 01:30
FC Cincinnati - Chicago Fire
2:3 (0:0)
okt. 2. 01:30
Montréal - D.C. United
1:0 (1:0)
okt. 2. 04:00
Vancouver Whitecaps - Austin FC
2:0 (1:0)
okt. 2. 04:30
L. A. Galaxy - Real Salt Lake
1:1 (0:1)
okt. 2. 19:00
New York City - Orlando City
2:1 (0:0)
okt. 2. 21:00
Portland Timbers - Los Angeles FC
1:2 (0:0)
okt. 2. 14:30
Cesena - Recanatese
2:0 (2:0)
okt. 2. 14:30
Ancona 1905 - Montevarchi
1:2 (0:1)
okt. 2. 14:30
San Donato Tavarnelle - Lucchese
0:2 (0:2)
okt. 2. 14:30
Fiorenzuola - Reggiana
5:0 (3:0)
okt. 2. 14:30
Rimini - Alessandria
3:0 (0:0)
okt. 2. 14:30
Carrarese - Gubbio
0:2 (0:1)
okt. 2. 14:30
Fermana - Olbia
0:0
okt. 2. 14:30
Entella - Imolese
0:0
okt. 2. 12:00
Alcorcón - Real Madrid II
4:1 (3:0)
okt. 2. 12:00
Linense - Celta Vigo II
1:1 (0:1)
okt. 2. 12:00
AD Ceuta - Algeciras
1:3 (1:2)
okt. 2. 18:00
Talavera - Leonesa
2:3 (1:1)
okt. 2. 19:00
Córdoba - S.S. Reyes
0:1 (0:0)
okt. 2. 19:00
Deportivo La Coruna - San Fernando
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 2. 17:30
Slovan Bratislava - Podbrezová
3:1 (0:0)
okt. 2. 18:00
Zlate Moravce - Trnava
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 2. 15:00
Rijeka - Hajduk Split
0:1 (0:0)
okt. 2. 17:30
Sibenik - NK Gorica
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 2. 14:00
Midtjylland - Viborg
1:1 (1:1)
okt. 2. 14:00
Silkeborg - Horsens
2:1 (1:0)
okt. 2. 16:00
Bröndby - Lyngby
3:3 (2:1)
okt. 2. 18:00
FC Kobenhavn - Aarhus
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 2. 15:00
Sundsvall - Norrköping
1:3 (0:2)
okt. 2. 15:00
Varberg - Häcken
1:1 (1:0)
okt. 2. 17:30
Kalmar - Helsingborg
2:0 (1:0)
okt. 2. 17:30
Sirius - AIK
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 2. 16:00
Zlín - Slovácko
0:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Jablonec - Zbrojovka Brno
3:1 (1:0)
okt. 2. 16:00
Teplice - FK Pardubice
5:1 (2:0)
okt. 2. 19:00
Slavia Praha - Slovan Liberec
3:0 (3:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 17:00
Mladost Novi Sad - Crvena Zvezda
0:4 (0:1)
okt. 2. 19:00
Partizan - Vojvodina
4:1 (2:0)
okt. 2. 14:15
FC Vaduz - Stade Lausanne-Ouchy
0:2 (0:1)
okt. 2. 16:30
Bellinzona - FC Schaffhausen
1:3 (0:0)
okt. 2. 14:30
Renate - Pordenone
0:0
okt. 2. 14:30
Novara - Vicenza
3:0 (2:0)
okt. 2. 14:30
Triestina - Virtus Verona
3:2 (1:0)
okt. 2. 14:30
Aurora Pro Patria - Pro Vercelli
2:1 (0:1)
okt. 2. 17:30
Juventus II - Pergolettese
1:1 (1:0)
okt. 2. 17:30
Sangiuliano City - Piacenza
3:1 (1:1)
okt. 2. 17:30
Mantova - Pro Sesto
0:0
okt. 2. 17:30
Arzignano Valchiampo - Trento
1:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 2. 17:00
Aalesund - Viking
2:1 (0:0)
okt. 2. 17:00
Haugesund - Odd Grenland
2:2 (1:1)
okt. 2. 17:00
Ham-Kam - Jerv
2:1 (1:0)
okt. 2. 17:00
Sandefjord - Sarpsborg 08
1:1 (1:0)
okt. 2. 19:00
Kristiansund - Rosenborg
4:4 (3:1)
okt. 2. 15:00
Puszcza Niepolomice - Arka Gdynia
2:0 (2:0)
okt. 2. 18:00
Nieciecza - Podbeskidzie
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
okt. 2. 19:00
Partizani Tirana - KF Tiranë
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 2. 14:00
Ilves - Mariehamn
2:3 (1:1)
okt. 2. 15:00
Vaasa - HIFK Helsinki
4:0 (1:0)
okt. 2. 15:00
Oulu - Lahti
2:1 (2:0)
okt. 2. 15:00
Kuopion - Honka
3:2 (2:1)
okt. 2. 15:00
Haka - SJK
2:0 (0:0)
okt. 2. 17:30
HJK Helsinki - Inter Turku
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 18:00
Akritas - Aris Limassol
0:3 (0:2)
okt. 2. 12:00
Arsenal FC - Neman Grodno
1:1 (0:0)
okt. 2. 16:00
Slavia Mozyr - Isloch
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 2. 00:00
Atlético San Luis - Tigres
0:3 (0:0)
okt. 2. 00:05
Monterrey - Pachuca
0:0
okt. 2. 02:05
Club Atlas - Club Necaxa
1:0 (0:0)
okt. 2. 04:05
Cruz Azul - Club Guadalajara
2:1 (1:0)
okt. 2. 19:00
Toluca - Querétaro
4:1 (2:0)
okt. 2. 13:00
Utsikten - Västeras SK
0:2 (0:1)
okt. 2. 15:00
Norrby - Skövde
0:0
okt. 2. 14:00
Brann - Stjördals-Blink
5:0 (0:0)
okt. 2. 14:00
Fredrikstad - Mjondalen
2:1 (2:1)
okt. 2. 14:00
Bryne - Skeid
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 15:00
ND Gorica - Maribor
1:4 (0:3)
okt. 2. 17:30
Celje - Radomlje
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 2. 01:00
Curicó Unido - La Serena
1:0 (0:0)
okt. 2. 17:00
Nublense - O'Higgins
2:2 (1:1)
okt. 2. 23:00
Cobresal - Unión Espanola
2:0 (1:0)
okt. 2. 12:30
Manisa BBSK - Adanaspor
3:2 (2:1)
okt. 2. 15:00
Boluspor - Tuzlaspor
0:0
okt. 2. 18:00
Altinordu - Keciörengücü
1:4 (1:3)
okt. 2. 10:00
Miercurea Ciuc - Metaloglobus
2:0 (0:0)
okt. 2. 10:00
ASU Poli - Concordia Chiajna
1:4 (0:1)
okt. 2. 10:00
Otelul Galati - Sirineasa
2:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 13:30
Kesla - Sabah FK
0:1 (0:0)
okt. 2. 16:00
Sumgayit Shekher - Kapaz
0:0
3 mérkőzés
okt. 2. 18:15
Al Arabi Doha - Markhiya
1:0 (0:0)
okt. 2. 18:15
Al-Gharrafa - Al Duhail
1:1 (0:0)
okt. 2. 18:15
Al-Rayyan - Al Shamal
4:2 (0:0)
2 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 2. 13:30
Paide - Trans Narva
2:0 (0:0)
okt. 2. 16:15
Nőmme Kalju - FCI Levadia
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 10:15
Slavia Praha II - Vyskov
3:1 (1:1)
okt. 2. 16:00
Varnsdorf - Vlasim
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
3 mérkőzés
okt. 2. 17:00
Keflavík - Akranes
3:2 (2:1)
okt. 2. 17:00
KA Akureyri - KR Reykjavik
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 15:15
Al Dhafra - Al-Ahli Dubai
3:2 (1:0)
okt. 2. 15:15
Al Bataeh - Al-Wahda
0:4 (0:1)
okt. 2. 18:00
Al Ain - Ittihad Kalba
3:0 (1:0)
okt. 2. 16:00
Runavik - Klaksvík
0:3 (0:0)
okt. 2. 18:00
HB Torshavn - B68 Toftir
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 2. 13:00
HB Koge - Fredericia
0:1 (0:0)
okt. 2. 13:00
Naestved - Hillerod
2:0 (1:0)
okt. 2. 13:00
Beltinci - Aluminij
2:2 (0:0)
okt. 2. 15:30
Rudar Velenje - Triglav
0:2 (0:0)
okt. 2. 15:30
Virs Bistrica - Brinje Grosuplje
2:1 (0:0)
okt. 2. 15:30
Jadran Dekani - Rogaska
0:1 (0:0)
okt. 2. 01:10
La Equidad - Millonarios
1:0 (0:0)
okt. 2. 23:05
Atlético Junior - Deportivo Cali
1:0 (0:0)
okt. 2. 22:00
Guairena - Club Olimpia
0:1 (0:1)
okt. 2. 22:00
Tacuary - Sportivo Ameliano
1:1 (0:0)
okt. 2. 17:20
Al Feiha - Al-Shabab Riyadh
1:2 (1:0)
okt. 2. 17:20
Al-Hilal - Al Taawoun
1:2 (1:1)
okt. 2. 20:00
Al Fateh - Abha
3:0 (1:0)
okt. 2. 20:00
Al-Nassr - Al-Ittihad
0:0
2 mérkőzés
okt. 2. 16:00
MP Mikkeli - PEPO
6:2 (4:0)
okt. 2. 16:00
EIF Ekenas - KTP Kotka
1:2 (1:0)
okt. 2. 06:00
Roasso Kumamoto - Blaublitz Akita
1:2 (0:1)
okt. 2. 07:00
Vegalta Sendai - Tokyo Verdy
0:2 (0:0)
okt. 2. 07:00
Mito Hollyhock - JEF United
0:1 (0:0)
okt. 2. 07:00
Renofa Yamaguchi - Grulla Morioka
2:2 (2:1)
okt. 2. 17:00
FUS Rabat - Maghreb Fes
0:0
okt. 2. 19:15
Moghreb Tétouan - UTS Rabat
1:1 (0:0)
okt. 2. 21:30
Hassania Agadir - Mouloudia Oujda
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 13:00
Van - Noah
2:2 (0:1)
28 mérkőzés
okt. 2. 15:00
Daring Echternach - Atert Bissen
3:2 (0:0)
okt. 2. 15:00
Avenir Beggen - Jeunesse Canach
2:0 (0:0)
okt. 2. 16:00
Blo Weiss Itzig - UT Pétange
0:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Norden - Grevenmacher
1:4 (0:0)
okt. 2. 16:00
Sandweiler - Jeunesse Schieren
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Racing Troisvierges - Differdange
0:12 (0:0)
okt. 2. 16:00
Jeunesse Gilsdorf - Wiltz
0:5 (0:0)
okt. 2. 16:00
Sporting Bertrange - UNA Strassen
1:8 (0:0)
okt. 2. 16:00
Munsbach - F91 Dudelange
1:5 (0:0)
okt. 2. 16:00
Kehlen - Fola Esch
0:6 (0:0)
okt. 2. 16:00
Schengen - Schifflange
3:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Syra Mensdorf - Rodange
2:1 (0:0)
okt. 2. 16:00
Clemency - Rumelange
1:4 (0:0)
okt. 2. 16:00
Koeppchen - Hostert
1:2 (0:0)
okt. 2. 16:00
Green Boys - Swift Hesperange
0:9 (0:0)
okt. 2. 16:00
Feulen - Yellow Boys Weiler
4:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Luxembourg-Porto - Käerjéng
0:5 (0:0)
okt. 2. 16:00
Sanem - Marisca Mersch
1:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
URB - Etzella Ettelbruck
1:3 (0:0)
okt. 2. 16:00
Wincrange - Progres Niedercorn
0:6 (0:0)
okt. 2. 16:00
US Esch - Bettembourg
1:7 (0:0)
okt. 2. 17:00
Résidence Walferdange - Mamer
1:2 (0:0)
okt. 2. 15:30
Solin - Rude Zágráb
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 2. 14:00
Dinamo Samarqand - Olympic
1:1 (1:1)
okt. 2. 15:00
Pakhtakor - Nasaf Qarshi
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 2. 11:00
Kyzyl-Zhar - Kairat Almaty
1:2 (1:1)
okt. 2. 11:00
Tobol - Shakter Karaganda
3:1 (1:1)
okt. 2. 13:00
Akzhayik - Aktobe
3:1 (1:0)
okt. 2. 14:00
Turan Turkistan - FK Astana
2:2 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 15:30
Kaizer Chiefs - AmaZulu
1:1 (0:1)
9 mérkőzés
okt. 2. 00:30
Loudoun United - Detroit City
0:4 (0:2)
okt. 2. 01:00
Indy Eleven - Tulsa Roughnecks
2:4 (1:2)
okt. 2. 01:00
Miami FC 2. - Memphis 901
1:0 (0:0)
okt. 2. 04:00
Oakland Roots - Birmingham Legion
2:1 (1:1)
okt. 2. 04:00
Orange County SC - San Diego Loyal
2:2 (1:1)
okt. 2. 04:30
Phoenix Rising - New York RB II
5:1 (2:0)
okt. 2. 07:00
Jeju - Gangwon
1:2 (0:1)
okt. 2. 09:30
Suwon City - Sangju Sangmu
2:2 (2:1)
3 mérkőzés
okt. 2. 15:00
Shkupi - Sileks Kratovo
0:0
okt. 2. 15:00
Pobeda - Shkendija
1:3 (1:1)
okt. 2. 15:00
Tikves Kavadarci - FK Skopje
2:0 (1:0)
okt. 2. 04:00
Herediano - AD San Carlos
2:2 (2:2)
okt. 2. 04:00
Alajuelense - Grecia
4:3 (2:0)
okt. 2. 04:00
Puntarenas - Santos Guápiles
2:1 (2:1)
okt. 2. 23:00
Guanacasteca - Cartaginés
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
okt. 2. 16:55
Panevezys - Suduva
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 17:00
BFC Daugavpils - Valmieras
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 2. 15:30
Havadar - Sepahan
1:2 (1:2)
okt. 2. 16:00
Persepolis - Tractor Sazi
0:1 (0:0)
okt. 2. 17:30
Sanat Naft - Mes Rafsanjan
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 2. 13:00
Ballkani - Gjilani
2:0 (0:0)
okt. 2. 18:00
Prishtina - Trepca'89
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 2. 15:00
Birkirkara - Valletta
3:0 (1:0)
okt. 2. 16:00
Gzira - Pieta Hotspurs
4:0 (1:0)
okt. 2. 17:15
Balzan - Hibernians
0:2 (0:2)
okt. 2. 17:00
Paradou AC - Khenchela
0:1 (0:0)
okt. 2. 17:00
Chelghoum Laid - Kabylie
0:2 (0:0)
okt. 2. 19:00
ES Sétif - Constantine
0:0
okt. 2. 21:00
MC Oran - USM Alger
1:0 (0:0)
okt. 2. 21:00
Saoura - Belouizdad
0:1 (0:0)
okt. 2. 01:15
Carabobo - Zamora FC
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 2. 09:00
Resources Capital - Hongkong FC
1:2 (0:0)
okt. 2. 15:00
Cailungo - San Giovanni
0:3 (0:0)
okt. 2. 15:00
Faetano - Folgore / Falciano
0:3 (0:0)
okt. 2. 15:00
Tre Penne - Tre Fiori
2:1 (0:0)
okt. 2. 03:00
Motagua - Real Espana
1:2 (1:2)
okt. 2. 03:30
Victoria - CD Olimpia
0:2 (0:1)
okt. 2. 22:00
Real Sociedad - UPNFM
0:2 (0:0)
okt. 2. 23:00
Olancho - Vida
2:1 (0:1)
okt. 2. 06:30
Daejeon Citizen - Gwangju
2:2 (0:1)
okt. 2. 09:00
Gyeongnam - Jeonnam Dragons
2:0 (1:0)
okt. 2. 15:00
Doxa Dramas - Thermaikos
2:0 (1:0)
okt. 2. 16:00
Panionios Athen - Keratsini
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
1. Xxy
412
45 (11%)
162 (39%)
549
411
43 (10%)
164 (40%)
543
414
41 (10%)
169 (41%)
543
415
40 (10%)
169 (41%)
538
415
46 (11%)
152 (37%)
534
411
39 (9%)
162 (39%)
519
415
39 (9%)
161 (39%)
517
414
43 (10%)
143 (35%)
501
389
42 (11%)
141 (36%)
492
10. AltT
415
34 (8%)
158 (38%)
486

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont