Főoldal » Meccsek » 2022. október 1.

Meccsek - 2022. október 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. október 1.)


4 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Cádiz - Villarreal
0:0
okt. 1. 16:15
Getafe - Valladolid
2:3 (2:2)
okt. 1. 18:30
Sevilla - Atlético Madrid
0:2 (0:1)
okt. 1. 21:00
Mallorca - FC Barcelona
0:1 (0:1)
39 mérkőzés
okt. 1. 13:30
Congleton Town - Fylde
1:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Gainsborough - Worksop
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Bamber Bridge - Buxton
0:3 (0:0)
okt. 1. 16:00
South Shields - Marske United
5:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Hyde - Darlington 1883
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Banbury - Berkhamsted
2:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Chester - Hanley Town
0:0
okt. 1. 16:00
Scarborough - Curzon Ashton
2:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Chorley - Blyth Spartans
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Stocksbridge PS - Ashington
2:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Clitheroe - Bury AFC
1:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Cheshunt - Kidderminster
1:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Hornchurch - Braintree
3:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Coalville - Sudbury
3:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Billericay - Biggleswade Town
3:3 (0:0)
okt. 1. 16:00
Alvechurch - Nuneaton
4:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
King's Lynn - Kettering
6:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Romford - Chelmsford
0:5 (0:0)
okt. 1. 16:00
Basford - Boston United
1:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
St. Ives - Chasetown
3:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Taunton Town - Walton & Hersham
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Hendon - Herne Bay
3:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Hampton & Richmond - Paulton
6:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Weymouth - Welling
3:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Oxford City - Plymouth Parkway
1:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Gloucester - Merthyr
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Worthing - Eastbourne Borough
1:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Three Bridges - Hereford FC
0:3 (0:0)
okt. 1. 16:00
Bath - Sevenoaks Town
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Beckenham - Binfield
5:3 (0:0)
okt. 1. 16:00
Yate - Bracknell
0:3 (0:0)
okt. 1. 16:00
Swindon Supermarine - Farnborough
1:5 (0:0)
okt. 1. 16:00
Hanwell - Ebbsfleet
1:2 (0:0)
7 mérkőzés
okt. 1. 13:30
Arsenal - Tottenham
3:1 (1:1)
okt. 1. 16:00
Crystal Palace - Chelsea
1:2 (1:1)
okt. 1. 16:00
Fulham - Newcastle United
1:4 (0:3)
okt. 1. 16:00
Southampton - Everton
1:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Bournemouth - Brentford
0:0
okt. 1. 18:30
West Ham United - Wolverhampton
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 14:30
Újpest - Kisvárda
4:0 (3:0)
okt. 1. 17:00
Debreceni VSC - Budapest Honvéd
4:3 (3:0)
okt. 1. 19:30
Vasas - ZTE
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 15:00
Napoli - Torino
3:1 (3:1)
okt. 1. 18:00
Inter - AS Roma
1:2 (1:1)
okt. 1. 20:45
Empoli - AC Milan
1:3 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 1. 15:30
1. FC Köln - Borussia Dortmund
3:2 (0:1)
okt. 1. 15:30
RB Leipzig - Bochum
4:0 (2:0)
okt. 1. 15:30
Eintracht Frankfurt - Union Berlin
2:0 (2:0)
okt. 1. 15:30
Freiburg - Mainz
2:1 (2:0)
okt. 1. 15:30
Wolfsburg - VfB Stuttgart
3:2 (2:2)
okt. 1. 18:30
Werder Bremen - Mönchengladbach
5:1 (4:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 17:00
Strasbourg - Stade Rennes
1:3 (0:1)
okt. 1. 21:00
Paris St. Germain - Nice
2:1 (1:0)
okt. 1. 13:00
Greuther Fürth - Sandhausen
1:1 (0:1)
okt. 1. 13:00
Holstein Kiel - Hansa Rostock
1:1 (1:0)
okt. 1. 20:30
St. Pauli - Heidenheim
0:0
4 mérkőzés
okt. 1. 16:30
Cambuur - PSV Eindhoven
3:0 (0:0)
okt. 1. 18:45
Groningen - Alkmaar
1:4 (1:2)
okt. 1. 20:00
Ajax - Go Ahead Eagles
1:1 (1:0)
okt. 1. 21:00
Twente - Vitesse
3:0 (1:0)
okt. 1. 16:15
Mirandés - Las Palmas
3:3 (1:1)
okt. 1. 18:30
FC Andorra - Levante
3:1 (0:1)
okt. 1. 21:00
Villarreal II - Burgos
0:0
okt. 1. 11:00
Bánk - MTK II
1:4 (0:2)
10 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Blackpool - Norwich
0:1 (0:1)
okt. 1. 16:00
Sunderland AFC - Preston
0:0
okt. 1. 16:00
Cardiff - Burnley
1:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Coventry - Middlesbrough
1:0 (1:0)
okt. 1. 16:00
Sheffield United - Birmingham
1:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
West Bromwich - Swansea
2:3 (0:1)
okt. 1. 16:00
Blackburn Rovers - Millwall
2:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Bristol City - Queens Park
1:2 (0:2)
okt. 1. 16:00
Reading - Huddersfield
3:1 (2:0)
okt. 1. 16:00
Rotherham - Wigan
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Palermo - Südtirol
0:1 (0:1)
okt. 1. 14:00
Cagliari - Venezia
1:4 (1:0)
okt. 1. 14:00
Parma - Frosinone
2:1 (1:0)
okt. 1. 14:00
Bari - Brescia
6:2 (3:0)
okt. 1. 14:00
Modena - Reggina
1:0 (0:0)
okt. 1. 14:00
Cittadella - Ternana
0:2 (0:1)
okt. 1. 14:00
SPAL - Genoa
0:2 (0:1)
okt. 1. 16:15
Perugia - Pisa
1:3 (0:1)
12 mérkőzés
okt. 1. 12:00
Benfica Castelo Branco - Farense
0:1 (0:0)
okt. 1. 15:00
Lajense - Moreirense
1:3 (0:0)
okt. 1. 15:00
Varzim - Feirense
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Joane - Belenenses
0:3 (0:0)
okt. 1. 16:00
Oliv. Hospital - Estrela
1:1 / tizenegyesekkel 4:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Sanjoanense - Os Marialvas
3:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Leiria - Montalegre
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Agueda - Pevidem
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Maio Funchal - FC Serpa
0:8 (0:0)
okt. 1. 17:00
Arronches e Benfica - Vianense
0:2 (0:0)
okt. 1. 16:30
Vizela - Portimonense
1:0 (1:0)
okt. 1. 19:00
Chaves - Estoril
1:1 (1:0)
okt. 1. 21:30
Guimaraes - Benfica
0:0
okt. 1. 15:00
St. Etienne - Grenoble
2:2 (0:1)
okt. 1. 19:00
Metz - Pau
1:0 (1:0)
okt. 1. 19:00
Dijon - Le Havre
0:0
okt. 1. 19:00
Annecy FC - SC Bastia
0:2 (0:1)
okt. 1. 19:00
Nimes - Paris FC
0:1 (0:0)
okt. 1. 19:00
Rodez - Amiens SC
0:1 (0:1)
okt. 1. 19:00
Caen - Quevilly
0:1 (0:1)
okt. 1. 19:00
Valenciennes - Sochaux
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 13:00
Gazovik Orenburg - PFC Sochi
4:1 (3:0)
okt. 1. 15:30
Khimki - CSKA Moszkva
1:2 (0:2)
okt. 1. 18:00
Lokomotiv Moszkva - FK Ural
2:4 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 1. 22:00
Sao Paulo - Independiente Valle
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 1. 18:00
Mioveni - U Craiova 1948
2:2 (2:2)
okt. 1. 20:30
CFR Cluj - Petrolul Ploiesti
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 1. 13:30
Kasimpasa - Gazisehir Gaziantep
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Kayserispor - Trabzonspor
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 20:00
Atlético Mineiro - Fluminense
2:0 (1:0)
okt. 1. 20:00
Internacional RS - Santos
1:0 (1:0)
okt. 1. 20:00
Ceará - América MG
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Oud-Heverlee - Union St. Gilloise
0:3 (0:2)
okt. 1. 18:15
KV Oostende - Genk
1:2 (1:1)
okt. 1. 18:15
Westerlo - Zulte-Waregem
2:0 (1:0)
okt. 1. 20:45
Club Brugge - Mechelen
3:0 (1:0)
6 mérkőzés
okt. 1. 13:30
Heart of Midlothian - Rangers FC
0:4 (0:2)
okt. 1. 16:00
Celtic - Motherwell
2:1 (1:1)
okt. 1. 16:00
Aberdeen - Kilmarnock
4:1 (3:1)
okt. 1. 16:00
Dundee United - St. Johnstone
1:2 (0:2)
okt. 1. 16:00
Ross County - Hibernian
0:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
St. Mirren - Livingston
2:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 17:00
Salzburg - LASK Linz
1:1 (0:0)
okt. 1. 17:00
Austria Lustenau - Wolfsberger
1:3 (1:1)
okt. 1. 17:00
Swarovski Tirol - Rapid Wien
0:5 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 12:00
Inhulets - Vorskla Poltava
0:1 (0:1)
okt. 1. 14:00
Lviv - Dnipro-1
0:3 (0:2)
okt. 1. 16:00
Metal Kharkiv - Shakhtar Donetsk
1:6 (0:4)
12 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Accrington Stanley - Morecambe
3:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Bolton Wanderers - Lincoln City
2:0 (1:0)
okt. 1. 16:00
Cambridge United - Derby
0:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Charlton Athletic - Oxford United
1:1 (0:1)
okt. 1. 16:00
Cheltenham - Shrewsbury
2:0 (1:0)
okt. 1. 16:00
Exeter - Bristol Rovers
2:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Fleetwood - Barnsley
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Ipswich - Portsmouth
3:2 (1:1)
okt. 1. 16:00
Milton Keynes Dons - Peterborough
2:3 (0:2)
okt. 1. 16:00
Port Vale - Sheffield Wednesday
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Wycombe - Plymouth
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Bayreuth - Dynamo Dresden
1:1 (1:1)
okt. 1. 14:00
Duisburg - Hallescher
1:0 (0:0)
okt. 1. 14:00
Saarbrücken - Freiburg II
2:2 (0:1)
okt. 1. 14:00
Elversberg - Verl
1:2 (1:0)
okt. 1. 14:00
Osnabrück - Waldhof Mannheim
5:0 (3:0)
okt. 1. 17:00
Intercity - Cornella
1:2 (0:1)
okt. 1. 18:00
UD Logronés - Sabadell
3:0 (2:0)
okt. 1. 19:00
Real Murcia - SD Logronés
4:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 1. 18:00
Basel - St. Gallen
3:2 (2:1)
okt. 1. 20:30
Grasshoppers - FC Zürich
1:1 (0:1)
okt. 1. 10:45
Ufa - Baltika Kaliningrad
0:2 (0:0)
okt. 1. 12:00
Yenisey - Makhachkala
2:0 (1:0)
okt. 1. 13:00
Veles - Volgar Astrakhan
1:3 (0:1)
okt. 1. 15:00
Kamaz - Rodina Moszkva
2:0 (1:0)
okt. 1. 15:00
Rubin Kazan - Arsenal-Tula
1:2 (0:2)
okt. 1. 17:00
Kuban Krasnodar - Krasnodar II
4:0 (1:0)
okt. 1. 17:00
Neftekhimik - Akron
0:1 (0:0)
okt. 1. 18:00
Alania Vladikavkaz - Shinnik
3:1 (2:1)
1 mérkőzés
okt. 1. 18:30
Lamia - Levadiakos
1:0 (0:0)
8 mérkőzés
okt. 1. 00:00
Tigre - Aldosivi
3:0 (2:0)
okt. 1. 00:00
Estudiantes - Colón
2:4 (1:1)
okt. 1. 02:30
Racing Club - Rosario Central
4:3 (1:3)
okt. 1. 20:30
San Lorenzo - Huracán
1:0 (1:0)
okt. 1. 23:00
Banfield - Godoy Cruz
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 1. 01:30
Toronto FC - Inter Miami
0:1 (0:0)
okt. 1. 19:30
New England - Atlanta United
2:1 (1:0)
okt. 1. 21:30
Colorado Rapids - FC Dallas
1:0 (0:0)
okt. 1. 23:30
Charlotte - Philadelphia
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 15:00
Górnik Zabrze - Zaglebie Lubin
2:3 (1:2)
okt. 1. 20:30
Pogon Szczecin - Lechia Gdansk
2:1 (2:1)
okt. 1. 14:30
Messina - Giugliano
1:0 (0:0)
okt. 1. 17:30
Pescara - Nuova Monterosi
2:2 (1:0)
okt. 1. 17:30
Taranto - Foggia
1:0 (1:0)
okt. 1. 17:30
Crotone - Juve Stabia
1:0 (0:0)
okt. 1. 17:30
Turris - Catanzaro
0:4 (0:3)
okt. 1. 17:30
Avellino - Potenza
2:0 (1:0)
okt. 1. 17:30
Viterbese Castrense - Latina
1:5 (0:4)
okt. 1. 17:30
Audace Cerignola - Gelbison
0:1 (0:0)
okt. 1. 17:30
Picerno - Monopoli
1:2 (0:1)
okt. 1. 14:30
Sassari Torres - Vis Pesaro
2:2 (0:1)
okt. 1. 17:30
Pontedera - Siena
0:2 (0:1)
okt. 1. 17:00
Mérida AD - Pontevedra
2:0 (1:0)
okt. 1. 19:00
Fuenlabrada - Linares Deportivo
1:2 (0:2)
okt. 1. 20:00
Badajoz - Racing Ferrol
0:3 (0:2)
11 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Harrogate Town - Bradford
1:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Leyton - Newport
1:2 (0:2)
okt. 1. 16:00
Carlisle - Crewe
0:0
okt. 1. 16:00
Crawley - Stevenage
1:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Gillingham - Sutton
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Rochdale - Doncaster
1:2 (1:1)
okt. 1. 16:00
Salford - Grimsby
1:1 (1:1)
okt. 1. 16:00
Stockport - Walsall
1:1 (1:0)
okt. 1. 16:00
Swindon - Northampton
1:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Tranmere - Barrow
1:0 (1:0)
okt. 1. 16:00
Wimbledon - Colchester
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 18:00
Zilina - Trencín
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 16:55
Osijek - Lokomotiv Zágráb
4:1 (3:0)
okt. 1. 19:30
Dinamo Zágráb - Slaven Belupo
4:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 15:00
Malmö FF - Hammarby
0:0
okt. 1. 17:30
Degerfors - Djurgarden
3:0 (1:0)
okt. 1. 00:00
CSA - Guarani
1:2 (1:1)
okt. 1. 00:00
Operário PR - Vila Nova
1:1 (1:1)
okt. 1. 02:30
Chapecoense - Bahia
3:1 (0:1)
okt. 1. 16:00
Brusque - Criciúma
0:2 (0:0)
okt. 1. 23:30
Ituano - CRB
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Banik Ostrava - Budejovice
1:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Bohemians 1905 - Viktoria Plzen
1:1 (0:1)
okt. 1. 16:00
Mlada Boleslav - Sigma Olomouc
1:1 (1:0)
okt. 1. 19:00
Sparta Praha - Hradec Králové
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 15:00
Backa Topola - Radnik Surdulica
2:1 (1:1)
okt. 1. 17:00
Javor - Vozdovac
0:2 (0:1)
okt. 1. 19:00
Napredak - Kolubara
4:0 (3:0)
okt. 1. 14:30
Rapid Wien II - Lafnitz
0:1 (0:0)
okt. 1. 14:30
Admira - Liefering
3:1 (2:0)
okt. 1. 14:30
Grazer - Sturm Graz II
1:1 (1:1)
okt. 1. 14:30
AlbinoLeffe - Lecco
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Tromso - Molde
0:1 (0:1)
okt. 1. 18:00
Lilleström - Bodo/Glimt
1:4 (1:1)
okt. 1. 18:00
Valerenga - Stromsgodset
4:0 (4:0)
1 mérkőzés
okt. 1. 20:45
Sligo Rovers - Shamrock Rovers
1:3 (0:2)
okt. 1. 15:00
Skra Czestochowa - Katowice
0:1 (0:0)
okt. 1. 17:30
Stal Rzeszów - Resovia Rzeszów
3:4 (0:2)
okt. 1. 20:00
Górnik Leczna - Tychy
3:2 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 15:00
Laci - Kukësi
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 18:00
Apollon Limassol - Paphos FC
1:1 (0:1)
okt. 1. 18:00
Doxa Katokopia - Omonia Nikosia
0:2 (0:1)
okt. 1. 19:00
AEK Larnaka - Anorthosis
4:0 (2:0)
8 mérkőzés
okt. 1. 07:00
Avispa Fukuoka - Vissel Kobe
0:1 (0:1)
okt. 1. 07:00
Cerezo Osaka - Shonan Bellmare
1:1 (0:0)
okt. 1. 08:00
Kashima Antlers - FC Tokyo
0:1 (0:0)
okt. 1. 08:00
Sagan Tosu - Kyoto Sanga
0:1 (0:1)
okt. 1. 12:00
Belshina - Dinamo Brest
2:2 (1:2)
okt. 1. 14:00
Dinamo Minsk - Shakhter Soligorsk
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
BATE Borisov - Torpedo Zhodino
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 1. 12:45
Lokomotiv Szófia - Ludogorets
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Lommel - RWDM
2:1 (0:0)
okt. 1. 20:00
Beerschot-Wilrijk - Deinze
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 02:00
Puebla - CF América
1:2 (0:1)
okt. 1. 04:00
Juárez - UNAM Pumas
3:1 (2:1)
okt. 1. 02:10
GyE Jujuy - San Martín Tucumán
1:1 (0:1)
okt. 1. 20:00
Deportivo Madryn - Sacachispas
2:0 (0:0)
okt. 1. 20:05
Almagro - Independiente Rivadavia
1:0 (0:0)
okt. 1. 21:00
Alvarado - Ferro Carril Oeste
1:1 (0:0)
okt. 1. 13:00
AFC Eskilstuna - Örebro
0:1 (0:1)
okt. 1. 15:00
Landskrona - Dalkurd
3:1 (0:0)
okt. 1. 15:00
Örgryte - Brage
4:0 (1:0)
okt. 1. 15:00
Östersunds - Halmstad
0:0
12 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Notts - Altrincham
3:1 (2:0)
okt. 1. 16:00
Aldershot - Wealdstone
1:2 (1:0)
okt. 1. 16:00
Barnet - York
0:5 (0:2)
okt. 1. 16:00
Chesterfield - Maidenhead
1:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Gateshead - Eastleigh
1:1 (0:1)
okt. 1. 16:00
Halifax - Woking
0:4 (0:2)
okt. 1. 16:00
Oldham - Wrexham
1:2 (1:0)
okt. 1. 16:00
Solihull Moors - Bromley
2:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Southend - Yeovil
1:0 (1:0)
okt. 1. 16:00
Torquay - Scunthorpe
1:1 (1:0)
okt. 1. 18:20
Boreham Wood - Maidstone
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Borac Banja Luka - Sloga Doboj
2:1 (0:0)
okt. 1. 19:00
Siroki Brijeg - Igman Konjic
3:2 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 15:00
Domzale - NS Mura
2:2 (1:1)
okt. 1. 17:30
Olimpija Ljubljana - Tabor Sezana
2:0 (1:0)
okt. 1. 20:15
Koper - Bravo
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 01:00
Unión La Calera - Coquimbo
2:0 (2:0)
okt. 1. 17:00
Huachipato - Antofagasta
1:0 (0:0)
okt. 1. 20:00
Palestino - Everton FC
1:4 (1:1)
okt. 1. 16:00
Ayr - Inverness
0:1 (0:0)
okt. 1. 16:00
Cove Rangers - Arbroath
2:0 (2:0)
okt. 1. 16:00
Hamilton - Dundee FC
0:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Partick Thistle - Greenock Morton
5:1 (2:1)
okt. 1. 16:00
Queen's Park - Raith
1:0 (0:0)
okt. 1. 12:30
Pendikspor - Göztepe Izmir
3:0 (2:0)
okt. 1. 15:00
Sakaryaspor - Malatyaspor
3:1 (2:1)
okt. 1. 18:00
Altay Izmir - Eyüpspor
0:0
okt. 1. 18:00
Rizespor - Bodrumspor
2:0 (0:0)
okt. 1. 10:00
Dumbravita - Ripensia Timisoara
1:0 (1:0)
okt. 1. 10:00
CSMS Iasi - Baia Mare
2:0 (0:0)
okt. 1. 10:00
Progresul Spartac - Unirea Dej
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
okt. 1. 13:30
Turan Tovuz - Zira
1:3 (1:2)
okt. 1. 16:00
Karabakh - Neftchi
3:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 18:15
Al-Wakra - Al Sailiya
1:0 (0:0)
okt. 1. 18:15
Umm-Salal - Al-Sadd
3:2 (0:0)
okt. 1. 18:15
Al Ahli Doha - Qatar SC
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 1. 18:15
Ashdod - Hapoel Hadera
1:1 (0:0)
okt. 1. 19:30
Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 13:30
Kalev Tallinn - Parnu
1:0 (1:0)
okt. 1. 16:00
Kuressaare - Tammeka
2:2 (1:1)
okt. 1. 18:30
Flora Tallinn - TJK Legion
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
okt. 1. 11:45
Sydney United - Macarthur
0:2 (0:1)
okt. 1. 14:30
Noordwijk - Maassluis
1:1 (1:1)
okt. 1. 14:30
Hardenberg - Rijnsburgse
1:6 (0:4)
okt. 1. 14:30
Lisse - OFC Oostzaan
2:1 (2:1)
okt. 1. 15:00
Spakenburg - Quick Boys
0:4 (0:2)
okt. 1. 15:00
Kozakken Boys - Amsterdamsche
1:0 (0:0)
okt. 1. 15:00
Volendam II - Scheveningen
0:1 (0:0)
okt. 1. 15:30
Katwijk - TEC
2:0 (1:0)
okt. 1. 15:30
Koninklijke - Ijsselmeervogels
2:0 (1:0)
okt. 1. 17:00
Sparta Rotterdam II - De Treffers
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 1. 10:15
Trinec - Chrudim
0:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Lisen - Karvina
1:2 (0:1)
okt. 1. 16:00
Prostejov - Sparta Praha II
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
okt. 1. 13:30
Gagra - Dila Gori
0:0
okt. 1. 13:30
Samgurali - Saburtalo
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
okt. 1. 15:15
Sharjah - Khor Fakkan
3:0 (1:0)
okt. 1. 15:15
Baniyas - Al-Jazira Club
1:1 (0:0)
okt. 1. 18:00
Al-Nasr Dubai - Al-Wasl Dubai
1:2 (0:1)
okt. 1. 18:00
Dibba Al Fujairah - Ajman
1:3 (1:2)
okt. 1. 02:00
Guabirá - Jorge Wilstermann
1:1 (0:1)
okt. 1. 21:00
Nacional Potosí - Royal Pari
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Vendsyssel - Helsingor
4:1 (2:0)
okt. 1. 15:00
Nyköbing - SonderjyskE
2:3 (1:0)
okt. 1. 15:30
Fuzinar - Nafta
2:1 (0:0)
okt. 1. 15:30
Roltek Dob - Ilirija Ljubljana
1:4 (0:0)
okt. 1. 15:30
Bilje - Krsko
3:5 (0:0)
okt. 1. 15:30
Primorje - NK Krka
2:2 (0:0)
okt. 1. 00:30
Sol de América - Cerro Porteno
0:1 (0:0)
okt. 1. 17:30
Al Raed - Al Adalh
2:1 (0:1)
okt. 1. 17:30
Damak - Al Ta'ee
2:0 (0:0)
okt. 1. 20:00
Al Wehda - Al Ittifaq
1:1 (1:1)
okt. 1. 20:00
Al Khaleej - Al Baten
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Pargas IF - SJK Akatemia
1:2 (1:0)
okt. 1. 14:00
JäPS - Jaro
1:3 (1:2)
okt. 1. 15:00
PK-35 Vantaa - Gnistan
1:0 (0:0)
okt. 1. 07:00
Thespa Kusatsu - Omiya Ardija
1:0 (0:0)
okt. 1. 07:00
Ventforet Kofu - Tochigi
0:1 (0:0)
okt. 1. 09:00
Tokushima Vortis - Machida Zelvia
3:2 (1:2)
okt. 1. 11:30
Ryukyu - Yokohama FC
0:1 (0:1)
okt. 1. 12:00
Oita Trinita - V-Varen Nagasaki
3:1 (3:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 13:00
Shirak - Lernayin Artsakh
1:2 (1:2)
okt. 1. 15:00
Pyunik - Alashkert
5:1 (2:0)
okt. 1. 14:50
Dubrava - Croatia Zmijavci
2:1 (0:0)
okt. 1. 15:30
Vukovar - Hrvatski Dragovoljac
1:1 (0:0)
okt. 1. 15:30
Jarun - Dugopolje
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 1. 15:30
Bunyodkor - Navbahor
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 1. 02:00
Carlos Manucci - Ayacucho
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Bastendorf - RFCU Luxemburg
0:4 (0:0)
okt. 1. 18:00
CeBra 01 - Jeunesse Junglinster
4:2 (0:0)
okt. 1. 19:00
Steinfort - Mondercange
0:8 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 1. 15:30
Cardiff MU - Aberystwyth
2:1 (2:0)
okt. 1. 15:30
Flint - Penybont
1:1 (1:1)
okt. 1. 15:30
Pontypridd - Caernarfon Town
3:1 (1:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 13:00
Kaspiy Aktau - FK Aksu
1:0 (1:0)
okt. 1. 14:00
Ordabasy - Atyrau
2:0 (1:0)
okt. 1. 16:00
Taraz - Maqtaaral
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
2 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Makedonija Gjorce Petrov - Struga
1:1 (0:0)
okt. 1. 15:00
Bregalnica Stip - Rabotnicki
1:3 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 1. 07:00
FC Seoul - Daegu
2:3 (0:1)
okt. 1. 09:30
Incheon - Ulsan Hyundai
0:3 (0:1)
okt. 1. 12:00
Jeonbuk - Pohang
3:1 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 1. 16:00
Zalgiris Vilnius - Kauno Zalgiris
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Lietava Jonava - Dziugas Telsiai
0:1 (0:1)
okt. 1. 16:00
Hegelmann Litauen - FA Siauliai
2:1 (1:0)
okt. 1. 16:00
Carrick Rangers - Crusaders
4:3 (2:2)
okt. 1. 16:00
Cliftonville - Newry City FC
4:0 (4:0)
okt. 1. 16:00
Dungannon Swifts - Linfield
0:1 (0:1)
okt. 1. 18:30
Larne - Coleraine
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 1. 14:00
Zimbru - Dinamo-Auto
2:1 (2:1)
okt. 1. 17:00
Milsami - CSF Balti
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 1. 12:00
Tukums 2000 - Auda
1:0 (1:0)
okt. 1. 14:00
Rigas FS - FS METTA/LU Riga
6:0 (3:0)
okt. 1. 15:00
Liepaja - Spartaks Jürmala
5:2 (2:0)
5 mérkőzés
okt. 1. 16:30
Aluminium Arak - Malavan
1:0 (1:0)
okt. 1. 17:00
Gol Gohar - Esteghlal
1:2 (0:1)
okt. 1. 17:30
Zob Ahan - Paykan
1:0 (1:0)
okt. 1. 15:00
Sutjeska Niksic - Jedinstvo BP
5:0 (2:0)
okt. 1. 15:00
Rudar Pljevlja - Jezero
2:1 (1:0)
okt. 1. 16:00
Decic - Mornar Bar
3:1 (1:1)
okt. 1. 16:00
OFK Petrovac - Arsenal Tivat
1:2 (0:1)
okt. 1. 13:00
Llapi - Malisheva
1:1 (0:0)
okt. 1. 13:00
Drita Gijlan - Drenica Skënderaj
2:1 (0:0)
okt. 1. 13:00
Dukagjini - Ferizaj
4:1 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 1. 15:00
Hamrun Spartans - Floriana
2:0 (1:0)
okt. 1. 15:00
Mosta - Sirens
1:1 (1:1)
okt. 1. 17:15
Santa Lucia - Gudja United
1:3 (0:1)
okt. 1. 17:15
Zebbug Rangers - Marsaxlokk
0:3 (0:2)
okt. 1. 23:00
Monagas - Metropolitanos
0:2 (0:0)
okt. 1. 15:00
Domagnano - Fiorentino
1:1 (0:0)
okt. 1. 15:00
La Fiorita - Cosmos
2:0 (0:0)
okt. 1. 15:00
Virtus - Libertas
1:1 (0:0)
okt. 1. 23:15
Marathón - Honduras Progreso
5:1 (3:0)
okt. 1. 06:30
Gimpo Citizen - Chungnam Asan
1:0 (1:0)
okt. 1. 09:00
Seoul E-Land - Bucheon 1995
3:0 (3:0)
okt. 1. 11:30
Anyang - Ansan Greeners
2:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Kavala - Apollon Paralimniou
3:2 (0:0)
okt. 1. 16:00
Giouchtas - Krousona
1:0 (0:0)
okt. 1. 16:00
Kastoria - Kozani
0:0
okt. 1. 16:00
Rodos FC - Ialyssos Rodos
1:1 (0:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
446
55 (12%)
165 (37%)
605
446
54 (12%)
154 (35%)
578
445
53 (12%)
156 (35%)
577
442
40 (9%)
181 (41%)
562
446
44 (10%)
171 (38%)
562
450
37 (8%)
185 (41%)
555
7. Xxy
445
40 (9%)
177 (40%)
554
442
44 (10%)
161 (36%)
542
448
49 (11%)
148 (33%)
541
   Ptomy
445
43 (10%)
163 (37%)
541

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont