Főoldal » Meccsek » 2022. október 2. » Hartberg - Austria Klagenfurt

Hartberg - Austria Klagenfurt 2:3 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. április 28-án is lesz Hartberg - Austria Klagenfurt mérkőzés!

Osztrák Bajnokság mérkőzés, 10. forduló - 2022. október 2. 14:30
Helyszín: PROfertil ARENA (Hartberg)

Florian Rieder ('3, 0-1), Dario Tadic ('16, 11-esből, 1-1), Nicolas Wimmer ('45+5, 1-2), Rene Kriwak ('56, 2-2), Andrew Irving ('90+3, 11-esből, 2-3)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind az öt gólját különböző játékos szerezte.

Hartberg utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelem

Austria Klagenfurt utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Austria Klagenfurt győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Austria Klagenfurt csapatának kedvez (16:7).

Ebből a csapatok háromszor játszottak a Hartberg stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Austria Klagenfurt csapatának kedvez (9:3).

Az elmúlt fél évben a Hartberg háromszor nyert hazai pályán és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Austria Klagenfurt négyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Austria Klagenfurt az utóbbi mérkőzéseit.

Ha az elmúlt egy évben, az Osztrák Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Hartberg 3 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Austria Klagenfurt pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Ez alapján az Austria Klagenfurt szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Hartberg olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Ried, az Altach vagy az Universitatea Cluj. Az Austria Klagenfurt pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Altach, a Wolfsberger vagy a SC Bregenz. A Hartberg erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Hartberg olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Admira, az Austria Wien. Az Austria Klagenfurt gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a LASK Linz vagy a Salzburg. Az Austria Klagenfurt csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Hartberg 652., Austria Klagenfurt 1088. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Hartberg jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus szerint az Austria Klagenfurt nyeri ezt a találkozót.