Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 24.

Meccsek - 2022. szeptember 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. szeptember 24.)


szept. 24. 15:00
Örményország - Ukrajna
0:5 (0:1)
szept. 24. 18:00
Szlovénia - Norvégia
2:1 (0:0)
szept. 24. 18:00
Észak-Írország - Koszovó
2:1 (0:0)
szept. 24. 20:45
Spanyolország - Svájc
1:2 (0:1)
szept. 24. 20:45
Csehország - Portugália
0:4 (0:2)
szept. 24. 20:45
Szerbia - Svédország
4:1 (2:1)
szept. 24. 20:45
Skócia - Írország
2:1 (0:1)
szept. 24. 20:45
Izrael - Albánia
2:1 (0:0)
szept. 24. 20:45
Ciprus - Görögország
1:0 (1:0)
szept. 24. 14:00
Huesca - Leganés
1:0 (1:0)
szept. 24. 16:15
Mirandés - Zaragoza
2:0 (1:0)
szept. 24. 18:30
Málaga - Villarreal II
1:1 (1:1)
szept. 24. 18:30
Ponferradina - Tenerife
2:2 (1:1)

4 mérkőzés
szept. 24. 19:30
RWDM - Oudenaarde
3:0 (1:0)
szept. 24. 19:30
Dender - Dikkelvenne
2:0 (0:0)
szept. 24. 20:00
Lierse Kempenzonen - KRC Mechelen
5:1 (1:0)
szept. 24. 20:00
Lommel - RAA La Louviere
2:0 (0:0)
10 mérkőzés
szept. 24. 13:30
Forest Green Rovers - Exeter
0:4 (0:3)
szept. 24. 16:00
Sheffield Wednesday - Wycombe
3:1 (2:1)
szept. 24. 16:00
Peterborough - Port Vale
3:0 (2:0)
szept. 24. 16:00
Barnsley - Charlton Athletic
3:1 (1:0)
szept. 24. 16:00
Shrewsbury - Burton Albion
2:1 (1:0)
szept. 24. 16:00
Bristol Rovers - Accrington Stanley
0:1 (0:0)
szept. 24. 16:00
Morecambe - Cambridge United
1:2 (1:1)
szept. 24. 16:00
Portsmouth - Bolton Wanderers
elhalasztva
szept. 24. 16:00
Derby - Cheltenham
elhalasztva
szept. 24. 16:00
Lincoln City - Milton Keynes Dons
elhalasztva
szept. 24. 17:00
Osasuna II - Eldense
0:2 (0:0)
szept. 24. 19:00
Barcelona II - Real Murcia
2:0 (1:0)
szept. 24. 19:00
Athletic Bilbao II - Real Sociedad II
1:1 (0:0)
6 mérkőzés
szept. 24. 00:00
Huracán - Banfield
3:1 (2:1)
szept. 24. 00:00
Godoy Cruz - Boca Juniors
0:1 (0:1)
szept. 24. 18:00
Sarmiento - Arsenal FC
2:0 (1:0)
szept. 24. 18:00
Defensa y Justicia - Patronato
2:1 (1:1)
szept. 24. 20:30
Lanus - San Lorenzo
2:0 (1:0)
szept. 24. 23:00
River Plate - Talleres Córdoba
0:1 (0:0)

szept. 24. 12:30
Nuova Monterosi - Virtus Francavilla
2:1 (1:0)
szept. 24. 14:30
Fidelis Andria - Picerno
1:1 (1:1)
szept. 24. 20:30
Foggia - Pescara
0:4 (0:1)
szept. 24. 20:30
Potenza - Crotone
1:1 (0:1)
szept. 24. 20:30
Catanzaro - Messina
3:0 (1:0)
szept. 24. 20:30
Latina - Avellino
1:0 (1:0)
szept. 24. 20:30
Giugliano - Turris
4:1 (2:1)
szept. 24. 20:30
Gelbison - Taranto
3:0 (1:0)
szept. 24. 20:30
Monopoli - Audace Cerignola
2:1 (0:0)
szept. 24. 14:30
Cesena - Pontedera
1:1 (1:0)
szept. 24. 14:30
Recanatese - Sassari Torres
0:2 (0:2)
szept. 24. 17:30
Gubbio - Entella
0:0
szept. 24. 17:30
Lucchese - Rimini
2:1 (2:0)
szept. 24. 17:30
Imolese - Fiorenzuola
0:2 (0:1)
szept. 24. 17:30
Montevarchi - Fermana
2:2 (1:0)
szept. 24. 17:30
Olbia - Siena
0:0
szept. 24. 17:30
Reggiana - San Donato Tavarnelle
2:0 (0:0)
szept. 24. 17:30
Alessandria - Carrarese
2:1 (0:0)
szept. 24. 17:30
Vis Pesaro - Ancona 1905
0:3 (0:1)
szept. 24. 17:00
Mérida AD - Unionistas de Salamanca
1:1 (0:0)
szept. 24. 18:00
Celta Vigo II - Deportivo La Coruna
1:1 (1:1)
szept. 24. 19:00
Algeciras - Racing Ferrol
1:1 (1:0)
szept. 24. 19:00
San Fernando - S.S. Reyes
1:1 (0:0)

1 mérkőzés
szept. 24. 15:00
Branc - Slovan Bratislava
0:2 (0:1)
12 mérkőzés
szept. 24. 15:00
Northampton - Stockport
2:1 (0:1)
szept. 24. 16:00
Bradford - Wimbledon
2:2 (1:0)
szept. 24. 16:00
Barrow - Leyton
0:2 (0:1)
szept. 24. 16:00
Colchester - Rochdale
0:1 (0:1)
szept. 24. 16:00
Crewe - Mansfield
1:2 (0:0)
szept. 24. 16:00
Doncaster - Crawley
4:1 (1:1)
szept. 24. 16:00
Stevenage - Harrogate Town
1:0 (0:0)
szept. 24. 16:00
Walsall - Tranmere
0:1 (0:0)
szept. 24. 16:00
Grimsby - Swindon
1:2 (1:2)
szept. 24. 16:00
Newport - Carlisle
1:1 (1:0)
szept. 24. 16:00
Sutton - Salford
1:2 (0:0)
szept. 24. 16:00
Hartlepool - Gillingham
0:0
szept. 24. 00:00
Náutico - Sampaio Correa
1:3 (1:1)
szept. 24. 02:30
Londrina - Ponte Preta
0:2 (0:0)
szept. 24. 16:00
Ituano - Brusque
2:0 (1:0)
szept. 24. 23:15
Bahia - Operário PR
2:2 (1:2)
szept. 24. 14:30
Trento - Triestina
1:1 (0:0)
szept. 24. 14:30
Aurora Pro Patria - Renate
1:1 (0:0)
szept. 24. 14:30
Lecco - Mantova
3:0 (1:0)
szept. 24. 14:30
Pordenone - Padova
0:1 (0:0)
szept. 24. 14:30
Piacenza - AlbinoLeffe
2:2 (0:0)
szept. 24. 14:30
Pro Sesto - Sangiuliano City
1:2 (0:0)
szept. 24. 14:30
Pergolettese - Arzignano Valchiampo
1:1 (1:1)
szept. 24. 14:30
Virtus Verona - Feralpisalo
0:1 (0:1)
szept. 24. 16:30
Pro Vercelli - Novara
1:2 (1:1)

1 mérkőzés
szept. 24. 17:00
Finn Harps - Bohemian
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
szept. 24. 02:00
Club Necaxa - Mazatlán
2:2 (1:2)
szept. 24. 04:05
Puebla - UNAM Pumas
2:1 (2:0)
szept. 24. 15:00
Inverness - Brechin
3:3 (2:1)
szept. 24. 15:00
Montrose - Kilmarnock II
4:2 (1:0)
szept. 24. 16:00
Buckie Thistle - Linfield
1:2 (0:0)
szept. 24. 16:00
Clyde - Caernarfon Town
1:0 (0:0)
szept. 24. 16:00
Peterhead - Elgin
0:4 (0:2)
szept. 24. 16:00
Cove Rangers - Raith
0:1 (0:1)
szept. 24. 16:00
Arbroath - East Fife
2:1 (2:0)
szept. 24. 20:30
Estudiantes Caseros - San Telmo
2:0 (2:0)
szept. 24. 20:30
Chacarita Juniors - Deportivo Riestra
1:1 (1:1)
szept. 24. 20:30
Agropecuario - Flandria
0:0
szept. 24. 21:00
San Martín Tucumán - Almirante Brown
2:0 (0:0)
12 mérkőzés
szept. 24. 16:00
York - Notts
1:3 (1:2)
szept. 24. 16:00
Scunthorpe - Dorking Wanderers
3:2 (0:2)
szept. 24. 16:00
Wrexham - Torquay
6:0 (3:0)
szept. 24. 16:00
Yeovil - Boreham Wood
1:1 (1:1)
szept. 24. 16:00
Maidstone - Chesterfield
1:2 (0:0)
szept. 24. 16:00
Wealdstone - Southend
0:1 (0:0)
szept. 24. 16:00
Altrincham - Aldershot
1:0 (0:0)
szept. 24. 16:00
Bromley - Oldham
3:0 (2:0)
szept. 24. 16:00
Dagenham & Redbridge - Barnet
5:4 (2:2)
szept. 24. 16:00
Eastleigh - Halifax
1:0 (1:0)
szept. 24. 16:00
Woking - Solihull Moors
2:0 (1:0)
szept. 24. 16:00
Maidenhead - Gateshead
0:1 (0:1)

1 mérkőzés
szept. 24. 01:00
Antofagasta - Unión Espanola
1:2 (1:2)
1 mérkőzés
szept. 24. 17:00
Longford - Treaty United
1:1 (1:1)
szept. 24. 14:30
Noordwijk - Volendam II
3:2 (1:1)
szept. 24. 14:30
Maassluis - Rijnsburgse
3:1 (3:0)
szept. 24. 14:30
Scheveningen - Spakenburg
1:1 (0:1)
szept. 24. 15:00
Quick Boys - Lisse
3:1 (1:0)
szept. 24. 15:00
OFC Oostzaan - Kozakken Boys
2:4 (0:2)
szept. 24. 15:00
Ijsselmeervogels - Katwijk
0:0
szept. 24. 15:00
Amsterdamsche - Sparta Rotterdam II
2:1 (1:0)
szept. 24. 15:30
TEC - Hardenberg
0:2 (0:0)
szept. 24. 18:00
De Treffers - Koninklijke
2:3 (0:2)
szept. 24.
Tepatitlán - Tapatío
3:2 (1:2)
szept. 24. 02:05
Correcaminos - Monterrey II
1:1 (1:1)
szept. 24. 16:00
Primorje - Rudar Velenje
2:2 (0:0)
szept. 24. 23:30
Millonarios - América de Cali
2:2 (1:1)
szept. 24. 01:30
General Caballero - Guaraní
3:0 (2:0)
szept. 24. 23:00
12 de Octubre - Sol de América
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
szept. 24. 13:00
Turku - Jaro
0:1 (0:1)
szept. 24. 15:00
MP Mikkeli - SJK Akatemia
1:2 (0:2)
szept. 24. 15:00
Gnistan - PEPO
4:2 (2:1)

szept. 24. 07:00
Thespa Kusatsu - Renofa Yamaguchi
1:6 (0:2)
szept. 24. 09:00
Tokyo Verdy - Montedio Yamagata
1:0 (0:0)
szept. 24. 12:00
V-Varen Nagasaki - Yokohama FC
0:2 (0:1)
szept. 24. 12:00
Oita Trinita - Ventforet Kofu
2:1 (1:0)
1 mérkőzés
szept. 24. 22:30
Universidad César Vallejo - Melgar
3:2 (2:2)
8 mérkőzés
szept. 24. 11:30
Changchun Yatai - Wuhan Yangtze
2:0 (1:0)
szept. 24. 13:30
Dalian Aerbin - Beijing Guoan
2:2 (1:1)
szept. 24. 13:30
Dalian Aerbin - Wuhan Yangtze
elhalasztva
szept. 24. 13:30
Shandong Luneng - Shanghai East Asia
elhalasztva
szept. 24. 14:00
Shenzhen - Shandong Luneng
0:4 (0:1)
szept. 24. 14:00
Shenzhen - Henan Jianye
elhalasztva
szept. 24. 14:00
Tianjin Teda - Zhejiang Professional
elhalasztva
3 mérkőzés
szept. 24. 15:30
Bala - Cardiff MU
2:0 (0:0)
szept. 24. 15:30
Connah's Quay - Pontypridd
1:0 (1:0)
szept. 24. 15:30
Haverfordwest County - Flint
1:1 (1:1)
szept. 24. 16:00
Hrvatski Dragovoljac - Rude Zágráb
1:0 (0:0)
szept. 24. 16:00
Bijelo Brdo - Solin
2:1 (0:0)
szept. 24. 16:00
Cibalia Vinkovci - Jarun
1:0 (0:0)
szept. 24. 16:00
Dugopolje - Dubrava
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
szept. 24. 01:00
Charleston Battery - Rio Grande Valley
0:3 (0:0)
szept. 24. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Birmingham Legion
1:1 (1:1)
szept. 24. 02:00
Louisville City - Memphis 901
1:2 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
szept. 24. 09:30
BIT - Beijing BG
1:1 (1:0)
szept. 24. 09:30
Qingdao Manatee - Nantong Zhiyun
1:1 (1:1)
szept. 24. 09:30
Xinjiang Tianshan - Suzhou Dongwu
1:0 (0:0)
szept. 24. 17:00
Arbaa - Biskra
2:0 (2:0)
szept. 24. 17:00
Belouizdad - MC Alger
elhalasztva
szept. 24. 17:30
Constantine - MC Oran
0:0
szept. 24. 17:30
Chlef - ES Sétif
4:0 (2:0)
szept. 24. 17:30
Magra - Saoura
1:0 (0:0)
szept. 24. 17:30
El Bayadh - Kabylie
0:0
szept. 24. 17:30
Khenchela - Chelghoum Laid
2:0 (2:0)
szept. 24. 17:30
USM Alger - Paradou AC
elhalasztva
szept. 24. 09:00
Bucheon 1995 - Gimpo Citizen
0:1 (0:0)
szept. 24. 02:00
Argentína - Honduras
3:0 (2:0)
szept. 24. 06:00
Salamon-szigetek - Fidzsi-szigetek
2:2 (1:0)
szept. 24. 09:00
Vanuatu - Pápua Új-Guinea
0:1 (0:0)
szept. 24. 10:00
Laosz - Maldív-szigetek
1:3 (1:1)
szept. 24. 11:00
Németország U17 - Belgium U17
1:1 (0:0)
szept. 24. 11:00
Odra Opole - Podbeskidzie
0:2 (0:1)
szept. 24. 11:00
Cukaricki - Arsenal Tivat
3:0 (0:0)
szept. 24. 11:00
Smorgon - Energetik-BGU Minsk
0:1 (0:0)
szept. 24. 11:00
Zaglebie Sosnowiec - Ruch Chorzów
1:1 (1:0)
szept. 24. 12:00
Korona Kielce - Skra Czestochowa
1:1 (1:1)
szept. 24. 12:15
Pogon Szczecin - Warta Poznan
3:1 (3:1)
szept. 24. 13:00
Vasas - Kozármisleny
0:0
szept. 24. 13:00
Osijek - Siroki Brijeg
2:3 (1:3)
szept. 24. 13:30
Oroszország U21 - Kazahsztán U21
2:1 (2:0)
szept. 24. 14:00
India - Szingapúr
1:1 (1:1)
szept. 24. 14:00
Hongkong - Burma
0:0
szept. 24. 15:00
CSKA 1948 Sofia - Botev Vratsa
1:1 (0:0)
szept. 24. 15:00
Rijeka - Celje
4:0 (0:0)
szept. 24. 15:00
Lokomotiv Plovdiv - Arda Kardzhali
1:0 (1:0)
szept. 24. 15:00
Gostivar - Shkendija
0:1 (0:1)
szept. 24. 15:00
Pirin Blagoevgrad - Bregalnica Stip
0:1 (0:0)
szept. 24. 15:00
Indonézia - Curacao
3:2 (2:2)
szept. 24. 16:00
Kirgizisztán - Oroszország
1:2 (1:1)
szept. 24. 16:00
Uruguay U17 - Izrael U17
0:0
szept. 24. 16:00
Szerbia U19 - Portugália U19
0:3 (0:0)
szept. 24. 16:00
Franciaország U19 - Finnország U19
2:0 (2:0)
szept. 24. 16:00
Budapest Honvéd - Backa Topola
1:2 (0:1)
szept. 24. 16:00
Botev Plovdiv - Maritsa
7:0 (4:0)
szept. 24. 16:00
Panionios Athen - Kalamata
0:2 (0:0)
szept. 24. 16:00
Kayserispor - Giresunspor
0:0
szept. 24. 16:30
Niki Volos - Lamia
2:2 (1:0)
szept. 24. 16:30
Larisa - Volos NFC
1:0 (1:0)
szept. 24. 17:00
Radomiak Radom - Shakhtar Donetsk
2:0 (0:0)
szept. 24. 17:00
Pafos FC - Riga
0:0
szept. 24. 17:00
Orfeas Eleuftheroupoli - Aris Avato
0:2 (0:0)
szept. 24. 17:00
PAOK Youth - Thermaikos
2:2 (0:0)
szept. 24. 18:00
Elefántcsontpart - Togo
2:1 (0:0)
szept. 24. 18:00
Anglia U20 - Marokkó U20
2:1 (1:0)
szept. 24. 18:00
Portugália U21 - Grúzia U21
4:1 (2:0)
szept. 24. 18:00
Galatasaray - Istanbulspor
2:1 (1:1)
szept. 24. 18:00
Wydad Casablanca - Saint Eloi Lupopo
2:1 (1:1)
szept. 24. 18:30
Madagaszkár - Kongói Köztársaság
3:3 (1:2)
szept. 24. 19:00
Tunézia U20 - Franciaország U20
1:1 (0:0)
szept. 24. 19:00
Bolívia - Szenegál
0:2 (0:2)
szept. 24. 19:00
Tanzánia - Uganda
1:0 (1:0)
szept. 24. 19:00
Málta U21 - Ciprus U21
2:2 (1:2)
szept. 24. 20:00
Norvégia U21 - Svájc U21
3:2 (1:1)
szept. 24. 21:00
Ausztrália U20 - Chile U20
1:3 (1:2)
szept. 24. 21:30
Mauritánia - Benin
1:0 (1:0)

Fogyj áplálékkiegészítőkkel

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
207
26 (13%)
67 (32%)
264
2. Xxy
208
25 (12%)
68 (33%)
261
214
24 (11%)
70 (33%)
260
205
27 (13%)
62 (30%)
259
217
27 (12%)
61 (28%)
257
216
24 (11%)
68 (31%)
256
219
21 (10%)
74 (34%)
253
217
20 (9%)
74 (34%)
248
174
28 (16%)
54 (31%)
248
   Tatrai
219
24 (11%)
64 (29%)
248

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Kvizlabirintus - Még nem járt le a kalandorok kora