Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 24. » Mérida AD - Unionistas de Salamanca

Mérida AD - Unionistas de Salamanca 1:1 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2023. február 18-án is volt Unionistas de Salamanca - Mérida AD mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 5. forduló - 2022. szeptember 24. 17:00
Helyszín: Estadio Romano (Mérida)

Raúl Beneit ('79, 0-1), Carlos ('86, 1-1)

• A játékvezető a sok szabálytalanság miatt tizenegy alkalommal osztott ki sárgalapot.

Mérida AD győzelem:
26 tipp (65%)
12 tipp (30%)
Unionistas de Salamanca győzelem:
2 tipp (5%)

Mérida AD utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségVereségGyőzelemVereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereség

Unionistas de Salamanca utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségDöntetlenVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelem

Inkább Unionistas de Salamanca győzelem
Az elmúlt fél évben a Mérida AD egyszer sem nyert hazai pályán és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unionistas de Salamanca egyszer sem nyert idegenben és kétszer kapott ki.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mérida AD 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unionistas de Salamanca pedig idegenben háromszor nyert, egyszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Ez alapján az Unionistas de Salamanca szerepelt jobban.
Az elmúlt egy évben a Mérida AD olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Deportivo La Coruna. Az Unionistas de Salamanca gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Badajoz. A Mérida AD csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mérida AD 1864., Unionistas de Salamanca 2044. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Mérida AD jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mérida AD csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.