Főoldal » Meccsek » 2022. szeptember 23.

Meccsek - 2022. szeptember 23.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2022. szeptember 23.)


szept. 23. 18:00
Grúzia - Észak-Macedónia
2:0 (1:0)
szept. 23. 18:00
Észtország - Málta
2:1 (1:0)
szept. 23. 20:45
Németország - Magyarország
0:1 (0:1)
szept. 23. 20:45
Olaszország - Anglia
1:0 (0:0)
szept. 23. 20:45
Bulgária - Gibraltár
5:1 (2:1)
szept. 23. 20:45
Finnország - Románia
1:1 (1:0)
szept. 23. 20:45
Bosznia-Hercegovina - Montenegro
1:0 (1:0)
szept. 23. 21:00
Sporting Gijón - UD Ibiza
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 23. 20:00
Dessel Sport - Excelsior Virton
2:1 (0:1)

szept. 23. 21:00
Heracles - Helmond
2:0 (0:0)
szept. 23. 21:00
Dordrecht - MVV
1:2 (1:1)
szept. 23. 21:00
Top Oss - Willem II
1:3 (0:3)
szept. 23. 21:00
Venlo - Telstar
1:1 (0:0)
szept. 23. 02:30
Vila Nova - CRB
1:0 (0:0)
szept. 23. 19:30
Sedan - Le Puy
0:0
szept. 23. 19:30
Cholet - Concarneau
1:1 (1:0)
szept. 23. 19:30
Red Star FC 93 - Martigues
2:2 (1:1)
szept. 23. 19:30
Versailles - Nancy
2:2 (1:2)
szept. 23. 19:30
Villefranche/Saone - Bourg-Péronnas
3:2 (1:2)
szept. 23. 19:30
Bastia-Borgo - Le Mans
2:2 (1:1)
szept. 23. 19:30
Stade Briochin - US Orléans
1:1 (0:1)
szept. 23. 19:30
Paris 13 Atletico - Avranches
0:1 (0:1)
szept. 23. 20:45
Falkirk - Partick Thistle
2:0 (1:0)
szept. 23. 20:45
Alloa - Airdrieonians
1:0 (0:0)
szept. 23. 20:45
Annan - Kelty Hearts
1:2 (0:0)
szept. 23. 21:00
The New Saints - Dundee FC
0:3 (0:0)
szept. 23. 23:30
Quilmes - Almagro
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
szept. 23. 17:30
Magallanes - Cobreloa
0:0
szept. 23. 02:00
9 de Julio Rafaela - Unión Sunchales
1:0 (0:0)
szept. 23. 00:00
Monarcas Morelia - Cancún
0:0
szept. 23. 02:05
Atlante - Venados
1:0 (0:0)

szept. 23. 16:00
Aluminij - Virs Bistrica
3:1 (0:0)
szept. 23. 19:00
NK Krka - Bilje
3:1 (0:0)
szept. 23. 20:00
Nafta - Triglav
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 23. 20:30
Denbigh Town - Llanrwst United
6:1 (0:0)
szept. 23. 23:00
Sportivo Ameliano - Guairena
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
szept. 23. 17:30
KTP Kotka - KPV Kokkola
6:2 (2:1)
2 mérkőzés
szept. 23. 13:30
Changchun Yatai - Meizhou Meixian Hakka
elhalasztva
szept. 23. 14:00
Beijing Guoan - Guangzhou
elhalasztva
2 mérkőzés
szept. 23. 20:45
Airbus UK Broughton - Newtown AFC
4:4 (2:2)
szept. 23. 20:45
Penybont - Aberystwyth
3:1 (2:1)
szept. 23. 20:45
Coleraine - Newry City FC
2:0 (0:0)
szept. 23. 20:45
Crusaders - Ballymena
3:0 (2:0)
szept. 23. 20:45
Carrick Rangers - Larne
0:1 (0:0)
szept. 23. 20:45
Dungannon Swifts - Portadown
2:0 (1:0)
szept. 23. 13:30
Shanghai Jiading - Kunshan
2:6 (1:3)

szept. 23.
Drita Gijlan - Trepca'89
elhalasztva
szept. 23.
Ballkani - Malisheva
elhalasztva
szept. 23.
Prishtina - Dukagjini
elhalasztva
szept. 23.
Ferizaj - Gjilani
elhalasztva
szept. 23.
Llapi - Drenica Skënderaj
elhalasztva
szept. 23. 04:06
Real Salt Lake - Club Atlas
1:2 (1:1)
szept. 23. 08:00
Kamerun - Üzbegisztán
0:2 (0:1)
szept. 23. 10:00
Etiópia - Szudán
1:1 (1:0)
szept. 23. 11:00
Románia U17 - Norvégia U17
1:2 (1:1)
szept. 23. 11:00
Siófok - Paks
2:3 (1:1)
szept. 23. 11:00
Napredak - Arsenal Tivat
3:0 (0:0)
szept. 23. 11:00
Rosenborg - Ranheim
2:1 (1:1)
szept. 23. 11:00
Mlada Boleslav - Táborsko
3:0 (1:0)
szept. 23. 11:30
Rakow Czestochowa - Górnik Zabrze
6:0 (2:0)
szept. 23. 11:30
Toulouse - Nimes
2:1 (0:1)
szept. 23. 13:00
Dél-Korea - Costa Rica
2:2 (1:1)
szept. 23. 13:00
NK Gorica - Domzale
3:2 (0:1)
szept. 23. 13:00
Kecskeméti TE - Cegléd
4:0 (0:0)
szept. 23. 14:00
Mezőkövesd - Kazincbarcika
4:3 (2:1)
szept. 23. 14:00
LASK Linz - Amstetten
9:2 (4:1)
szept. 23. 14:25
Japán - Amerikai Egyesült Államok
2:0 (1:0)
szept. 23. 15:00
Sturm Graz - Maribor
5:1 (4:0)
szept. 23. 15:00
Amiens SC - Quevilly
2:5 (1:2)
szept. 23. 15:30
Skócia U19 - Málta U19
3:1 (0:1)
szept. 23. 15:30
Austria Klagenfurt - Grazer
6:2 (2:1)
szept. 23. 15:30
Struga - Sileks Kratovo
1:2 (0:0)
szept. 23. 15:30
Tabor Sezana - ND Gorica
2:1 (0:0)
szept. 23. 16:00
Anglia U17 - Csehország U17
3:0 (0:0)
szept. 23. 16:00
Portugália U17 - Mexikó U17
4:2 (2:0)
szept. 23. 16:00
Hartberg - First Vienna
1:0 (1:0)
szept. 23. 16:00
Bosznia-Hercegovina U21 - Svájc U20
0:3 (0:1)
szept. 23. 17:00
Románia U21 - Spanyolország U21
1:4 (0:2)
szept. 23. 17:00
Irak - Omán
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
szept. 23. 17:00
Aris Limassol - Zakakiou
7:1 (2:1)
szept. 23. 17:00
Algéria U20 - Szudán U20
5:0 (3:0)
szept. 23. 17:00
Episkopi - Chania
1:1 (0:0)
szept. 23. 17:00
Giouchtas - OFI Heraklion
1:3 (0:0)
szept. 23. 17:00
Apollon Smyrnis - AEK Athen
1:0 (0:0)
szept. 23. 17:30
Bahrein - Zöld-foki Köztársaság
1:2 (1:1)
szept. 23. 17:30
Magyarország U21 - Bulgária U21
1:0 (1:0)
szept. 23. 18:00
Irán - Uruguay
1:0 (0:0)
szept. 23. 18:00
Paraguay - Egyesült Arab Emírségek
1:0 (0:0)
szept. 23. 18:00
Luzern - Aarau
6:0 (2:0)
szept. 23. 18:00
Nea Salamina - Karmiotissa
1:2 (0:2)
szept. 23. 18:00
Egyenlítői-Guinea - Ruanda
0:0
szept. 23. 18:15
Németország U21 - Franciaország U21
0:1 (0:0)
szept. 23. 18:30
Belgium U21 - Hollandia U21
1:2 (0:2)
szept. 23. 19:00
Katar - Kanada
0:2 (0:2)
szept. 23. 19:00
Hollandia U17 - Írország U17
3:0 (1:0)
szept. 23. 19:30
Marokkó U17 - Szenegál U17
0:0
szept. 23. 20:00
Szaúd-Arábia - Ecuador
0:0
szept. 23. 20:00
Jordánia - Szíria
2:0 (2:0)
szept. 23. 20:00
Egyiptom - Niger
3:0 (1:0)
szept. 23. 20:30
Brazília - Ghána
3:0 (3:0)
szept. 23. 20:30
Ausztria U21 - Montenegro U21
5:1 (3:0)
szept. 23. 21:00
Marokkó - Chile
2:0 (0:0)
szept. 23. 21:00
Algéria - Guinea
1:0 (0:0)
szept. 23. 21:00
Mali - Zambia
1:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
97
13 (13%)
48 (49%)
161
2. AltT
104
11 (11%)
46 (44%)
147
98
11 (11%)
45 (46%)
145
98
11 (11%)
44 (45%)
143
5. Rati
95
11 (12%)
43 (45%)
141
104
11 (11%)
42 (40%)
139
104
12 (12%)
39 (38%)
138
91
10 (11%)
40 (44%)
130
   Somi12
90
12 (13%)
35 (39%)
130
   Zalanbest
89
12 (13%)
35 (39%)
130

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont