Főoldal » Meccsek » 2022. május 22. » Jammerbugt - Fremad Amager

Jammerbugt - Fremad Amager 3:2 (1:1)

Dán Másodosztály mérkőzés, alsó ház, 31. forduló - 2022. május 22. 14:00
Helyszín: Sparekassen Danmark Arena (Pandrup)

Daniel Paye ('20, öngól, 0-1), Diogo Balau ('40, 1-1), Gustav Marcussen ('53, 1-2), Ahmad Gero ('90+2, 11-esből, 2-2), Omar Natami ('90+4, 3-2)

Fremad Amager utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlen

Inkább Fremad Amager győzelem

A két csapat az elmúlt 3 évben háromszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Fremad Amager csapatának kedvez (6:4).
Ebből a csapatok egyszer játszottak a Jammerbugt stadionjában, a gólarány 1:1, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Jammerbugt kétszer nyert hazai pályán és háromszor kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Fremad Amager egyszer nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Ez kb. egyforma teljesítmény.
Ha az elmúlt egy évben, a Dán Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Jammerbugt 2 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Fremad Amager pedig idegenben egyszer nyert, négyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát a Jammerbugt jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Jammerbugt olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Esbjerg. A Fremad Amager pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Esbjerg. Ez alapján a két csapat körülbelül egyenlő erősnek tűnik.

Az elmúlt egy évben a Jammerbugt olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Hobro, a Vendsyssel. A Fremad Amager gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Vendsyssel vagy a Silkeborg. A Fremad Amager csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Jammerbugt 2624., Fremad Amager 1249. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Fremad Amager jobb csapatnak tűnik.
A Focikatalógus látogatóinak tippjeik alapján bizonytalan a mérkőzés kimenetele.
A Focikatalógus szerint a Fremad Amager nyeri ezt a találkozót.