Főoldal » Meccsek » 2021. december 4.

Meccsek - 2021. december 4.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. december 4.)


4 mérkőzés
dec. 4. 14:00
Sevilla - Villarreal
1:0 (1:0)
dec. 4. 16:15
FC Barcelona - Betis
0:1 (0:0)
dec. 4. 18:30
Atlético Madrid - Mallorca
1:2 (0:0)
dec. 4. 21:00
Real Sociedad - Real Madrid
0:2 (0:0)
13 mérkőzés
dec. 4. 13:45
Buxton - Morecambe
0:1 (0:1)
dec. 4. 16:00
Burton Albion - Port Vale
1:2 (1:0)
dec. 4. 16:00
Wimbledon - Cheltenham
4:3 (2:1)
dec. 4. 16:00
Cambridge United - Exeter
2:1 (1:1)
dec. 4. 16:00
Portsmouth - Harrogate Town
1:2 (1:1)
dec. 4. 16:00
Bristol Rovers - Sutton
2:1 (0:0)
dec. 4. 16:00
Lincoln City - Hartlepool
0:1 (0:0)
dec. 4. 16:00
Leyton - Tranmere
4:0 (2:0)
dec. 4. 16:00
Doncaster - Mansfield
2:3 (1:0)
dec. 4. 16:00
Carlisle - Shrewsbury
1:2 (0:1)
dec. 4. 16:00
Walsall - Swindon
1:2 (1:1)
dec. 4. 16:00
Ipswich - Barrow
0:0
dec. 4. 18:30
Yeovil - Stevenage
1:0 (0:0)

5 mérkőzés
dec. 4. 13:30
West Ham United - Chelsea
3:2 (1:2)
dec. 4. 16:00
Wolverhampton - Liverpool
0:1 (0:0)
dec. 4. 16:00
Newcastle United - Burnley
1:0 (1:0)
dec. 4. 18:30
Watford - Manchester City
1:3 (0:2)
3 mérkőzés
dec. 4. 13:00
Gyirmót - Mezőkövesd
0:1 (0:0)
dec. 4. 15:30
Ferencváros - Puskás Akadémia
1:1 (1:0)
dec. 4. 17:30
ZTE - Debreceni VSC
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 4. 15:00
AC Milan - Salernitana
2:0 (2:0)
dec. 4. 18:00
AS Roma - Inter
0:3 (0:3)
dec. 4. 20:45
Napoli - Atalanta
2:3 (1:1)
6 mérkőzés
dec. 4. 15:30
Mainz - Wolfsburg
3:0 (2:0)
dec. 4. 15:30
Augsburg - Bochum
2:3 (0:3)
dec. 4. 15:30
Hoffenheim - Eintracht Frankfurt
3:2 (2:1)
dec. 4. 15:30
Arminia Bielefeld - 1. FC Köln
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 4. 17:00
Olympique Marseille - Brest
1:2 (1:0)
dec. 4. 19:00
Lille - Troyes
2:1 (0:1)
dec. 4. 21:00
Lens - Paris St. Germain
1:1 (0:0)
dec. 4. 13:30
FC Nürnberg - Holstein Kiel
2:1 (1:0)
dec. 4. 13:30
Hansa Rostock - Ingolstadt
1:1 (0:1)
dec. 4. 13:30
Sandhausen - Paderborn
1:1 (0:1)
dec. 4. 20:30
St. Pauli - Schalke 04
2:1 (2:0)

3 mérkőzés
dec. 4. 16:30
PSV Eindhoven - Utrecht
4:1 (2:1)
dec. 4. 18:45
Cambuur - Vitesse
1:6 (1:3)
dec. 4. 21:00
Heracles - Heerenveen
0:1 (0:0)
dec. 4. 18:15
Fuenlabrada - Almería
1:1 (0:0)
dec. 4. 11:00
Győri ETO II - Tatabánya
1:1 (1:1)
10 mérkőzés
dec. 4. 13:30
Coventry - West Bromwich
1:2 (0:2)
dec. 4. 16:00
Cardiff - Sheffield United
2:3 (1:0)
dec. 4. 16:00
Barnsley - Huddersfield
1:1 (1:1)
dec. 4. 16:00
Middlesbrough - Swansea
1:0 (1:0)
dec. 4. 16:00
Nottingham Forest - Peterborough
2:0 (0:0)
dec. 4. 16:00
Blackburn Rovers - Preston
1:0 (0:0)
dec. 4. 16:00
Bristol City - Derby
1:0 (1:0)
dec. 4. 16:00
Blackpool - Luton
0:3 (0:1)
dec. 4. 16:00
Millwall - Birmingham
3:1 (2:0)
dec. 4. 16:00
Reading - Hull
1:1 (1:0)
5 mérkőzés
dec. 4. 14:00
Cosenza 1914 - Cremonese
0:2 (0:1)
dec. 4. 14:00
Benevento - Pordenone
2:1 (0:0)
dec. 4. 14:00
Crotone - SPAL
1:2 (0:1)
dec. 4. 14:00
Frosinone - Ternana
1:1 (1:0)
dec. 4. 16:15
Lecce - Reggina
2:0 (1:0)
dec. 4. 19:00
Boavista Porto - Marítimo
1:1 (1:0)
dec. 4. 21:30
Pacos de Ferreira - Guimaraes
1:2 (1:0)

3 mérkőzés
dec. 4. 12:00
Sovjetov - CSKA Moszkva
0:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Szpartak Moszkva - Akhmat Grozny
2:1 (1:1)
dec. 4. 17:00
Lokomotiv Moszkva - FK Ural
0:1 (0:1)
dec. 4. 15:00
Auxerre - Caen
2:2 (1:1)
2 mérkőzés
dec. 4. 14:00
Chindia Targoviste - CFR Cluj
0:1 (0:1)
dec. 4. 20:30
Farul Constanta - Rapid Bukarest
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 4. 11:30
Alanyaspor - Sivasspor
0:1 (0:0)
dec. 4. 14:00
Trabzonspor - Adana Demirspor
2:0 (1:0)
dec. 4. 17:00
Galatasaray - Altay Izmir
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 4. 00:00
Chapecoense - Atlético GO
0:1 (0:0)
dec. 4. 00:00
Sport Recife - Flamengo RJ
1:1 (0:1)
dec. 4. 01:00
Fortaleza - Juventude
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 4. 16:15
Oud-Heverlee - Gent
0:1 (0:1)
dec. 4. 18:30
Kortrijk - Cercle Brugge
0:2 (0:1)
dec. 4. 18:30
KV Oostende - AS Eupen
2:1 (0:1)
dec. 4. 20:45
Club Brugge - Seraing United
3:2 (3:2)
3 mérkőzés
dec. 4. 16:00
Rangers FC - Dundee FC
3:0 (1:0)
dec. 4. 16:00
Aberdeen - St. Mirren
4:1 (3:1)
dec. 4. 16:00
Hibernian - Motherwell
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
dec. 4. 16:00
Montrose - Kelty Hearts
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 4. 17:00
Salzburg - Hartberg
2:1 (0:1)
dec. 4. 17:00
Sturm Graz - Admira
1:1 (1:1)

3 mérkőzés
dec. 4. 13:00
Veres Rivne - Dinamo Kiev
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 4. 16:00
Sunderland AFC - Oxford United
1:1 (1:1)
dec. 4. 16:00
Accrington Stanley - Fleetwood
5:1 (1:0)
6 mérkőzés
dec. 4. 14:00
Kaiserslautern - Viktoria Köln
4:0 (2:0)
dec. 4. 14:00
1860 München - Magdeburg
2:5 (0:5)
dec. 4. 14:00
Braunschweig - Meppen
5:0 (2:0)
dec. 4. 14:00
Verl - Borussia Dortmund II
0:3 (0:3)
2 mérkőzés
dec. 4. 18:00
FC Zürich - Luzern
4:0 (3:0)
dec. 4. 20:30
BSC Young Boys - Servette
1:2 (1:0)
dec. 4. 19:00
Albacete - Alcoyano
2:0 (0:0)
dec. 4. 19:00
Betis II - Linares Deportivo
1:3 (0:1)
dec. 4. 19:00
San Fernando - UCAM Murcia
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 4. 16:15
Atromitos - Apollon Smyrnis
4:1 (2:1)
dec. 4. 16:15
Volos NFC - Panaitolikos
1:2 (1:2)
dec. 4. 18:30
OFI Heraklion - Olympiakos Pireus
1:3 (1:1)
4 mérkőzés
dec. 4. 21:00
Arsenal FC - Boca Juniors
1:1 (0:1)
dec. 4. 23:15
Sarmiento - Talleres Córdoba
1:2 (1:1)
dec. 4. 23:15
Godoy Cruz - Platense
2:2 (2:1)

3 mérkőzés
dec. 4. 15:00
Nieciecza - Pogon Szczecin
1:3 (1:2)
dec. 4. 17:30
Jagiellonia - Górnik Leczna
1:2 (0:2)
dec. 4. 20:00
Lechia Gdansk - Rakow Czestochowa
3:1 (0:1)
dec. 4. 14:30
Pontedera - Teramo
0:3 (0:2)
4 mérkőzés
dec. 4. 15:00
Dunaszerdahely - Pohronie
2:0 (2:0)
dec. 4. 15:00
Zemplín Michalovce - Ruzomberok
0:3 (0:2)
dec. 4. 15:00
Sered - Trencín
4:2 (2:0)
dec. 4. 15:00
FK Senica - Liptovsky Mikulás
1:0 (0:0)
dec. 4. 17:00
Extremadura - Zamora CF
2:2 (0:0)
dec. 4. 17:00
Talavera - Inter de Madrid
1:1 (0:0)
dec. 4. 19:00
SD Logronés - Calahorra
0:0
2 mérkőzés
dec. 4. 13:00
NK Gorica - Osijek
1:1 (1:1)
dec. 4. 17:05
Rijeka - Hrvatski Dragovoljac
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
dec. 4. 18:00
Vejle Boldklub - Kolding
5:1 (2:0)
8 mérkőzés
dec. 4. 15:00
Malmö FF - Halmstad
0:0
dec. 4. 15:00
AIK - Sirius
4:2 (2:2)
dec. 4. 15:00
Häcken - Djurgarden
0:1 (0:1)
dec. 4. 15:00
Norrköping - IFK Göteborg
1:2 (1:1)
dec. 4. 15:00
Örebro - Elfsborg
2:3 (1:0)
dec. 4. 15:00
Hammarby - Kalmar
5:3 (3:1)
dec. 4. 15:00
Östersunds - Degerfors
0:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Varberg - Mjällby
0:3 (0:1)

4 mérkőzés
dec. 4. 15:00
Teplice - Zlín
4:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Karvina - Sparta Praha
1:2 (0:0)
dec. 4. 15:00
Slovan Liberec - Hradec Králové
1:0 (1:0)
dec. 4. 18:00
Sigma Olomouc - Slavia Praha
0:1 (0:0)
dec. 4. 18:00
Kriens - FC Vaduz
1:3 (1:1)
dec. 4. 18:00
Thun - Wil
2:4 (1:3)
1 mérkőzés
dec. 4. 15:00
Proleter Novi Sad - Metalac
1:0 (1:0)
dec. 4. 14:30
Aurora Pro Patria - Feralpisalo
0:2 (0:1)
dec. 4. 14:30
Legnano - Pro Sesto
1:1 (1:0)
dec. 4. 14:30
Pergolettese - Mantova
1:1 (0:0)
dec. 4. 14:30
Trento - Seregno
0:1 (0:1)
dec. 4. 18:00
Cholet - Avranches
1:1 (1:1)
dec. 4. 12:00
Vilafranquense - Feirense
1:1 (1:1)
dec. 4. 15:00
Nacional - Estrela
4:1 (2:0)
dec. 4. 16:30
FC Porto II - Leixőes
1:0 (0:0)
dec. 4. 19:00
Benfica II - Rio Ave
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
dec. 4. 13:45
Egnatia Rrogozhine - KF Tiranë
0:2 (0:2)
dec. 4. 13:45
Kastrioti - Kukësi
1:6 (0:2)
dec. 4. 16:45
Partizani Tirana - Skenderbeu
2:1 (2:1)
2 mérkőzés
dec. 4. 16:00
Doxa Katokopia - AEK Larnaka
1:4 (1:2)
dec. 4. 18:00
Anorthosis - PAEEK Kyrenia
2:3 (1:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
10 mérkőzés
dec. 4. 06:00
FC Tokyo - Avispa Fukuoka
0:0
dec. 4. 06:00
Kashiwa Reysol - Oita Trinita
2:3 (0:2)
dec. 4. 06:00
Sagan Tosu - Vissel Kobe
0:2 (0:0)
dec. 4. 06:00
Shimizu - Cerezo Osaka
2:1 (1:1)
dec. 4. 06:00
Yokohama FC - Consadole Sapporo
0:1 (0:1)
dec. 4. 06:00
Vegalta Sendai - Kashima Antlers
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 4. 11:30
Botev Vratsa - Beroe
1:0 (1:0)
dec. 4. 14:00
Levszki Szófia - Botev Plovdiv
2:0 (1:0)
dec. 4. 20:45
Waasland-Beveren - RWDM
2:3 (1:2)
dec. 4. 12:40
Podbeskidzie - Katowice
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
dec. 4. 15:00
Aluminij - Koper
1:1 (0:0)
dec. 4. 17:00
NS Mura - Tabor Sezana
1:0 (0:0)
dec. 4. 20:15
Celje - Maribor
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
dec. 4. 13:00
Posusje - FK Rudar
0:0
dec. 4. 13:00
FK Sarajevo - Velez Mostar
0:2 (0:2)
dec. 4. 15:00
Borac Banja Luka - Sloboda Tuzla
3:1 (1:1)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
dec. 4. 16:00
Hamilton - Dunfermline
1:0 (0:0)
dec. 4. 16:00
Arbroath - Raith
0:0
dec. 4. 16:00
Greenock Morton - Ayr
2:2 (1:0)
4 mérkőzés
dec. 4. 22:00
Antofagasta - Colo Colo
1:0 (1:0)
dec. 4. 22:00
Palestino - Nublense
1:4 (1:0)
dec. 4. 22:00
Everton FC - Universidad Católica
0:3 (0:1)
dec. 4. 11:30
Bandirmaspor - Genclerbirligi
1:2 (0:0)
dec. 4. 11:30
Erzurum BB - Istanbulspor
3:1 (2:1)
dec. 4. 16:00
Adanaspor - Tuzlaspor
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
dec. 4. 16:00
Aldershot - Altrincham
2:2 (2:1)
dec. 4. 16:00
Bromley - Wealdstone
3:2 (2:1)
dec. 4. 16:00
Dover Athletic - Wrexham
0:1 (0:0)
dec. 4. 16:00
Dagenham & Redbridge - Grimsby
3:2 (1:1)
dec. 4. 16:00
Barnet - Maidenhead
3:0 (1:0)
dec. 4. 16:00
Weymouth - Torquay
1:2 (0:0)
dec. 4. 16:00
Solihull Moors - Woking
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
dec. 4. 13:00
Kesla - Sabail
2:2 (1:0)
dec. 4. 15:15
Karabakh - Sabah FK
5:1 (2:1)
2 mérkőzés
dec. 4. 12:00
TJK Legion - Trans Narva
0:2 (0:0)
dec. 4. 18:00
Paide - Nőmme Kalju
5:3 (1:2)

Kvízjáték online és ingyenes
3 mérkőzés
dec. 4. 14:00
Hapoel Hadera - Bnei Sakhnin
2:1 (1:0)
dec. 4. 16:30
Maccabi Petach-Tikva - Ashdod
0:1 (0:0)
dec. 4. 13:45
Diagoras - AEK Athen II
0:1 (0:0)
dec. 4. 13:45
Apollon Larisa - Iraklis 1908
0:1 (0:0)
dec. 4. 13:45
Egaleo AO Athens - Irodotos
2:0 (1:0)
dec. 4. 16:00
Ergotelis - Panathinaikos II
1:0 (1:0)
dec. 4. 14:00
Volendam II - Quick Boys
1:2 (1:1)
dec. 4. 14:30
Hardenberg - Maassluis
1:0 (0:0)
dec. 4. 14:30
GVVV - Ijsselmeervogels
elhalasztva
dec. 4. 14:30
Amsterdamsche - Ido-Ambacht
elhalasztva
dec. 4. 14:30
Noordwijk - Ido-Ambacht
elhalasztva
dec. 4. 14:30
Scheveningen - Volendam II
elhalasztva
dec. 4. 15:00
Maassluis - Amsterdamsche
elhalasztva
dec. 4. 15:00
Ijsselmeervogels - Hardenberg
elhalasztva
dec. 4. 15:00
Kozakken Boys - Rijnsburgse
elhalasztva
dec. 4. 15:00
Quick Boys - Katwijk
elhalasztva
dec. 4. 15:30
Kozakken Boys - De Treffers
elhalasztva
dec. 4. 15:30
TEC - GVVV
elhalasztva
dec. 4. 18:00
De Treffers - Spakenburg
elhalasztva

VIATOM VÉROXIGÉNSZINT MÉRŐ
4 mérkőzés
dec. 4. 10:30
Torpedo Kutaisi - Samgurali
4:1 (3:0)
dec. 4. 10:30
Saburtalo - Samtredia
5:1 (1:1)
dec. 4. 10:30
Telavi - Shukura
2:1 (0:1)
dec. 4. 09:45
Sydney FC - Newcastle Jets
2:2 (2:0)
dec. 4. 09:45
Melbourne City - Western United
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
dec. 4. 13:30
Opava - Zbrojovka Brno
0:2 (0:0)
dec. 4. 13:30
Prostejov - Sparta Praha II
1:0 (0:0)
dec. 4. 17:00
Runavik - B36 Torshavn
1:1 / tizenegyesekkel 3:4 (0:0)
3 mérkőzés
dec. 4. 15:00
Baniyas - Emirates Club
0:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Al Dhafra - Khor Fakkan
1:2 (1:1)
dec. 4. 17:15
Sharjah - Al Orooba
1:1 (1:0)
dec. 4. 20:00
Atlético Palmaflor - Club Aurora
3:2 (2:1)
dec. 4. 13:00
NK Krka - Jadran Dekani
2:0 (0:0)
dec. 4. 13:00
Krsko - Nafta
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
dec. 4. 13:00
HB Koge - Lyngby
3:3 (1:1)
dec. 4. 14:00
Nyköbing - Vendsyssel
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
dec. 4. 11:00
Noravank - Alashkert
0:2 (0:1)
dec. 4. 14:00
Ararat Yerevan - BKMA
2:1 (1:0)
dec. 4. 16:00
Wiltz - Hamm Benfica
1:0 (1:0)
dec. 4. 17:00
F91 Dudelange - Rodange
5:1 (3:0)
dec. 4. 17:30
RFCU Luxemburg - Fola Esch
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
dec. 4. 12:00
Pakhtakor - Nasaf Qarshi
1:2 (0:0)
dec. 4. 22:15
12 de Octubre - Sol de América
1:0 (0:0)
dec. 4. 22:15
Sportivo Luqueno - Guairena
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 4. 15:30
Caernarfon Town - Penybont
1:2 (0:1)
dec. 4. 15:30
Cefn Druids - Cardiff MU
1:3 (0:1)
dec. 4. 15:30
Flint - Haverfordwest County
4:1 (3:0)
dec. 4. 15:30
Newtown AFC - Barry Town
2:1 (0:1)
dec. 4. 14:30
AmaZulu - Real Kings
0:0
dec. 4. 14:30
Chippa United - Golden Arrows
1:2 (1:1)
dec. 4. 17:00
Kaizer Chiefs - Cape Town City
elhalasztva
dec. 4. 19:15
Stellenbosch - Mamelodi Sundowns
1:1 (1:0)
dec. 4. 13:00
Varazdin - Dubrava
2:1 (1:1)
dec. 4. 13:30
Opatija - Orijent 1919
0:1 (0:1)
dec. 4. 13:30
Rude Zágráb - Dugopolje
4:0 (3:0)
dec. 4. 13:30
Solin - Inter Zapresic
0:0
dec. 4. 13:30
Jarun - Radnik Sesvete
4:3 (3:1)

1 mérkőzés
dec. 4. 13:00
Rabotnicki - Renova
0:0
dec. 4. 07:00
Pohang - FC Seoul
1:2 (1:0)
dec. 4. 07:00
Gangwon - Seongnam Ilhwa
2:1 (1:0)
dec. 4. 07:00
Gwangju - Incheon
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
dec. 4. 14:00
Mosta - Gudja United
0:3 (0:3)
dec. 4. 16:00
Valletta - Birkirkara
0:0
dec. 4. 18:00
Sirens - Gzira
1:3 (1:1)
dec. 4. 16:00
Cliftonville - Ballymena
1:0 (0:0)
dec. 4. 16:00
Coleraine - Linfield
1:2 (1:1)
dec. 4. 16:00
Glenavon - Crusaders
1:0 (0:0)
dec. 4. 16:00
Glentoran - Portadown
3:1 (1:1)
dec. 4. 16:00
Larne - Warrenpoint
3:0 (0:0)
dec. 4. 13:00
Drenica Skënderaj - Ballkani
0:1 (0:0)
dec. 4. 13:00
Gjilani - Malisheva
3:1 (0:0)
4 mérkőzés
dec. 4. 12:30
Gol Gohar - Sepahan
4:2 (2:0)
dec. 4. 13:30
Sanat Naft - Paykan
0:0
dec. 4. 13:45
Esteghlal - Persepolis
0:0
dec. 4. 07:30
Sichuan Jiuniu - Nantong Zhiyun
0:2 (0:2)
dec. 4. 08:00
Nanjing City - Zibo Cuju
2:0 (0:0)
dec. 4. 12:30
Suzhou Dongwu - Beijing BG
2:2 (1:1)
dec. 4. 12:35
Kunshan - Meizhou Meixian Hakka
0:1 (0:1)

dec. 4. 14:30
Magra - ES Sétif
0:2 (0:0)
dec. 4. 14:30
Belouizdad - Hussein Dey
1:0 (0:0)
dec. 4. 17:00
MC Oran - Arbaa
1:1 (0:0)
dec. 4. 22:30
Metropolitanos - Aragua
2:2 (0:2)
dec. 4. 15:00
Cosmos - Domagnano
0:0
dec. 4. 15:00
Libertas - Cailungo
1:1 (0:0)
dec. 4. 15:00
Tre Penne - Pennarossa
3:0 (0:0)
dec. 4. 15:00
Virtus - Fiorentino
2:1 (0:0)
dec. 4. 18:00
La Fiorita - San Giovanni
1:1 (0:0)
dec. 4. 10:15
Znojmo - Viktoria Otrokovice
5:0 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
299
43 (14%)
87 (29%)
389
290
35 (12%)
97 (33%)
369
301
30 (10%)
109 (36%)
368
300
31 (10%)
105 (35%)
365
286
30 (10%)
105 (37%)
360
299
24 (8%)
119 (40%)
358
7. Xxy
289
24 (8%)
116 (40%)
352
296
23 (8%)
117 (40%)
349
300
26 (9%)
108 (36%)
346
10. Rati
291
28 (10%)
102 (35%)
344

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont