Főoldal » Meccsek » 2021. december 4. » Albacete - Alcoyano

Albacete - Alcoyano 2:0 (0:0)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 1-jén is volt Alcoyano - Albacete mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzés, 15. forduló - 2021. december 4. 19:00
Helyszín: Estadio Carlos Belmonte (Albacete)

Rubén Martínez ('48, 1-0), Manu Fuster ('77, 11-esből, 2-0)

• A csapatok 6 éve és 123 napja nem találkoztak egymással, utoljára 2015. augusztus 5-én.

Albacete utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Alcoyano utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Alcoyano győzelem
Az elmúlt fél évben az Albacete hatszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Alcoyano négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. A statisztika alapján az Albacete sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 2. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Albacete 6 győzelmet és 1 döntetlent könyvelhetett el. A vendég csapat, az Alcoyano pedig idegenben háromszor nyert, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Tehát az Albacete jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Albacete olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Barcelona II, a Real Madrid II vagy a Rayo Majadahonda. Az Alcoyano pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Villarreal II, a Sevilla Atlético vagy a Badajoz. Az Albacete erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Albacete 585., Alcoyano 1078. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Albacete jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Albacete csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.