Főoldal » Meccsek » 2021. november 20. » Extremadura - Calahorra

Extremadura - Calahorra 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. február 12-én is volt Calahorra - Extremadura mérkőzés!

Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzés, 13. forduló - 2021. november 20. 19:00
Helyszín: Estadio Francisco de la Hera (Almendralejo)

Imanol Barce ('8, 0-1), Imanol Barce ('54, 0-2)

• Az Extremadura már hat mérkőzés óta nyeretlen, utoljára 2021. október 9-én sikerült ellenfelet legyőzniük (a Real Valladolid II csapatát).

Extremadura győzelem:
35 tipp (89%)
Calahorra győzelem:
3 tipp (7%)

Extremadura utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségDöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség

Calahorra utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Calahorra győzelem
Az elmúlt fél évben az Extremadura háromszor nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Calahorra egyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján az Extremadura sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Spanyol harmadosztály, 1. csoport mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Extremadura 3 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Calahorra pedig idegenben egyszer nyert, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát az Extremadura jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Rayo Majadahonda, a Real Valladolid II. A Calahorra pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az Inter de Madrid vagy a Racing Rioja. Az Extremadura erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Extremadura olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. az Inter de Madrid, a Talavera vagy a FC Porto II. A Calahorra gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Zamora CF, a Rayo Majadahonda vagy a Racing Santander. A Calahorra csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.
Extremadura 1457., Calahorra 2091. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Extremadura jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Extremadura csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.