Főoldal » Meccsek » 2021. október 26.

Meccsek - 2021. október 26.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. október 26.)


3 mérkőzés
okt. 26. 19:00
Alavés - Elche
1:0 (0:0)
okt. 26. 21:00
Espanyol - Athletic Bilbao
1:1 (1:0)
okt. 26. 21:30
Villarreal - Cádiz
3:3 (1:2)
1 mérkőzés
okt. 26. 20:45
Yate - Dover Athletic
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 26. 20:45
Chelsea - Southampton
1:1 (1:0)
okt. 26. 20:45
Arsenal - Leeds United
2:0 (0:0)

3 mérkőzés
okt. 26. 18:30
Spezia - Genoa
1:1 (0:0)
okt. 26. 18:30
Venezia - Salernitana
1:2 (1:0)
okt. 26. 20:45
AC Milan - Torino
1:0 (1:0)
8 mérkőzés
okt. 26. 18:30
1860 München - Schalke 04
1:0 (1:0)
okt. 26. 18:30
Preußen Münster - Hertha BSC
1:3 (1:1)
okt. 26. 18:30
Babelsberg - RB Leipzig
0:1 (0:1)
okt. 26. 18:30
Hoffenheim - Holstein Kiel
5:1 (2:0)
okt. 26. 20:00
Borussia Dortmund - Ingolstadt
2:0 (0:0)
okt. 26. 20:45
Mainz - Arminia Bielefeld
3:2 (0:0)
okt. 26. 20:45
Osnabrück - Freiburg
2:2 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
okt. 26. 20:45
FC Nürnberg - Hamburger SV
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
11 mérkőzés
okt. 26. 18:45
SteDoCo - Utrecht
0:5 (0:2)
okt. 26. 20:00
Nijkerk - Den Haag
0:2 (0:0)
okt. 26. 20:00
Roda - Den Bosch
2:1 (0:1)
okt. 26. 20:00
DVS '33 - Eindhoven
2:1 (1:0)
okt. 26. 20:00
Kozakken Boys - Telstar
1:2 (0:0)
okt. 26. 20:00
Zwolle - De Graafschap
4:1 (1:0)
okt. 26. 20:00
Volendam - FC Emmen
0:3 (0:0)
okt. 26. 20:00
Assen - MVV
0:3 (0:2)
okt. 26. 20:00
Ido-Ambacht - Heracles
1:3 (0:1)
okt. 26. 20:00
Spakenburg - Dordrecht
3:0 (3:0)
okt. 26. 21:00
NAC Breda - Venlo
1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 26. 20:00
Santa Clara - FC Porto
3:1 (1:0)
okt. 26. 22:15
Sporting CP - Famalicao
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 26. 14:00
Gazovik Orenburg - Dinamo Moszkva
0:3 (0:1)
okt. 26. 16:00
Metallurg Lipetsk - CSKA Moszkva
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 26. 14:00
Filiasi - Hermannstadt
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
okt. 26. 20:00
Dinamo Bukarest - Argesul Pitesti
1:2 (0:0)
8 mérkőzés
okt. 26. 12:00
Ankaragücü - Somaspor
2:0 (1:0)
okt. 26. 13:00
Boluspor - Carsambaspor
1:0 (0:0)
okt. 26. 13:00
Amedspor - Tarsus Idman Yurdu
3:2 (0:2)
okt. 26. 13:00
Eyüpspor - Tire 1922
2:0 (2:0)
okt. 26. 14:30
Altay Izmir - Belediye Derincespor
5:1 (2:1)
okt. 26. 17:00
Samsunspor - Konya Sekerspor
2:1 (1:1)
okt. 26. 19:45
Adanaspor - Adiyaman 1954 Spor
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 26. 01:00
Atlético GO - Gremio Porto Alegre
2:0 (1:0)
okt. 26. 02:30
Palmeiras - Sport Recife
2:1 (0:1)
4 mérkőzés
okt. 26. 20:00
KV Oostende - Onhaye
8:1 (0:0)
okt. 26. 20:30
RWDM - Zulte-Waregem
1:2 (0:0)
okt. 26. 20:30
Mechelen - Union St. Gilloise
2:1 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 26. 11:30
Lafnitz - Wolfsberger
3:5 (0:0)
okt. 26. 14:30
Weiz - Austria Klagenfurt
1:4 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 26. 18:30
Metalist Kharkov - Oleksandria
2:5 (0:2)
2 mérkőzés
okt. 26. 20:45
Wigan - Lincoln City
1:2 (0:1)
okt. 26. 20:45
Doncaster - Cambridge United
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 26. 14:00
Levadiakos - Asteras Tripolis
1:0 (0:0)
okt. 26. 16:15
Larisa - PAS Giannina
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 26. 19:00
Aarau - Lausanne
0:1 (0:0)
okt. 26. 20:00
Biel/Bienne - Stade Lausanne-Ouchy
1:0 (0:0)
okt. 26. 20:15
Yverdon - FC Zürich
2:2 / tizenegyesekkel 11:10 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 26. 00:00
River Plate - Argentinos Juniors
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 26. 13:30
Unia Skierniewice - Lech Poznan
0:2 (0:2)
okt. 26. 15:45
Swit Nowy Dwor - Lechia Gdansk
2:1 (0:1)
okt. 26. 18:00
Kalisz - Rakow Czestochowa
1:2 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 26. 20:45
Colchester - Sutton
1:3 (1:2)
1 mérkőzés
okt. 26. 17:00
Podbrezová - Trnava
2:2 (0:2)

3 mérkőzés
okt. 26. 13:00
Rude Zágráb - Osijek
0:2 (0:0)
okt. 26. 15:00
Belisce - Hajduk Split
1:5 (1:2)
okt. 26. 17:30
Sibenik - Slaven Belupo
1:1 / tizenegyesekkel 3:5 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 26. 18:00
Horsens - Vejle Boldklub
1:3 (0:0)
okt. 26. 18:00
Fredericia - Hvidovre
1:2 (1:1)
1 mérkőzés
okt. 26. 17:30
Bohemians 1905 - Jihlava
1:0 (0:0)
okt. 26. 19:00
Bourg-Péronnas - Concarneau
0:2 (0:2)
okt. 26. 19:00
Sete - Boulogne
4:0 (2:0)
okt. 26. 19:00
Chateauroux - Chambly
2:1 (0:0)
okt. 26. 19:00
Cholet - Villefranche/Saone
3:4 (0:1)
okt. 26. 19:00
Avranches - Annecy FC
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
okt. 26. 01:00
Instituto - Brown de Adrogué
2:2 (1:2)
okt. 26. 02:05
Temperley - Belgrano
3:2 (1:0)
okt. 26. 19:00
Helsingborg - GAIS Göteborg
0:1 (0:1)
okt. 26. 19:00
Trelleborg - AFC Eskilstuna
4:0 (1:0)
okt. 26. 20:45
Dunfermline - Raith
1:1 (0:0)
okt. 26. 20:45
Hamilton - Queen Of The South
1:0 (0:0)
okt. 26. 20:45
Ayr - Kilmarnock
0:1 (0:0)
okt. 26. 20:45
Inverness - Arbroath
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
okt. 26. 02:00
Curicó Unido - Unión La Calera
1:1 (0:0)
okt. 26. 16:00
Cobresal - O'Higgins
2:3 (1:1)
10 mérkőzés
okt. 26. 20:45
Aldershot - Weymouth
0:2 (0:1)
okt. 26. 20:45
Altrincham - Solihull Moors
1:2 (1:0)
okt. 26. 20:45
Chesterfield - Eastleigh
1:0 (1:0)
okt. 26. 20:45
Halifax - Dagenham & Redbridge
1:0 (1:0)
okt. 26. 20:45
King's Lynn - Boreham Wood
0:1 (0:1)
okt. 26. 20:45
Notts - Bromley
1:1 (0:0)
okt. 26. 20:45
Stockport - Barnet
1:2 (1:1)
okt. 26. 20:45
Wealdstone - Grimsby
1:0 (1:0)
okt. 26. 20:45
Yeovil - Woking
2:0 (1:0)
okt. 26. 20:45
Maidenhead - Wrexham
3:2 (2:1)
4 mérkőzés
okt. 26. 20:45
Barry Town - Pontypridd
7:1 (1:1)
okt. 26. 20:45
Connah's Quay - Holywell
4:0 (1:0)
okt. 26. 20:45
Haverfordwest County - Cardiff MU
0:2 (0:0)
okt. 26. 20:45
Bala - Newtown AFC
3:1 (2:1)
3 mérkőzés
okt. 26. 16:20
Umm-Salal - Al-Sadd
1:3 (1:2)
okt. 26. 16:20
Al-Rayyan - Al Sailiya
4:2 (0:0)
okt. 26. 18:35
Al-Gharrafa - Al Khor
5:0 (4:0)
13 mérkőzés
okt. 26. 13:00
Rubi Shapira - Ironi Tiberias
0:5 (0:0)
okt. 26. 13:00
Tira - Tzeirey Tira
2:1 (2:0)
okt. 26. 13:00
Bnei Eilat - Hapoel Kfar Saba
0:4 (0:1)
okt. 26. 13:00
Ahva Kafr Manda - Maccabi Ashdod
2:1 (2:1)
okt. 26. 13:00
Maccabi Yavne - Kfar Kasem
0:2 (0:0)
okt. 26. 18:40
Hapoel Ramat Gan - Beitar Tel Aviv
2:3 (0:0)
okt. 26. 19:00
Sektzia Nes Tziona - Bnei Yehuda
1:2 (0:0)

okt. 26. 15:00
Al Mokawloon - El Sharqia Dokhan
1:0 (1:0)
okt. 26. 17:30
El Gounah - Ceramica Cleopatra
1:1 (0:1)
okt. 26. 20:00
ENPPI - Zamalek
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 26. 16:15
Emirates Club - Al Ain
1:0 (0:0)
okt. 26. 21:00
Guabirá - The Strongest
0:0
2 mérkőzés
okt. 26. 11:45
Ararat Yerevan - Van
1:0 (0:0)
okt. 26. 13:00
Junior Sevan - Urartu
0:0
okt. 26. 23:00
Envigado - Millonarios
2:1 (0:0)
okt. 26. 19:15
Ittihad Tanger - Mouloudia Oujda
1:1 (0:1)
okt. 26. 21:30
Raja Casablanca - FUS Rabat
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
okt. 26. 12:00
Sfintul Gheorghe - Victoria Bardar
1:0 (0:0)
okt. 26. 12:00
Petrocub - Olimp Comrat
6:0 (0:0)
okt. 26. 12:00
Sparta Selemet - Dinamo-Auto
1:3 (0:0)
okt. 26. 14:00
CSF Balti - Cahul
3:0*
okt. 26. 20:45
Portadown - Ballinamallard
1:0 (1:0)
okt. 26. 21:00
Ards - Cliftonville
1:4 (0:1)
okt. 26. 20:45
Tre Fiori - Fiorentino
2:0 (0:0)
okt. 26. 20:45
San Giovanni - Domagnano
0:1 (0:0)
5 mérkőzés
okt. 26. 14:00
Zakho - Al Najaf
0:1 (0:0)
okt. 26. 14:00
Naft Al-Janoob - Al Diwaniya
2:1 (0:0)
okt. 26. 14:00
Naft Maysan - Samarra
2:1 (0:0)
okt. 26. 16:15
Arbil - Al Talaba
2:1 (0:0)
okt. 26. 18:30
Al Minaa Basra - Al-Quwa Al-Jawiya
1:1 (0:0)
okt. 26. 18:00
Spanyolország U19 - Izrael U19
0:1 (0:1)

Unatkozol? Gyere játszani!

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
149
20 (13%)
67 (45%)
234
149
21 (14%)
63 (42%)
231
149
17 (11%)
71 (48%)
227
149
20 (13%)
61 (41%)
222
149
18 (12%)
65 (44%)
220
   Tatrai
149
20 (13%)
60 (40%)
220
149
20 (13%)
59 (40%)
218
149
19 (13%)
61 (41%)
217
   Miki69
149
21 (14%)
56 (38%)
217
   Nadin
149
21 (14%)
56 (38%)
217

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Kvízjáték online és ingyenes