Főoldal » Meccsek » 2021. október 26. » Instituto - Brown de Adrogué

Instituto - Brown de Adrogué 2:2 (1:2)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. május 21-én is volt Brown de Adrogué - Instituto mérkőzés!

Argentin Másodosztály mérkőzés, 31. forduló - 2021. október 26. 01:00
Helyszín: Estadio Juan Domingo Perón (Ciudad de Córdoba, Provincia de Córdoba)

Facundo Bruera ('22, 11-esből, 0-1), Facundo Bruera ('27, 0-2), Rodrigo Garro ('45+5, 11-esből, 1-2), Joaquin Molina ('90+3, 2-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • Volt, hogy a Brown de Adrogué két góllal is vezetett, de végül az Instituto kiegyenlített.
  • Martin Rios az egyetlen a mezőnyből, aki kilenc Instituto - Brown de Adrogué mérkőzésen is szerepelt.
  • A játékvezető a sok szabálytalanság miatt kilenc alkalommal osztott ki sárgalapot.

Instituto utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségGyőzelemVereségVereségVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Brown de Adrogué utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenDöntetlenVereségGyőzelemVereségVereségGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereség

Inkább Brown de Adrogué győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya 5:5, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Instituto stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, a Brown de Adrogué csapatának kedvez (2:1).
Az elmúlt fél évben az Instituto háromszor nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Brown de Adrogué kétszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Instituto sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Argentin Másodosztály mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Instituto 4 győzelmet, 4 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Brown de Adrogué pedig idegenben háromszor nyert, ötször játszott döntetlent és négyszer kapott ki. Tehát az Instituto jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Instituto olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Atlético Rafaela, a Deportivo Morón vagy a Barracas Central. A Brown de Adrogué pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Guillermo Brown, a Deportivo Morón vagy a CA Defensores de Belgrano. Az Instituto erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben az Instituto olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tristán Suárez, a CA Defensores de Belgrano vagy a GyE Jujuy. A Brown de Adrogué gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Villa Dálmine, a Ferro Carril Oeste vagy az Almagro. A Brown de Adrogué csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Instituto 1762., Brown de Adrogué 1583. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Brown de Adrogué jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Instituto csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.