Főoldal » Meccsek » 2021. október 27.

Meccsek - 2021. október 27.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. október 27.)


4 mérkőzés
okt. 27. 19:00
Rayo Vallecano - FC Barcelona
1:0 (1:0)
okt. 27. 19:00
Mallorca - Sevilla
1:1 (1:0)
okt. 27. 20:00
Betis - Valencia
4:1 (2:1)
okt. 27. 21:30
Real Madrid - Osasuna
0:0
5 mérkőzés
okt. 27. 20:45
Preston - Liverpool
0:2 (0:0)
okt. 27. 20:45
Leicester - Brighton & Hove Albion
2:2 (2:1)
okt. 27. 20:45
Burnley - Tottenham
0:1 (0:0)
okt. 27. 20:45
Stoke - Brentford
1:2 (0:2)
13 mérkőzés
okt. 27. 13:30
Tököl - Ferencváros
0:7 (0:6)
okt. 27. 13:30
Nagykanizsai TE - Tatabánya
1:0 (0:0)
okt. 27. 13:30
Jászberény - Vasas
0:1 (0:1)
okt. 27. 13:30
Szegedi Vasutas - Cegléd
0:2 (0:0)
okt. 27. 13:30
ESMTK - Békéscsabai Előre
2:4 (0:3)
okt. 27. 17:00
Győri ETO - Puskás Akadémia
1:0 (0:0)
okt. 27. 17:00
Kisvárda - MTK
4:1 (3:0)
okt. 27. 18:00
Kecskeméti TE - Debreceni VSC
2:1 (0:0)
okt. 27. 18:00
Szombathelyi Haladás - Gyirmót
0:0 / tizenegyesekkel 2:3
okt. 27. 18:00
Budafok - Újpest
1:2 (0:0)
okt. 27. 18:00
Szeged 2011 - Mezőkövesd
1:1 / tizenegyesekkel 3:1 (1:1)
okt. 27. 18:00
Csákvár - Pécsi MFC
2:0 (2:0)
okt. 27. 19:30
ZTE - Budapest Honvéd
0:1 (0:0)

6 mérkőzés
okt. 27. 18:30
Juventus - Sassuolo
1:2 (0:1)
okt. 27. 18:30
Sampdoria - Atalanta
1:3 (1:2)
okt. 27. 18:30
Udinese - Hellas Verona
1:1 (1:0)
okt. 27. 20:45
Cagliari - AS Roma
1:2 (0:0)
okt. 27. 20:45
Lazio - Fiorentina
1:0 (0:0)
okt. 27. 20:45
Empoli - Inter
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
okt. 27. 18:30
Bayer Leverkusen - Karlsruhe
1:2 (0:1)
okt. 27. 18:30
Waldhof Mannheim - Union Berlin
1:3 (0:0)
okt. 27. 18:30
Bochum - Augsburg
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
okt. 27. 18:30
Dynamo Dresden - St. Pauli
2:3 (0:0)
okt. 27. 20:45
Mönchengladbach - Bayern München
5:0 (3:0)
okt. 27. 20:45
VfB Stuttgart - 1. FC Köln
0:2 (0:0)
okt. 27. 20:45
Hannover 96 - Fortuna Düsseldorf
3:0 (1:0)
okt. 27. 20:45
Regensburg - Hansa Rostock
3:3 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
1 mérkőzés
okt. 27. 21:00
Nice - Olympique Marseille
1:1 (1:1)
14 mérkőzés
okt. 27. 18:45
OSS '20 - Twente
0:2 (0:1)
okt. 27. 20:00
Capelle - Nijmegen
0:3 (0:2)
okt. 27. 20:00
Amsterdamsche - Heerenveen
1:2 (1:0)
okt. 27. 20:00
GVVV - Sparta Rotterdam
0:2 (0:0)
okt. 27. 20:00
Fortuna Sittard - Top Oss
3:0 (2:0)
okt. 27. 20:00
Westlandia - Maassluis
2:5 (0:2)
okt. 27. 20:00
Almere City - Go Ahead Eagles
0:2 (0:1)
okt. 27. 20:00
Harkemase - DOVO
2:1 (0:0)
okt. 27. 20:00
ADO '20 - Barendrecht
2:3 (0:0)
okt. 27. 20:00
De Treffers - Rijnsburgse
2:2 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
okt. 27. 20:00
Achilles Veen - GVV Unitas
4:0 (2:0)
okt. 27. 20:00
Staphorst - Gemert
0:3 (0:1)
okt. 27. 21:00
Groningen - Helmond
4:0 (3:0)

okt. 27. 11:00
Füzesgyarmat - Salgótarján
3:3 (3:0)
2 mérkőzés
okt. 27. 18:00
Cosenza 1914 - Ternana
3:1 (2:1)
okt. 27. 20:30
Vicenza - Monza
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 27. 20:30
Guimaraes - Benfica
3:3 (2:3)
9 mérkőzés
okt. 27. 14:00
Yenisey - Sovjetov
1:0 (0:0)
okt. 27. 16:00
Alania Vladikavkaz - Ufa
2:0 (0:0)
okt. 27. 16:30
Rotor Volgograd - Akhmat Grozny
1:1 (1:0)
okt. 27. 17:00
Fakel - FK Nizhny Novgorod
0:1 (0:1)
okt. 27. 17:00
Kamaz - FK Ural
1:0 (0:0)
okt. 27. 17:30
Veles - Arsenal-Tula
1:1 (0:1)
okt. 27. 18:00
Torpedo Moszkva - FK Rostov
2:0 (0:0)
okt. 27. 18:30
Kuban Krasnodar - FK Krasnodar
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
okt. 27. 17:00
Baia Mare - CS U Craiova
0:4 (0:2)
okt. 27. 20:00
Voluntari - Steaua Bukarest
3:0 (0:0)
28 mérkőzés
okt. 27. 12:00
Corum - Arnavutköy Belediyespor
0:2 (0:0)
okt. 27. 12:00
Düzyurtspor - Düzcespor
1:1 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
okt. 27. 12:00
Erzincanspor - Yeni Orduspor
1:3 (0:1)
okt. 27. 12:00
Turgutluspor - Mardin BB
1:2 (0:1)
okt. 27. 12:30
Ankara Demirspor - Yomraspor
2:1 (0:0)
okt. 27. 12:30
Serik - Pazarspor
7:0 (2:0)
okt. 27. 12:30
Etimesgut - Kahta 02 Spor
0:1 (0:0)
okt. 27. 12:30
Kirsehir - Darica Genclerbirligi
3:2 (0:1)
okt. 27. 13:00
Bursa Nilüferspor - Sanliurfaspor
1:2 (0:1)
okt. 27. 13:00
Denizlispor - Sile Yildizspor
1:1 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
okt. 27. 13:00
Sariyer - Edirnespor
2:0 (1:0)
okt. 27. 13:00
Manisa BBSK - Fatsa
1:0 (1:0)
okt. 27. 13:00
Istanbulspor - Ergene Velimesespor
5:0 (3:0)
okt. 27. 13:00
Kirklarelispor - Osmaniyespor
0:1 (0:0)
okt. 27. 13:00
Usak Sportif Genclikspor - Nevsehirspor Genclik
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:0)
okt. 27. 13:00
Bodrumspor - Isparta Davrazspor
3:1 (0:0)
okt. 27. 13:00
Osmanlispor - Inegölspor
2:0 (0:0)
okt. 27. 13:00
Balikesirspor - Kestelspor
0:2 (0:0)
okt. 27. 13:00
Bandirmaspor - Cankaya
2:0 (0:0)
okt. 27. 14:30
Erzurum BB - Nazilli
0:0
okt. 27. 17:00
Bursaspor - Ceyhanspor
6:1 (4:1)
okt. 27. 19:45
Kayserispor - Artvin Hopaspor
3:0 (0:0)

10 mérkőzés
okt. 27. 20:00
Sint-Eloois-Winkel - Genk
0:6 (0:4)
okt. 27. 20:00
Gent - Spouwen-Mopertingen
4:0 (3:0)
okt. 27. 20:00
Dender - AS Eupen
0:1 (0:1)
okt. 27. 20:00
Royal Knokke - Kortrijk
1:1 / tizenegyesekkel 1:2 (0:0)
okt. 27. 20:00
Seraing United - Sint-Truidense
3:2 (0:0)
okt. 27. 20:30
Borinage - Beerschot-Wilrijk
0:4 (0:1)
okt. 27. 20:45
RAA La Louviere - Anderlecht
1:7 (1:4)
okt. 27. 20:45
Club Brugge - Deinze
3:0 (0:0)
okt. 27. 20:45
Lierse Kempenzonen - Oud-Heverlee
1:2 (0:0)
6 mérkőzés
okt. 27. 20:45
Hibernian - Celtic
1:3 (1:3)
okt. 27. 20:45
Rangers FC - Aberdeen
2:2 (1:2)
okt. 27. 20:45
Dundee FC - Ross County
0:5 (0:4)
okt. 27. 20:45
Livingston - Dundee United
1:1 (1:1)
okt. 27. 20:45
Motherwell - St. Mirren
2:2 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 27. 18:00
Sturm Graz - Ried
1:2 (0:1)
okt. 27. 19:00
St. Pölten - Salzburg
0:3 (0:1)
3 mérkőzés
okt. 27. 13:00
Veres Rivne - Vorskla Poltava
1:3 (0:1)
okt. 27. 16:00
Illichivets - Dinamo Kiev
1:2 (0:2)

6 mérkőzés
okt. 27. 13:00
Lefkimmi - Agios Nikolaos
1:2 (1:1)
okt. 27. 14:00
Xanthi - Ionikos Nikea
1:2 (1:0)
okt. 27. 14:00
Ilioupoli - Lamia
0:3 (0:1)
okt. 27. 16:15
Panserraikos - Volos NFC
1:3 (1:1)
okt. 27. 18:00
Atromitos - Panathinaikosz
0:1 (0:1)
okt. 27. 20:30
Panachaiki - Panaitolikos
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
okt. 27. 19:00
Lugano - BSC Young Boys
2:1 (1:0)
okt. 27. 19:00
Etoile Carouge - Basel
1:0 (0:0)
okt. 27. 19:30
Chiasso - St. Gallen
1:2 (0:0)
okt. 27. 20:00
Thun - Servette
4:1 (0:1)
okt. 27. 20:15
FC Schaffhausen - Luzern
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
okt. 27. 04:30
Los Angeles FC - Seattle Sounders
3:0 (2:0)
6 mérkőzés
okt. 27. 13:00
Pogon Siedlce - Motor Lublin
0:5 (0:4)
okt. 27. 13:30
Sleza Wroclaw - Górnik Zabrze
1:2 (0:2)
okt. 27. 14:00
Olimpia Grudziadz - Lech Poznan II
3:0 (2:0)
okt. 27. 17:30
Zaglebie Sosnowiec - Piast Gliwice
0:1 (0:1)
okt. 27. 19:30
Katowice - Nieciecza
1:2 (0:0)
okt. 27. 20:30
Lódzki - Zaglebie Lubin
0:1 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 27. 14:30
Príbelce - Trencín
0:3 (0:0)
okt. 27. 14:30
Galanta - Humenné
1:2 (1:1)
okt. 27. 14:30
Sasová - Rovinka
3:2 (3:1)
okt. 27. 14:30
Belá - Vranov
0:1 (0:0)
okt. 27. 16:00
Ruzomberok - Lipany
1:0 (0:0)

4 mérkőzés
okt. 27. 15:00
Bijelo Brdo - Dinamo Zágráb
2:3 (2:2)
okt. 27. 15:00
NK Gorica - Mladost Zdralovi
2:0 (0:0)
okt. 27. 15:30
Rudar Labin - Istra 1961
2:3 (1:1)
okt. 27. 17:30
Varazdin - Lokomotiv Zágráb
2:3 (1:2)
3 mérkőzés
okt. 27. 15:00
Middelfart - Randers
0:4 (0:1)
okt. 27. 18:00
Nordsjaelland - Odense BK
1:4 (0:0)
okt. 27. 19:45
Aarhus - SonderjyskE
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
okt. 27. 19:00
Kalmar - Varberg
2:2 (2:2)
okt. 27. 19:00
Malmö FF - AIK
1:0 (1:0)
okt. 27. 19:00
Sirius - Hammarby
0:1 (0:1)
okt. 27. 19:00
Östersunds - Häcken
1:1 (0:0)
3 mérkőzés
okt. 27. 15:00
Mlada Boleslav - Viktoria Plzen
2:0 (0:0)
okt. 27. 16:30
Banik Ostrava - Hradec Králové
1:2 (0:1)
okt. 27. 17:00
Teplice - Sparta Praha
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
okt. 27. 19:00
Slavia Praha - Sigma Olomouc
1:0 (1:0)
12 mérkőzés
okt. 27. 14:00
Sloga Pozega - Rad Belgrád
0:1 (0:1)
okt. 27. 14:00
Novi Pazar - Buducnost Dobanovci
1:0 (0:0)
okt. 27. 14:30
Backa Palanka - Proleter Novi Sad
1:1 (0:1)
okt. 27. 14:30
Zlatibor Cajetina - Backa Topola
0:4 (0:2)
okt. 27. 14:30
Loznica - Cukaricki
1:0 (1:0)
okt. 27. 14:30
Zeleznicar Pancevo - Napredak
0:1 (0:1)
okt. 27. 14:30
Radnicki Nis - Dinamo Vranje
1:0 (0:0)
okt. 27. 14:30
Radnicki Novi Beograd - Vozdovac
2:1 (2:0)
okt. 27. 15:00
Javor - Macva Sabac
2:1 (2:1)
okt. 27. 16:00
Vojvodina - Jagodina
5:1 (2:1)
okt. 27. 16:00
Spartak Subotica - Dubocica
1:1 (1:1)
okt. 27. 17:00
FK Mladost Lucani - Kolubara
2:3 (0:1)

1 mérkőzés
okt. 27. 16:55
Radnik Surdulica - Crvena Zvezda
2:1 (1:0)
okt. 27. 00:00
CRB - Coritiba
1:1 (0:0)
okt. 27. 02:30
Goiás - Botafogo
1:1 (1:1)
6 mérkőzés
okt. 27. 18:00
Haugesund - Rosenborg
0:0
okt. 27. 18:00
Lilleström - Stabaek
3:0 (0:0)
okt. 27. 18:00
Mjondalen - Kristiansund
5:0 (2:0)
okt. 27. 18:00
Sandefjord - Stromsgodset
2:0 (0:0)
okt. 27. 18:00
Tromso - Odd Grenland
2:0 (0:0)
okt. 27. 20:00
Molde - Bodo/Glimt
0:2 (0:0)
okt. 27. 20:30
Piacenza - Juventus II
1:1 (1:0)
okt. 27. 19:00
Stade Briochin - Bastia-Borgo
3:0 (1:0)
okt. 27. 17:45
Varzim - Benfica II
0:2 (0:1)
6 mérkőzés
okt. 27. 17:30
HJK Helsinki - HIFK Helsinki
1:0 (0:0)
okt. 27. 17:30
Ilves - Inter Turku
0:2 (0:1)
okt. 27. 17:30
Honka - Oulu
6:1 (3:0)
okt. 27. 17:30
SJK - Kuopion
2:2 (2:1)
okt. 27. 17:30
KTP Kotka - Haka
2:4 (0:3)
okt. 27. 17:30
Mariehamn - Lahti
0:3 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 27. 15:00
Slavia Szófia - Pirin Blagoevgrad
1:0 (0:0)
okt. 27. 18:00
Beroe - Cherno More Varna
1:0 (0:0)
okt. 27. 11:00
Nagoya Grampus - Cerezo Osaka
0:3 (0:2)
okt. 27. 11:30
Gamba Osaka - Urawa Red Diamonds
0:2 (0:2)
okt. 27. 12:00
Jubilo Iwata - Oita Trinita
0:2 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
okt. 27. 18:30
FK Gomel - Shakhter Soligorsk
2:3 (1:0)
okt. 27. 20:45
Alloa - Rangers FC U21
2:3 (2:2)
okt. 27. 02:10
Ferro Carril Oeste - San Telmo
6:0 (3:0)
3 mérkőzés
okt. 27. 15:00
Radomlje - Celje
0:0
okt. 27. 17:00
NS Mura - Bravo
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
okt. 27. 20:15
Olimpija Ljubljana - Koper
0:1 (0:1)
8 mérkőzés
okt. 27. 14:00
Sloboda Tuzla - Zrinjski
1:1 / tizenegyesekkel 3:2 (0:1)
okt. 27. 14:30
Sloga Uskoplje - Velez Mostar
0:6 (0:4)
okt. 27. 14:30
Omarska - Igman Konjic
0:1 (0:1)
okt. 27. 14:30
Leotar Trebinje - Borac Banja Luka
1:2 (0:2)
okt. 27. 14:30
Radnik Bijeljina - Siroki Brijeg
0:1 (0:0)
okt. 27. 14:30
Zvijezda - Posusje
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:1)
okt. 27. 16:30
Zeljeznicar Sarajevo - Tuzla City
2:4 (1:3)
okt. 27. 17:30
FK Sarajevo - Ljubic Prnjavor
1:0 (0:0)
okt. 27. 17:30
Pyramids - Misr Lel Makasa
2:1 (1:0)
okt. 27. 20:00
Ismaily - Al Ahly
0:4 (0:3)
1 mérkőzés
okt. 27. 18:00
Flora Tallinn - Tammeka
9:0 (3:0)

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
okt. 27. 15:00
Jadran Dekani - ND Gorica
1:2 (0:0)
okt. 27. 02:05
Mineros de Zacatecas - Celaya
3:1 (2:0)
okt. 27. 04:05
Cancún - Cimarrones de Sonora
2:2 (1:1)
3 mérkőzés
okt. 27. 12:00
Alashkert - Noah
0:0
okt. 27. 14:30
BKMA - Ararat-Armenia
2:3 (1:1)
okt. 27. 17:00
Pyunik - Noravank
2:0 (1:0)
okt. 27. 15:30
Stellenbosch - Marumo Gallants
1:0 (1:0)
okt. 27. 15:30
Baroka - Mamelodi Sundowns
elhalasztva
okt. 27. 17:30
Sekhukhune United - AmaZulu
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 27. 12:00
Shakter Karaganda - Taraz
3:1 (1:1)
okt. 27. 15:00
Kaisar Kyzylorda - Kairat Almaty
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 27. 12:00
Gangwon - Daegu
0:1 (0:0)
okt. 27. 12:00
Ulsan Hyundai - Jeonnam Dragons
1:2 (0:1)
2 mérkőzés

Kvízjáték online és ingyenes
4 mérkőzés
okt. 27. 12:00
Floresti - Singerei
3:1 (0:0)
okt. 27. 12:00
Speranta Drochia - Zimbru
1:4 (0:0)
okt. 27. 14:00
Sheriff Tiraspol - Saxan
6:0 (0:0)
okt. 27. 14:00
Milsami - FCM Ungheni
5:1 (0:0)
8 mérkőzés
okt. 27. 14:00
Jezero - Buducnost Podgorica
1:3 (0:0)
okt. 27. 14:00
Decic - OFK Petrovac
2:0 (0:0)
okt. 27. 14:00
FK Podgorica - Zeta
2:0 (0:0)
okt. 27. 14:00
Kom Podgorica - Iskra Danilovgrad
0:1 (0:0)
okt. 27. 14:00
Rudar Pljevlja - Arsenal Tivat
3:0 (0:0)
okt. 27. 14:00
Bokelj - Sutjeska Niksic
1:2 (0:0)
okt. 27. 14:00
Igalo - Mornar Bar
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
okt. 27. 14:00
Titograd Podgorica - Jedinstvo BP
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
okt. 27. 17:00
Kauno Zalgiris - Panevezys
1:1 (0:0)
okt. 27. 19:00
Zalgiris Vilnius - Suduva
3:2 (2:1)
3 mérkőzés
okt. 27. 13:00
BFC Daugavpils - Rigas FS
0:3 (0:1)
okt. 27. 13:00
Liepaja - Noah Jürmala
3:0 (0:0)
okt. 27. 14:00
Valmieras - Riga
1:1 (0:1)
okt. 27. 03:00
Guadalupe - Cartaginés
1:1 (1:0)
okt. 27. 22:00
Jicaral - Saprissa
0:0
okt. 27. 22:00
Grecia - Alajuelense
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
okt. 27. 16:30
Aluminium Arak - Foolad Khuzestan
3:0 (0:0)
okt. 27. 16:30
Persepolis - Nassaji Mazandaran
2:1 (1:0)
okt. 27. 20:45
Tre Penne - Cosmos
4:2 (0:0)
okt. 27. 20:45
Pennarossa - Juvenes/Dogana
2:1 (0:0)
okt. 27. 20:45
Murata - Virtus
0:0
okt. 27. 20:45
Libertas - Folgore / Falciano
1:5 (0:0)
okt. 27. 20:45
Cailungo - Faetano
0:2 (0:0)
okt. 27. 17:30
ES Tunis - CS Sfaxien
1:0 (1:0)
okt. 27. 23:00
Real Sociedad - UPNFM
0:3 (0:3)
3 mérkőzés

Fejfájás ellen

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
263
35 (13%)
111 (42%)
397
263
30 (11%)
119 (45%)
388
263
29 (11%)
120 (46%)
385
263
36 (14%)
101 (38%)
382
5. Xxy
262
29 (11%)
111 (42%)
367
261
29 (11%)
110 (42%)
365
   Zozoka42
256
29 (11%)
110 (43%)
365
8. AltT
263
32 (12%)
102 (39%)
364
260
25 (10%)
119 (46%)
363
10. Nadin
263
25 (10%)
116 (44%)
357

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont