Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 28.

Meccsek - 2021. augusztus 28.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. augusztus 28.)


4 mérkőzés
aug. 28. 17:00
Celta Vigo - Athletic Bilbao
0:1 (0:1)
aug. 28. 19:30
Elche - Sevilla
1:1 (1:1)
aug. 28. 19:30
Real Sociedad - Levante
1:0 (1:0)
aug. 28. 22:00
Betis - Real Madrid
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
aug. 28. 13:30
Manchester City - Arsenal
5:0 (3:0)
aug. 28. 16:00
Newcastle United - Southampton
2:2 (0:0)
aug. 28. 16:00
Aston Villa - Brentford
1:1 (1:1)
aug. 28. 16:00
Norwich - Leicester
1:2 (1:1)
aug. 28. 16:00
West Ham United - Crystal Palace
2:2 (1:0)
aug. 28. 16:00
Brighton & Hove Albion - Everton
0:2 (0:1)
aug. 28. 18:30
Liverpool - Chelsea
1:1 (1:1)

20 mérkőzés
aug. 28. 11:00
Balassagyarmat - Putnok
3:0 (0:0)
aug. 28. 15:00
Tordas - Iváncsa
0:9 (0:0)
aug. 28. 16:00
Heréd - Hatvan
0:4 (0:0)
aug. 28. 16:00
Ráckeve - FC Dabas
1:4 (0:0)
aug. 28. 16:30
Jánoshalma - Monor
0:6 (0:0)
aug. 28. 16:30
Koroncó - SC Sopron
1:4 (0:0)
aug. 28. 16:30
Csepel - Bátaszék
4:0 (0:0)
aug. 28. 16:30
Zalaszentgrót - Tihany
3:1 (1:1)
aug. 28. 16:30
Kadarkút - Nagykanizsai TE
0:4 (0:0)
aug. 28. 16:30
Szegedi Vasutas - Dabas-Gyón
2:1 (0:0)
aug. 28. 16:30
Zsámbék - Mosonmagyaróvár
1:2 (0:0)
aug. 28. 16:30
Tarpa - Debreceni EAC
0:4 (0:0)
aug. 28. 16:30
Sényő - Tállya
2:0 (0:0)
aug. 28. 16:30
Cegléd - Törökszentmiklós
5:2 (0:0)
aug. 28. 16:30
Hódmezővásárhely - ESMTK
0:2 (0:0)
aug. 28. 16:30
Perbál - Teskánd
1:4 (0:0)
aug. 28. 16:30
Bonyhád - Nagyatád
2:2 / tizenegyesekkel 4:2 (0:0)
aug. 28. 16:30
Pécsvárad - Kelen
2:3 (0:0)
aug. 28. 18:00
Kaposvár - Bicske
2:1 (0:0)
aug. 28. 18:00
Kazincbarcika - Hidasnémeti
4:0 (2:0)
3 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Kisvárda - Mezőkövesd
2:0 (1:0)
aug. 28. 18:15
Ferencváros - Debreceni VSC
4:2 (1:1)
aug. 28. 20:30
Fehérvár - MTK
2:1 (0:1)

4 mérkőzés
aug. 28. 18:30
Lazio - Spezia
6:1 (3:1)
aug. 28. 18:30
Atalanta - Bologna
0:0
aug. 28. 20:45
Juventus - Empoli
0:1 (0:1)
aug. 28. 20:45
Fiorentina - Torino
2:1 (1:0)
6 mérkőzés
aug. 28. 15:30
Augsburg - Bayer Leverkusen
1:4 (1:2)
aug. 28. 15:30
Mainz - Greuther Fürth
3:0 (2:0)
aug. 28. 15:30
VfB Stuttgart - Freiburg
2:3 (2:3)
aug. 28. 15:30
1. FC Köln - Bochum
2:1 (0:0)
aug. 28. 18:30
Bayern München - Hertha BSC
5:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 28. 17:00
Nice - Bordeaux
4:0 (3:0)
aug. 28. 21:00
Olympique Marseille - St. Etienne
3:1 (1:1)
aug. 28. 13:30
Heidenheim - Hamburger SV
0:0
aug. 28. 13:30
Holstein Kiel - Aue
3:0 (2:0)
aug. 28. 13:30
Darmstadt - Hannover 96
4:0 (2:0)
aug. 28. 20:30
Schalke 04 - Fortuna Düsseldorf
3:1 (1:1)
4 mérkőzés
aug. 28. 18:45
Cambuur - Twente
2:0 (0:0)
aug. 28. 20:00
PSV Eindhoven - Groningen
5:2 (3:2)
aug. 28. 20:00
Go Ahead Eagles - Sparta Rotterdam
2:0 (1:0)
aug. 28. 21:00
Willem II - Zwolle
1:0 (0:0)
aug. 28. 17:00
Sporting Gijón - Mirandés
2:1 (1:0)
aug. 28. 19:30
Real Oviedo - Tenerife
0:0
aug. 28. 19:30
Leganés - UD Ibiza
1:2 (0:0)
aug. 28. 22:00
Ponferradina - Girona
2:1 (1:0)

12 mérkőzés
aug. 28. 13:30
Cardiff - Bristol City
1:2 (0:1)
aug. 28. 13:30
Derby - Nottingham Forest
1:1 (1:0)
aug. 28. 16:00
Middlesbrough - Blackburn Rovers
1:1 (1:1)
aug. 28. 16:00
Barnsley - Birmingham
1:1 (1:1)
aug. 28. 16:00
Fulham - Stoke
3:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Millwall - Blackpool
2:1 (0:0)
aug. 28. 16:00
Huddersfield - Reading
4:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Hull - Bournemouth
0:0
aug. 28. 16:00
Luton - Sheffield United
0:0
aug. 28. 16:00
Preston - Swansea
3:1 (2:1)
aug. 28. 16:00
Queens Park - Coventry
2:0 (0:0)
aug. 28. 21:00
Peterborough - West Bromwich
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 28. 18:00
Vicenza - Frosinone
0:2 (0:0)
aug. 28. 20:30
Perugia - Ascoli
2:3 (1:1)
aug. 28. 16:30
Vizela - Boavista Porto
1:1 (0:0)
aug. 28. 19:00
FC Porto - Arouca
3:0 (2:0)
aug. 28. 21:30
Famalicao - Sporting CP
1:1 (0:0)
aug. 28. 15:00
Toulouse - Valenciennes
1:0 (1:0)
aug. 28. 15:00
Nimes - Caen
0:0
aug. 28. 19:00
Rodez - Dunkerque
2:2 (0:1)
aug. 28. 19:00
Nancy - Auxerre
1:4 (0:2)
aug. 28. 19:00
Pau - Dijon
2:0 (1:0)
aug. 28. 19:00
SC Bastia - Le Havre
0:0
aug. 28. 19:00
Quevilly - Paris FC
0:1 (0:0)
aug. 28. 19:00
Sochaux - Grenoble
1:0 (1:0)
aug. 28. 19:00
Guingamp - Ajaccio
1:1 (0:1)

2 mérkőzés
aug. 28. 17:00
Dinamo Bukarest - Argesul Pitesti
0:2 (0:1)
aug. 28. 20:00
Rapid Bukarest - CS U Craiova
1:2 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 28. 18:15
Istanbul Basaksehir - Kayserispor
0:1 (0:1)
aug. 28. 18:15
Malatyaspor - Gazisehir Gaziantep
2:0 (1:0)
aug. 28. 20:45
Besiktas - Fatih Karagümrük
1:0 (1:0)
aug. 28. 20:45
Hatayspor - Alanyaspor
5:0 (3:0)
1 mérkőzés
aug. 28. 22:00
Sport Recife - Chapecoense
0:0
4 mérkőzés
aug. 28. 18:30
Cercle Brugge - Sint-Truidense
0:1 (0:1)
aug. 28. 18:30
AS Eupen - Seraing United
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Hibernian - Livingston
2:0 (0:0)
aug. 28. 16:00
Motherwell - Dundee FC
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 28. 17:00
Hartberg - Salzburg
0:1 (0:1)
aug. 28. 17:00
Altach - Wolfsberger
1:2 (1:2)
3 mérkőzés
aug. 28. 13:00
Inhulets - Illichivets
3:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Metalist Kharkov - Dnipro-1
1:2 (1:0)
aug. 28. 18:30
Dinamo Kiev - Kolos Kovalivka
7:0 (6:0)
11 mérkőzés
aug. 28. 14:00
Rotherham - Doncaster
2:0 (2:0)
aug. 28. 16:00
Sunderland AFC - Wycombe
3:1 (2:0)
aug. 28. 16:00
Cambridge United - Bolton Wanderers
1:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Charlton Athletic - Crewe
2:0 (2:0)
aug. 28. 16:00
Morecambe - Sheffield Wednesday
1:0 (0:0)
aug. 28. 16:00
Ipswich - Wimbledon
2:2 (0:0)
aug. 28. 16:00
Oxford United - Lincoln City
3:1 (2:0)
aug. 28. 16:00
Plymouth - Fleetwood
1:1 (1:1)
aug. 28. 16:00
Shrewsbury - Gillingham
2:1 (0:1)
aug. 28. 16:00
Wigan - Portsmouth
1:0 (0:0)

6 mérkőzés
aug. 28. 14:00
Braunschweig - 1860 München
1:1 (0:0)
aug. 28. 14:00
Wehen Wiesbaden - Magdeburg
2:4 (0:2)
aug. 28. 14:00
Kaiserslautern - Zwickau
1:1 (1:0)
aug. 28. 14:00
Viktoria Berlin - Waldhof Mannheim
1:0 (0:0)
aug. 28. 14:00
Türkgücü-Ataspor - Osnabrück
0:3 (0:2)
aug. 28. 14:00
Viktoria Köln - Freiburg II
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 28. 18:00
St. Gallen - FC Zürich
3:3 (2:1)
aug. 28. 20:30
Sion - Lugano
3:2 (1:1)
aug. 28. 19:30
Barcelona II - Algeciras
1:1 (1:0)
aug. 28. 19:30
San Fernando - Villarreal II
1:3 (0:2)
aug. 28. 21:30
Albacete - Castellón
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 28. 23:00
Banfield - Platense
2:4 (1:2)
4 mérkőzés
aug. 28. 00:30
Columbus Crew - FC Cincinnati
3:2 (1:1)
aug. 28. 01:30
Montréal - Toronto FC
3:1 (1:0)
aug. 28. 02:30
Orlando City - Inter Miami
0:0
aug. 28. 21:30
Atlanta United - Nashville
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
aug. 28. 12:30
Nieciecza - Cracovia Krakow
1:2 (0:0)
aug. 28. 15:00
Lechia Gdansk - Radomiak Radom
2:2 (2:0)
aug. 28. 17:30
Lech Poznan - Pogon Szczecin
1:1 (0:0)
aug. 28. 20:00
Górnik Zabrze - Piast Gliwice
0:1 (0:0)

aug. 28. 20:30
Pescara - Ancona 1905
2:1 (1:0)
aug. 28. 20:30
Fermana - Viterbese Castrense
3:3 (2:0)
aug. 28. 20:30
Entella - Teramo
2:0 (0:0)
aug. 28. 16:30
Top Oss - Dordrecht
3:0 (1:0)
aug. 28. 17:30
Paganese - Messina
4:4 (1:2)
aug. 28. 20:30
Monopoli - Catania
3:0 (2:0)
aug. 28. 20:30
Nuova Monterosi - Foggia
0:0
11 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Forest Green Rovers - Port Vale
0:2 (0:2)
aug. 28. 16:00
Barrow - Bristol Rovers
1:1 (1:1)
aug. 28. 16:00
Crawley - Northampton
0:0
aug. 28. 16:00
Walsall - Stevenage
1:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Harrogate Town - Exeter
1:1 (1:0)
aug. 28. 16:00
Hartlepool - Carlisle
2:1 (1:1)
aug. 28. 16:00
Leyton - Bradford
2:0 (0:0)
aug. 28. 16:00
Salford - Newport
3:0 (3:0)
aug. 28. 16:00
Scunthorpe - Tranmere
1:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Sutton - Oldham
1:2 (0:0)
aug. 28. 16:00
Swindon - Mansfield
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 28. 18:00
Trencín - Sered
0:0
aug. 28. 18:00
Liptovsky Mikulás - FK Senica
1:2 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
aug. 28. 17:30
Real Unión - Inter de Madrid
2:1 (1:1)
aug. 28. 21:30
SD Logronés - Real Valladolid II
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 28. 18:55
Lokomotiv Zágráb - NK Gorica
0:1 (0:0)
aug. 28. 21:00
Sibenik - Istra 1961
3:1 (3:0)
3 mérkőzés
aug. 28. 15:00
AIK - Örebro
2:0 (2:0)
aug. 28. 15:00
Degerfors - Mjällby
0:2 (0:1)
aug. 28. 17:30
Varberg - Halmstad
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Banik Ostrava - Mlada Boleslav
1:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Slovácko - FK Pardubice
2:1 (2:0)
aug. 28. 16:00
Slovan Liberec - Zlín
0:1 (0:0)
aug. 28. 19:00
Sparta Praha - Budejovice
1:0 (1:0)
aug. 28. 18:00
Kriens - Winterthur
2:3 (2:2)
2 mérkőzés
aug. 28. 15:25
Novi Pazar - Metalac
2:0 (0:0)
aug. 28. 00:00
Brasil de Pelotas - Remo
1:1 (1:1)
aug. 28. 02:30
Coritiba - Botafogo
0:1 (0:1)
aug. 28. 23:45
Brusque - Londrina
0:0
2 mérkőzés
aug. 28. 18:00
Mjondalen - Lilleström
1:2 (1:1)
aug. 28. 20:00
Brann - Haugesund
1:3 (0:2)
aug. 28. 17:30
Renate - Padova
0:3 (0:1)
aug. 28. 17:30
Südtirol - Virtus Verona
1:0 (1:0)
aug. 28. 17:30
Feralpisalo - Fiorenzuola
1:2 (0:0)
aug. 28. 20:30
Legnano - Mantova
1:1 (0:1)
aug. 28. 20:30
Triestina - Seregno
0:0

Hoxa.hu, ahol megtalálhatod a hangod
aug. 28. 20:00
Rapid Wien II - Austria Lustenau
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 28. 12:00
Casa Pia - Benfica II
4:2 (2:1)
aug. 28. 15:00
Rio Ave - Leixőes
2:1 (1:0)
aug. 28. 16:30
Nacional - Varzim
2:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 28. 12:00
Honka - HIFK Helsinki
0:3 (0:2)
aug. 28. 16:00
Oulu - Lahti
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
aug. 28. 19:00
Teuta Durres - Vllaznia
3:0 (0:0)
5 mérkőzés
aug. 28. 11:00
Vissel Kobe - FC Tokyo
0:1 (0:0)
aug. 28. 12:00
Gamba Osaka - Cerezo Osaka
0:1 (0:0)
aug. 28. 12:00
Sanfrecce Hiroshima - Oita Trinita
4:1 (1:1)
2 mérkőzés
aug. 28. 20:00
Levszki Szófia - Beroe
2:1 (2:0)
aug. 28. 15:30
Torpedo Zhodino - FK Gomel
0:1 (0:0)
aug. 28. 17:30
Dinamo Minsk - FK Minsk
2:0 (0:0)
aug. 28. 19:30
BATE Borisov - Isloch
2:2 (0:2)
aug. 28. 20:45
Westerlo - Lierse Kempenzonen
3:2 (0:1)

Kvízjáték online és ingyenes
aug. 28. 18:10
Deportivo Maipú - Tigre
0:4 (0:3)
aug. 28. 20:00
Almagro - Atlético Rafaela
1:0 (0:0)
aug. 28. 20:00
Tristán Suárez - GyE Jujuy
2:0 (0:0)
aug. 28. 20:00
San Telmo - San Martín
2:1 (1:1)
aug. 28. 20:30
All Boys - Villa Dálmine
0:0
aug. 28. 21:30
Agropecuario - Quilmes
3:1 (2:0)
aug. 28. 12:40
Arka Gdynia - Odra Opole
3:0 (2:0)
aug. 28. 18:00
Widzew Lódz - Gornik Polkowice
4:2 (1:1)
aug. 28. 20:30
Miedz Legnica - Jastrzebie
1:1 (0:0)
aug. 28. 13:00
AFC Eskilstuna - Brage
2:1 (1:1)
aug. 28. 13:00
Landskrona - Helsingborg
0:1 (0:1)
aug. 28. 15:00
Västeras SK - Falkenberg
1:3 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 28. 02:00
Mazatlán - Atlético San Luis
2:2 (1:1)
aug. 28. 04:00
Puebla - Querétaro
1:0 (0:0)
aug. 28. 04:06
Club Tijuana - Monterrey
2:2 (1:2)
2 mérkőzés
aug. 28. 17:00
Tabor Sezana - Koper
0:1 (0:0)
aug. 28. 20:15
Maribor - Bravo
1:1 (1:0)
aug. 28. 16:00
Dunfermline - Arbroath
0:3 (0:2)
aug. 28. 16:00
Kilmarnock - Inverness
0:1 (0:1)
aug. 28. 16:00
Partick Thistle - Greenock Morton
3:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Queen Of The South - Hamilton
1:2 (0:0)

Fogyj áplálékkiegészítőkkel
2 mérkőzés
aug. 28. 19:00
Tuzla City - FK Rudar
3:2 (2:1)
aug. 28. 21:00
Velez Mostar - Leotar Trebinje
2:1 (2:0)
aug. 28. 15:00
Aalesund - Raufoss
4:2 (3:1)
aug. 28. 15:00
Asane - Strommen
2:1 (1:0)
aug. 28. 15:00
Jerv - Fredrikstad
3:2 (2:1)
aug. 28. 15:00
Sogndal - Ranheim
1:2 (1:1)
aug. 28. 15:00
Sandnes Ulf - Grorud
2:3 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 28. 21:00
Palestino - Universidad Católica
3:0 (0:0)
aug. 28. 18:15
Keciörengücü - Adanaspor
2:0 (0:0)
aug. 28. 18:15
Kocaelispor - Samsunspor
1:0 (1:0)
aug. 28. 20:45
Bursaspor - Eyüpspor
0:2 (0:0)
11 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Dagenham & Redbridge - Bromley
4:2 (1:1)
aug. 28. 16:00
Eastleigh - Wrexham
0:2 (0:2)
aug. 28. 16:00
Chesterfield - Wealdstone
2:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Woking - Halifax
2:3 (1:2)
aug. 28. 16:00
Grimsby - Weymouth
1:0 (0:0)
aug. 28. 16:00
Maidenhead - Dover Athletic
2:0 (2:0)
aug. 28. 16:00
Notts - Torquay
1:1 (0:1)
aug. 28. 16:00
Boreham Wood - Aldershot
1:0 (0:0)
aug. 28. 16:00
Solihull Moors - Barnet
1:1 (1:0)
aug. 28. 16:00
Yeovil - King's Lynn
1:2 (1:0)
aug. 28. 18:20
Southend - Stockport
0:1 (0:1)

aug. 28. 17:00
Pyramids - Ghazl El Mehalla
6:0 (2:0)
aug. 28. 17:00
Smouha - Misr Lel Makasa
1:1 (1:1)
aug. 28. 19:00
Al Mokawloon - Al-Ittihad
1:3 (1:1)
aug. 28. 19:00
El Entag El Harby - Wadi Degla
2:2 (1:0)
aug. 28. 21:00
ENPPI - El Gounah
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 28. 15:00
Trans Narva - Parnu
3:0 (3:0)
aug. 28. 17:30
Paide - Kuressaare
4:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 28. 14:30
Scheveningen - Spakenburg
2:1 (2:1)
aug. 28. 15:00
Ijsselmeervogels - Quick Boys
0:1 (0:0)
aug. 28. 15:00
Volendam II - Sparta Rotterdam II
2:6 (0:2)
aug. 28. 15:00
Kozakken Boys - GVVV
1:1 (1:0)
aug. 28. 15:00
Rijnsburgse - Maassluis
3:0 (2:0)
aug. 28. 15:30
TEC - Noordwijk
3:1 (1:1)
aug. 28. 15:30
Katwijk - Hardenberg
2:0 (1:0)
aug. 28. 15:30
Koninklijke - Ido-Ambacht
3:2 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 28. 10:15
Chrudim - Jihlava
0:1 (0:0)
aug. 28. 10:15
Trinec - Lisen
0:2 (0:1)
aug. 28. 10:15
Vyskov - Prostejov
4:0 (1:0)

aug. 28. 16:00
07 Vestur - B68 Toftir
1:1 (0:0)
aug. 28. 16:30
Fuglafjordur - TB Tvoroyri
2:2 (1:2)
1 mérkőzés
aug. 28. 21:15
Valur - Stjarnan
1:2 (0:1)
6 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Gnistan - Klubi 04 Helsinki
1:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Rovaniemi - Vaasa
3:2 (1:1)
aug. 28. 16:00
Jippo - MP Mikkeli
4:2 (2:1)
aug. 28. 16:00
MuSa - KPV Kokkola
1:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
PK-35 Vantaa - Jaro
2:1 (0:0)
aug. 28. 16:00
EIF Ekenas - Turku
1:2 (1:0)
aug. 28. 17:00
NS Drava - Krsko
0:1 (0:0)
aug. 28. 17:00
Primorje - Roltek Dob
1:2 (0:0)
aug. 28. 17:00
Bilje - Beltinci
4:0 (0:0)
aug. 28. 17:00
Ilirija Ljubljana - ND Gorica
0:1 (0:0)
aug. 28. 19:00
Brezice - Rogaska
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 28. 14:00
Jammerbugt - Helsingor
0:6 (0:2)
aug. 28. 02:40
Quindío - Once Caldas
2:1 (0:1)
aug. 28. 23:00
Envigado - La Equidad
3:2 (2:1)
aug. 28. 18:00
F91 Dudelange - Hostert
2:2 (0:0)
aug. 28. 18:00
Progres Niedercorn - Jeunesse Esch
2:1 (1:0)
aug. 28. 18:00
Wiltz - RFCU Luxemburg
2:3 (0:0)

aug. 28. 11:00
JEF United - V-Varen Nagasaki
2:0 (1:0)
aug. 28. 11:30
Kyoto Sanga - Tokyo Verdy
3:1 (0:1)
aug. 28. 11:30
Ryukyu - Blaublitz Akita
2:1 (0:0)
aug. 28. 12:00
Jubilo Iwata - Sagamihara
1:1 (0:1)
aug. 28. 12:00
Mito Hollyhock - Albirex Niigata
4:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 28. 18:00
Alianza Atlético - Carlos Manucci
2:0 (0:0)
aug. 28. 20:15
Cajamarca - Alianza Universidad
1:0 (1:0)
aug. 28. 22:30
Universitario - Academia Cantolao
2:2 (0:1)
5 mérkőzés
aug. 28. 15:30
Flint - Aberystwyth
1:0 (0:0)
aug. 28. 15:30
Bala - Cardiff MU
0:0
aug. 28. 15:30
Cefn Druids - Barry Town
1:4 (1:1)
aug. 28. 18:15
Penybont - Connah's Quay
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
aug. 28. 15:00
Golden Arrows - Mamelodi Sundowns
1:1 (1:0)
aug. 28. 17:00
Dubrava - Radnik Sesvete
0:0
aug. 28. 17:00
Dugopolje - Osijek II
0:0
aug. 28. 17:00
Kustosija - Opatija
0:0
aug. 28. 16:00
Afturelding - Thróttur Reykjavík
3:1 (1:0)
aug. 28. 16:00
UMF Grindavik - Kórdrengir
1:2 (0:1)
aug. 28. 16:00
Fram Reykjavik - Grotta
2:1 (1:0)
aug. 28. 16:00
Vikingur Olafsvik - Selfoss
0:3 (0:2)
aug. 28. 18:00
Thor Akureyri - Fjölnir
0:0

1 mérkőzés
aug. 28. 04:30
Las Vegas Lights - L. A. Galaxy II
2:3 (1:1)
6 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Bregalnica Stip - Akademija Pandev
3:2 (0:1)
aug. 28. 16:00
Pelister - Shkendija
2:2 (1:1)
aug. 28. 16:00
Shkupi - FK Skopje
4:1 (1:0)
aug. 28. 16:00
Makedonija Gjorce Petrov - Borec
3:2 (1:1)
aug. 28. 16:00
Renova - Rabotnicki
1:1 (1:1)
aug. 28. 16:00
Tikves Kavadarci - Struga
1:1 (1:0)
aug. 28. 18:00
Jezero - FK Podgorica
1:2 (0:0)
aug. 28. 19:00
Iskra Danilovgrad - OFK Petrovac
4:1 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 28. 19:00
CSF Balti - Sheriff Tiraspol
0:2 (0:1)
aug. 28. 11:00
Pohang - Suwon Blue Wings
0:0
aug. 28. 12:00
Jeonbuk - Suwon City
2:2 (0:2)
aug. 28. 12:00
Daegu - Seongnam Ilhwa
3:1 (2:0)
1 mérkőzés
aug. 28. 16:00
Nevezis - Banga
0:3 (0:3)
2 mérkőzés
aug. 28. 14:00
Noah Jürmala - FS METTA/LU Riga
0:3 (0:0)
aug. 28. 16:00
Liepaja - Spartaks Jürmala
3:0 (2:0)
aug. 28. 19:00
Grecia - Sporting San José
1:1 (1:0)
aug. 28. 22:00
Jicaral - Guadalupe
0:0
aug. 28. 17:00
Drita Gijlan - Llapi
0:0
aug. 28. 17:00
Ulpiana - Malisheva
1:3 (0:0)

aug. 28. 16:00
Cliftonville - Carrick Rangers
2:1 (2:1)
aug. 28. 16:00
Dungannon Swifts - Glentoran
2:3 (1:1)
aug. 28. 16:00
Linfield - Crusaders
2:0 (1:0)
aug. 28. 16:00
Warrenpoint - Ballymena
2:1 (1:1)
aug. 28. 18:30
JSM Skikda - Kabylie
1:1 (0:1)
aug. 28. 22:00
Atlético Venezuela - Caracas
0:2 (0:0)
aug. 28. 11:00
Chungnam Asan - Busan I'Park
3:2 (1:2)
aug. 28. 12:00
Bucheon 1995 - Daejeon Citizen
4:2 (2:1)
aug. 28. 10:00
Hércules - Eldense
1:2 (0:1)
aug. 28. 11:00
Ourense CF - Coruxo
2:2 (0:1)
aug. 28. 11:30
Haro Deportivo - Náxara
1:1 (0:1)
aug. 28. 17:00
Paralimni - Ahironas
1:1 (0:0)
aug. 28. 17:00
Panionios Athen - Ionikos Nikea
1:1 (1:0)
aug. 28. 17:00
OFI Heraklion - Atsalenios
5:0 (1:0)
aug. 28. 17:30
PAS Giannina - Panaitolikos
2:3 (0:2)
aug. 28. 18:00
Apollon Limassol - Pafos FC
1:2 (1:2)
aug. 28. 18:00
Nea Salamina - Alki Oroklini
2:0 (2:0)
aug. 28. 18:00
CE Europa - Olot
0:0
aug. 28. 18:00
Atromitos - Apollon Smyrnis
1:3 (1:3)
aug. 28. 18:00
Gava - Vilassar de Mar
0:0
aug. 28. 19:00
Aris Saloniki - Lamia
1:1 (0:0)
aug. 28. 19:00
Panathinaikosz - Asteras Tripolis
1:1 (1:1)
aug. 28. 19:00
St. George's - Zebbug Rangers
1:0 (1:0)
aug. 28. 19:30
CD Marino - UD San Fernando
1:0 (0:0)
aug. 28. 20:00
Salamanca CF UDS - Guijuelo
0:1 (0:0)
aug. 28. 20:00
Olímpic de Xativa - Acero
1:1 (0:1)
aug. 28. 20:00
Santfeliuenc - L'Hospitalet
0:3 (0:1)
aug. 28. 20:30
Yeclano - Real Murcia
0:0 / tizenegyesekkel 4:5
aug. 28. 20:30
Portuense - Rotena
1:2 (0:2)
aug. 28. 21:00
San Gwann - Pieta Hotspurs
3:4 (0:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
370
35 (9%)
134 (36%)
443
362
33 (9%)
137 (38%)
439
371
33 (9%)
137 (37%)
439
4. AltT
374
37 (10%)
125 (33%)
435
374
35 (9%)
130 (35%)
435
374
40 (11%)
117 (31%)
434
374
33 (9%)
133 (36%)
431
374
29 (8%)
142 (38%)
429
9. Xxy
367
30 (8%)
138 (38%)
426
366
28 (8%)
141 (39%)
422

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont