Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 28. » Atlanta United - Nashville

Atlanta United - Nashville 0:2 (0:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. május 18-án is lesz Nashville - Atlanta United mérkőzés!

MLS mérkőzés, alapszakasz - 2021. augusztus 28. 21:30
Helyszín: Mercedes-Benz Stadium (Atlanta, Georgia)

Daniel Ríos ('45+2, 0-1), Randal Leal ('90+5, 0-2)

• A mérkőzés mindkét gólja a a hosszabbításokban született, egy az első félidő, egy pedig a második félidő végén.
  • Anton Walkes, Brooks Lennon, Hany Mukhtar, David Romney, Daniel Lovitz és Joe Willis összesen hat Atlanta United - Nashville mérkőzésen szerepeltek.

Atlanta United utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenVereségVereségDöntetlenVereségDöntetlen

Nashville utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenGyőzelemVereségDöntetlenDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Inkább Nashville győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben ötször találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya az Atlanta United csapatának kedvez (10:9).

Ebből a csapatok kétszer játszottak az Atlanta United stadionjában, a gólarány pedig a hazaiaknak, az Atlanta United csapatának kedvez (4:2).

Az elmúlt fél évben az Atlanta United kétszer nyert hazai pályán, kétszer játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint a Nashville egyszer sem nyert idegenben, háromszor játszott döntetlent és kétszer kapott ki. A statisztika alapján az Atlanta United sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a MLS mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, az Atlanta United 4 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, a Nashville pedig idegenben ötször játszott döntetlent és kétszer kapott ki. Tehát az Atlanta United jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben az Atlanta United olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a New England, a Columbus Crew. A Nashville gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. az Inter Miami vagy a New York Red Bulls. Az Atlanta United csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Atlanta United 1304., Nashville 1817. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlanta United jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus az Atlanta United csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.