Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 28. » Mazatlán - Atlético San Luis

Mazatlán - Atlético San Luis 2:2 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2024. január 13-án is volt Mazatlán - Atlético San Luis mérkőzés!

Mexikói Bajnokság mérkőzés, 7. forduló - 2021. augusztus 28. 02:00
Helyszín: Estadio de Mazatlán (Mazatlán)

Germán Berterame ('39, 11-esből, 0-1), Giovanni Augusto ('45+6, 11-esből, 1-1), Giovanni Augusto ('89, 2-1), Andrés Vombergar ('90+6, 2-2)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.

Mazatlán utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelem

Atlético San Luis utolsó 10 meccse

Forma: DöntetlenVereségGyőzelemDöntetlenGyőzelemVereségVereségVereségVereségVereség

Inkább Atlético San Luis győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben kétszer találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Mazatlán csapatának kedvez (5:3).

Ebből a csapatok egyszer játszottak a Mazatlán stadionjában, a gólarány pedig a vendégeknek, az Atlético San Luis csapatának kedvez (3:0).

Az elmúlt fél évben a Mazatlán egyszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Atlético San Luis kétszer nyert idegenben, ezzel minden meccsét megnyerve. Ezek alapján nagyobb sikerrel vette az Atlético San Luis az utóbbi mérkőzéseit.
Ha az elmúlt egy évben, a Mexikói Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Mazatlán 2 győzelmet, 3 döntetlent és 2 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Atlético San Luis pedig idegenben kétszer nyert és ötször kapott ki. Tehát a Mazatlán jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Mazatlán olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. a Club León vagy a Pachuca. Az Atlético San Luis pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. az UNAM Pumas vagy a Club Guadalajara. A Mazatlán erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Mazatlán olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Tigres vagy a CF América. Az Atlético San Luis gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Juárez, a Club Atlas. A Mazatlán csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Mazatlán 3392., Atlético San Luis 2019. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Atlético San Luis jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Mazatlán csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.