Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 1.

Meccsek - 2021. augusztus 1.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. augusztus 1.)


1 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 1. 17:45
ZTE - Fehérvár
1:1 (0:0)
aug. 1. 20:00
Újpest - Puskás Akadémia
1:2 (0:1)
9 mérkőzés
aug. 1. 17:30
Nyíregyháza - Dorog
3:2 (0:2)
aug. 1. 17:30
III. Kerületi TUE UPE - Budafok
0:4 (0:0)
aug. 1. 19:00
Csákvár - Diósgyőr
0:1 (0:1)
aug. 1. 19:00
Vasas - Ajka
2:1 (2:1)
aug. 1. 19:00
Kecskeméti TE - Budaörs
2:3 (0:0)
aug. 1. 19:00
Szolnoki MÁV - Szentlőrinc
1:1 (0:0)
aug. 1. 19:00
Siófok - Soroksár
0:0

aug. 1. 13:30
Holstein Kiel - Schalke 04
0:3 (0:2)
aug. 1. 13:30
Hamburger SV - Dynamo Dresden
1:1 (1:0)
aug. 1. 13:30
Aue - St. Pauli
0:0
aug. 1. 11:00
Vidi II - Puskás Akadémia II.
0:2 (0:1)
aug. 1. 17:30
Érd - Bicske
4:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Nagykanizsai TE - ZTE II
0:2 (0:0)
aug. 1. 17:30
Andráshida - Gyirmót II
1:3 (0:0)
aug. 1. 17:30
Tatabánya - Győri ETO II
1:4 (0:0)
aug. 1. 17:30
Veszprém - Komárom
2:0 (0:0)
aug. 1. 17:30
BVSC-Zugló - Gárdony
2:0 (0:0)
aug. 1. 18:00
Pápai Perutz - SC Sopron
1:0 (0:0)
aug. 1. 19:00
Kaposvár - Mosonmagyaróvár
0:2 (0:2)
aug. 1. 11:00
Ferencváros II - Iváncsa
2:1 (0:1)
aug. 1. 17:30
Makó - Monor
0:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Dunaújváros - Szekszárd
2:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Cegléd - Hódmezővásárhely
1:2 (0:0)
aug. 1. 17:30
Gerjen - Paks II
0:2 (0:0)
aug. 1. 17:30
ESMTK - Dabas-Gyón
0:0
aug. 1. 17:30
FC Dabas - Rákosmenti KSK
5:1 (2:0)
aug. 1. 17:30
Mohács - Kozármisleny
0:2 (0:0)
aug. 1. 17:00
Eger - Tállya
1:0 (0:0)
aug. 1. 17:30
BKV Előre - Salgótarján
3:0 (0:0)
aug. 1. 17:30
Tiszaújváros - Újpest II
3:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Kazincbarcika - Tiszafüred
2:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Debreceni EAC - DVTK II
2:0 (0:0)
aug. 1. 17:30
Putnok - Hidasnémeti
3:0 (0:0)
aug. 1. 17:30
Kisvárda II - Sényő
3:0 (0:0)

7 mérkőzés
aug. 1. 12:00
Estrela - Penafiel
0:1 (0:1)
aug. 1. 15:00
Famalicao - Estoril
1:0 (1:0)
aug. 1. 16:30
Farense - Santa Clara
0:0
aug. 1. 18:00
Covilha - Mafra
3:1 (1:0)
aug. 1. 18:00
Arouca - Rio Ave
0:1 (0:1)
aug. 1. 19:00
Casa Pia - Guimaraes
0:1 (0:1)
aug. 1. 21:30
Boavista Porto - Portimonense
2:0 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 1. 16:30
FK Ural - FK Nizhny Novgorod
1:1 (1:0)
aug. 1. 19:00
FK Krasnodar - Khimki
0:1 (0:0)
aug. 1. 19:00
FK Rostov - Zenit Szentpétervár
2:4 (1:2)
2 mérkőzés
aug. 1. 18:15
CS U Craiova - Botosani
1:2 (1:0)
aug. 1. 21:00
UTA Arad - Steaua Bukarest
1:1 (1:0)
4 mérkőzés
aug. 1. 13:30
Union St. Gilloise - Club Brugge
0:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Zulte-Waregem - Standard Liege
1:2 (0:0)
aug. 1. 18:30
Gent - Beerschot-Wilrijk
2:2 (1:0)
aug. 1. 21:00
Royal Antwerp - Kortrijk
0:1 (0:0)
89 mérkőzés
aug. 1. 15:00
Herseaux - Havinnes
2:2 (0:0)
aug. 1. 15:00
Jeunesse Freylangeoise - Aywaille
0:2 (0:0)
aug. 1. 15:00
Montigny - Rapid Symphorinois
0:4 (0:0)
aug. 1. 15:00
Nismes - Flavion-Morialmé
2:3 (0:0)
aug. 1. 15:00
Cité Sport - Racing Vaux
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Excelsior Zedelgem - Wielsbeke
3:3 (0:0)
aug. 1. 16:00
Oostkamp - Lauwe
4:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Tournai - Racing Waregem
0:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
RC Lebbeke - Latem
2:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Sint-Niklaas - Eendracht Zele
2:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Sint-Denijs Sport - Lochristi
0:6 (0:0)
aug. 1. 16:00
Sporting Bruxelles - Kruibeke
2:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Lorraine Arlon - Bercheux
4:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Berg en Dal - Vorselaar
2:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Oostduinkerke - Estaimbourg
2:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Diksmuide - Anzegem
2:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Wervik - Eendracht Aalter
2:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
TSC Proven - KWS Lauwe
1:3 (0:0)
aug. 1. 16:00
Denderhoutem - Eeklo Meetjesland
4:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Ardennen - Voorde Appelterre
2:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Elene-Grotenberge - Haasdonk
5:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
VW Hamme - Wambeek
1:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Galmaarden - Jong Lede
0:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Hornu - Ostiches
0:3 (0:0)
aug. 1. 16:00
Beloeil - AFC Evere
2:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Genly-Quévy - Bleid
9:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Genappe - Ixelles
3:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Sint-Job - Grimbergen
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Broechem - Saint-Josse
0:0
aug. 1. 16:00
Bornem - Berchem Sport II
2:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Hoboken - Schelle Sport
1:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Andennais - Gosselies Sports
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Meux II - Onhaye
0:4 (0:0)
aug. 1. 16:00
Jeunesse Tamines - Malonne
6:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Aische - Arquet
3:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Erpion - Linden
1:6 (0:0)
aug. 1. 16:00
Courcelles - Walcourt
5:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Jodoigne - Montignies
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Crossing Vissenaken - Rhisnes
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Mormont - Saint-Louis-Saint-Leger
6:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Sprimont-Comblain II - Rochefort
0:3 (0:0)
aug. 1. 16:00
Bastogne - Meix-Devant-Virton
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Tenneville Sports - Vaux
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Gouvy - Messancy
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Wanze / Bas-Oha - Chevetogne
1:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Fizoise - Sprimont-Comblain
0:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Ster-Francorchamps II - Huccorgne
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Huy - Melreux
6:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Waanrode - Sint-Lenaarts
0:5 (0:0)
aug. 1. 16:00
Nijlen - Noordstar Noorderwijk
12:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Diest - Sport Koersel
7:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Herstal - Elsautoise
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Bregel Sport - Stade Disonais
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Rechain - Schoonbeek-Beverst
2:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Raeren - Hombourg
2:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Wellen - Sart-Tilman
5:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Entente Blegnytoise II - Richelle
0:4 (0:0)
aug. 1. 16:00
Harchies-Bernissart - Nivellois
2:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Rhodienne-De Hoek - Etterbeek
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Braine - Uccle
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Binche - Vacresse
8:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Wolvertem Merchtem - Wemmel
2:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Rupelmonde - Rapid Leest
0:4 (0:0)
aug. 1. 16:00
Ranst - Willebroekse
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Excelsior Mariaburg - Herent
1:3 (0:0)
aug. 1. 16:00
Standaard Meerbeek - Dilbeek
2:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Sint-Jozef Londerzeel - Eppegem
1:6 (0:0)
aug. 1. 16:00
Aubel - Weerstand Koersel
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Grimbie - Eendracht Termien
2:9 (0:0)
aug. 1. 16:00
Wevelgem - Obigies
5:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Roeselare Daisel - Blankenberge
1:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Olympic Burst - Erpe-Mere United
1:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Morlanwelz - SG-Tertre-Hautrage
3:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Trois Frontieres - Aubel II
5:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Eendracht Henis - Gravelo
1:3 (0:0)
aug. 1. 16:00
SLW Maaseik - Zepperen-Brustem
0:5 (0:0)
aug. 1. 16:00
Beringen - Mol Wezel
1:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Hoegaarden-Outgaarden - Bossiere
3:1 (0:0)
aug. 1. 17:00
Munkzwalm - Kalken
0:4 (0:0)
aug. 1. 18:00
KFC Lille - Oud-Turnhout
2:0 (0:0)
aug. 1. 18:00
Bierbeek - Union Namur
2:1 (0:0)

7 mérkőzés
aug. 1. 00:00
Sao Paulo - Palmeiras
0:0
aug. 1. 02:00
Bragantino - Gremio Porto Alegre
1:0 (0:0)
aug. 1. 21:00
Atlético Mineiro - Atlético PR
2:0 (0:0)
aug. 1. 21:00
Corinthians - Flamengo RJ
1:3 (0:3)
aug. 1. 23:15
Bahia - Sport Recife
0:1 (0:0)
aug. 1. 23:15
Chapecoense - Santos
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
aug. 1. 16:00
Aberdeen - Dundee United
2:0 (1:0)
aug. 1. 17:30
Motherwell - Hibernian
2:3 (2:1)
3 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Salzburg - Ried
7:1 (2:0)
aug. 1. 17:00
Austria Wien - Swarovski Tirol
1:1 (0:1)
aug. 1. 17:00
Wolfsberger - Sturm Graz
1:4 (1:4)
3 mérkőzés
aug. 1. 16:00
Illichivets - Desna
1:2 (0:0)
aug. 1. 18:30
Dinamo Kiev - Veres Rivne
4:0 (3:0)
aug. 1. 18:30
Vorskla Poltava - Rukh Vynnyky
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 13:00
Türkgücü-Ataspor - Hallescher
2:2 (1:0)
aug. 1. 14:00
Braunschweig - Viktoria Berlin
0:4 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 1. 14:15
St. Gallen - Luzern
2:2 (2:0)
aug. 1. 16:30
Basel - Sion
6:1 (5:0)
aug. 1. 16:30
Servette - Lugano
0:2 (0:0)
4 mérkőzés
aug. 1. 01:15
Platense - CA Independiente
1:1 (1:1)
aug. 1. 23:00
River Plate - Huracán
1:1 (0:0)

7 mérkőzés
aug. 1. 00:00
New York Red Bulls - New England
2:3 (1:0)
aug. 1. 02:00
Inter Miami - Montreal Impact
2:1 (0:1)
aug. 1. 02:30
Sporting Kansas City - FC Dallas
1:2 (0:1)
aug. 1. 03:00
Austin FC - Colorado Rapids
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 1. 15:00
Warta Poznan - Pogon Szczecin
1:1 (0:1)
aug. 1. 17:30
Cracovia Krakow - Slask Wroclaw
1:2 (0:1)
aug. 1. 20:00
Jagiellonia - Rakow Czestochowa
3:0 (2:0)
5 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Spartak Kvasov - Belusa
0:2 (0:0)
aug. 1. 17:00
Lipová - Druzstevník Trstice
0:2 (0:0)
aug. 1. 17:00
Nafta Gbely - Myjava
2:0 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 1. 18:00
FK Senica - Trnava
2:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Zlate Moravce - Zilina
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
aug. 1. 18:55
Hajduk Split - Sibenik
1:0 (1:0)
aug. 1. 21:00
Dinamo Zágráb - Rijeka
3:3 (2:3)
aug. 1. 21:00
Osijek - Slaven Belupo
0:0

4 mérkőzés
aug. 1. 14:00
Aarhus - Randers
1:2 (0:1)
aug. 1. 14:00
Silkeborg - Aalborg
0:0
aug. 1. 16:00
Vejle Boldklub - Bröndby
2:2 (1:1)
aug. 1. 18:00
Odense BK - FC Kobenhavn
0:2 (0:1)
3 mérkőzés
aug. 1. 15:00
Djurgarden - Häcken
2:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Kalmar - Mjällby
1:0 (0:0)
aug. 1. 17:30
Östersunds - Hammarby
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 1. 16:00
Slovácko - Budejovice
1:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Banik Ostrava - Zlín
5:1 (4:0)
aug. 1. 19:00
Bohemians 1905 - Viktoria Plzen
1:2 (1:0)
aug. 1. 14:15
FC Vaduz - Neuchatel Xamax FC
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
aug. 1. 18:55
Cukaricki - Metalac
2:1 (1:0)
aug. 1. 18:55
FK Mladost Lucani - Vojvodina
elhalasztva
aug. 1. 21:00
Partizan - Vozdovac
4:0 (2:0)
aug. 1. 10:30
Vorwärts Steyr - Blau-Weiss Linz
0:4 (0:2)
aug. 1. 02:00
Botafogo - Vasco da Gama
2:0 (1:0)
aug. 1. 02:00
Brusque - Confianca
3:0 (3:0)
aug. 1. 23:15
Remo - CSA
1:0 (1:0)
aug. 1. 23:15
CRB - Ponte Preta
1:1 (1:1)
23 mérkőzés
aug. 1. 13:00
Nardo - Stjördals-Blink
3:0 (0:0)
aug. 1. 14:00
Fana - Brann
0:3 (0:0)
aug. 1. 14:00
Alta - Tromso
3:1 (0:0)
aug. 1. 15:00
Eidsvold - Raufoss
1:3 (0:0)
aug. 1. 15:00
Flekkeroy - Jerv
2:2 / tizenegyesekkel 4:1 (0:0)
aug. 1. 16:00
Djerv - Viking
0:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Hodd - Molde
1:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Levanger - Ranheim
0:2 (0:0)
aug. 1. 16:00
Ullern - Valerenga
1:3 (0:0)
aug. 1. 16:15
Skeid - Lilleström
1:2 (0:0)
aug. 1. 18:00
Orkla - Rosenborg
1:11 (0:0)
aug. 1. 18:00
Junkeren - Bodo/Glimt
1:3 (0:0)
aug. 1. 18:00
IF Ready - Stromsgodset
0:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Moss - Fredrikstad
3:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Nordstrand - Sarpsborg 08
0:3 (0:0)
aug. 1. 18:00
Kjelsas - Grorud
0:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Ullensaker/Kisa - Stabaek
0:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
FK Arendal - Sandefjord
5:4 (0:0)
aug. 1. 18:00
Tiller - Kristiansund
1:5 (0:0)
aug. 1. 18:00
Notodden - Mjondalen
0:3 (0:0)
aug. 1. 18:00
Fram Larvik - Odd Grenland
0:1 (0:0)
aug. 1. 18:00
Akra - Sandnes Ulf
2:3 (0:0)
aug. 1. 19:00
Fyllingsdalen - Öygarden
1:2 (0:0)

2 mérkőzés
aug. 1. 20:00
Arda Kardzhali - CSKA Szófia
elhalasztva
aug. 1. 17:45
Slutsk - Dinamo Minsk
1:1 (1:1)
aug. 1. 12:40
Widzew Lódz - Sandecja Nowy Sacz
3:0 (2:0)
aug. 1. 15:00
Gornik Polkowice - Podbeskidzie
1:1 (0:1)
aug. 1. 18:00
Stomil Olsztyn - Chrobry Glogów
1:2 (0:2)
aug. 1. 17:00
Falkenberg - Norrby
1:1 (0:1)
aug. 1. 17:00
Västeras SK - Landskrona
3:1 (1:1)
5 mérkőzés
aug. 1. 00:00
Club León - Club Tijuana
2:1 (1:0)
aug. 1. 02:00
CF América - Club Necaxa
2:1 (1:0)
aug. 1. 04:00
Club Atlas - Juárez
2:0 (0:0)
aug. 1. 04:00
Monterrey - UNAM Pumas
2:0 (1:0)
aug. 1. 19:00
Toluca - Tigres
3:1 (1:1)

Unatkozol? Gyere játszani!
2 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Domzale - Tabor Sezana
1:1 (1:1)
aug. 1. 20:15
Olimpija Ljubljana - Maribor
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
3 mérkőzés
2 mérkőzés
aug. 1. 14:00
Nőmme Kalju - TJK Legion
3:1 (2:0)
aug. 1. 18:00
Trans Narva - FCI Levadia
1:4 (0:3)
1 mérkőzés
4 mérkőzés
aug. 1. 10:30
Sparta Praha II - Prostejov
4:0 (2:0)
aug. 1. 17:00
Varnsdorf - Viktoria Zizkov
2:1 (1:1)
aug. 1. 17:00
Vlasim - Chrudim
4:1 (1:1)
aug. 1. 20:00
Zbrojovka Brno - Opava
2:1 (0:1)
aug. 1. 16:00
Fuglafjordur - Runavik
1:1 (0:0)
aug. 1. 17:00
HB Torshavn - 07 Vestur
5:0 (0:0)
aug. 1. 01:30
Club Bolívar - Jorge Wilstermann
4:0 (4:0)
aug. 1. 21:00
Real Tomayapo - Oriente Petrolero
0:1 (0:0)
aug. 1. 23:15
Guabirá - Always Ready
0:0
3 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Gnistan - Rovaniemi
1:2 (0:1)
aug. 1. 17:30
Jaro - KPV Kokkola
0:0
aug. 1. 17:30
MuSa - EIF Ekenas
2:6 (1:3)

ORGANIC SHOP BIO VANÍLIAHAB HIDRATÁLÓ TESTÁPOLÓ 450 ML
aug. 1. 17:30
Nafta - Krsko
2:2 (0:0)
aug. 1. 17:30
NS Drava - Beltinci
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 15:00
Alashkert - Ararat-Armenia
0:3 (0:0)
aug. 1. 18:00
Urartu - Noravank
3:0 (0:0)
aug. 1. 23:00
Atlante - Correcaminos
3:0 (2:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 14:00
HB Koge - Hvidovre
0:3 (0:2)
aug. 1. 15:00
Nyköbing - Fredericia
4:4 (2:3)
2 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Metalourg - Qizilqum
1:2 (0:0)
aug. 1. 17:00
Kokand-1912 - Navbahor
1:2 (0:1)
aug. 1. 01:30
Libertad - Sol de América
1:1 (1:0)
aug. 1. 23:00
Guaraní - 12 de Octubre
4:1 (1:0)
3 mérkőzés
aug. 1. 18:00
Cusco - Alianza Universidad
2:3 (1:1)
aug. 1. 20:15
Deportivo Binacional - Melgar
1:5 (0:2)
6 mérkőzés

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
12 mérkőzés
5 mérkőzés
aug. 1. 14:00
Maqtaaral - Tobol
4:0 (1:0)
aug. 1. 14:00
Zhetysu - Kaspiy Aktau
0:0
aug. 1. 15:00
Akzhayik - FK Astana
3:0 (1:0)
aug. 1. 17:00
SDYuShOR 8 - Shakter Karaganda
0:4 (0:1)
aug. 1. 17:00
Ordabasy - Kyzyl-Zhar
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 13:30
Speks - Grobina
4:2 (0:0)
aug. 1. 14:00
Ludzas - Albatroz
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
aug. 1. 16:00
Riteriai - Dainava Alytus
2:1 (0:1)
aug. 1. 13:00
Gwangju - Seongnam Ilhwa
0:0
aug. 1. 13:00
Daegu - Pohang
1:1 (0:0)
aug. 1. 13:00
Gangwon - Suwon Blue Wings
3:0 (1:0)

2 mérkőzés
aug. 1. 17:00
Zimbru - Milsami
0:2 (0:0)
aug. 1. 19:00
Petrocub - Sfintul Gheorghe
5:0 (1:0)
2 mérkőzés
aug. 1. 15:00
Noah Jürmala - Liepaja
0:3 (0:0)
aug. 1. 19:00
Rigas FS - FS METTA/LU Riga
4:1 (2:0)
aug. 1. 00:00
Santos Guápiles - Grecia
1:0 (0:0)
aug. 1. 02:00
Alajuelense - Sporting San José
3:3 (2:1)
aug. 1. 04:00
Guadalupe - AD San Carlos
1:1 (1:0)
aug. 1. 22:00
Jicaral - Herediano
3:2 (0:0)
aug. 1. 10:30
Kunshan - Xinjiang Tianshan
1:0 (1:0)
aug. 1. 11:00
BIT - Meizhou Meixian Hakka
1:6 (0:5)
aug. 1. 00:00
UCV - Monagas
3:0 (2:0)
aug. 1. 22:00
Aragua - Gran Valencia
1:0 (1:0)
aug. 1. 13:00
Daejeon Citizen - Chungnam Asan
1:0 (1:0)
aug. 1. 13:00
Ansan Greeners - Jeonnam Dragons
1:1 (1:0)
aug. 1. 11:00
Belenenses - Barreirense
7:0 (0:0)
aug. 1. 14:00
Coventry - Wolverhampton
1:2 (0:1)
aug. 1. 14:00
Notts - Derby
0:2 (0:1)
aug. 1. 14:00
1. FC Monheim - Bonner
4:3 (2:2)
aug. 1. 14:30
Feyenoord - Den Haag
1:1 (0:0)
aug. 1. 15:00
Harrogate Town - Doncaster
2:3 (0:1)
aug. 1. 15:00
Wattenscheid - Emden
3:1 (2:0)
aug. 1. 15:00
Velbert - Bergisch Gladbach
1:3 (0:1)
aug. 1. 16:00
Konyaspor - Antalyaspor
1:0 (0:0)
aug. 1. 16:00
Bognor Regis - Dorking Wanderers
1:3 (1:1)
aug. 1. 16:00
Göztepe Izmir - Nazilli
3:1 (2:0)
aug. 1. 16:00
Almere City - Westerlo
1:1 (0:0)
aug. 1. 17:00
Giana Erminio - Crotone
0:1 (0:1)
aug. 1. 17:00
Kaizer Chiefs - Orlando Pirates
0:0 / tizenegyesekkel 4:3
aug. 1. 17:00
Arda Kardzhali - Al-Nassr
2:1 (0:0)
aug. 1. 17:30
Catanzaro - Vibonese
1:1 (1:0)
aug. 1. 17:30
Bregalnica Stip - Sileks Kratovo
3:0 (1:0)
aug. 1. 18:00
Young Africans - Big Bullets
1:1 (1:1)
aug. 1. 18:15
Brescia - Mantova
1:0 (0:0)
aug. 1. 18:30
Brest - Mallorca
1:2 (0:1)
aug. 1. 18:30
Asteras Tripolis - Ionikos Nikea
4:0 (2:0)
aug. 1. 18:30
Lamia - Panaitolikos
1:3 (1:2)
aug. 1. 19:00
Cádiz - Almería
1:2 (0:1)
aug. 1. 19:00
Huesca - Castellón
1:0 (0:0)
aug. 1. 19:00
Tenerife - Albacete
1:1 (0:1)
aug. 1. 20:15
Llagostera - Girona
0:2 (0:0)
aug. 1. 20:30
Parma - Sassuolo
0:3 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
367
40 (11%)
154 (42%)
508
   Xxy
363
40 (11%)
154 (42%)
508
367
38 (10%)
156 (43%)
502
4. AltT
367
36 (10%)
160 (44%)
500
   Nadin
367
38 (10%)
155 (42%)
500
363
38 (10%)
154 (42%)
498
367
37 (10%)
153 (42%)
491
367
34 (9%)
153 (42%)
476
349
34 (10%)
148 (42%)
466
10. Ptomy
367
24 (7%)
168 (46%)
456

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont