Főoldal » Meccsek » 2021. augusztus 1. » Dunaszerdahely - Liptovsky Mikulás

Dunaszerdahely - Liptovsky Mikulás 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. október 1-jén is volt Liptovsky Mikulás - Dunaszerdahely mérkőzés!

Szlovák Bajnokság mérkőzés, 2. forduló - 2021. augusztus 1. 18:00
Helyszín: MOL Aréna (Dunajská Streda)

Dragan Andric ('1, 0-1), Schafer András ('45+1, 1-1), Abdulrahman Taiwo ('57, 2-1), Zuberu Sharani ('90+4, 3-1)

Dunaszerdahely győzelem:
46 tipp (95%)
Liptovsky Mikulás győzelem:

Dunaszerdahely utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségGyőzelemGyőzelemGyőzelemVereségVereségGyőzelemDöntetlen

Liptovsky Mikulás utolsó 10 meccse

Forma: VereségVereségVereségVereségVereségVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereség
2021. júl. 24. 18:00