Főoldal » Meccsek » 2021. július 31.

Meccsek - 2021. július 31.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. július 31.)


1 mérkőzés
júl. 31. 16:00
Bournemouth - Milton Keynes Dons
5:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 17:45
Ferencváros - Kisvárda
1:2 (0:0)
júl. 31. 20:00
Budapest Honvéd - Debreceni VSC
1:4 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 31. 11:00
Japán U23 - Új-Zéland U23
0:0
júl. 31. 12:00
Brazília U23 - Egyiptom U23
1:0 (1:0)
júl. 31. 13:00
Dél-Korea U23 - Mexikó U23
3:6 (1:3)

júl. 31. 13:30
Regensburg - Sandhausen
3:0 (1:0)
júl. 31. 13:30
Hannover 96 - Hansa Rostock
0:3 (0:1)
júl. 31. 13:30
Ingolstadt - Heidenheim
1:2 (0:0)
júl. 31. 20:30
Fortuna Düsseldorf - Werder Bremen
2:3 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 31. 16:30
Ufa - Dinamo Moszkva
2:3 (0:2)
júl. 31. 19:00
CSKA Moszkva - Lokomotiv Moszkva
1:2 (1:1)
júl. 31. 15:00
Nimes - Dijon
2:1 (1:0)
júl. 31. 19:00
Paris FC - Dunkerque
2:1 (1:1)
júl. 31. 19:00
Nancy - Toulouse
0:4 (0:3)
júl. 31. 19:00
Guingamp - Valenciennes
1:1 (0:0)
júl. 31. 19:00
Sochaux - Le Havre
0:2 (0:2)
júl. 31. 19:00
Ajaccio - Amiens SC
3:1 (2:0)
júl. 31. 19:00
Chamois Niortais - Caen
0:1 (0:0)
júl. 31. 19:00
Rodez - Pau
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 18:15
Voluntari - U Craiova 1948
2:1 (0:0)
júl. 31. 21:00
CFR Cluj - Chindia Targoviste
1:0 (0:0)
21 mérkőzés
júl. 31. 16:00
Renaissance Mons 44 II - Stockel
1:0 (0:0)
júl. 31. 18:00
Adegem - Houthulst
1:5 (0:0)
júl. 31. 18:00
Sint-Dymphna - Zwarte Leeuw
3:4 (0:0)
júl. 31. 19:00
Rumbeke - Sassport Boezinge
2:1 (0:0)
júl. 31. 19:00
Glabbeek-Zuurbemde - Sart-Bernard
0:1 (0:0)
júl. 31. 19:00
Oppagne-Wéris - Spa
5:0 (0:0)
júl. 31. 19:00
Betekom - Punt-Larum
2:0 (0:0)
júl. 31. 19:30
Schelde Serskamp - Avanti
5:0 (0:0)
júl. 31. 19:30
Berlaar-Heikant - Herselt
1:0 (0:0)
júl. 31. 19:30
KV Turnhout - Torpedo Hasselt
3:2 (0:0)
júl. 31. 19:30
Achel - De Kempen
0:2 (0:0)
júl. 31. 19:30
Antoing - Tempo Overijse
0:4 (0:0)
júl. 31. 19:30
Torhout - Oostnieuwkerke
1:1 (0:0)
júl. 31. 19:30
Snef-Tyber - Buzet
1:0 (0:0)
júl. 31. 19:30
KFC Eksel - Lummen
3:0 (0:0)
júl. 31. 19:30
Svelta Melsele - Berlare
5:0 (0:0)
júl. 31. 19:30
Witgoor - St-Jozef Rijkevorsel
5:0 (0:0)
júl. 31. 20:00
Saint-Hubert - Habay-la-Neuve
1:6 (0:0)
júl. 31. 20:00
Marloie - La Roche
4:0 (0:0)
júl. 31. 20:00
Racing Schaerbeek - KRC Mechelen
1:4 (0:0)

4 mérkőzés
júl. 31. 18:30
Cercle Brugge - Oud-Heverlee
1:1 (0:1)
júl. 31. 18:30
Seraing United - Mechelen
1:0 (1:0)
júl. 31. 20:45
AS Eupen - Anderlecht
1:1 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 31. 21:30
Fluminense - Criciúma
3:0 (1:0)
4 mérkőzés
júl. 31. 14:30
Rangers FC - Livingston
3:0 (1:0)
júl. 31. 16:00
Dundee FC - St. Mirren
2:2 (1:1)
júl. 31. 16:00
Ross County - St. Johnstone
0:0
júl. 31. 21:00
Heart of Midlothian - Celtic
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 31. 17:00
LASK Linz - Rapid Wien
1:1 (0:1)
júl. 31. 17:00
Admira - Austria Klagenfurt
4:0 (0:0)
júl. 31. 17:00
Hartberg - Altach
1:2 (0:2)
2 mérkőzés
júl. 31. 16:00
Minai - Oleksandria
1:0 (0:0)
júl. 31. 18:30
Chernomorets Odessa - Dnipro-1
0:3 (0:1)
6 mérkőzés
júl. 31. 14:00
Viktoria Köln - Zwickau
1:1 (0:0)
júl. 31. 14:00
Meppen - Kaiserslautern
1:0 (1:0)
júl. 31. 14:00
Magdeburg - Freiburg II
0:0
júl. 31. 14:00
Saarbrücken - Osnabrück
1:2 (1:2)
2 mérkőzés
júl. 31. 18:00
FC Zürich - Lausanne
3:1 (3:1)

3 mérkőzés
júl. 31. 18:30
Colón - Godoy Cruz
1:0 (0:0)
júl. 31. 20:45
Lanus - Unión de Santa Fe
1:1 (1:0)
júl. 31. 23:00
Racing Club - Sarmiento
1:0 (0:0)
10 mérkőzés
júl. 31. 12:00
Yenisey - Alania Vladikavkaz
0:3 (0:1)
júl. 31. 16:00
Akron - Baltika Kaliningrad
0:0
júl. 31. 16:00
Gazovik Orenburg - Fakel
0:2 (0:1)
júl. 31. 16:00
Kamaz - SKA-Energia Khabarovsk
1:2 (0:1)
júl. 31. 16:30
Veles - Tomsk
1:0 (1:0)
júl. 31. 17:00
Krasnodar II - Olimp-Dolgoprudny
2:0 (1:0)
júl. 31. 17:00
Neftekhimik - Metallurg Lipetsk
5:0 (2:0)
júl. 31. 18:00
Rotor Volgograd - Volgar Astrakhan
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
júl. 31. 01:30
New York City - Columbus Crew
4:1 (2:0)
júl. 31. 02:00
Orlando City - Atlanta United
3:2 (1:1)
júl. 31. 04:00
L. A. Galaxy - Portland Timbers
4:1 (2:1)
3 mérkőzés
júl. 31. 15:00
Stal Mielec - Piast Gliwice
0:2 (0:2)
júl. 31. 17:30
Nieciecza - Wisla Kraków
2:2 (1:0)
júl. 31. 20:00
Radomiak Radom - Legia Warszawa
3:1 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 31. 10:30
Castkovce - Nové Mesto
4:1 (0:0)
júl. 31. 17:00
Kanianka - Baník Horná Nitra
2:5 (0:0)
júl. 31. 17:30
Vrakuna - MSK Senec
0:0
júl. 31. 17:30
Láb - Malacky
0:5 (0:0)

2 mérkőzés
júl. 31. 18:00
Pohronie - Zemplín Michalovce
2:0 (2:0)
júl. 31. 20:00
Slovan Bratislava - Trencín
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 31. 20:00
Istra 1961 - NK Gorica
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 31. 16:00
Viborg - Midtjylland
0:2 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 31. 17:30
Degerfors - Varberg
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 31. 16:00
Mlada Boleslav - Jablonec
3:0 (2:0)
júl. 31. 16:00
Karvina - Hradec Králové
1:1 (1:1)
júl. 31. 16:00
Sigma Olomouc - FK Pardubice
3:2 (2:1)
júl. 31. 19:00
Slovan Liberec - Sparta Praha
0:5 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 31. 10:30
Vsetin - Bílovec
0:1 (0:0)
júl. 31. 18:00
Aarau - FC Schaffhausen
2:0 (0:0)
júl. 31. 18:00
Kriens - Thun
1:3 (1:2)
júl. 31. 18:00
Yverdon - Stade Lausanne-Ouchy
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 18:55
Spartak Subotica - Crvena Zvezda
1:3 (1:2)
júl. 31. 21:00
Radnik Surdulica - Radnicki Nis
1:1 (1:1)
júl. 31. 20:00
Dornbirn - Amstetten
0:6 (0:3)

júl. 31. 01:00
Coritiba - Náutico
3:1 (2:0)
júl. 31. 02:30
Cruzeiro - Londrina
2:2 (1:2)
júl. 31. 16:00
Guarani - Vila Nova
1:4 (0:3)
júl. 31. 21:30
EC Vitória - Avaí
0:0
9 mérkőzés
júl. 31. 15:00
Kongsvinger - Strommen
3:0 (0:0)
júl. 31. 15:00
Vidar - Start
0:2 (0:0)
júl. 31. 15:00
Floro - Sogndal
1:5 (0:0)
júl. 31. 16:00
Gjovik-Lyn - Ham-Kam
0:3 (0:0)
júl. 31. 16:00
Sola - Bryne
0:6 (0:0)
júl. 31. 16:00
Floya - KFUM Oslo
1:5 (0:0)
júl. 31. 16:00
Stord - Asane
0:4 (0:0)
júl. 31. 16:00
Brattvag - Aalesund
2:3 (0:0)
júl. 31. 16:00
Harstad - Senja
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 31. 20:30
Longford - Derry City
0:2 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 31. 14:00
Haka - HIFK Helsinki
elhalasztva
júl. 31. 16:00
HJK Helsinki - SJK
0:0
2 mérkőzés
júl. 31. 17:45
Botev Vratsa - Levszki Szófia
2:0 (1:0)
júl. 31. 20:00
Ludogorets - CSKA 1948 Sofia
3:0 (1:0)
júl. 31. 17:00
Smorgon - Slavia Mozyr
0:2 (0:1)
júl. 31. 19:00
Villa Dálmine - Atlético Rafaela
1:0 (0:0)
júl. 31. 20:00
Temperley - Deportivo Maipú
0:2 (0:1)
júl. 31. 20:10
Deportivo Riestra - Tigre
1:3 (0:0)
júl. 31. 20:30
All Boys - Brown de Adrogué
1:1 (0:0)
júl. 31. 23:00
Belgrano - Alvarado
3:0 (2:0)

júl. 31. 12:40
Katowice - Resovia Rzeszów
2:2 (1:0)
júl. 31. 18:00
Jastrzebie - Puszcza Niepolomice
0:2 (0:1)
júl. 31. 20:30
Arka Gdynia - Zaglebie Sosnowiec
1:1 (0:0)
júl. 31. 17:00
Vasalund - AFC Eskilstuna
4:2 (1:1)
júl. 31. 17:00
Trelleborg - Helsingborg
2:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 02:00
Mazatlán - Pachuca
2:1 (1:1)
júl. 31. 04:05
Puebla - Club Guadalajara
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 17:00
NS Mura - Bravo
1:1 (0:0)
júl. 31. 20:15
Celje - Koper
1:3 (1:1)
júl. 31. 16:00
Arbroath - Inverness
0:1 (0:0)
júl. 31. 16:00
Greenock Morton - Dunfermline
2:2 (1:0)
júl. 31. 16:00
Partick Thistle - Queen Of The South
3:2 (2:1)
júl. 31. 16:00
Raith - Hamilton
4:4 (2:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 19:00
Zeljeznicar Sarajevo - Posusje
1:0 (1:0)
júl. 31. 21:00
FK Sarajevo - Zrinjski
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 12:00
Tulevik - Tammeka
5:3 (3:1)
júl. 31. 18:00
Paide - Flora Tallinn
0:0
3 mérkőzés
júl. 31. 18:45
Hapoel Nof HaGalil - Bnei Sakhnin
1:2 (0:1)
júl. 31. 19:00
Hapoel Haifa - Hapoel Hadera
1:1 (0:0)
júl. 31. 19:30
Hapoel Jerusalem - Beitar Jerusalem
1:0 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 31. 10:15
Trinec - Dukla Praha
1:3 (1:1)
júl. 31. 10:15
Vyskov - Lisen
1:1 (0:1)
júl. 31. 17:00
Pribram - Táborsko
0:2 (0:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
júl. 31. 00:15
Real Potosí - Royal Pari
1:3 (0:0)
júl. 31. 02:30
Blooming - Atlético Palmaflor
1:1 (0:0)
júl. 31. 21:00
Club Aurora - The Strongest
0:1 (0:1)
júl. 31. 17:00
Bilje - Ilirija Ljubljana
1:0 (0:0)
júl. 31. 17:30
Primorje - Rogaska
2:0 (0:0)
júl. 31. 17:30
Roltek Dob - Jadran Dekani
1:1 (0:0)
júl. 31. 18:30
Rudar Velenje - NK Krka
3:4 (2:4)
júl. 31. 19:00
Brezice - Fuzinar
1:1 (0:0)
júl. 31. 03:00
Quindío - Águilas Doradas
2:1 (2:1)
júl. 31. 23:00
Deportes Tolima - Alianza Petrolera
1:1 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 13:30
Esbjerg - Helsingor
1:3 (1:1)
júl. 31. 13:30
Fremad Amager - Horsens
1:4 (0:3)
6 mérkőzés
júl. 31. 09:30
Qingdao Jonoon - Shaanxi Warriors
1:3 (0:0)
júl. 31. 09:30
Yunnan Kunlu - Dongguan United
5:2 (0:0)
júl. 31. 09:30
Yanbian Longding - Shanghai Jiading
1:3 (0:0)
júl. 31. 09:30
Hebei Kungfu - Zhejiang Yiteng
1:1 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
júl. 31. 09:30
Hunan Xiangtao - Sichuan Minzu
0:4 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 31. 10:30
Wuhan Zall - Changchun Yatai
2:2 (1:1)
júl. 31. 12:30
Dalian Aerbin - Beijing Guoan
0:1 (0:0)
júl. 31. 14:30
Hebei CFFC - Tianjin Teda
2:1 (2:1)

Spirulina Alga tabletta
3 mérkőzés
júl. 31. 17:00
Pakhtakor - Bunyodkor
1:0 (1:0)
júl. 31. 17:00
Sogdiana - AGMK
0:0
júl. 31. 17:00
Andijan - Turan
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 31. 20:15
Universitario - Carlos Manucci
1:3 (1:0)
júl. 31. 22:30
Huancayo - Cajamarca
0:0
júl. 31. 16:00
ÍB Vestmannaeyja - Afturelding
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 31. 16:00
Arys - Kairat Almaty
4:3 (0:3)
júl. 31. 18:00
Kaisar Kyzylorda - Aktobe
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
júl. 31. 13:00
Auda - Caramba
3:1 (0:0)
júl. 31. 14:00
Limbazi - Tukums 2000
0:2 (0:0)
júl. 31. 15:00
JDFS Alberts - Skanste
1:2 (0:0)
júl. 31. 16:00
Rezekne / BJSS - Super Nova
3:1 (0:0)
júl. 31. 17:00
Dinamo Riga - Saldus SS / Leevon
9:0 (0:0)
júl. 31. 17:00
Smiltene - JFC Jelgava
2:0 (0:0)
júl. 31. 19:00
Jezero - Decic
0:0
júl. 31. 20:00
Buducnost Podgorica - Mornar Bar
1:1 (1:0)
júl. 31. 20:30
FK Podgorica - OFK Petrovac
1:3 (1:1)

Kvízjáték online és ingyenes
1 mérkőzés
júl. 31. 16:00
Nevezis - Hegelmann Litauen
0:6 (0:3)
júl. 31. 13:00
FC Seoul - Ulsan Hyundai
0:0
júl. 31. 13:00
Jeju - Incheon
1:4 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 31. 18:00
Valmieras - Spartaks Jürmala
2:1 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 31. 17:00
Floresti - Sheriff Tiraspol
1:3 (1:1)
júl. 31. 17:00
Dinamo-Auto - CSF Balti
1:4 (1:3)
júl. 31. 03:00
Pérez Zeledón - Saprissa
0:3 (0:0)
júl. 31. 23:00
Cartaginés - Guanacasteca
1:1 (1:1)
júl. 31. 16:00
Newry City FC - Tobermore United
2:1 (0:0)
júl. 31. 01:00
Carabobo - Deportivo Lara
2:0 (1:0)
júl. 31. 22:00
Zulia - Deportivo Táchira
1:2 (0:1)
júl. 31. 13:00
Gyeongnam - Anyang
2:1 (1:1)
júl. 31. 13:00
Sangju Sangmu - Bucheon 1995
2:0 (2:0)

júl. 31. 09:30
Lucko - Karlovac
2:1 (0:0)
júl. 31. 10:00
Tudelano - UD Logronés
1:3 (0:2)
júl. 31. 10:00
Málaga - Alcorcón
0:3 (0:2)
júl. 31. 10:00
Getafe - Rayo Vallecano
0:0
júl. 31. 10:00
Sabadell - L'Hospitalet
3:1 (1:0)
júl. 31. 11:00
Osasuna - Mirandés
1:0 (0:0)
júl. 31. 11:00
La Nucía - Eibar
0:2 (0:1)
júl. 31. 11:30
Pena Sport - SD Logronés
0:2 (0:1)
júl. 31. 11:30
Celta Vigo - Pafos FC
2:0 (2:0)
júl. 31. 13:00
Almere City - Groningen
0:1 (0:0)
júl. 31. 13:00
Dover Athletic - Stevenage
0:2 (0:1)
júl. 31. 13:00
Heracles - De Graafschap
2:2 (2:2)
júl. 31. 13:00
Wingate & Finchley - Chesham
0:2 (0:1)
júl. 31. 13:00
Sutton - Barnet
2:1 (1:1)
júl. 31. 13:30
Leeds United - Betis
2:3 (1:2)
júl. 31. 14:00
Bristol City - Aston Villa
0:3 (0:2)
júl. 31. 14:00
Bristol Rovers - Oxford United
3:2 (1:1)
júl. 31. 14:00
Cardiff - Newport
2:0 (1:0)
júl. 31. 14:00
Schalke 04 II - Hannover 96 II
0:2 (0:1)
júl. 31. 14:00
Stoke - Wolverhampton
1:1 (1:1)
júl. 31. 14:00
Lippstadt - Steinbach
1:3 (1:1)
júl. 31. 14:00
Tadcaster Albion - Ashton
4:3 (3:2)
júl. 31. 14:00
Chichester City - Basingstoke
0:2 (0:0)
júl. 31. 14:15
Fortuna Köln - Schott Mainz
4:2 (0:1)
júl. 31. 15:00
Volendam - Ajax II
4:2 (3:0)
júl. 31. 15:00
Leyton - Gillingham
2:0 (2:0)
júl. 31. 15:00
Angers - Lorient
0:1 (0:0)
júl. 31. 15:00
Institute - Ballymena
0:2 (0:1)
júl. 31. 15:00
Stratford - King's Lynn
0:2 (0:2)
júl. 31. 15:00
Giresunspor - Ümraniyespor
0:2 (0:1)
júl. 31. 15:00
Stocksbridge PS - Spennymoor
1:2 (1:0)
júl. 31. 15:30
Mönchengladbach - Groningen
2:1 (2:0)
júl. 31. 15:30
Eintracht Frankfurt - St. Etienne
2:1 (2:0)
júl. 31. 15:30
Union Berlin - Athletic Bilbao
2:1 (0:1)
júl. 31. 15:30
Augsburg - Cagliari
3:1 (3:0)
júl. 31. 15:30
Hoffenheim - Reims
3:1 (2:0)
júl. 31. 15:30
1. FC Köln - Roda
1:1 (0:1)
júl. 31. 15:30
Arminia Bielefeld - Twente
1:1 (0:1)
júl. 31. 15:30
Hamburger SV II - Aachen
2:3 (2:1)
júl. 31. 15:30
Grazer - Al-Ittihad
2:3 (1:0)
júl. 31. 16:00
Ajax - RB Leipzig
1:1 (1:0)
júl. 31. 16:00
Brentford - West Ham United
0:1 (0:0)
júl. 31. 16:00
Queens Park - Leicester
3:3 (1:0)
júl. 31. 16:00
Accrington Stanley - Bradford
0:2 (0:2)
júl. 31. 16:00
Reading - Crystal Palace
1:3 (0:0)
júl. 31. 16:00
Swansea - Southampton
1:3 (1:2)
júl. 31. 16:00
Birmingham - West Bromwich
0:4 (0:0)
júl. 31. 16:00
Chesterfield - Port Vale
0:1 (0:1)
júl. 31. 16:00
Ipswich - Millwall
0:3 (0:1)
júl. 31. 16:00
Lierse Kempenzonen - Hoogstraten
2:2 (0:0)
júl. 31. 16:00
Morecambe - Blackpool
1:1 (1:0)
júl. 31. 16:00
Southport - Barrow
2:1 (2:0)
júl. 31. 16:00
Yeovil - Forest Green
0:1 (0:1)
júl. 31. 16:00
Ballinamallard - Warrenpoint
3:0 (2:0)
júl. 31. 16:00
Totton - Eastleigh
1:3 (1:3)
júl. 31. 16:00
Alfreton - Solihull Moors
1:2 (1:2)
júl. 31. 16:00
Banbridge - Carrick Rangers
0:5 (0:1)
júl. 31. 16:00
Bolton Wanderers - Blackburn Rovers
2:2 (1:0)
júl. 31. 16:00
Cheltenham - Walsall
2:0 (0:0)
júl. 31. 16:00
Chester - Fleetwood
3:0 (1:0)
júl. 31. 16:00
Curzon Ashton - Stockport
0:4 (0:0)
júl. 31. 16:00
Dorchester - Weymouth
2:5 (0:3)
júl. 31. 16:00
Kings Langley - Boreham Wood
0:5 (0:2)
júl. 31. 16:00
Nantwich - Leek
0:0
júl. 31. 16:00
Portsmouth - Peterborough
2:0 (2:0)
júl. 31. 16:00
Salford - Lincoln City
0:2 (0:1)
júl. 31. 16:00
Brackley - Kettering
2:1 (0:0)
júl. 31. 16:00
Exeter - Shrewsbury
0:2 (0:2)
júl. 31. 16:00
Halesowen - Kidderminster
1:2 (0:2)
júl. 31. 16:00
Cray Valley PM - Welling
1:1 (1:1)
júl. 31. 16:00
Eastbourne Borough - Lewes
2:3 (1:2)
júl. 31. 16:00
Harlow - Tilbury
6:1 (3:1)
júl. 31. 16:00
Sheffield FC - Matlock
1:3 (1:1)
júl. 31. 16:00
Tamworth - Wrexham
0:5 (0:2)
júl. 31. 16:00
Homberg - Speldorf
4:0 (3:0)
júl. 31. 16:00
Nantes - Clermont
1:2 (0:0)
júl. 31. 16:00
FC Bocholt - Schermbeck
1:0 (0:0)
júl. 31. 16:00
Enfield Town - Hayes & Yeading
1:7 (1:4)
júl. 31. 16:00
Horsham - Metropolitan Police
2:1 (0:0)
júl. 31. 16:00
Hebburn - Blyth Spartans
2:1 (1:0)
júl. 31. 16:00
Hednesford - Leamington
0:0
júl. 31. 16:05
Venlo - Panathinaikosz
2:2 (1:2)
júl. 31. 16:30
Bayern München - Napoli
0:3 (0:0)
júl. 31. 16:30
Strasbourg - Freiburg
2:1 (1:0)
júl. 31. 16:30
Atalanta - Pordenone
2:1 (1:1)
júl. 31. 17:00
Alkmaar - Real Sociedad
1:0 (1:0)
júl. 31. 17:00
Cittadella - Trento
0:0
júl. 31. 17:00
Cremonese - Feralpisalo
2:1 (0:0)
júl. 31. 17:00
Karmiotissa - Olympiakos Nicosia
1:4 (0:3)
júl. 31. 17:30
Mainz - Genoa
3:2 (1:1)
júl. 31. 17:30
Sasa - Rabotnicki
1:3 (0:0)
júl. 31. 17:30
Entella - AlbinoLeffe
1:1 (0:0)
júl. 31. 18:00
Wolfsburg - Atlético Madrid
1:2 (1:0)
júl. 31. 18:00
Besiktas - Kayserispor
0:3 (0:2)
júl. 31. 18:00
Metz - Montpellier HSC
1:0 (1:0)
júl. 31. 18:00
Kasimpasa - Istanbul Basaksehir
1:2 (0:1)
júl. 31. 18:00
Lens - Udinese
4:1 (3:0)
júl. 31. 18:00
Stade Rennes - Torino
1:0 (1:0)
júl. 31. 18:00
Lommel - MVV
1:2 (1:1)
júl. 31. 18:00
Fenerbahce - Greuther Fürth
3:2 (3:1)
júl. 31. 18:00
Lugo - Real Oviedo
1:1 (1:1)
júl. 31. 18:00
Kustosija - Dubrava
1:0 (0:0)
júl. 31. 18:00
SPAL - Pontedera
6:0 (0:0)
júl. 31. 18:00
RNK Split - Zadar
1:0 (0:0)
júl. 31. 18:00
Bjelovar - Segesta
4:0 (1:0)
júl. 31. 18:00
Indjija - IMT Novi Beograd
2:4 (1:1)
júl. 31. 18:30
AS Roma - Sevilla
0:0
júl. 31. 18:30
FC Porto - Lyon
5:3 (2:1)
júl. 31. 18:30
Sporting Gijón - Ponferradina
1:0 (0:0)
júl. 31. 18:30
Como - Renate
2:0 (0:0)
júl. 31. 18:45
Zwolle - Heerenveen
0:2 (0:1)
júl. 31. 19:00
VfB Stuttgart - FC Barcelona
0:3 (0:2)
júl. 31. 19:00
Manchester City - Barnsley
4:0 (3:0)
júl. 31. 19:00
Alavés - Elche
0:1 (0:1)
júl. 31. 19:00
Oudenaarde - Deinze
0:4 (0:1)
júl. 31. 19:00
Real Sociedad II - Burgos
0:0
júl. 31. 19:00
Numancia - Osasuna II
1:3 (0:1)
júl. 31. 19:00
FC Cartagena - Tenerife
0:0
júl. 31. 19:00
Málaga - Almería
1:1 (1:1)
júl. 31. 19:00
Real Unión - Racing Santander
2:2 (2:1)
júl. 31. 19:00
Troyes - Bordeaux
1:1 (0:0)
júl. 31. 19:00
Viveiro - Deportivo La Coruna
0:4 (0:3)
júl. 31. 19:00
Apollon Smyrnis - Ionikos Nikea
1:3 (1:1)
júl. 31. 19:00
HASK Zágráb - Bistra
1:0 (1:0)
júl. 31. 19:30
Calahorra - Amorebieta
1:3 (0:1)
júl. 31. 19:30
Go Ahead Eagles - FC Emmen
1:2 (0:0)
júl. 31. 19:30
Dender - Cappellen
7:1 (4:0)
júl. 31. 20:00
Utrecht - Venezia
2:3 (1:2)
júl. 31. 20:00
Real Madrid II - Leganés
0:1 (0:0)
júl. 31. 20:00
Extremadura - Sevilla Atlético
1:1 (0:1)
júl. 31. 20:00
Toledo - S.S. Reyes
0:1 (0:0)
júl. 31. 20:30
Nice - AC Milan
1:1 (0:0)
júl. 31. 20:30
Córdoba - Linares Deportivo
0:1 (0:0)
júl. 31. 21:00
Olympique Marseille - Villarreal
2:1 (1:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
362
33 (9%)
144 (40%)
453
365
38 (10%)
120 (33%)
430
356
35 (10%)
124 (35%)
423
4. Xxy
363
30 (8%)
136 (37%)
422
364
30 (8%)
135 (37%)
420
358
29 (8%)
137 (38%)
419
364
26 (7%)
141 (39%)
412
365
27 (7%)
137 (38%)
409
   Tatrai
357
35 (10%)
117 (33%)
409
10. Pelya
358
29 (8%)
131 (37%)
407

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont