Főoldal » Meccsek » 2021. július 30.

Meccsek - 2021. július 30.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. július 30.)


2 mérkőzés
júl. 30. 18:15
Paks - Mezőkövesd
2:3 (0:1)
júl. 30. 20:30
Gyirmót - MTK
1:1 (1:0)
júl. 30. 18:30
Karlsruhe - Darmstadt
3:0 (1:0)
júl. 30. 18:30
Paderborn - FC Nürnberg
2:2 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 21:15
Pacos de Ferreira - Gil Vicente
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
júl. 30. 18:00
Arsenal-Tula - Rubin Kazan
0:3 (0:3)
júl. 30. 18:00
Sovjetov - Szpartak Moszkva
0:1 (0:0)
2 mérkőzés
1 mérkőzés
júl. 30. 20:45
Genk - KV Oostende
3:4 (2:1)
1 mérkőzés
júl. 30. 01:00
Flamengo RJ - ABC
6:0 (4:0)
2 mérkőzés
júl. 30. 18:00
Lviv - Shakhtar Donetsk
0:3 (0:0)
júl. 30. 20:00
Kolos Kovalivka - Metalist Kharkov
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 02:00
Newell's Old Boys - Estudiantes
4:2 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 30. 18:00
Zaglebie Lubin - Górnik Leczna
3:1 (1:1)
júl. 30. 20:30
Górnik Zabrze - Lech Poznan
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 30. 17:30
Sväty Jur - Tomásov
0:7 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 20:00
Sered - Ruzomberok
2:3 (0:0)

1 mérkőzés
1 mérkőzés
júl. 30. 19:00
Teplice - Slavia Praha
1:3 (1:2)
júl. 30. 20:30
Winterthur - Wil
3:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 30. 18:55
Proleter Novi Sad - Novi Pazar
2:2 (0:1)
júl. 30. 21:00
Napredak - Radnicki Kragujevac
1:0 (0:0)
júl. 30. 18:30
Liefering - St. Pölten
2:1 (0:0)
júl. 30. 18:30
Wacker Innsbruck - Kapfenberg
2:0 (1:0)
júl. 30. 18:30
Lafnitz - Austria Lustenau
1:4 (1:3)
júl. 30. 18:30
Grazer - Horn
1:1 (1:1)
júl. 30. 18:30
Rapid Wien II - Juniors OÖ
0:0
júl. 30. 20:25
FAC Team für Wien - Austria Wien II
1:2 (0:1)
júl. 30. 21:00
Goiás - Operário PR
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 30. 01:30
Katar - Amerikai Egyesült Államok
0:1 (0:0)
júl. 30. 04:00
Mexikó - Kanada
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 30. 20:45
Drogheda - Waterford
1:2 (0:0)
júl. 30. 21:00
Shamrock Rovers - St. Patricks
3:1 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 30. 17:30
Lahti - KTP Kotka
3:0 (1:0)
júl. 30. 17:30
Ilves - Oulu
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
júl. 30. 11:00
Consadole Sapporo - Gamba Osaka
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 30. 16:00
FK Minsk - Sputnik
3:0 (0:0)
júl. 30. 19:30
Energetik-BGU Minsk - Ruh Brest
0:2 (0:1)
júl. 30. 18:00
Odra Opole - Miedz Legnica
1:4 (0:1)
júl. 30. 20:00
Korona Kielce - Skra Czestochowa
2:0 (2:0)
júl. 30. 20:30
Tychy - Lódzki
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 20:15
Aluminij - Radomlje
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 30. 20:00
Sloboda Tuzla - Leotar Trebinje
1:0 (0:0)
5 mérkőzés
júl. 30. 20:45
Cork City - UC Dublin
1:1 (0:0)
júl. 30. 20:45
Cabinteely - Bray Wanderers
0:3 (0:1)
júl. 30. 20:45
Shelbourne - Cobh Ramblers
2:2 (2:1)
júl. 30. 20:45
Wexford Youths - Galway United
1:3 (1:0)
júl. 30. 20:45
Athlone - Treaty United
1:4 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 30. 01:00
Universidad de Chile - Nublense
1:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 18:30
Parnu - Kuressaare
2:1 (1:1)

1 mérkőzés
júl. 30. 18:00
Usti nad Labem - Jihlava
1:2 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 30. 17:30
Turku - MP Mikkeli
2:2 (1:1)
júl. 30. 21:00
San José - Nacional Potosí
0:4 (0:2)
júl. 30. 18:00
Triglav - ND Gorica
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 17:00
BKMA - Pyunik
0:4 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 30. 00:30
Jaguares de Córdoba - Barranquilla
3:0 (1:0)
júl. 30. 02:00
Boyacá Chicó - Llaneros FC
1:2 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 30. 19:00
Hobro - Vendsyssel
1:1 (0:1)
júl. 30. 19:00
Jammerbugt - Lyngby
1:2 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 30. 18:00
Academia Cantolao - Ayacucho
2:2 (1:0)
júl. 30. 20:15
Universidad San Martín - Cienciano
1:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 30. 17:00
Lokomotiv Tashkent - Nasaf Qarshi
2:0 (2:0)
júl. 30. 17:00
Mash'al Mubarek - Surkhon
2:1 (0:0)

4 mérkőzés
júl. 30. 12:00
Shandong Luneng - Henan Jianye
2:0 (1:0)
júl. 30. 12:00
Guangzhou R&F - Qingdao Huanghai
4:2 (2:0)
júl. 30. 14:00
Shenzhen - Guangzhou
2:1 (1:1)
1 mérkőzés
júl. 30. 16:00
Taraz - Atyrau
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 04:00
Tacoma Defiance - San Diego Loyal
2:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 30. 17:00
Banga - Dziugas Telsiai
2:1 (1:0)
8 mérkőzés
júl. 30. 18:45
Esteghlal - Sepahan
1:2 (0:0)
júl. 30. 18:45
Gol Gohar - Nassaji Mazandaran
2:2 (0:1)
júl. 30. 18:45
Paykan - Persepolis
0:2 (0:2)
júl. 30. 18:45
Sanat Naft - Machine Sazi
2:1 (1:1)
júl. 30. 18:45
Tractor Sazi - Saipa
5:1 (3:1)
júl. 30. 18:45
Zob Ahan - Mes Rafsanjan
0:1 (0:0)
júl. 30. 18:45
Belouizdad - Kabylie
2:1 (2:1)
júl. 30. 00:00
Trujillanos - Zamora FC
0:5 (0:2)
júl. 30. 23:00
Mineros Guyana - Atlético Venezuela
1:2 (1:0)
júl. 30. 11:00
Leiria - Anadia
1:1 (0:0)
júl. 30. 11:30
Las Palmas - UD San Fernando
5:0 (4:0)
júl. 30. 16:00
Naestved - B.93 Kobenhavn
5:3 (1:2)
júl. 30. 16:45
Dordrecht - Fortuna Sittard
0:0
júl. 30. 17:00
Borussia Dortmund - Bologna
3:0 (3:0)
júl. 30. 17:00
Metz - UNFP
4:0 (1:0)
júl. 30. 17:00
Cádiz - Espanyol
0:2 (0:0)
júl. 30. 17:00
Dila Gori - Gagra
0:0
júl. 30. 17:30
Brabrand - Skive
1:0 (0:0)
júl. 30. 17:30
Dessel Sport - Waasland
1:1 (0:1)
júl. 30. 18:00
Aris Limassol - Doxa Katokopia
0:2 (0:0)
júl. 30. 18:00
Villefranche/Saone - Thonon Gaillard
1:1 (0:1)
júl. 30. 18:00
Les Herbiers - Cholet
0:1 (0:0)
júl. 30. 18:00
Torpedo Kutaisi - Shukura
3:1 (2:1)
júl. 30. 18:30
Frem Kobenhavn - Roskilde
0:2 (0:1)
júl. 30. 18:30
Concarneau - Vannes
0:1 (0:1)
júl. 30. 18:30
Bremer - VfL Oldenburg
3:3 (3:2)
júl. 30. 18:30
Chateauroux - Chartres
0:1 (0:0)
júl. 30. 18:30
Ahlen - Erfurt
1:1 (1:0)
júl. 30. 18:45
Heracles - Waalwijk
4:1 (1:0)
júl. 30. 18:45
Hertha BSC - Al-Hilal
3:2 (2:1)
júl. 30. 19:00
Valencia - Levante
1:0 (0:0)
júl. 30. 19:00
NAC Breda - Lommel
1:0 (1:0)
júl. 30. 19:00
Nijmegen - OFI Heraklion
2:0 (1:0)
júl. 30. 19:00
Eindhoven - Lierse Kempenzonen
0:2 (0:0)
júl. 30. 19:00
Jeddeloh - Atlas Delmenhorst
0:3 (0:2)
júl. 30. 19:00
Zaragoza - Atromitos
1:1 (1:0)
júl. 30. 19:00
Haro Deportivo - Racing Rioja
2:1 (2:1)
júl. 30. 19:00
Atlético Baleares - Mallorca II
3:0 (1:0)
júl. 30. 19:00
Bourg-Péronnas - Annecy FC
1:1 (0:0)
júl. 30. 19:00
Emden - Aachen
1:2 (0:1)
júl. 30. 19:00
Créteil - Red Star FC 93
0:0
júl. 30. 19:00
Brunn am Gebirge - Stadlau
3:2 (2:2)
júl. 30. 19:30
Yeclano - UCAM Murcia
1:1 (1:1)
júl. 30. 19:30
Inter Zapresic - Orijent 1919
3:2 (1:0)
júl. 30. 20:00
Fleetwood - Leeds United
2:1 (0:1)
júl. 30. 20:00
Sunderland AFC - Hull
2:1 (1:0)
júl. 30. 20:00
Hyde - Grimsby
2:0 (2:0)
júl. 30. 20:00
Rotherham - Middlesbrough
0:1 (0:1)
júl. 30. 20:00
Vicenza - Lecce
0:1 (0:0)
júl. 30. 20:00
Fuenlabrada - Getafe
0:1 (0:0)
júl. 30. 20:00
Javor - Jedinstvo BP
2:0 (1:0)
júl. 30. 20:25
Knockbreda - Portadown
2:2 (0:0)
júl. 30. 20:30
Wigan - Preston
3:2 (1:0)
júl. 30. 20:30
Coalville - Mickleover Sports
3:0 (2:0)
júl. 30. 20:45
Burton Albion - Newcastle United
0:2 (0:1)
júl. 30. 20:45
Aveley - Dagenham & Redbridge
0:5 (0:3)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
131
12 (9%)
56 (43%)
172
124
14 (11%)
50 (40%)
170
   Toni52
120
16 (13%)
45 (38%)
170
124
15 (12%)
46 (37%)
167
   Xxy
124
13 (10%)
51 (41%)
167
6. AltT
131
14 (11%)
47 (36%)
164
124
10 (8%)
56 (45%)
162
8. Rati
125
17 (14%)
37 (30%)
159
   Tatrai
132
15 (11%)
42 (32%)
159
123
10 (8%)
54 (44%)
158

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Unatkozol? Gyere játszani!