Főoldal » Meccsek » 2021. július 24.

Meccsek - 2021. július 24.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. július 24.)


júl. 24. 13:30
Heidenheim - Paderborn
0:0
júl. 24. 13:30
Dynamo Dresden - Ingolstadt
3:0 (1:0)
júl. 24. 13:30
Darmstadt - Regensburg
0:2 (0:1)
júl. 24. 13:30
Hansa Rostock - Karlsruhe
1:3 (0:2)
júl. 24. 20:30
Werder Bremen - Hannover 96
1:1 (0:0)
7 mérkőzés
júl. 24. 12:00
Tondela - Gil Vicente
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:30
Estrela - Vizela
2:1 (1:0)
júl. 24. 16:30
Mafra - Belenenses
1:0 (1:0)
júl. 24. 18:00
Academico Viseu - Casa Pia
1:4 (1:2)
júl. 24. 18:00
Feirense - Famalicao
0:1 (0:1)
júl. 24. 18:00
Trofense - Covilha
0:3 (0:1)
júl. 24. 19:00
Chaves - Farense
1:2 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 24. 16:30
Khimki - Zenit Szentpétervár
1:3 (1:1)
júl. 24. 19:00
Lokomotiv Moszkva - Arsenal-Tula
3:1 (0:1)
júl. 24. 19:00
Rubin Kazan - Szpartak Moszkva
1:0 (0:0)
júl. 24. 15:00
SC Bastia - Nimes
1:1 (0:1)
júl. 24. 19:00
Le Havre - Guingamp
0:0
júl. 24. 19:00
Pau - Nancy
2:1 (1:0)
júl. 24. 19:00
Toulouse - Ajaccio
2:2 (1:1)
júl. 24. 19:00
Grenoble - Paris FC
0:4 (0:1)
júl. 24. 19:00
Amiens SC - Auxerre
1:2 (1:0)
júl. 24. 19:00
Caen - Rodez
4:0 (3:0)
júl. 24. 19:00
Dunkerque - Quevilly
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 24. 17:30
Voluntari - Botosani
0:1 (0:0)
júl. 24. 20:30
Academica Clinceni - CFR Cluj
1:2 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 24. 16:15
Oud-Heverlee - Zulte-Waregem
1:1 (1:1)
júl. 24. 18:30
Kortrijk - Seraing United
2:0 (1:0)
júl. 24. 20:45
KV Oostende - Sporting Charleroi
0:3 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 24. 22:00
Gremio Porto Alegre - América MG
1:1 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 24. 17:00
Rapid Wien - Hartberg
0:2 (0:1)
júl. 24. 17:00
Altach - LASK Linz
0:1 (0:1)
júl. 24. 17:00
Swarovski Tirol - Admira
1:1 (0:0)

2 mérkőzés
júl. 24. 18:30
Shakhtar Donetsk - Inhulets
2:1 (2:0)
6 mérkőzés
júl. 24. 14:00
Waldhof Mannheim - Magdeburg
0:2 (0:2)
júl. 24. 14:00
Havelse - Saarbrücken
0:1 (0:1)
júl. 24. 14:00
Hallescher - Meppen
3:1 (3:1)
júl. 24. 14:00
Zwickau - Borussia Dortmund II
1:2 (1:1)
júl. 24. 14:00
1860 München - Würzburger Kickers
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 24. 18:00
Luzern - BSC Young Boys
3:4 (2:1)
júl. 24. 20:30
Lausanne - St. Gallen
1:2 (0:1)
júl. 24. 16:00
Torpedo Moszkva - Alania Vladikavkaz
3:1 (1:1)
júl. 24. 17:00
Fakel - Tomsk
2:0 (0:0)
júl. 24. 17:00
Szpartak Moszkva II - Yenisey
2:1 (1:0)
júl. 24. 17:00
Volgar Astrakhan - Neftekhimik
1:0 (0:0)
júl. 24. 18:00
Krasnodar II - Tekstilshchik
1:1 (1:1)
5 mérkőzés
júl. 24. 00:00
Atlético Tucumán - Huracán
1:0 (1:0)
júl. 24. 02:15
Platense - Aldosivi
0:1 (0:0)
júl. 24. 18:30
Colón - Lanus
1:4 (1:1)
júl. 24. 20:45
San Lorenzo - Central Córdoba SdE
1:0 (1:0)

1 mérkőzés
júl. 24. 21:30
Atlanta United - Columbus Crew
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 24. 15:00
Górnik Leczna - Cracovia Krakow
1:1 (1:0)
júl. 24. 17:30
Jagiellonia - Lechia Gdansk
1:1 (0:0)
júl. 24. 20:00
Legia Warszawa - Wisla Plock
1:0 (1:0)
9 mérkőzés
júl. 24. 10:30
Domino Bratislava - Raca
0:8 (0:0)
júl. 24. 17:00
Velky Cetín - Nitra
0:7 (0:0)
júl. 24. 17:00
Boleráz - Myjava
0:3 (0:0)
júl. 24. 17:00
Komjatice - Velké Lovce
0:2 (0:0)
júl. 24. 17:00
Buzitka - Filakovo
1:4 (0:0)
júl. 24. 17:00
Harichovce - Tatran Spisské Vlachy
4:0 (0:0)
júl. 24. 17:30
Slovan Modra - Pezinok
3:3 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 24. 18:00
Ruzomberok - FK Senica
0:0
2 mérkőzés
júl. 24. 18:55
Slaven Belupo - Lokomotiv Zágráb
1:2 (0:1)
júl. 24. 21:00
NK Gorica - Sibenik
3:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 24. 18:00
Aalborg - Midtjylland
0:1 (0:1)
2 mérkőzés
júl. 24. 15:00
Mjällby - Malmö FF
0:2 (0:0)
júl. 24. 17:30
Sirius - Degerfors
2:0 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 24. 16:00
FK Pardubice - Karvina
2:2 (0:1)
júl. 24. 16:00
Jablonec - Banik Ostrava
1:0 (0:0)
júl. 24. 16:00
Hradec Králové - Bohemians 1905
1:1 (1:0)
júl. 24. 19:00
Sparta Praha - Sigma Olomouc
3:2 (1:1)

11 mérkőzés
júl. 24. 11:00
Novy Jicín - Valasské Mezirící
0:1 (0:0)
júl. 24. 15:00
Jiskra Rymarov - Unicov
2:4 (0:0)
júl. 24. 17:00
Frydlant - Vitkovice
0:1 (0:0)
júl. 24. 17:00
Sokol Tasovice - Start Brno
0:1 (0:0)
júl. 24. 17:00
Beskyd Frenstát - Frydek-Mistek
2:3 (0:0)
júl. 24. 17:00
Nové Sady - Prerov
2:3 (0:0)
júl. 24. 17:00
Skastice - Holicky Olomouc
2:1 (0:0)
júl. 24. 17:00
Sokol Lanzho - Hodonín-Sardice
1:2 (0:0)
júl. 24. 17:30
Hranice - Tatran Vsechovice
6:1 (0:0)
júl. 24. 18:00
Spartak Velká Bítes - Blansko
1:3 (0:0)
3 mérkőzés
júl. 24. 00:00
Novi Pazar - Cukaricki
elhalasztva
júl. 24. 18:55
Radnicki Nis - Napredak
4:2 (1:2)
júl. 24. 21:00
Crvena Zvezda - FK Mladost Lucani
1:0 (1:0)
júl. 24. 20:00
Blau-Weiss Linz - Dornbirn
2:1 (1:0)
júl. 24. 01:00
Ponte Preta - Goiás
2:1 (0:0)
júl. 24. 21:30
Confianca - Botafogo
0:1 (0:1)
júl. 24. 21:30
Vila Nova - Cruzeiro
0:0
32 mérkőzés
júl. 24. 13:00
Frigg - KFUM Oslo
2:4 (0:0)
júl. 24. 13:00
Kolstad - Levanger
0:5 (0:0)
júl. 24. 13:00
Junkeren - Mjolner
2:0 (0:0)
júl. 24. 14:00
Vidar - Egersunds
2:1 (0:0)
júl. 24. 14:00
Herd - Hodd
0:3 (0:0)
júl. 24. 14:00
Tynset - Tiller
1:4 (0:0)
júl. 24. 14:00
Floya - Tromsdalen
3:3 / tizenegyesekkel 6:5 (0:0)
júl. 24. 14:00
Nordstrand - Baerum
2:2 / tizenegyesekkel 4:3 (0:0)
júl. 24. 14:00
Finnsnes - Senja
0:3 (0:0)
júl. 24. 15:00
Follo - Stabaek
0:1 (0:0)
júl. 24. 15:00
Funnefoss / Vormsund - Lilleström
0:4 (0:0)
júl. 24. 15:00
Elverum - Kongsvinger
1:3 (0:0)
júl. 24. 15:00
Express - Start
0:8 (0:0)
júl. 24. 15:00
Bjarg - Brann
0:5 (0:0)
júl. 24. 15:00
Mandalskameratene - FK Arendal
1:2 (0:0)
júl. 24. 15:00
Hinna - Bryne
0:4 (0:0)
júl. 24. 15:00
Vardeneset - Djerv
0:3 (0:0)
júl. 24. 15:00
Fana - Sotra
2:1 (0:0)
júl. 24. 15:00
Skanland - Tromso
0:11 (0:0)
júl. 24. 15:00
Sunndal - Brattvag
0:4 (0:0)
júl. 24. 15:00
NTNUI - Stjördals-Blink
0:6 (0:0)
júl. 24. 15:30
Skjervoy - Alta
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Gjellerasen - Eidsvold
1:4 (0:0)
júl. 24. 16:00
Stord - Haugesund
2:2 / tizenegyesekkel 7:6 (0:0)
júl. 24. 16:00
Gjovik-Lyn - Toten
2:0 (0:0)
júl. 24. 16:00
EIK Tonsberg - Odd Grenland
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Vindbjart - Flekkeroy
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Fjora - Sogndal
0:3 (0:0)
júl. 24. 16:00
Ardal - Floro
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Volda - Kristiansund
2:4 (0:0)
júl. 24. 16:00
Brodd - Sandnes Ulf
0:3 (0:0)
júl. 24. 18:00
Lokomotiv Oslo - Kjelsas
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 24. 16:00
Drogheda - Derry City
1:1 / tizenegyesekkel 2:4 (0:0)
júl. 24. 17:00
Fairview - Finn Harps
0:3 (0:0)
júl. 24. 20:30
Longford - Bangor GGFC
5:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 24. 16:00
HJK Helsinki - Haka
2:0 (2:0)
júl. 24. 16:00
SJK - Oulu
3:2 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 24. 17:45
Botev Plovdiv - Pirin Blagoevgrad
2:1 (2:0)
júl. 24. 20:00
Levszki Szófia - Slavia Szófia
1:2 (1:1)
2 mérkőzés
júl. 24. 12:00
Gamba Osaka - Kashima Antlers
0:1 (0:0)
júl. 24. 12:00
Sagan Tosu - Cerezo Osaka
3:3 (3:1)
júl. 24. 17:00
Neman Grodno - Slutsk
1:0 (0:0)
júl. 24. 19:45
Dinamo Minsk - Vitebsk
3:1 (1:0)
júl. 24. 01:00
Tristán Suárez - Almagro
1:1 (0:0)
júl. 24. 20:00
GyE Jujuy - Deportivo Santamarina
1:0 (1:0)
júl. 24. 20:00
Guillermo Brown - Brown de Adrogué
0:3 (0:1)
júl. 24. 20:30
Atlético Rafaela - San Martín
0:2 (0:0)
júl. 24. 20:30
Barracas Central - San Telmo
3:2 (2:2)
júl. 24. 17:00
Brage - Trelleborg
0:1 (0:1)
júl. 24. 17:00
Landskrona - Sundsvall
2:0 (1:0)

3 mérkőzés
júl. 24. 02:00
Club Necaxa - Santos Laguna
0:3 (0:2)
júl. 24. 04:00
Juárez - Toluca
1:3 (1:1)
júl. 24. 23:00
Pachuca - Club León
4:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 24. 17:00
Bravo - Aluminij
0:0
júl. 24. 20:15
Koper - NS Mura
3:2 (2:1)
2 mérkőzés
júl. 24. 19:00
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla
1:2 (0:0)
júl. 24. 21:00
Tuzla City - Zeljeznicar Sarajevo
2:1 (0:0)
9 mérkőzés
júl. 24. 13:00
Warrior - Kristiine
1:4 (0:1)
júl. 24. 15:00
Tartu Kalev - Läänemaa JK II
10:0 (8:0)
júl. 24. 18:00
Flora Tallinn II - Karsklus
24:0 (7:0)
júl. 24. 18:00
Poseidon - Kuressaare
0:9 (0:0)
júl. 24. 18:00
Saku - Tammeka
0:9 (0:0)
júl. 24. 18:00
TJK Legion - Soccernet
21:0 (0:0)
júl. 24. 18:00
Trans Narva - K-Järve JK Järve
5:0 (0:0)
júl. 24. 18:00
Nőmme United - Imavere
3:0*
júl. 24. 18:00
Viimsi MRJK - ReUnited
0:0
3 mérkőzés
júl. 24. 02:30
Everton FC - Unión Espanola
2:0 (2:0)
júl. 24. 21:00
Nublense - Antofagasta
0:0
júl. 24. 23:30
Melipilla - Unión La Calera
3:3 (0:3)
6 mérkőzés
júl. 24. 10:15
Trinec - Usti nad Labem
2:3 (0:1)
júl. 24. 10:15
Chrudim - Sparta Praha II
0:1 (0:0)
júl. 24. 17:00
Lisen - Viktoria Zizkov
3:2 (0:2)
júl. 24. 17:00
Prostejov - Pribram
1:3 (0:2)
júl. 24. 17:00
Dukla Praha - Vyskov
2:1 (2:0)
júl. 24. 17:00
Opava - Vlasim
3:3 (1:2)

Unatkozol? Gyere játszani!
5 mérkőzés
júl. 24. 15:00
Jaro - Turku
0:2 (0:1)
júl. 24. 15:00
PK-35 Vantaa - Rovaniemi
1:3 (1:3)
júl. 24. 16:00
KPV Kokkola - Vaasa
1:2 (0:1)
júl. 24. 16:00
Jippo - EIF Ekenas
2:0 (1:0)
júl. 24. 16:00
MuSa - Gnistan
2:4 (1:1)
júl. 24. 21:00
Always Ready - Real Potosí
2:1 (0:1)
júl. 24. 02:40
Atlético Huila - Patriotas
2:2 (2:1)
júl. 24. 22:30
Águilas Doradas - América de Cali
1:3 (0:2)
1 mérkőzés
júl. 24. 15:00
Hvidovre - Jammerbugt
1:1 (0:0)
júl. 24. 18:00
FAR Rabat - Olympique Safi
0:0
júl. 24. 22:30
Mouloudia Oujda - Hassania Agadir
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 24. 12:00
Shenzhen - Henan Jianye
0:0
júl. 24. 14:00
Guangzhou R&F - Guangzhou
3:3 (2:2)
júl. 24. 01:00
Sol de América - Sportivo Luqueno
2:1 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 24. 18:00
Alianza Atlético - Huancayo
1:0 (0:0)
júl. 24. 20:15
Ayacucho - Sport Boys
1:2 (0:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
júl. 24. 16:00
Vestri - Selfoss
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 24. 04:00
Real Monarchs - Las Vegas Lights
3:2 (1:1)
júl. 24. 04:55
Colorado Springs - Louisville City
1:1 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 24. 14:00
Kyzyl-Zhar - Ordabasy
1:1 (1:1)
júl. 24. 15:00
Kairat Almaty - Arys
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Atyrau - Taraz
1:2 (1:1)
júl. 24. 17:00
Aktobe - Kaisar Kyzylorda
1:2 (0:0)
júl. 24. 12:00
Pohang - FC Seoul
0:1 (0:0)
júl. 24. 20:30
OFK Petrovac - Mornar Bar
0:1 (0:0)
júl. 24. 20:30
Decic - Zeta
2:0 (2:0)
júl. 24. 20:30
Iskra Danilovgrad - Jezero
2:0 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 24. 16:00
Noah Jürmala - BFC Daugavpils
0:3 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 24. 17:00
Floresti - Dinamo-Auto
0:1 (0:0)
júl. 24. 19:00
Sheriff Tiraspol - Zimbru
elhalasztva
júl. 24. 01:00
Monagas - Mineros Guyana
1:1 (1:0)
júl. 24. 23:00
Zamora FC - Portuguesa FC
1:4 (0:2)
júl. 24. 12:00
Daejeon Citizen - Busan I'Park
3:1 (1:1)
júl. 24. 13:00
Ansan Greeners - Sangju Sangmu
0:1 (0:0)

Gambe Slim
júl. 24. 09:00
Nesebar - Chernomorets Burgas
1:3 (0:2)
júl. 24. 10:00
UCAM Murcia - Al Ain
1:0 (1:0)
júl. 24. 10:00
Újpest II - BKV Előre
1:1 (0:0)
júl. 24. 10:00
Bicske - Iváncsa
1:3 (1:1)
júl. 24. 10:00
Budaörs - Tatabánya
3:1 (0:0)
júl. 24. 10:00
Pápai Perutz - Győri ETO II
2:3 (1:2)
júl. 24. 10:00
Vranov - Snina
2:1 (1:1)
júl. 24. 10:00
Espanyol - Rayo Vallecano
0:2 (0:0)
júl. 24. 10:00
Csorna - Mosonmagyaróvár
0:3 (0:0)
júl. 24. 10:00
Tychy - Jastrzebie
5:2 (3:1)
júl. 24. 10:00
Csepel - Rákosmenti KSK
6:0 (0:0)
júl. 24. 10:00
Getafe - Atromitos
3:0 (2:0)
júl. 24. 10:00
Ripensia Timisoara - Timisoara
0:2 (0:2)
júl. 24. 10:00
Unirea Dej - Gloria Bistrita
2:0 (0:0)
júl. 24. 10:00
Sindjelic Beograd - FK Zemun
0:3 (0:0)
júl. 24. 10:30
Hanacka Slavia Kromeriz - Zlín II
3:0 (1:0)
júl. 24. 10:30
Stal Rzeszów - Siarka Tarnobrzeg
3:1 (2:1)
júl. 24. 11:00
Nantes - Brest
3:1 (2:1)
júl. 24. 11:00
Real Sociedad II - Eibar
1:2 (1:0)
júl. 24. 11:00
Komárom - MTK II
2:1 (1:0)
júl. 24. 11:00
Hutnik Nowa Huta - Polonia Bytom
1:1 (0:0)
júl. 24. 11:00
Cham - Thalwil
10:0 (3:0)
júl. 24. 11:00
Slovan Rosice - Zbrojovka Brno II
1:1 (1:0)
júl. 24. 11:00
VfB Stuttgart II - Bahlinger
1:4 (0:0)
júl. 24. 11:00
Banik Sokolov - Chomutov
1:0 (1:0)
júl. 24. 11:00
Paks - Budafok
2:0 (1:0)
júl. 24. 11:00
Skra Czestochowa - Górnik Zabrze II
4:0 (1:0)
júl. 24. 11:00
Stomil Olsztyn - Sokól Ostróda
2:0 (2:0)
júl. 24. 11:15
Socuéllamos - Linares Deportivo
1:4 (1:2)
júl. 24. 11:20
Kalisz - Chojniczanka Chojnice
1:0 (1:0)
júl. 24. 11:30
Amorebieta - UD Logronés
1:1 (0:1)
júl. 24. 11:30
Athletic Bilbao II - Mirandés
0:1 (0:0)
júl. 24. 12:00
Skive - Aarhus Fremad
0:2 (0:0)
júl. 24. 12:00
Den Bosch - MVV
1:2 (0:0)
júl. 24. 12:00
B.93 Kobenhavn - FA 2000
4:0 (4:0)
júl. 24. 12:00
Bronshoj - Roskilde
0:4 (0:1)
júl. 24. 12:00
Radomiak Radom - Belchatow
2:1 (2:1)
júl. 24. 13:00
Hull - Mansfield
1:2 (0:1)
júl. 24. 13:00
Willem II - Lierse Kempenzonen
4:1 (1:0)
júl. 24. 13:00
Heracles - Nijmegen
0:1 (0:1)
júl. 24. 13:00
Reims - Lens
1:2 (1:1)
júl. 24. 13:00
Utrecht II - SV Excelsior
2:2 (0:0)
júl. 24. 13:00
Watford - Brentford
1:3 (0:0)
júl. 24. 13:30
Bromley - Ebbsfleet
4:0 (2:0)
júl. 24. 14:00
Grimsby - Rotherham
0:1 (0:0)
júl. 24. 14:00
Hoffenheim - Greuther Fürth
2:2 (1:2)
júl. 24. 14:00
Bedford Town - Wealdstone
2:2 (1:1)
júl. 24. 14:00
Eintracht Norderstedt - Greifswalder
3:0 (1:0)
júl. 24. 14:00
Leamington - Forest Green
0:0
júl. 24. 14:00
St. Johnstone - Fleetwood
0:0
júl. 24. 14:00
Cardiff - Exeter
2:2 (1:1)
júl. 24. 14:00
De Graafschap - Telstar
2:1 (2:0)
júl. 24. 14:00
Den Haag - Twente
2:2 (1:0)
júl. 24. 14:00
Belper - Coalville
1:3 (0:0)
júl. 24. 14:30
Bristol City - Milton Keynes Dons
3:1 (1:0)
júl. 24. 14:30
Zwolle - Cambuur
2:1 (1:0)
júl. 24. 15:00
Reading - Charlton Athletic
1:1 (1:0)
júl. 24. 15:00
Coleraine - Annagh United
0:2 (0:1)
júl. 24. 15:00
Atlas Delmenhorst - Bremer
4:1 (1:0)
júl. 24. 15:00
Barnet - Peterborough
2:3 (1:2)
júl. 24. 15:00
ZTE II - Nafta
1:3 (0:1)
júl. 24. 15:00
Rijnsburgse - Ter Leede
6:0 (2:0)
júl. 24. 15:30
Mönchengladbach - Metz
1:0 (0:0)
júl. 24. 16:00
Queens Park - Manchester United
4:2 (1:1)
júl. 24. 16:00
Borussia Dortmund - Athletic Bilbao
0:2 (0:0)
júl. 24. 16:00
Bradford - Blackburn Rovers
2:0 (1:0)
júl. 24. 16:00
Burton Albion - Leicester
0:0
júl. 24. 16:00
Ipswich - Crystal Palace
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Luton - Portsmouth
1:1 (1:1)
júl. 24. 16:00
Northampton - Birmingham
3:2 (2:2)
júl. 24. 16:00
Nice - Union Berlin
0:2 (0:1)
júl. 24. 16:00
Stoke - Aston Villa
2:0 (1:0)
júl. 24. 16:00
Vicenza - Cagliari
0:3 (0:1)
júl. 24. 16:00
Watford - West Bromwich
0:0
júl. 24. 16:00
Barrow - Bolton Wanderers
0:1 (0:1)
júl. 24. 16:00
Celtic - West Ham United
2:6 (1:3)
júl. 24. 16:00
Cheltenham - Coventry
2:0 (1:0)
júl. 24. 16:00
Harrogate Town - Sunderland AFC
0:4 (0:3)
júl. 24. 16:00
Tavistock - Plymouth
0:0
júl. 24. 16:00
Warrington - Tranmere
0:1 (0:1)
júl. 24. 16:00
Weymouth - Swindon
1:0 (0:0)
júl. 24. 16:00
Fylde - Rochdale
0:1 (0:1)
júl. 24. 16:00
Hornchurch - Dagenham & Redbridge
0:3 (0:1)
júl. 24. 16:00
Telford - Notts
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Ashton - Altrincham
0:2 (0:1)
júl. 24. 16:00
Banbury - Solihull Moors
1:1 (1:1)
júl. 24. 16:00
Dartford - Wimbledon
1:0 (1:0)
júl. 24. 16:00
Salford - Derby
2:1 (1:0)
júl. 24. 16:00
Dover Athletic - Folkestone Invicta
2:1 (1:0)
júl. 24. 16:00
Stratford - Yeovil
0:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Chelmsford - Boreham Wood
1:1 (0:1)
júl. 24. 16:00
Crusaders - H&W Welders
3:1 (2:1)
júl. 24. 16:00
Accrington Stanley - Preston
1:1 (0:0)
júl. 24. 16:00
Bath - Gloucester
3:3 (2:0)
júl. 24. 16:00
Eastbourne Borough - Kingstonian
1:2 (1:1)
júl. 24. 16:00
Haringey Borough - Oxford City
0:4 (0:2)
júl. 24. 16:00
Hyde - Bradford Park Avenue
4:4 (2:3)
júl. 24. 16:00
Rushall Olympic - Stafford Rangers
1:3 (1:0)
júl. 24. 16:00
Shepshed Dynamo - Sheffield FC
3:0 (2:0)
júl. 24. 16:00
Frome - Yate
1:0 (1:0)
júl. 24. 16:00
Ramsbottom - Bury FC
2:0 (1:0)
júl. 24. 16:00
Stalybridge - Curzon Ashton
1:2 (1:1)
júl. 24. 16:00
Wolfsburg - AS Monaco
1:2 (1:0)
júl. 24. 16:00
Sokól Kleczew - Kalisz
2:2 (2:2)
júl. 24. 16:00
Chorley - Dorking Wanderers
0:2 (0:1)
júl. 24. 16:00
Blyth Spartans - South Shields
1:2 (0:1)
júl. 24. 16:00
Saburtalo - Torpedo Kutaisi
1:1 (0:1)
júl. 24. 16:00
Kidderminster - Walsall
0:5 (0:2)
júl. 24. 16:00
Ginsheim - Koblenz
0:3 (0:2)
júl. 24. 16:30
Bayern München - Ajax
2:2 (1:1)
júl. 24. 16:30
Bologna - Feralpisalo
1:0 (0:0)
júl. 24. 17:00
AC Milan - Modena
5:0 (5:0)
júl. 24. 17:00
Pisa - Cremonese
1:1 (1:0)
júl. 24. 17:00
1. FC Köln - Elversberg
2:1 (2:1)
júl. 24. 17:00
Miedz Legnica - Chrobry Glogów
2:0 (0:0)
júl. 24. 17:00
Eintracht Frankfurt - Strasbourg
2:3 (2:1)
júl. 24. 17:00
Villefranche/Saone - Stade Nyonnais
3:2 (0:0)
júl. 24. 17:00
Red Star FC 93 - UNFP
3:0 (0:0)
júl. 24. 17:00
Lorient - Bordeaux
1:1 (0:0)
júl. 24. 17:00
Győri ETO - Kisvárda
1:1 (1:0)
júl. 24. 17:00
Angers - Troyes
3:0 (3:0)
júl. 24. 17:00
Podbeskidzie - Garbarnia Krakow
4:4 (0:3)
júl. 24. 17:00
Sokol Zápy - Viktoria Plzen II
3:2 (3:1)
júl. 24. 17:00
Westerlo - OFI Heraklion
1:0 (0:0)
júl. 24. 17:00
Rapperswil-Jona - YF Juventus
0:2 (0:1)
júl. 24. 17:00
Wiener Viktoria - Stadlau
2:1 (0:1)
júl. 24. 17:00
Wisla Pulawy - Polonia Warszawa
0:5 (0:3)
júl. 24. 17:30
Napoli - Pro Vercelli
1:0 (1:0)
júl. 24. 17:30
Brescia - Renate
1:2 (1:2)
júl. 24. 17:30
Cliftonville - Newry City FC
2:0 (1:0)
júl. 24. 17:30
Diósgyőr - Al Hazm
1:1 (0:0)
júl. 24. 17:40
IMT Novi Beograd - Al Feiha
0:2 (0:2)
júl. 24. 17:45
Parma - Trento
4:2 (4:1)
júl. 24. 18:00
Utrecht - Volos NFC
6:2 (3:1)
júl. 24. 18:00
St. Etienne - Clermont
2:3 (1:1)
júl. 24. 18:00
Levante - Stade Rennes
3:1 (3:0)
júl. 24. 18:00
Jeunesse Esch - Swift Hesperange
2:2 (0:0)
júl. 24. 18:00
Sutton - Aldershot
1:2 (1:0)
júl. 24. 18:00
Aris Limassol - Hapoel Jerusalem
0:1 (0:0)
júl. 24. 18:00
Hamrun Spartans - Balzan
2:1 (2:0)
júl. 24. 18:00
Sparta Petegem - Deinze
0:4 (0:0)
júl. 24. 18:00
KF Tiranë - Egnatia Rrogozhine
2:2 (0:0)
júl. 24. 18:00
Vitesse - Lommel
0:1 (0:0)
júl. 24. 18:00
Dinamo Zágráb II - Rudar Velenje
0:1 (0:0)
júl. 24. 18:30
Ponikve - Bistra
1:4 (1:3)
júl. 24. 18:45
Sassuolo - Südtirol
0:0
júl. 24. 19:00
FC Barcelona - Girona
3:1 (2:1)
júl. 24. 19:00
Valencia - FC Cartagena
3:2 (0:0)
júl. 24. 19:00
Betis - Wolverhampton
0:1 (0:0)
júl. 24. 19:00
Real Sociedad - Alavés
3:1 (2:1)
júl. 24. 19:00
ZTE - AEK Larnaka
0:0
júl. 24. 19:00
Real Avilés - Real Oviedo
0:1 (0:0)
júl. 24. 19:00
US Orléans - Paris St. Germain
0:1 (0:0)
júl. 24. 19:00
Al-Nasr Dubai - Al Raed
1:2 (0:0)
júl. 24. 19:00
Lugo - Pafos FC
0:1 (0:1)
júl. 24. 19:30
Heist - Standard Liege
1:3 (0:1)
júl. 24. 19:30
Málaga - Sevilla Atlético
2:0 (1:0)
júl. 24. 19:30
Huelva - Betis II
0:1 (0:0)
júl. 24. 20:00
Badajoz - Benfica II
2:1 (1:0)
júl. 24. 20:00
Almansa - Albacete
0:5 (0:1)
júl. 24. 20:30
Algeciras - Cádiz
0:4 (0:1)
júl. 24. 21:00
Elche - Zaragoza
0:2 (0:1)
júl. 24. 21:00
Braga - Pacos de Ferreira
2:1 (0:0)
júl. 24. 22:30
Extremadura - FC Porto II
0:3 (0:2)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
384
38 (10%)
153 (40%)
496
380
29 (8%)
152 (40%)
449
384
37 (10%)
131 (34%)
447
4. Tila
371
33 (9%)
138 (37%)
441
373
32 (9%)
140 (38%)
440
380
31 (8%)
140 (37%)
435
   Mázli2
383
29 (8%)
145 (38%)
435
384
31 (8%)
140 (36%)
435
384
25 (7%)
154 (40%)
433
   Zozoka42
379
27 (7%)
149 (39%)
433

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont