Főoldal » Meccsek » 2021. július 25.

Meccsek - 2021. július 25.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. július 25.)


8 mérkőzés
júl. 25. 09:30
Egyiptom U23 - Argentína U23
0:1 (0:0)
júl. 25. 10:00
Új-Zéland U23 - Honduras U23
2:3 (1:1)
júl. 25. 12:30
Ausztrália U23 - Spanyolország U23
0:1 (0:0)
júl. 25. 13:00
Japán U23 - Mexikó U23
2:1 (2:0)
júl. 25. 13:00
Románia U23 - Dél-Korea U23
0:4 (0:1)
júl. 25. 13:30
FC Nürnberg - Aue
0:0
júl. 25. 13:30
St. Pauli - Holstein Kiel
3:0 (1:0)
júl. 25. 13:30
Sandhausen - Fortuna Düsseldorf
0:2 (0:0)

5 mérkőzés
júl. 25. 12:00
Penafiel - Moreirense
1:1 (0:0)
júl. 25. 16:30
Varzim - Rio Ave
1:1 (0:0)
júl. 25. 18:30
Vilafranquense - Arouca
0:3 (0:2)
júl. 25. 19:00
Marítimo - Boavista Porto
0:1 (0:1)
júl. 25. 19:00
Nacional - Estoril
1:2 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 25. 16:30
FK Ural - FK Krasnodar
0:3 (0:0)
júl. 25. 18:00
Sovjetov - Akhmat Grozny
1:2 (0:2)
júl. 25. 19:00
CSKA Moszkva - Ufa
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 17:30
Farul Constanta - Gaz Metan Medias
2:0 (0:0)
júl. 25. 20:30
Steaua Bukarest - CS U Craiova
4:1 (3:0)
3 mérkőzés
júl. 25. 16:00
Bossiere - Fernelmont-Hemptinne
2:2 (0:0)
júl. 25. 16:00
Tollembeek - Dendermonde
0:3 (0:0)
júl. 25. 16:00
Helson Helchteren - Mol Wezel
2:3 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 25. 13:30
Mechelen - Royal Antwerp
3:2 (0:1)
júl. 25. 16:00
Club Brugge - AS Eupen
2:2 (0:0)
júl. 25. 18:30
Anderlecht - Union St. Gilloise
1:3 (1:1)
júl. 25. 21:00
Sint-Truidense - Gent
2:1 (1:1)
6 mérkőzés
júl. 25. 00:00
Palmeiras - Fluminense
1:0 (0:0)
júl. 25. 16:00
Atlético Mineiro - Bahia
3:0 (0:0)
júl. 25. 21:00
Fortaleza - Bragantino
1:0 (1:0)
júl. 25. 21:00
Flamengo RJ - Sao Paulo
5:1 (0:0)
júl. 25. 23:15
Atlético PR - Internacional RS
2:1 (2:0)
júl. 25. 23:15
Santos - Atlético GO
0:1 (0:1)

2 mérkőzés
júl. 25. 17:00
Ried - Austria Wien
2:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Austria Klagenfurt - Wolfsberger
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
júl. 25. 16:00
Metalist Kharkov - Rukh Vynnyky
2:1 (2:0)
júl. 25. 18:30
Zorya Lugansk - Oleksandria
0:1 (0:1)
júl. 25. 18:30
Desna - Chernomorets Odessa
3:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 13:00
Viktoria Berlin - Viktoria Köln
2:1 (2:1)
júl. 25. 14:00
Verl - Türkgücü-Ataspor
0:0
3 mérkőzés
júl. 25. 14:15
Lugano - FC Zürich
0:2 (0:2)
júl. 25. 16:30
Grasshoppers - Basel
0:2 (0:0)
júl. 25. 16:30
Sion - Servette
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
júl. 25. 01:15
Banfield - Boca Juniors
0:0
júl. 25. 18:30
Defensa y Justicia - Godoy Cruz
1:2 (1:0)
júl. 25. 18:30
Patronato - Sarmiento
2:0 (1:0)
júl. 25. 20:45
Rosario Central - Vélez Sársfield
1:0 (0:0)
júl. 25. 23:00
River Plate - Unión de Santa Fe
4:0 (2:0)
júl. 25. 16:00
Metallurg Lipetsk - Akron
2:2 (2:2)
júl. 25. 19:00
Kuban Krasnodar - Veles
0:2 (0:0)
7 mérkőzés
júl. 25. 02:00
Chicago Fire - Toronto FC
1:2 (0:1)
júl. 25. 02:00
Minnesota United - Portland Timbers
2:1 (0:1)
júl. 25. 02:30
FC Dallas - L. A. Galaxy
4:0 (2:0)
júl. 25. 02:30
Nashville - FC Cincinnati
3:0 (2:0)
júl. 25. 04:00
San Jose Earthquakes - Houston Dynamo
1:1 (1:1)
júl. 25. 04:00
Real Salt Lake - Colorado Rapids
3:0 (2:0)
júl. 25. 04:30
Los Angeles FC - Vancouver Whitecaps
2:2 (1:2)

3 mérkőzés
júl. 25. 15:00
Piast Gliwice - Rakow Czestochowa
2:3 (1:1)
júl. 25. 17:30
Slask Wroclaw - Warta Poznan
2:2 (0:1)
júl. 25. 20:00
Pogon Szczecin - Górnik Zabrze
2:0 (1:0)
76 mérkőzés
júl. 25. 11:00
Jednota Sokol - Nové Mesto
2:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Roznava - Dvorníky-Vceláre
0:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Vikartovce - Poprad
2:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Jasenov - Spartak Medzilaborce
1:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Tatran Bystré - Hencovce
0:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Lastomír - Pavlovce nad Uhom
0:6 (0:0)
júl. 25. 17:00
Vojcice - Budkovce
3:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Saca - Tahanovce
0:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Lokomotíva Kosice - Gelnica
1:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Teplicka - Spisská Nová Ves
1:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Siroké - Pivovar Velky Saris
2:5 (0:0)
júl. 25. 17:00
Maratón Sena - Mladost Kalsa
2:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Kechnec - Cana
4:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Slovan Poproc - Spartak Medzev
1:7 (0:0)
júl. 25. 17:00
Velká Lomnica - Levoca
5:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Tatran Lubica - Gerlachov
0:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Sokol Torysa - Slovan Sabinov
0:6 (0:0)
júl. 25. 17:00
Partizán Domaniza - Lednické Rovne
0:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Jelka - Velky Meder
1:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Fintice - Marhan
2:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Plevník-Drienové - Spartak Kvasov
1:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Melčice-Lieskové - Castkovce
0:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Piestany - Trebatice
1:5 (0:0)
júl. 25. 17:00
Báb - Kovarce
4:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Nevidzany - Lipová
1:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Druzstevník Trstice - Neded
4:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Termál Podhájska - Velké Ludince
0:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Druzstevník Besenov - Nové Zámky
1:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Selce - Salková
2:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Holíc - Nafta Gbely
0:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Horná Krupá - Vrbové
0:0
júl. 25. 17:00
Kanianka - Dolné Vestenice
2:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Tatran Uhrovec - Spartak Bánovce
1:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Zemianske Kostolany - Tovarniky
0:5 (0:0)
júl. 25. 17:00
Topvar Topolcany - Solcany
0:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Velké Záluzie - Slovan Hlohovec
3:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Okolicná na Ostrove - Hurbanovo
2:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Slovan Skalité - Kotesová
1:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Pokrok Stará Bystrica - Cierne
1:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Gbelany - Teplicka nad Váhom
2:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Predmier - Kysucké Nové Mesto
0:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Tatran Chlebnice - Tvrdosín
1:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Sokol Zubrohlava - Dolny Kubin
0:5 (0:0)
júl. 25. 17:00
Oravan - Liptovská Stiavnica
1:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Baník Velky Krtís - Tatran VLM
3:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Likavka - Rosina
0:0
júl. 25. 17:00
Visnové - Javorník Makov
0:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Svosov - Dynamo Diviaky
1:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Sk Kriván Vazec - Brezno
2:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Slovan Vavrecka - Závazná Poruba
1:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Slovan Dudince - Banská Stiavnica
0:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Hrochot - Podkonice
0:8 (0:0)
júl. 25. 17:00
Slovenská Lupca - Sokol Medzibrod
2:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Ladomerská Vieska - Kovácová
1:8 (0:0)
júl. 25. 17:00
Jesenské - Detva
4:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Iskra Hnústa - Poltár
0:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Slovan Tomásovce - Badín
0:0
júl. 25. 17:00
Strojár Krupina - Málinec
0:1 (0:0)
júl. 25. 17:30
Lozorno - Láb
0:2 (0:0)
júl. 25. 17:30
Králová pri Senci - MSK Senec
0:1 (0:0)
júl. 25. 17:30
Malacky - Lokomotíva DNV
2:1 (0:0)
júl. 25. 17:30
Limbach - Tomásov
1:3 (0:0)
júl. 25. 17:30
Slovan Castá - Sväty Jur
3:4 (0:0)
júl. 25. 17:30
Vinicné - Vrakuna
0:0
júl. 25. 17:30
Danubia Velky Biel - Nová Dedinka
1:2 (0:0)
júl. 25. 18:00
MSK Tisovec - Rimaszombat
0:1 (0:0)

3 mérkőzés
júl. 25. 17:00
Zemplín Michalovce - Dunaszerdahely
4:1 (3:0)
júl. 25. 18:00
Zilina - Sered
3:0 (2:0)
júl. 25. 20:00
Trnava - Pohronie
2:0 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 18:55
Rijeka - Istra 1961
2:0 (0:0)
júl. 25. 21:00
Hajduk Split - Osijek
1:2 (0:0)
4 mérkőzés
júl. 25. 14:00
Nordsjaelland - Aarhus
0:0
júl. 25. 14:00
Randers - Odense BK
1:1 (1:1)
júl. 25. 16:00
FC Kobenhavn - Silkeborg
0:0
júl. 25. 18:00
Bröndby - Viborg
1:1 (1:0)
3 mérkőzés
júl. 25. 15:00
Kalmar - Djurgarden
0:1 (0:0)
júl. 25. 17:30
Hammarby - Norrköping
2:1 (1:1)
júl. 25. 17:30
Häcken - Elfsborg
1:1 (1:1)
4 mérkőzés
júl. 25. 16:00
Viktoria Plzen - Mlada Boleslav
2:1 (2:0)
júl. 25. 16:00
Budejovice - Teplice
1:0 (0:0)
júl. 25. 16:00
Slovan Liberec - Slovácko
0:1 (0:1)
júl. 25. 19:00
Zlín - Slavia Praha
0:1 (0:0)
7 mérkőzés
júl. 25. 17:00
Stará Rise - Znojmo
0:5 (0:0)
júl. 25. 17:00
Slavoj Olympia - Sumperk
1:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Strání - Breclav
3:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Humpolec - Slavoj Polná
1:1 / tizenegyesekkel 2:3 (0:0)
júl. 25. 17:00
Kozlovice - Hermanice
4:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Bospor Bohumín - Detmarovice
1:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Polanka nad Odrou - Dolní Benesov
3:0 (0:0)

júl. 25. 14:15
Wil - FC Vaduz
2:3 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 18:55
Metalac - Backa Topola
2:4 (1:2)
júl. 25. 21:00
Vojvodina - Partizan
0:2 (0:1)
júl. 25. 10:30
Austria Lustenau - Grazer
2:1 (1:1)
júl. 25. 00:30
Náutico - Brusque
1:1 (1:0)
júl. 25. 02:00
Vasco da Gama - Guarani
4:1 (2:0)
júl. 25. 02:00
CSA - EC Vitória
2:1 (0:0)
júl. 25. 23:15
Operário PR - Coritiba
1:0 (1:0)
32 mérkőzés
júl. 25. 14:00
Flint - Fram Larvik
1:2 (0:0)
júl. 25. 15:00
Spjelkavik - Molde
1:4 (0:0)
júl. 25. 15:00
Stovner - Grorud
2:5 (0:0)
júl. 25. 15:00
Harstad - Melbo IL
2:0 (0:0)
júl. 25. 16:00
Rana - Bodo/Glimt
1:4 (0:0)
júl. 25. 16:00
Honefoss - Stromsgodset
0:2 (0:0)
júl. 25. 16:00
Oppsal - Skeid
0:2 (0:0)
júl. 25. 16:00
Ullern - Asker
3:1 (0:0)
júl. 25. 16:00
Lorenskog - Strommen
1:2 (0:0)
júl. 25. 16:00
Nybergsund - Raufoss
0:1 (0:0)
júl. 25. 16:00
Oern-Horten - Ullensaker/Kisa
1:2 (0:0)
júl. 25. 16:00
Lysekloster - Asane
1:2 (0:0)
júl. 25. 16:00
Traeff - Aalesund
0:4 (0:0)
júl. 25. 16:00
Strindheim - Orkla
2:4 (0:0)
júl. 25. 16:00
Verdal - Nardo
0:6 (0:0)
júl. 25. 16:15
Lyn - Valerenga
0:4 (0:0)
júl. 25. 17:00
Krakeroy - Fredrikstad
0:3 (0:0)
júl. 25. 18:00
Brumunddal - Ham-Kam
1:2 (0:0)
júl. 25. 18:00
Melhus - Rosenborg
0:7 (0:0)
júl. 25. 18:00
Staal Jorpeland - Viking
2:3 (0:0)
júl. 25. 18:00
Kvik Halden - Sarpsborg 08
0:2 (0:0)
júl. 25. 18:00
IF Ready - SF Grei
4:0 (0:0)
júl. 25. 18:00
Vestfossen - Moss
1:3 (0:0)
júl. 25. 18:00
Pors Grenland - Sandefjord
1:4 (0:0)
júl. 25. 18:00
Donn - Jerv
1:2 (0:0)
júl. 25. 18:00
Os - Öygarden
2:6 (0:0)
júl. 25. 18:00
Byasen - Ranheim
3:4 (0:0)
júl. 25. 18:00
Assiden - Mjondalen
0:3 (0:0)
júl. 25. 18:00
Halsen - Notodden
1:5 (0:0)
júl. 25. 18:00
Sola - Madla
1:0 (0:0)
júl. 25. 18:00
Akra - Vard
2:2 / tizenegyesekkel 5:4 (0:0)
júl. 25. 18:00
Sandviken - Fyllingsdalen
1:2 (0:0)

2 mérkőzés
júl. 25. 01:30
Katar - Salvador
3:2 (2:0)
júl. 25. 04:00
Mexikó - Honduras
3:0 (3:0)
6 mérkőzés
júl. 25. 12:00
Killester - Usher Celtic
1:0 (0:0)
júl. 25. 15:00
Treaty United - Dundalk
0:1 (0:0)
júl. 25. 15:00
Crumlin United - St. Mochtas
1:2 (0:2)
júl. 25. 15:00
Liffeys Wanderers - Cobh Ramblers
0:2 (0:0)
júl. 25. 16:00
College Corinthians - Bohemian
0:5 (0:2)
júl. 25. 18:00
Sligo Rovers - Cork City
2:3 (1:1)
3 mérkőzés
júl. 25. 15:30
Mariehamn - Inter Turku
0:2 (0:0)
júl. 25. 17:30
Kuopion - Ilves
1:0 (1:0)
júl. 25. 17:30
Honka - Lahti
1:1 (1:0)
1 mérkőzés
júl. 25. 17:00
Atletik Provadia - Chernolomets 1919
1:3 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 17:45
CSKA 1948 Sofia - CSKA Szófia
2:4 (0:1)
júl. 25. 20:00
Lokomotiv Plovdiv - Ludogorets
1:3 (0:1)
júl. 25. 17:00
Smorgon - Isloch
1:2 (0:1)
júl. 25. 19:45
BATE Borisov - Dinamo Brest
0:2 (0:0)
júl. 25. 00:00
Alvarado - San Martín Tucumán
2:0 (1:0)
júl. 25. 20:00
Quilmes - Deportivo Riestra
2:1 (0:1)
júl. 25. 20:05
Deportivo Morón - All Boys
3:0 (1:0)
júl. 25. 20:10
Tigre - Belgrano
0:0
júl. 25. 20:30
Club Atlético Mitre - Nueva Chicago
1:0 (1:0)
júl. 25. 21:00
Agropecuario - Gimnasia Mendoza
2:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
júl. 25. 17:00
AFC Eskilstuna - Örgryte
4:0 (2:0)
júl. 25. 17:00
Värnamo - Vasalund
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 19:00
UNAM Pumas - Club Atlas
0:0
2 mérkőzés
júl. 25. 17:00
Radomlje - Olimpija Ljubljana
1:1 (1:1)
júl. 25. 20:15
Maribor - Domzale
3:1 (3:0)
3 mérkőzés
júl. 25. 17:00
FK Rudar - Siroki Brijeg
1:1 (0:0)
júl. 25. 17:00
Posusje - FK Sarajevo
0:2 (0:1)
8 mérkőzés
júl. 25. 15:00
Rumori Calcio - Läänemaa Haapsalu
0:7 (0:3)
júl. 25. 17:00
Nőmme Kalju - Mulgi
32:0 (16:0)
júl. 25. 18:00
Maardu Aliens - Eston Villa
2:3 (2:2)
júl. 25. 18:00
Tallinna Charma - Vigri Maarjamäe
11:1 (3:1)
júl. 25. 18:00
Tallinna FC Zapoos - Phoenix
2:0 (2:0)
júl. 25. 18:00
Zenit Tallinn - Paide III
1:4 (1:1)
júl. 25. 18:00
Elva - Jalgpallihaigla
13:1 (6:0)
júl. 25. 18:00
Maksatransport - Raplamaa
1:3 (0:1)
4 mérkőzés
júl. 25. 02:00
Colo Colo - Audax Italiano
1:1 (0:0)
júl. 25. 18:30
Huachipato - La Serena
0:0
júl. 25. 21:00
Palestino - Santiago Wanderers
2:0 (0:0)
júl. 25. 23:30
Curicó Unido - Universidad de Chile
1:2 (1:0)

Non contact érintés nélküli lázmérők
júl. 25. 19:00
El Entag El Harby - Al Ahly
2:3 (0:1)
5 mérkőzés
júl. 25. 19:00
Akranes - Hafnarfjördur
0:3 (0:1)
júl. 25. 19:00
Leiknir Reykjavik - KA Akureyri
0:1 (0:1)
júl. 25. 21:15
Kopavogur - Valur
0:3 (0:1)
júl. 25. 21:15
Keflavík - Breidablik
2:0 (1:0)
júl. 25. 21:15
Víkingur Reykjavík - Stjarnan
3:2 (1:1)
júl. 25. 16:00
Fuglafjordur - B68 Toftir
0:1 (0:0)
1 mérkőzés
júl. 25. 17:30
MP Mikkeli - Klubi 04 Helsinki
2:0 (2:0)
júl. 25. 19:00
Atlético Palmaflor - Guabirá
2:1 (2:0)
júl. 25. 21:00
Independiente Petrolero - Royal Pari
1:0 (1:0)
júl. 25. 23:15
The Strongest - Club Bolívar
3:1 (0:1)
júl. 25. 00:40
Jaguares de Córdoba - Once Caldas
1:1 (1:0)
júl. 25. 03:00
Atlético Nacional - Deportes Tolima
1:0 (1:0)
júl. 25. 22:30
Atlético Bucaramanga - Santa Fe
4:3 (3:1)
1 mérkőzés
júl. 25. 15:00
Nyköbing - Lyngby
1:2 (0:1)
júl. 25. 00:30
Nacional Asunción - Guaraní
1:1 (0:1)
júl. 25. 23:15
Guairena - River Plate
1:2 (0:2)
3 mérkőzés
júl. 25. 18:00
Cusco - Deportivo Binacional
2:2 (0:1)
júl. 25. 20:15
Melgar - Universidad César Vallejo
1:1 (1:1)
júl. 25. 22:30
Cajamarca - Universitario
0:1 (0:1)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
1 mérkőzés
júl. 25. 19:30
Maccabi Haifa - Maccabi Tel Aviv
2:0 (2:0)
4 mérkőzés
júl. 25. 15:00
Shakter Karaganda - SDYuShOR 8
7:1 (3:0)
júl. 25. 16:00
Kaspiy Aktau - Zhetysu
1:0 (0:0)
júl. 25. 17:00
Tobol - Maqtaaral
3:4 (1:3)
júl. 25. 17:00
FK Astana - Akzhayik
1:0 (1:0)
9 mérkőzés
júl. 25. 01:00
Hartford Athletic - Miami FC 2.
2:0 (1:0)
júl. 25. 01:00
Indy Eleven - Birmingham Legion
1:2 (0:0)
júl. 25. 01:30
Tampa Bay Rowdies - Loudoun United
3:1 (1:0)
júl. 25. 02:30
Memphis 901 - Tulsa Roughnecks
1:0 (1:0)
júl. 25. 03:00
Rio Grande Valley - Austin Bold
1:1 (1:0)
júl. 25. 04:30
San Diego Loyal - Phoenix Rising
0:1 (0:1)
1 mérkőzés
júl. 25. 18:00
Nevezis - Dainava Alytus
0:1 (0:1)
júl. 25. 12:00
Ulsan Hyundai - Suwon City
2:5 (1:4)
júl. 25. 13:00
Gangwon - Jeju
2:2 (0:1)
júl. 25. 19:00
Sutjeska Niksic - FK Podgorica
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 17:00
Sfintul Gheorghe - CSF Balti
1:1 (1:1)
júl. 25. 19:00
Milsami - Petrocub
2:1 (1:0)
2 mérkőzés
júl. 25. 17:00
Spartaks Jürmala - Rigas FS
1:2 (0:0)
júl. 25. 19:00
FS METTA/LU Riga - Riga
0:1 (0:0)

8 mérkőzés
júl. 25. 18:45
Machine Sazi - Paykan
0:5 (0:2)
júl. 25. 18:45
Persepolis - Tractor Sazi
3:1 (0:0)
júl. 25. 18:45
Saipa - Aluminium Arak
1:0 (0:0)
júl. 25. 18:45
Foolad Khuzestan - Sanat Naft
2:0 (0:0)
júl. 25. 18:45
Mes Rafsanjan - Shahr Khodrou
2:1 (1:0)
júl. 25. 18:45
Naft Masjed Soleyman - Gol Gohar
1:2 (0:1)
júl. 25. 18:45
Nassaji Mazandaran - Esteghlal
1:3 (1:1)
júl. 25. 18:45
Sepahan - Zob Ahan
2:0 (1:0)
júl. 25. 01:00
Caracas - UCV
2:1 (0:1)
júl. 25. 23:00
Gran Valencia - Carabobo
1:1 (1:1)
júl. 25. 12:00
Chungnam Asan - Gyeongnam
2:1 (1:1)
júl. 25. 13:00
Bucheon 1995 - Jeonnam Dragons
1:2 (0:1)
júl. 25. 10:00
Vasas - Soroksár
2:2 (2:0)
júl. 25. 11:00
Debreceni EAC - Békéscsabai Előre
1:0 (1:0)
júl. 25. 11:00
Rotenburger - Stuttgarter Kickers
3:2 (0:0)
júl. 25. 14:00
Hannover 96 II - Teutonia Ottensen
2:0 (0:0)
júl. 25. 14:30
Feyenoord - PAOK Saloniki
1:2 (1:1)
júl. 25. 14:30
FC Emmen - Heracles
4:1 (1:0)
júl. 25. 16:00
Göztepe Izmir - Ümraniyespor
1:1 (1:1)
júl. 25. 16:00
Alkmaar - Panathinaikosz
3:0 (1:0)
júl. 25. 16:00
Gryf Slupsk - Chojniczanka Chojnice
0:2 (0:0)
júl. 25. 17:00
Vasas - Pécsi MFC
1:3 (1:1)
júl. 25. 17:00
Balatonfüred - Szekszárd
3:2 (1:1)
júl. 25. 17:20
Al-Hilal - Ilirija Ljubljana
3:0 (0:0)
júl. 25. 17:30
III. Kerületi TUE UPE - Újpest
1:2 (0:1)
júl. 25. 17:30
Makó - Füzesgyarmat
0:0
júl. 25. 17:30
Vác - Salgótarján
2:1 (0:0)
júl. 25. 17:30
Salernitana - Gubbio
0:1 (0:1)
júl. 25. 17:30
Érd - Balassagyarmat
2:3 (0:0)
júl. 25. 17:30
Sprockhövel - VfB 03 Hilden
1:6 (1:2)
júl. 25. 18:00
Szombathelyi Haladás - Siófok
1:3 (1:2)
júl. 25. 18:15
Lamia - Ethnikos Achna
2:2 (2:2)
júl. 25. 19:00
AS Roma - Debreceni VSC
5:2 (2:1)
júl. 25. 19:00
Rangers FC - Real Madrid
2:1 (0:1)
júl. 25. 19:00
Szolnoki MÁV - Cegléd
5:4 (2:1)
júl. 25. 19:00
Anorthosis - Doxa Katokopia
2:0 (0:0)
júl. 25. 19:00
Sporting Gijón - Racing Ferrol
2:0 (1:0)
júl. 25. 20:45
FC Porto - Lille
2:0 (0:0)
júl. 25. 21:00
Benfica - Olympique Marseille
1:1 (1:1)
júl. 25. 21:00
Sporting CP - Lyon
3:2 (2:1)
júl. 25. 21:30
Badajoz - FC Porto II
0:1 (0:1)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
327
32 (10%)
151 (46%)
462
332
31 (9%)
151 (45%)
457
332
38 (11%)
130 (39%)
450
331
32 (10%)
143 (43%)
446
   Tatrai
331
32 (10%)
143 (43%)
446
331
29 (9%)
148 (45%)
441
7. Xxy
327
31 (9%)
140 (43%)
435
331
28 (8%)
146 (44%)
432
331
29 (9%)
137 (41%)
419
10. Ptomy
331
24 (7%)
149 (45%)
418

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont