Főoldal » Meccsek » 2021. július 24. » Melipilla - Unión La Calera

Melipilla - Unión La Calera 3:3 (0:3)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2021. november 1-jén is volt Unión La Calera - Melipilla mérkőzés!

Chilei Bajnokság mérkőzés, 12. forduló - 2021. július 24. 23:30
Helyszín: Estadio Municipal de La Pintana (Santiago de Chile)

Andrés Vilches ('18, 11-esből, 0-1), Ariel Martínez ('41, 0-2), Octavio Rivero ('45+3, 11-esből, 0-3), Cristian Zavala ('50, 1-3), Juan Duma ('90, 2-3), Gonzalo Sosa ('90+4, 3-3)

• A mérkőzésen két gól is született büntetőből.
  • A mérkőzés mind a hat gólját különböző játékos szerezte.
  • Volt, hogy az Unión La Calera három góllal is vezetett, de végül a Melipilla kiegyenlített.

Melipilla győzelem:
11 tipp (28%)
9 tipp (23%)
Unión La Calera győzelem:
19 tipp (48%)

Melipilla utolsó 10 meccse

Forma: VereségDöntetlenVereségGyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereség

Unión La Calera utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségDöntetlenGyőzelemGyőzelemVereségVereségDöntetlenVereségVereség

Inkább Unión La Calera győzelem
Az elmúlt fél évben a Melipilla kétszer nyert hazai pályán, egyszer játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Unión La Calera egyszer nyert idegenben, egyszer játszott döntetlent és ötször kapott ki. A statisztika alapján a Melipilla sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, a Chilei Bajnokság mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Melipilla 2 győzelmet, 2 döntetlent és 1 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Unión La Calera pedig idegenben kétszer nyert, háromszor játszott döntetlent és háromszor kapott ki. Tehát a Melipilla jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Melipilla olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Universidad Católica vagy az O'Higgins. Az Unión La Calera pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Cobresal vagy a Santiago Wanderers. A Melipilla erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Melipilla olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Nublense vagy a Palestino. Az Unión La Calera gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Quito, az O'Higgins. Az Unión La Calera csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Melipilla 4266., Unión La Calera 1885. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján az Unión La Calera jobb csapatnak tűnik.