Főoldal » Meccsek » 2021. április 2.

Meccsek - 2021. április 2.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. április 2.)


1 mérkőzés
ápr. 2. 21:00
Levante - Huesca
0:2 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 2. 20:00
Szeged 2011 - Vasas
0:1 (0:0)
ápr. 2. 21:00
Almería - Rayo Vallecano
0:1 (0:0)

11 mérkőzés
ápr. 2. 16:00
Cardiff - Nottingham Forest
0:1 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Bristol City - Stoke
0:2 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Watford - Sheffield Wednesday
1:0 (1:0)
ápr. 2. 16:00
Preston - Norwich
1:1 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Queens Park - Coventry
3:0 (2:0)
ápr. 2. 16:00
Millwall - Rotherham
1:0 (0:0)
ápr. 2. 16:00
Wycombe - Blackburn Rovers
1:0 (0:0)
ápr. 2. 16:00
Bournemouth - Middlesbrough
3:1 (1:0)
ápr. 2. 16:00
Derby - Luton
2:0 (1:0)
ápr. 2. 18:30
Barnsley - Reading
1:1 (0:1)
ápr. 2. 21:00
Birmingham - Swansea
1:0 (0:0)
9 mérkőzés
ápr. 2. 15:00
Cosenza 1914 - Ascoli
2:1 (1:1)
ápr. 2. 17:00
Pescara - Pisa
3:1 (1:0)
ápr. 2. 17:00
Frosinone - Reggiana
0:0
ápr. 2. 19:00
Chievo - SPAL
1:1 (0:0)
ápr. 2. 19:00
Entella - Monza
1:1 (0:0)
ápr. 2. 19:00
Venezia - Reggina
0:2 (0:0)
ápr. 2. 19:00
Vicenza - Cittadella
1:0 (1:0)
ápr. 2. 19:00
Lecce - Salernitana
2:0 (1:0)
ápr. 2. 19:00
Brescia - Pordenone
4:1 (3:1)
ápr. 2. 21:30
Nacional - Portimonense
1:5 (0:2)

2 mérkőzés
1 mérkőzés
ápr. 2. 20:45
Ross County - Inverness
1:3 (1:1)
1 mérkőzés
ápr. 2. 18:00
Dnipro-1 - Lviv
5:1 (1:0)
10 mérkőzés
ápr. 2. 13:30
Doncaster - Charlton Athletic
0:1 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Crewe - Hull
1:2 (0:0)
ápr. 2. 16:00
Ipswich - Bristol Rovers
2:1 (2:1)
ápr. 2. 16:00
Sunderland AFC - Oxford United
3:1 (1:1)
ápr. 2. 16:00
Portsmouth - Rochdale
2:1 (2:0)
ápr. 2. 16:00
Northampton - Shrewsbury
1:0 (1:0)
ápr. 2. 16:00
Swindon - Blackpool
0:2 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Fleetwood - Peterborough
0:1 (0:0)
ápr. 2. 16:00
Plymouth - Wimbledon
1:0 (1:0)
ápr. 2. 13:00
Krasnodar II - Chertanovo Moszkva
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 2. 22:00
Patronato - Aldosivi
2:0 (1:0)
11 mérkőzés
ápr. 2. 14:00
Scunthorpe - Crawley
0:0
ápr. 2. 16:00
Bradford - Forest Green Rovers
4:1 (1:0)
ápr. 2. 16:00
Cambridge United - Morecambe
2:1 (1:0)
ápr. 2. 16:00
Mansfield - Leyton
0:2 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Cheltenham - Tranmere
4:0 (3:0)
ápr. 2. 16:00
Barrow - Newport
2:1 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Walsall - Harrogate Town
0:0
ápr. 2. 16:00
Oldham - Stevenage
0:1 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Port Vale - Exeter
1:0 (1:0)
ápr. 2. 16:00
Salford - Grimsby
1:1 (0:1)

1 mérkőzés
ápr. 2. 18:00
Varazdin - Slaven Belupo
1:1 (1:0)
ápr. 2. 18:00
Go Ahead Eagles - Roda
0:0
ápr. 2. 20:00
Ajax II - NAC Breda
1:1 (0:0)
ápr. 2. 20:00
MVV - Eindhoven
2:0 (0:0)
ápr. 2. 20:00
Telstar - Utrecht II
2:3 (1:2)
ápr. 2. 20:00
De Graafschap - Dordrecht
0:3 (0:1)
ápr. 2. 20:00
Volendam - Cambuur
0:3 (0:2)
ápr. 2. 20:00
Den Bosch - Top Oss
1:0 (0:0)
ápr. 2. 20:00
Helmond - Alkmaar II
2:0 (1:0)
ápr. 2. 20:00
Almere City - Nijmegen
2:0 (1:0)
5 mérkőzés
ápr. 2. 17:00
Backa Topola - Proleter Novi Sad
2:0 (1:0)
ápr. 2. 17:00
Vojvodina - Novi Pazar
1:0 (0:0)
ápr. 2. 17:00
FK Mladost Lucani - Radnicki Nis
4:1 (0:0)
ápr. 2. 17:00
Vozdovac - Macva Sabac
0:0
ápr. 2. 19:05
Cukaricki - Spartak Subotica
5:1 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 2. 18:00
Bohemians 1905 - Jablonec
0:0
ápr. 2. 18:10
Wacker Innsbruck - Amstetten
3:1 (2:1)
ápr. 2. 18:30
Grazer - Liefering
1:2 (1:1)
ápr. 2. 18:30
Juniors OÖ - Horn
0:0
ápr. 2. 18:30
Austria Wien II - Kapfenberg
1:2 (0:1)
ápr. 2. 18:30
Lafnitz - Rapid Wien II
0:1 (0:1)
ápr. 2. 18:30
Dornbirn - Blau-Weiss Linz
1:4 (0:1)

2 mérkőzés
ápr. 2. 18:45
Longford - Sligo Rovers
0:1 (0:0)
ápr. 2. 20:45
Shamrock Rovers - Dundalk
2:1 (1:0)
ápr. 2. 16:30
Covilha - Académica
1:1 (0:0)
ápr. 2. 19:00
Varzim - Benfica II
2:1 (2:1)
ápr. 2. 21:30
Penafiel - Academico Viseu
1:2 (1:0)
ápr. 2. 18:00
SC Bastia - Avranches
0:1 (0:1)
ápr. 2. 18:00
Bourg-Péronnas - Laval
1:0 (1:0)
ápr. 2. 18:00
Sete - Bastia-Borgo
2:2 (0:1)
ápr. 2. 19:00
Annecy FC - Cholet
2:0 (0:0)
ápr. 2. 20:00
Quevilly - Lyon-Duchére
3:1 (1:1)
ápr. 2. 17:00
Amorebieta - Racing Santander
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 2. 12:00
Cerezo Osaka - Sagan Tosu
1:0 (0:0)
ápr. 2. 16:30
Neman Grodno - Dinamo Brest
0:1 (0:0)
ápr. 2. 20:00
RWDM - Club Brugge II
1:1 (1:1)
2 mérkőzés
ápr. 2. 15:00
Mladost Doboj Kakanj - Zrinjski
1:1 (1:1)
ápr. 2. 18:00
Radnik Bijeljina - Borac Banja Luka
1:3 (0:1)
ápr. 2. 21:00
Belouizdad - Mazembe
2:0 (0:0)

10 mérkőzés
ápr. 2. 13:15
Notts - Wrexham
1:0 (0:0)
ápr. 2. 14:00
Hartlepool - Dagenham & Redbridge
2:1 (1:1)
ápr. 2. 16:00
Altrincham - Yeovil
elhalasztva
ápr. 2. 16:00
Bromley - Wealdstone
2:2 (1:2)
ápr. 2. 16:00
Eastleigh - Chesterfield
0:1 (0:0)
ápr. 2. 16:00
Aldershot - Stockport
1:2 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Barnet - Solihull Moors
0:2 (0:1)
ápr. 2. 16:00
Weymouth - Maidenhead
2:1 (0:0)
ápr. 2. 16:00
Boreham Wood - Sutton
0:0
ápr. 2. 16:00
Torquay - Woking
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 2. 20:45
Shelbourne - Bray Wanderers
3:3 (2:1)
ápr. 2. 20:45
Athlone - Galway United
3:1 (3:0)
ápr. 2. 20:45
Cabinteely - Cork City
1:0 (0:0)
ápr. 2. 20:45
Treaty United - Wexford Youths
1:0 (1:0)
2 mérkőzés
ápr. 2. 13:00
Samgurali - Samtredia
0:1 (0:0)
ápr. 2. 15:00
Torpedo Kutaisi - Shukura
0:0
ápr. 2. 21:00
Misr Lel Makasa - Smouha
1:1 (0:1)
1 mérkőzés
ápr. 2. 21:00
Antofagasta - Everton FC
1:2 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 2. 09:05
Macarthur - Perth Glory
2:0 (2:0)

4 mérkőzés
ápr. 2. 15:45
Hatta - Al Dhafra
2:2 (1:1)
ápr. 2. 15:45
Al-Ahli Dubai - Al Fujairah
3:2 (1:2)
ápr. 2. 18:15
Al-Wahda - Ittihad Kalba
0:1 (0:1)
ápr. 2. 18:15
Al Ain - Al-Nasr Dubai
1:3 (1:1)
ápr. 2. 21:00
Club Aurora - Guabirá
2:1 (1:1)
ápr. 2. 05:00
Leones Negros UdeG - Celaya
3:1 (0:1)
ápr. 2. 01:00
Boyacá Chicó - Alianza Petrolera
2:0 (1:0)
ápr. 2. 03:05
La Equidad - Deportivo Cali
2:5 (0:1)
ápr. 2. 18:15
Ittihad Tanger - FAR Rabat
1:2 (0:2)
ápr. 2. 20:30
Hassania Agadir - Rapide Oued Zem
3:1 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 2. 13:15
Kokand-1912 - Bunyodkor
0:0
ápr. 2. 15:30
AGMK - Navbahor
2:1 (1:1)
ápr. 2. 15:30
Pakhtakor - Metalourg
2:1 (2:1)
6 mérkőzés
ápr. 2. 18:00
The New Saints - Caernarfon Town
4:1 (1:0)
ápr. 2. 18:00
Aberystwyth - Cefn Druids
3:1 (3:0)
ápr. 2. 18:00
Cardiff MU - Barry Town
1:2 (0:0)
ápr. 2. 18:00
Newtown AFC - Connah's Quay
1:5 (1:1)
ápr. 2. 18:00
Bala - Flint
5:0 (1:0)
ápr. 2. 18:00
Penybont - Haverfordwest County
2:0 (1:0)
ápr. 2. 00:15
River Plate - 12 de Octubre
0:2 (0:0)
ápr. 2. 02:30
Nacional Asunción - Guaraní
2:0 (0:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
ápr. 2. 15:55
Orijent 1919 - Opatija
4:1 (4:0)
ápr. 2. 16:30
Dubrava - Dinamo Zágráb II
3:1 (1:0)
ápr. 2. 16:30
Hajduk Split II - Rude Zágráb
2:2 (1:2)
ápr. 2. 16:30
Hrvatski Dragovoljac - Kustosija
1:0 (1:0)
ápr. 2. 16:30
Cibalia Vinkovci - Bijelo Brdo
0:2 (0:2)
ápr. 2. 16:30
Osijek II - Inter Zapresic
1:2 (0:0)
ápr. 2. 12:30
Pohang - Daegu
0:0
3 mérkőzés
ápr. 2. 16:00
Hegelmann Litauen - Nevezis
2:0 (2:0)
ápr. 2. 17:00
Riteriai - Dainava Alytus
2:2 (1:0)
ápr. 2. 19:00
Banga - Suduva
1:2 (1:1)
ápr. 2. 20:30
Ballymena - Crusaders
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 2. 14:00
Naft - Naft Al-Wasat
0:1 (0:0)
ápr. 2. 14:00
Zakho - Al Hudod
1:0 (0:0)
ápr. 2. 14:00
Al-Qasim - Al-Quwa Al-Jawiya
1:2 (0:0)
ápr. 2. 16:30
Al Shorta - Al Simawa
7:0 (3:0)
ápr. 2. 14:00
IFK Göteborg - Värnamo
3:3 (1:2)
ápr. 2. 14:00
Degerfors - GAIS Göteborg
2:1 (1:0)
ápr. 2. 14:00
Elfsborg - Halmstad
0:1 (0:0)
ápr. 2. 15:00
Tsarsko Selo - Botev Vratsa
3:1 (2:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
159
24 (15%)
50 (31%)
220
159
21 (13%)
54 (34%)
213
159
22 (14%)
51 (32%)
212
   Zoli54
151
24 (16%)
46 (30%)
212
159
19 (12%)
55 (35%)
205
   Sió
159
17 (11%)
60 (38%)
205
159
17 (11%)
58 (36%)
201
159
16 (10%)
57 (36%)
194
159
21 (13%)
44 (28%)
193
158
16 (10%)
56 (35%)
192

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont


Panarom FÉNYLŐ CSILLAG ILLÓOLAJKEVERÉK