Főoldal » Meccsek » 2021. április 3.

Meccsek - 2021. április 3.


Mérkőzés összefoglalók, videók, gólok (2021. április 3.)


3 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Granada - Villarreal
0:3 (0:2)
ápr. 3. 16:15
Real Madrid - Eibar
2:0 (1:0)
ápr. 3. 18:30
Osasuna - Getafe
0:0
1 mérkőzés
ápr. 3. 21:30
Athletic Bilbao - Real Sociedad
0:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 13:30
Chelsea - West Bromwich
2:5 (1:2)
ápr. 3. 16:00
Leeds United - Sheffield United
2:1 (1:1)
ápr. 3. 18:30
Leicester - Manchester City
0:2 (0:0)
ápr. 3. 21:00
Arsenal - Liverpool
0:3 (0:0)

3 mérkőzés
ápr. 3. 14:45
Paks - MTK
3:1 (2:0)
ápr. 3. 17:00
ZTE - Diósgyőr
2:0 (1:0)
ápr. 3. 19:30
Budapest Honvéd - Újpest
2:2 (2:2)
10 mérkőzés
ápr. 3. 12:30
AC Milan - Sampdoria
1:1 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Sassuolo - AS Roma
2:2 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Lazio - Spezia
2:1 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Napoli - Crotone
4:3 (3:1)
ápr. 3. 15:00
Atalanta - Udinese
3:2 (2:1)
ápr. 3. 15:00
Benevento - Parma
2:2 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Cagliari - Hellas Verona
0:2 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Genoa - Fiorentina
1:1 (1:1)
ápr. 3. 18:00
Torino - Juventus
2:2 (1:1)
ápr. 3. 20:45
Bologna - Inter
0:1 (0:1)
7 mérkőzés
ápr. 3. 15:30
Bayer Leverkusen - Schalke 04
2:1 (1:0)
ápr. 3. 15:30
Mainz - Arminia Bielefeld
1:1 (0:0)
ápr. 3. 15:30
Wolfsburg - 1. FC Köln
1:0 (0:0)
ápr. 3. 15:30
Augsburg - Hoffenheim
2:1 (2:0)
ápr. 3. 18:30
RB Leipzig - Bayern München
0:1 (0:1)
ápr. 3. 20:30
Mönchengladbach - Freiburg
2:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
AS Monaco - Metz
4:0 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Paris St. Germain - Lille
0:1 (0:1)
ápr. 3. 21:00
Lens - Lyon
1:1 (0:0)

4 mérkőzés
ápr. 3. 18:45
Venlo - Groningen
0:1 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Willem II - Alkmaar
0:1 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Twente - Vitesse
1:2 (1:1)
ápr. 3. 21:00
Sparta Rotterdam - Zwolle
3:2 (1:0)
ápr. 3. 13:00
Bochum - Holstein Kiel
2:1 (1:0)
ápr. 3. 13:00
Heidenheim - Greuther Fürth
0:1 (0:0)
ápr. 3. 13:00
Karlsruhe - Osnabrück
0:1 (0:0)
ápr. 3. 14:00
UD Logronés - Tenerife
1:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Girona - Ponferradina
3:1 (1:0)
ápr. 3. 18:15
Castellón - Real Oviedo
1:0 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 13:30
Huddersfield - Brentford
1:1 (1:0)
ápr. 3. 19:00
Rio Ave - Gil Vicente
0:2 (0:0)
ápr. 3. 21:30
FC Porto - Santa Clara
2:1 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Rotor Volgograd - Lokomotiv Moszkva
0:2 (0:1)
ápr. 3. 15:30
FK Krasnodar - Akhmat Grozny
0:5 (0:1)
ápr. 3. 15:30
Rubin Kazan - PFC Sochi
1:0 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Dinamo Moszkva - Ufa
4:0 (2:0)
ápr. 3. 15:00
Toulouse - Nancy
4:1 (1:1)
ápr. 3. 20:00
Ajaccio - Valenciennes
3:0 (1:0)
ápr. 3. 20:00
Troyes - Guingamp
1:0 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Sochaux - Paris FC
1:2 (0:1)
ápr. 3. 20:00
Grenoble - Chateauroux
2:2 (2:1)
ápr. 3. 20:00
Caen - Pau
1:1 (1:0)
ápr. 3. 20:00
Rodez - Chambly
2:2 (2:1)

1 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Hermannstadt - Argesul Pitesti
4:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 12:30
Kayserispor - Göztepe Izmir
1:1 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Sivasspor - Trabzonspor
0:0
ápr. 3. 18:00
Hatayspor - Galatasaray
3:0 (2:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 16:15
KV Oostende - Waasland-Beveren
0:2 (0:2)
ápr. 3. 18:30
Sint-Truidense - Mechelen
2:1 (2:0)
ápr. 3. 20:45
Kortrijk - Club Brugge
1:2 (1:1)
13 mérkőzés
ápr. 3. 13:15
Dumbarton - Aberdeen
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Dundee FC - St. Johnstone
0:1 (0:1)
ápr. 3. 16:00
Hamilton - St. Mirren
0:3 (0:1)
ápr. 3. 16:00
Forfar - Edinburgh City
2:2 / tizenegyesekkel 5:3 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Formartine - Motherwell
0:5 (0:2)
ápr. 3. 16:00
Livingston - Raith
2:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Stenhousemuir - Kilmarnock
0:4 (0:2)
ápr. 3. 16:00
Dundee United - Partick Thistle
2:1 (0:1)
ápr. 3. 16:00
Ayr - Clyde
0:1 (0:1)
ápr. 3. 16:00
East Fife - Greenock Morton
1:2 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Fraserburgh - Montrose
2:4 (2:2)
ápr. 3. 16:00
Brora Rangers - Stranraer
1:3 (0:0)
ápr. 3. 20:30
Celtic - Falkirk
3:0 (0:0)

3 mérkőzés
ápr. 3. 17:00
Austria Wien - Altach
2:0 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Ried - Hartberg
3:2 (1:2)
ápr. 3. 17:00
St. Pölten - Admira
0:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Illichivets - Inhulets
4:3 (1:0)
ápr. 3. 16:00
Rukh Vynnyky - Zorya Lugansk
0:2 (0:1)
ápr. 3. 18:30
Desna - Olimpik Donetsk
2:0 (1:0)
7 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Bayern München II - Lübeck
2:3 (1:1)
ápr. 3. 14:00
Magdeburg - Ingolstadt
2:0 (1:0)
ápr. 3. 14:00
Uerdingen - 1860 München
1:3 (0:3)
ápr. 3. 14:00
Kaiserslautern - Hallescher
3:1 (1:0)
ápr. 3. 14:00
Wehen Wiesbaden - Saarbrücken
2:2 (0:0)
ápr. 3. 14:00
Waldhof Mannheim - Zwickau
1:0 (0:0)
ápr. 3. 14:00
Verl - Duisburg
1:2 (0:1)
2 mérkőzés
ápr. 3. 18:15
Lausanne - Luzern
2:1 (2:0)
ápr. 3. 20:30
St. Gallen - FC Zürich
1:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Atromitos - Apollon Smyrnis
1:1 (0:0)
ápr. 3. 16:15
OFI Heraklion - PAS Giannina
2:1 (0:1)
ápr. 3. 18:30
Larisa - Panaitolikos
1:1 (1:0)
ápr. 3. 18:30
Lamia - Volos NFC
1:1 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Gimnastic - Villarreal II
2:2 (1:1)
ápr. 3. 18:00
Barcelona II - Alcoyano
2:1 (1:0)

10 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Sovjetov - Tekstilshchik
4:0 (2:0)
ápr. 3. 13:00
Akron - Tomsk
0:0
ápr. 3. 13:00
Veles - Yenisey
1:1 (0:0)
ápr. 3. 14:00
Shinnik - Dinamo Bryansk
0:1 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Fakel - Neftekhimik
1:1 (1:1)
ápr. 3. 15:00
Chayka - Szpartak Moszkva II
0:2 (0:2)
ápr. 3. 15:00
Torpedo Moszkva - Irtysh Omsk
1:0 (0:0)
6 mérkőzés
ápr. 3. 00:15
San Lorenzo - Rosario Central
2:0 (1:0)
ápr. 3. 02:15
Central Córdoba SdE - Platense
0:1 (0:0)
ápr. 3. 21:15
Gimnasia La Plata - Lanus
2:4 (1:2)
ápr. 3. 21:15
Sarmiento - Atlético Tucumán
1:2 (1:0)
ápr. 3. 23:30
Boca Juniors - Defensa y Justicia
2:1 (1:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 12:30
Wisla Plock - Piast Gliwice
0:1 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Stal Mielec - Rakow Czestochowa
elhalasztva
ápr. 3. 17:30
Legia Warszawa - Pogon Szczecin
4:2 (4:1)
ápr. 3. 20:00
Cracovia Krakow - Lech Poznan
2:1 (1:1)
ápr. 3. 12:30
Modena - Arezzo
3:1 (1:1)
ápr. 3. 12:30
Matelica - Sambenedettese
1:0 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Virtus Verona - Perugia
0:3 (0:2)
ápr. 3. 15:00
Gubbio - Carpi
0:4 (0:2)
ápr. 3. 15:00
Vis Pesaro - Imolese
2:1 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Legnano - Südtirol
2:3 (1:1)
ápr. 3. 17:30
Ravenna - Fermana
0:0
ápr. 3. 17:30
Cesena - Mantova
0:0
ápr. 3. 17:30
Feralpisalo - Fano
1:2 (0:0)
ápr. 3. 20:30
Triestina - Padova
1:0 (0:0)

1 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Southend - Carlisle
0:2 (0:1)
ápr. 3. 13:00
Casertana - Palermo
2:3 (1:3)
ápr. 3. 15:00
Catania - Viterbese Castrense
1:0 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Potenza - Juve Stabia
0:2 (0:2)
ápr. 3. 15:00
Ternana - Avellino
4:1 (3:0)
ápr. 3. 15:00
Vibonese - Bari
0:1 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Virtus Francavilla - Cavese
1:0 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Teramo - Turris
2:1 (0:0)
ápr. 3. 17:30
Catanzaro - Bisceglie
1:0 (0:0)
4 mérkőzés
ápr. 3. 12:55
Lokomotiv Zágráb - Hajduk Split
0:2 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Istra 1961 - Osijek
0:2 (0:1)
ápr. 3. 17:05
Sibenik - Dinamo Zágráb
1:1 (0:0)
ápr. 3. 20:00
NK Gorica - Rijeka
3:4 (0:2)
5 mérkőzés
ápr. 3. 15:30
Slovan Bratislava - Zlate Moravce
4:1 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Pohronie - Sered
1:2 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Zemplín Michalovce - FK Senica
1:0 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Nitra - Ruzomberok
1:0 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Trencín - Trnava
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Celta Vigo II - Real Valladolid II
1:3 (0:2)
ápr. 3. 17:00
Compostela - Numancia
1:2 (0:1)
5 mérkőzés
ápr. 3. 14:55
Indjija - Rad Belgrád
1:0 (0:0)
ápr. 3. 14:55
Javor - Backa Palanka
1:1 (0:1)
ápr. 3. 17:00
Napredak - Crvena Zvezda
1:4 (0:2)
ápr. 3. 19:05
Partizan - Metalac
3:0 (1:0)

Unatkozol? Gyere játszani!
4 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Sigma Olomouc - FK Pardubice
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Opava - Slovácko
1:2 (0:0)
ápr. 3. 18:30
Sparta Praha - Teplice
7:2 (4:1)
ápr. 3. 16:00
Aarau - FC Schaffhausen
1:0 (1:0)
ápr. 3. 18:15
Grasshoppers - Neuchatel Xamax FC
1:4 (0:2)
ápr. 3. 18:15
Winterthur - Chiasso
0:1 (0:1)
ápr. 3. 18:15
Thun - Wil
3:1 (0:0)
ápr. 3. 18:15
Kriens - Stade Lausanne-Ouchy
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 19:00
Bohemian - St. Patricks
0:1 (0:0)
ápr. 3. 19:00
Drogheda - Finn Harps
1:1 (0:0)
ápr. 3. 19:00
Derry City - Waterford
1:2 (1:1)
ápr. 3. 12:30
Carrarese - Como
0:1 (0:0)
ápr. 3. 15:00
AlbinoLeffe - Pro Vercelli
1:3 (1:1)
ápr. 3. 15:00
Grosseto - Giana Erminio
1:1 (0:1)
ápr. 3. 15:00
Renate - Olbia
1:2 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Pontedera - Pro Sesto
2:2 (2:1)
ápr. 3. 17:30
Livorno - Pistoiese
5:0 (2:0)
ápr. 3. 17:30
Lecco - Aurora Pro Patria
0:1 (0:0)
ápr. 3. 17:30
Novara - Pergolettese
0:0
ápr. 3. 17:30
Piacenza - Lucchese
1:1 (0:0)
ápr. 3. 20:30
Alessandria - Juventus II
2:0 (1:0)

Kvizlabirintus.hu Kérdések, felfedezés, stratégia
ápr. 3. 12:00
Vizela - Estoril
1:1 (0:1)
ápr. 3. 16:00
FC Porto II - Arouca
0:3 (0:1)
ápr. 3. 20:00
Red Star FC 93 - Stade Briochin
0:1 (0:0)
ápr. 3. 20:00
Boulogne - US Orléans
2:2 (1:2)
ápr. 3. 20:00
Villefranche/Saone - Concarneau
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 16:00
Teuta Durres - Laci
1:0 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Honka - PK-35 Vantaa
0:0
ápr. 3. 16:00
Inter Turku - SJK
1:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
HIFK Helsinki - HJK Helsinki
0:3 (0:0)
8 mérkőzés
ápr. 3. 07:00
Avispa Fukuoka - Consadole Sapporo
1:2 (0:1)
ápr. 3. 07:00
Nagoya Grampus - FC Tokyo
0:0
ápr. 3. 07:00
Vegalta Sendai - Vissel Kobe
0:2 (0:2)
ápr. 3. 08:00
Urawa Red Diamonds - Kashima Antlers
2:1 (1:1)
ápr. 3. 10:00
Yokohama FC - Kashiwa Reysol
1:1 (1:0)
ápr. 3. 12:00
Kawasaki Frontale - Oita Trinita
2:0 (1:0)
ápr. 3. 13:00
BATE Borisov - FK Gomel
3:2 (1:1)
ápr. 3. 15:00
Sputnik - FK Minsk
0:1 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Shakhter Soligorsk - Isloch
4:0 (2:0)
ápr. 3. 19:00
Torpedo Zhodino - Vitebsk
1:0 (1:0)

ORGANIC SHOP BIO INDIAI LÓTUSZ TESTÁPOLÓ KRÉM 250 ML
ápr. 3. 12:40
Miedz Legnica - Radomiak Radom
0:1 (0:0)
ápr. 3. 12:40
Jastrzebie - Puszcza Niepolomice
1:2 (1:2)
ápr. 3. 13:00
Resovia Rzeszów - Odra Opole
1:1 (0:1)
ápr. 3. 16:00
Zaglebie Sosnowiec - Widzew Lódz
3:0 (2:0)
ápr. 3. 17:00
Lódzki - Belchatow
1:0 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 03:30
Puebla - Mazatlán
3:1 (1:1)
ápr. 3. 05:30
Juárez - Cruz Azul
0:1 (0:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Krupa na Vrbasu - Tuzla City
1:1 (0:0)
ápr. 3. 17:00
FK Sarajevo - Siroki Brijeg
1:0 (1:0)
ápr. 3. 16:00
Arbroath - Alloa
2:1 (0:0)
ápr. 3. 12:30
Tuzlaspor - Samsunspor
0:2 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Osmanlispor - Akhisar Belediyespor
4:2 (2:1)
ápr. 3. 18:00
Adana Demirspor - Keciörengücü
2:0 (1:0)

ápr. 3. 15:00
Al Merreikh - Al Ahly
2:2 (2:0)
ápr. 3. 15:00
Simba - Vita Club
4:1 (2:1)
ápr. 3. 18:00
Kaizer Chiefs - Wydad Casablanca
1:0 (0:0)
ápr. 3. 18:00
Teungueth - ES Tunis
2:1 (1:1)
ápr. 3. 18:00
Petro de Luanda - Horoya
0:1 (0:1)
ápr. 3. 21:00
MC Alger - Zamalek
0:2 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 3. 20:00
Cobh Ramblers - UC Dublin
0:4 (0:2)
1 mérkőzés
ápr. 3. 15:30
Sabail - Zira
0:0
ápr. 3. 17:00
Rayo Majadahonda - Mérida AD
2:1 (1:0)
3 mérkőzés
ápr. 3. 12:00
Dinamo Batumi - Lokomotiv Tbilisi
1:1 (1:1)
ápr. 3. 13:45
Saburtalo - Telavi
0:0
ápr. 3. 15:30
Dinamo Tbilisi - Dila Gori
1:0 (1:0)
ápr. 3. 00:00
Aswan - Al Ahly
elhalasztva
ápr. 3. 19:00
Al Masry - Tala'ea El Geish
1:0 (0:0)
ápr. 3. 21:00
Ismaily - Ceramica Cleopatra
1:2 (1:0)
6 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Al-Gharrafa - Al-Sadd
0:2 (0:1)
ápr. 3. 17:15
Al-Wakra - Al Khor
0:0
ápr. 3. 17:15
Umm-Salal - Al-Rayyan
3:2 (2:0)
ápr. 3. 19:30
Al Kharaitiyat - Al Ahli Doha
1:2 (1:1)
ápr. 3. 19:30
Al Arabi Doha - Al Duhail
2:3 (2:2)
ápr. 3. 19:30
Qatar SC - Al Sailiya
1:2 (1:0)

1 mérkőzés
ápr. 3. 12:00
Nőmme Kalju - Trans Narva
0:1 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 16:15
Hapoel Hadera - Hapoel Tel Aviv
0:1 (0:0)
ápr. 3. 17:45
Ashdod - Ironi Kiryat Shmona
1:1 (0:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 00:00
Unión La Calera - Unión Espanola
1:0 (0:0)
ápr. 3. 16:00
Melipilla - Nublense
1:1 (1:0)
ápr. 3. 23:00
Universidad de Chile - Huachipato
1:1 (0:1)
ápr. 3. 13:00
Las Palmas II - Lorca Deportiva
3:1 (1:0)
ápr. 3. 19:00
CD Marino - Granada II
1:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 16:30
Blansko - Varnsdorf
2:0 (0:0)
ápr. 3. 16:30
Trinec - Dukla Praha
2:2 (1:0)
ápr. 3. 16:30
Slavoj Vysehrad - Chrudim
0:4 (0:2)
ápr. 3. 16:30
Prostejov - Vlasim
3:5 (2:2)
ápr. 3. 13:45
Xanthi - Giorgos Karaiskakis
1:1 (1:0)
ápr. 3. 13:45
Kissamikos - Diagoras
1:0 (0:0)
ápr. 3. 13:45
Ergotelis - Trikala
2:3 (1:1)
3 mérkőzés
ápr. 3. 15:45
Al-Jazira Club - Al-Wasl Dubai
3:2 (2:1)
ápr. 3. 15:45
Khor Fakkan - Ajman
2:3 (1:2)
ápr. 3. 18:15
Sharjah - Baniyas
1:1 (1:1)

ápr. 3. 01:00
Tepatitlán - Cimarrones de Sonora
1:0 (1:0)
ápr. 3. 02:00
San José - Royal Pari
0:3 (0:1)
ápr. 3. 21:00
Real Santa Cruz - Always Ready
2:3 (1:0)
ápr. 3. 23:15
Club Bolívar - Blooming
2:0 (1:0)
ápr. 3. 14:00
Brezice - Krsko
elhalasztva
ápr. 3. 16:00
Rudar Velenje - Beltinci
elhalasztva
ápr. 3. 16:00
Triglav - Fuzinar
elhalasztva
ápr. 3. 16:00
NS Drava - Nafta
elhalasztva
ápr. 3. 16:00
Roltek Dob - Smartno
elhalasztva
ápr. 3. 16:00
Jadran Dekani - Bilje
elhalasztva
ápr. 3. 16:00
Radomlje - NK Krka
elhalasztva
ápr. 3. 16:00
Brda - Primorje
elhalasztva
1 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Fremad Amager - Vendsyssel
3:0 (2:0)
ápr. 3. 02:40
Santa Fe - Deportivo Pereira
1:1 (0:1)
11 mérkőzés

2 mérkőzés
ápr. 3. 13:00
Noah - Urartu
2:2 (1:0)
ápr. 3. 16:00
Ararat Yerevan - West Armenia
5:1 (2:0)
ápr. 3. 16:00
UNA Strassen - Victoria Rosport
1:3 (0:3)
ápr. 3. 17:00
Hamm Benfica - Fola Esch
0:2 (0:0)
2 mérkőzés
ápr. 3. 13:15
Lokomotiv Tashkent - Qizilqum
1:1 (0:1)
ápr. 3. 15:30
Nasaf Qarshi - Turan
4:0 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Moroka Swallows - Golden Arrows
1:1 (0:0)
ápr. 3. 17:00
Cape Town City - Baroka
0:0
ápr. 3. 17:00
Maritzburg United - Chippa United
5:1 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 16:30
Junak Sinj - Medimurje Cakovec
4:2 (0:0)
ápr. 3. 11:00
Asteras Vlachioti - Rodos
0:0
ápr. 3. 07:00
Suwon Blue Wings - Jeonbuk
1:3 (0:1)
ápr. 3. 09:30
Seongnam Ilhwa - Ulsan Hyundai
0:1 (0:1)
ápr. 3. 12:00
FC Seoul - Gangwon
0:1 (0:0)
ápr. 3. 13:00
FK Podgorica - Rudar Pljevlja
2:1 (2:1)
ápr. 3. 15:00
OFK Petrovac - Decic
0:0
ápr. 3. 17:00
Iskra Danilovgrad - Jezero
1:1 (1:0)
ápr. 3. 18:00
Buducnost Podgorica - Zeta
0:1 (0:0)

2 mérkőzés
ápr. 3. 12:00
Riga - Spartaks Jürmala
6:1 (2:0)
ápr. 3. 15:00
BFC Daugavpils - FS METTA/LU Riga
3:2 (2:1)
1 mérkőzés
ápr. 3. 15:00
Dziugas Telsiai - Kauno Zalgiris
1:1 (1:1)
ápr. 3. 04:00
Alajuelense - Herediano
1:1 (1:0)
ápr. 3. 23:00
Grecia - Limón
2:2 (1:0)
ápr. 3. 16:00
Glentoran - Portadown
4:0 (1:0)
ápr. 3. 16:00
Coleraine - Glenavon
0:0
ápr. 3. 16:00
Larne - Carrick Rangers
3:0 (3:0)
ápr. 3. 16:00
Warrenpoint - Cliftonville
0:5 (0:3)
ápr. 3. 18:30
Dungannon Swifts - Linfield
0:2 (0:1)
4 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Floriana - Valletta
elhalasztva
ápr. 3. 14:00
Tarxien Rainbows - Mosta
elhalasztva
ápr. 3. 18:00
Hibernians - Santa Lucia
elhalasztva
ápr. 3. 18:00
Hamrun Spartans - Lija Athletic
elhalasztva
ápr. 3. 15:00
Drenica Skënderaj - Trepca'89
2:0 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Arberia - Drita Gijlan
1:3 (0:0)
1 mérkőzés
ápr. 3. 12:40
Zalgiris Vilnius - Panevezys
2:2 (2:1)
ápr. 3. 09:00
Resources Capital - Eastern
0:5 (0:2)
ápr. 3. 11:30
Warriors - Kitchee
0:2 (0:0)
5 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Shahr Khodrou - Persepolis
1:1 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Zob Ahan - Sanat Naft
1:0 (1:0)
ápr. 3. 16:20
Esteghlal - Paykan
0:0

4 mérkőzés
ápr. 3. 14:00
Amanat Baghdad - Al Kahrabaa
1:0 (0:0)
ápr. 3. 14:00
Al Karkh - Naft Maysan
0:1 (0:0)
ápr. 3. 16:30
Al Talaba - Al Diwaniya
1:0 (1:0)
ápr. 3. 15:00
Kairouan - Ben Guerdane
1:3 (1:2)
ápr. 3. 23:00
Marathón - CD Platense
1:0 (1:0)
ápr. 3. 06:30
Chungnam Asan - Gyeongnam
2:1 (1:1)
ápr. 3. 09:00
Busan I'Park - Ansan Greeners
1:1 (0:1)
ápr. 3. 10:15
Persik Kediri - Madura United
2:1 (0:0)
ápr. 3. 13:00
Lahti - Ilves
2:0 (0:0)
ápr. 3. 13:30
Lokomotiv Szófia - Montana
0:2 (0:0)
ápr. 3. 14:00
Häcken - Varberg
4:1 (1:0)
ápr. 3. 14:00
Helsingborg - Öster
2:1 (1:1)
ápr. 3. 14:00
Västeras SK - Sirius
1:2 (1:2)
ápr. 3. 14:00
Örebro - Akropolis
2:0 (2:0)
ápr. 3. 14:00
KTP Kotka - PeKa
2:1 (0:0)
ápr. 3. 15:00
Levszki Szófia - Slivnishki Geroy
2:0 (2:0)

A legügyesebb tippelők ezen a napon

Tipp db
Telitalálat
Féltalálat
Pont *
354
41 (12%)
124 (35%)
453
330
41 (12%)
118 (36%)
441
350
41 (12%)
116 (33%)
437
   Zsolesz
358
45 (13%)
106 (30%)
437
350
41 (12%)
114 (33%)
433
350
38 (11%)
120 (34%)
430
350
37 (11%)
122 (35%)
429
350
38 (11%)
119 (34%)
428
350
38 (11%)
119 (34%)
428
347
39 (11%)
115 (33%)
425

* Gólok száma is eltalálva (telitalálat) = 5 pont, 1/2/X eltalálva (féltalálat) = 2 pont