Főoldal » Meccsek » 2021. április 2. » Sunderland AFC - Oxford United

Sunderland AFC - Oxford United 3:1 (1:1)

Nem ez a legfrissebb összecsapás a két csapat között, 2022. április 9-én is volt Oxford United - Sunderland AFC mérkőzés!

Angol Liga 1 mérkőzés, 39. forduló - 2021. április 2. 16:00
Helyszín: Stadium of Light (Sunderland)

James Henry ('21, 0-1), Lynden Gooch ('45+2, 1-1), Aiden McGeady ('81, 2-1), Max Power ('90+4, 3-1)

• Ezek a játékosok hét Sunderland AFC - Oxford United mérkőzésen is játszottak: James Henry, Luke O'Nien.
  • A Sunderland AFC már tizenegy mérkőzés óta veretlen, utoljára 2021. február 9-én sikerült ellenfélnek legyőznie (a Shrewsbury verte őket).

2020. febr. 15. 1:0 (0:1)

2019. okt. 29. 1:1 / tizenegyesekkel 4:2 (1:0)
2019. aug. 3. 1:1 (0:1)
2019. febr. 9. 1:1 (0:1)
Oxford United győzelem

Sunderland AFC utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelemGyőzelemDöntetlenGyőzelemGyőzelemGyőzelem

Oxford United utolsó 10 meccse

Forma: GyőzelemVereségVereségGyőzelemVereségGyőzelemDöntetlenDöntetlenDöntetlenVereség

Inkább Oxford United győzelem
A két csapat az elmúlt 3 évben hatszor találkozott. A lejátszott mérkőzések gólaránya a Sunderland AFC csapatának kedvez (7:4).

Ebből a csapatok kétszer játszottak a Sunderland AFC stadionjában, a gólarány 2:2, azaz a két csapat a múltban kiegyenlített teljesítményt nyújtott egymás ellen.
Az elmúlt fél évben a Sunderland AFC ötször nyert hazai pályán, háromszor játszott döntetlent és egyszer kapott ki. Az elmúlt fél év mérlege szerint az Oxford United négyszer nyert idegenben, kétszer játszott döntetlent és háromszor kapott ki. A statisztika alapján a Sunderland AFC sikeresebb volt a közelmúltban.

Ha az elmúlt egy évben, az Angol Liga 1 mérkőzésein nyújtott hazai teljesítményt nézzük, a Sunderland AFC 7 győzelmet, 5 döntetlent és 4 vereséget könyvelhetett el. A vendég csapat, az Oxford United pedig idegenben hatszor nyert, négyszer játszott döntetlent és hétszer kapott ki. Tehát a Sunderland AFC jobban szerepelt.

Az elmúlt egy évben a Sunderland AFC olyan csapatokat győzött le hazai pályán, mint pl. az Ipswich, a Doncaster vagy a Rochdale. Az Oxford United pedig olyan csapatokat vert idegenben, mint pl. a Wigan, a Plymouth vagy a Rochdale. A Sunderland AFC erősebb ellenfeleket tudott legyőzni (akik előkelőbb helyen szerepelnek a Focikatalógus All-Time toplistán).

Az elmúlt egy évben a Sunderland AFC olyan csapatoktól szenvedett vereséget hazai pályán, mint pl. a Mansfield, a Milton Keynes Dons vagy a Plymouth. Az Oxford United gárdáját pedig olyan csapatok győzték le idegenben, mint pl. a Northampton, a Fleetwood vagy a Gillingham. A Sunderland AFC csapatát erősebb ellenfelek voltak csak képesek legyőzni.

Sunderland AFC 284., Oxford United 616. a Focikatalógus All-Time toplistáján. Ez alapján a Sunderland AFC jobb csapatnak tűnik.

A Focikatalógus a Sunderland AFC csapatát tartja nyerésre esélyesebbnek.